Článek

Sekuriťáci zaspali a lapka jim drze odnesl 40 milionů!

 
Prokázal nervy z ocele, silné paže, ale hlavně pořádnou dávku drzosti. Chlapík na ulici v New Yorku si všiml, že »sekuriťáci« nechali bez dozoru náklaďák převážející cennosti a v klidu si z něj odnesl kýbl zlata v hodnotě 40 milionů Kč!
02.12.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

Huml z VV: Zaspali a teď se převádějí

 
Policie tento víkend provádí velkou bezpečnostní akci. Přichází však trochu s křížkem po funuse. První prázdninový víkend totiž „dopraváci" evidentně zaspali. Vždyť během pěti dnů na našich silnicích zahynulo 26 lidí. S tím, že dopravní policie pochybila, souhlasí i dopravní expert a poslanec Věcí veřejných Stanislav Huml.
25.07.2010 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Lapka, který v New Yorku ukradl kýbl zlata: Už ho čapli! V Ekvádoru...

 
Na začátku loňského prosince obletěly svět záběry drzého lapky, který si za bílého dne přímo v centru rušného Manhattanu z nestřežené dodávky odnesl kýbl zlatých hoblin v hodnotě 40 milionů korun. Až 2 měsíce poté, co policie video z pouličních kamer zveřejnila, se jej podařilo dopadnout – v Jižní Americe!
22.01.2017 05:05 |

podobné články

Armáda není bezpečnostní agentura, nemá hlídat muniční sklad, tvrdí generál Pavel

 
Generál Petr Pavel se postavil proti nasazení armády v problematickém muničním skladu ve Vrběticích. Vojáci podle něj nejsou „sekuriťáci“, aby se do oblasti nedostaly nepovolané osoby, to měl podle něj kontrolovat někdo jiný... Kvůli situaci kolem muničáku zasedala opět Bezpečnostní rada státu.
23.12.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (434 článků)

Milionová loupež v Sapě! Pachatel rozbil okénko u auta a odnesl si igelitky napěchované penězi

 
Pachatel loupil v pražské tržnici Sapa. Autu, jež stálo zaparkované před směnárnou, drze rozbil okénko a odnesl si igelitové tašky položené na sedadle. V nich byl zatím blíže nespecifikovaný obnoz peněz, mělo jít ale o miliony.
08.12.2017 08:20 |

podobné články

Policie v pohotovosti: Poštu v Brně přepadl v pátek večer lupič, odnesl si desetitisíce korun

 
Poštovní pobočku na Svatopetrské ulici v Brně–Komárově přepadl v pátek v podvečer zatím neznámý lapka. Kolem 17. hodiny vstoupil se zbraní do prostor úřadu ve chvíli, kdy uvnitř nebyl žádný klient. „Muž ozbrojený střelnou zbraní vešel do pobočky a pod pohrůžkou jejího užití si vynutil vydání finanční hotovosti. S několika desítkami tisíc následně odešel,“ potvrdila  FTV Prima událost policejní mluvčí Andrea Cejnková,
27.05.2017 09:50 |

podobné články

Lapka sbalil vodní vílu z lavičky

 
Něžná vodní víla v životní velikosti zřejmě někomu učarovala natolik, že si ji odnesl na zahradu.
12.10.2017 19:55 |

podobné články

Kamera zachytila drzé zloděje, když měnili laptop za časopisy

 
Zloději na rozdíl od cestujících nikdy nespí. Bezpečnostní kamera dálkového autobusu v severovýchodní čínské provincii Liao-ning v nedávné době zachytila dva zloděje při činu. Během čtyřhodinové cesty před zraky ostatních cestujících drze ukradli počítač.
23.01.2012 13:35 |

podobné články

Němcová: Bohuslav Sobotka účelově a drze mate voliče

 
Bohuslav Sobotka, předseda ČSSD, naprosto účelově, drze a nepravdivě mate voliče prohlášením, že hlasy pro hnutí Andreje Babiše mohou znamenat, že vznikne spolupráce na vládní úrovni mezi ODS, TOP 09 a tímto nesystémovým hnutím. Důrazně se za ODS proti slovům Bohuslava Sobotky ohrazuji.
22.10.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků) , Bohuslav Sobotka (9474 článků)

Drzé děti? Kantoři bývají zoufalí

 
Drzé děti, agresivní rodiče, nešťastní učitelé. Co se to děje v českých školách? Pedagogové si stěžují na nedostatek úcty vůči svému povolání, ale podle odborníků jen doplácejí na změny společenského trendu, kdy mocenská autorita přestává platit na děti i rodiče.
08.11.2015 19:25 |

podobné články

Udženija (ODS): Požadavky OKD na další státní peníze jsou nepřijatelné a drzé

 
Požadavky OKD na další státní peníze jsou nepřijatelné a drzé. Bylo ale jen otázkou času, kdy OKD přijde znovu s nataženou rukou.
28.10.2016 17:20 |

podobné články

Zeman je na úrovni puberťáků. Drze porušuje zákony. Jestli ho zvolí znovu, nebude to dobré, varuje bloger Ziegler

