Článek

Sektář prznil holčičky!

 
Roky Arno Wollensak (†61) znásilňoval holčičky, možná mu je dokonce podstrkovali jejich rodiče – byl totiž ve středoamerickém státě Belize šéfem sekty Oáza světla.
02.09.2016 05:15 |

podobné články

Podobné články

Jsem Ježíš a moje tvář je uhlíková kopie Turínského plátna, tvrdí sektář

 
Je mu 71 let, bydlí v australském Toogoom a tvrdí, že je znovuzrozením Ježíše Nazaretského. Pomatený sektář Brian Leonard Golightly Marshall dokonce tvrdí, že je o jeho slovech přesvědčen i Vatikán, což je samozřejmě nesmysl. Šílených věcí, které tvrdí, je však více.
27.07.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Brian Leonard (1 článek) , Brian Leonard (1 článek)

Sektář znásilňoval 6 dívek ve věku 8 až 18 let, které mu darovali amišští rodiče. Jedna porodila 2 děti

 
Úchylný sektář Lee Donald Kaplan (51) byl uznán vinným ze znásilňování šesti dívek ve věku 8 až 18, které mu darovali jejich amišští rodiče. Odvděčit se mu tak chtěli za pomoc s finančními problémy. Všichni žili společně pod jednou střechou, kde se děly ty nejhorší hrůzy a zvrácenosti.
07.06.2017 20:10 |

podobné články

Oblastní šéf ODS: To on prznil školačku (13)?!

 
Když ji miluješ, není co řešit. Zřejmě tohoto hesla z populární reklamy se držel mladý pedagog Vladimír Dub (30) z Tachova, který je zároveň předsedou tamní buňky Občanské demokratické strany. Ve školním kabinetě totiž podle policie opakovaně prznil nezletilou žačku.
05.01.2012 12:15 |

podobné články

Sexy pózy jako dospělé, malé holčičky předváděly na autosalonu

 
Netradiční formu propagace zvolili v čínské provincii Chu-pej pořadatelé tamního autosalonu. V rolích hostesek se vedle slečen v plavkách objevily také spoře oděné malé holčičky. Další články k tématu: Šestiletá dětská miss vydělává miliony, má 60 párů bot a obědvá humry Paltrowová prodává bikiny pro čtyřleté holčičky, sklidila kritiku Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší
18.02.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2214 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Šťastná maminka unesené a nalezené holčičky: To je postýlka pro mou Michalku!

 
Snad už jen hodiny dělí unesenou třítýdenní Michalku z Trmic u Ústí nad Labem od setkání s maminkou Bělou (20). „Měla by pro ni odjet se sociálkou,“ řekl Aha! dědeček holčičky Miroslav Gombár (56). Zatím se čeká jen na souhlas policie a kompletní DNA testy. Rodina se na návrat holčičky včera čile připravovala.
12.07.2012 12:05 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ VIDEO Šťastná maminka unesené a nalezené holčičky: To je postýlka pro mou Michalku!

 
Snad už jen hodiny dělí unesenou třítýdenní Michalku z Trmic u Ústí nad Labem od setkání s maminkou Bělou (20). „Měla by pro ni odjet se sociálkou,“ řekl Aha! dědeček holčičky Miroslav Gombár (56). Zatím se čeká jen na souhlas policie a kompletní DNA testy. Rodina se na návrat holčičky včera čile připravovala.
12.07.2012 13:30 |

podobné články

Krutý osud roztomilé dvouleté holčičky z Václaváku: Její děda se ozval policii a prozradil, proč ji nikdo nechce

 
"Příběh dvouleté holčičky, kterou na Václavském náměstí v Praze předal neznámý muž policii":http://www.extra.cz/znate-ji-dvouletou-holcicku-nikdo-nehleda-nikomu-nechybi-a-policii-ji-predal-neznamy-muz, zahýbal o víkendu celým Českem. Kousky skládačky se začaly pomalu rozkrývat, když se policii ozval dědeček holčičky, který si všiml události na serveru tn.cz.
29.07.2013 09:50 |

podobné články

Zásadní vyjádření k odebrání české holčičky v Norsku. Zeman chce „razantně reagovat“, Sobotka „je připraven podpořit“

 
Případ devítiměsíční nemocné holčičky, kterou norská sociální služba Barnevern odebrala české matce a norskému otci, už řeší česká nejvyšší místa. Premiér Bohuslav Sobotka po čtvrtečním jednání s poslankyní Jitkou Chalánkovou, která se v případu angažuje, uvedl, že Česká republika je připravená podpořit matku devítiměsíční nemocné holčičky, kterou norská sociální služba Barnevern odebrala z péče rodičů. Prezident Miloš Zeman dokonce hodlá na odebrání dítěte „razantně reagovat“. Informoval o tom server iDnes.cz.
14.01.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9396 článků) , Miloš Zeman (18591 článků) , Jitka Chalánková (110 článků)

Roztomilé holčičky v krojích okradly turistku: Jsou nevinné, tvrdí rodiče

 
Dvě malé thajské holčičky, které byly obviněny z krádeže, tvrdí, že jsou nevinné! Holčičky v krojích měly při focení nicnetušící turistku obrat o hodinky. Podle rodičů ale nic takového neudělaly. Rodina vyzvala oběť, aby se jim přihlásila.
03.10.2016 21:20 |

podobné články

Co zabilo herečku Milenu Dvorskou?

 
Maruška z Werichovy pohádky Byl jednou jeden král neměla poslední léta šťastný život. Za což může velkou měrou její dcera Lucie (45), kterou oblouznil fanatický sektář Parsifal Imanuel.
27.12.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Milena Dvorská (76 článků)

Tom Cruise už má náhradu za Katie? Líbal se s Bond girl!

 
Nejslavnější hollywoodský sektář Tom Cruise (50) po rozchodu se svou ženou Katie Holmes (33) nezahálí. Našel si snad už náhradu? Zrovna natáčí nový film s Bond girl Olgou Kurylenko (32) a podle štábu to mezi nimi na place dost jiskří!
16.07.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (885 článků) , Olga Kurylenko (19 článků)

Vymývání mozků: Pomatený sektář držel ve svém sklepě desítky lidí

 
Ruská prokuratura zahájila v Kazani stíhání jistého Fajzrachmana Satarova, který jako vůdce muslimské sekty zadržoval ve sklepení své usedlosti desítky lidí včetně dětí. Pětaosmdesátiletý muž byl obviněn z omezování osobní svobody, podle listu Kommersant mu ale podle ruských zákonů hrozí jen šestiměsíční vězení.
08.08.2012 12:55 |

podobné články

Sektář Tom Cruise poletí do vesmíru, víme, kolik ho to bude stát!

 
Herec a vášnivý scientolog Tom Cruise (51) se konečně chystá mezi "svoje".
03.04.2013 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (885 článků)

Macura už je zpět v Česku a tvrdí: Nejsem sektář a byl jsem s Ivetkou jen na dovolené

 
Zdeněk Macura  (39