 
ROZHOVOR „Vadí mně jeho vystupování, které v mnoha případech není důstojné prezidentského úřadu. A také jeho arogantní pohrdání zákony,“ říká o hlavě státu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista a bloger Jan Ziegler. Upozorňuje na to, že zákony platí pro všechny a měl by je dodržovat i prezident a „ne je drze porušovat“. Ziegler také říká: „Sliboval, že bude prezidentem všech, ale nechová se podle toho. Svými urážkami často na úrovni puberťáků, viz jeho slova o přeříznutých aktivistkách, rozdmýchává zbytečné zlo.“
04.03.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (317 článků)

Babiš a Kalousek jsou v podstatě stejní. Bezskrupulóznost, drzé čelo. Politický veterán vzpomíná na „ľudí v politike“, které si Babiš vodil a ještě se tím chlubil

 
ROZHOVOR Že Kalousek a Babiš vedou „svatou válku“? Kuriózní. Pro exministra financí Vlastimila Tlustého jsou oba stejně nepřijatelní „a z velice podobných, nebo dokonce identických důvodů: pro jejich bezskrupulóznost chování podle hesla, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zopakoval vyjádření pro xtv.cz o tom, že osobně slyšel z úst Andreje Babiše před 19 lety, že má „svojich ľudí v politike“ a konkrétně zmiňoval Stanislava Grosse. Závěrem exministr shrnuje: „Nastává strašidelná situace na české politické scéně, protože tři významné politické subjekty jsou reprezentovány osobami, jejichž důvěryhodnost je ve skutečnosti pro racionálně uvažujícího člověka blízká nule.“
24.03.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků) , Stanislav Gross (719 článků) , Vlastimil Tlustý (218 článků)

Rozmařilá Michaela Maláčová: Hodinky za 5 milionů!

 
Michaela Maláčová (40) se na České Miss chlubila nepřehlédnutelnými hodinkami posázenými stovkami diamantů a dalších drahých kamenů. A deník Aha! zjistil, že může být ráda, že jí kvůli nim nějaký pražský lapka neusekl ruku. Ty »cibule« z produkce věhlasné pařížské hodinářské firmy Boucheron mají totiž cenu bratru pět milionů korun!
03.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (252 článků)

Rozmařilá Maláčová: Hodinky za 5 milionů!

 
Michaela Maláčová (40) se na České Miss chlubila nepřehlédnutelnými hodinkami posázenými stovkami diamantů a dalších drahých kamenů. A deník Aha! zjistil, že může být ráda, že jí kvůli nim nějaký pražský lapka neusekl ruku. Ty »cibule« z produkce věhlasné pařížské hodinářské firmy Boucheron mají totiž cenu bratru pět milionů korun!
03.04.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (252 článků)

Jim Carrey slaví padesátiny prací, s blond hřívou je k nepoznání

 
Americký komik Jim Carrey slaví v úterý 17. ledna kulaté narozeniny. Na bujaré oslavy ale zřejmě nebude mít čas. Herec je totiž plně zaměstnán prací na novém filmu Burt Wonderstone. Kvůli němu má dlouhou blond hřívu, vousy a několik falešných tetování. Další články k tématu: Jim Carrey dal na internet zamilovaný vzkaz pro herečku Emmu Stoneovou Tučňáci jsou mazlíci, říká o své nové zvířecí komedii Jim Carrey Jim Carrey je po pěti letech sám, rozchod oznámil na Twitteru Herec Jim Carrey je dědeček, jeho dcera porodila chlapce Jim Carrey a McGregor jsou rytíři. Dostali řád za to, jak se doplňují Jim Carrey si splnil sen, ve „Zkrocené hoře 2“ líbá Ewana McGregora Jim Carrey: vztah na dálku posiluje internetovým striptýzem Jim Carrey šokoval: oblékl si plavky své přítelkyně
17.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Emma Stone (47 článků)

Uklízeč našel 1,9 milionu. Peníze vrátil. Tak mu soud přiřkl odměnu 1,5 milionu

 
Poctivost se Chaminduovi Amarsighemu vyplatila. Uklízeč z Melbourne našel na toaletě televize Channel 9 tašku s hromadou peněz. Ze sta tisíc dolarů si nenechal jediný a odnesl celé jmění na policii. Protože se o finance nikdo nepřihlásil, rozhodl soud, že poctivci připadne osmdesát procent z celkové částky. Domů si tak odnesl v přepočtu 1,5 milionu korun.
15.05.2014 06:40 |

podobné články

Řidič mercedesu se s lupičem nemazlil, prorazil s ním i jeho motorkou zeď

 
V brazilských městech lupiči na motorkách poměrně běžně strhávají ženám kabelky a s lupem mizí v dáli. V Curitbě však v úterý takový lapka tvrdě narazil - doslova. Skončil se zraněním mezi cihlami zdi, kterou zboural poté, co do něj narazilo auto dobrovolného mstitele.
22.10.2009 14:40 |

podobné články

Dara Rolins si koupila luxusní káru za 3 miliony!

 
Zpěvačka Dara Rolins (36) opět obnovila svůj vozový park. V prosinci jí neznámý lapka ukradl audinu, která se později našla, ale její stav byl naprosto žalostný. Letos si Dara pořídila další auto a opět se pořádně plácla přes kapsu.
20.03.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Dírou v plotě zmizely fotovoltaické panely! Neznámý lapka kradl ze staveniště

 
Neznámý pachatel odcizil fotovoltaické panely ve Velkých Opatovicích na Blanensku.
13.01.2011 18:25 |

podobné články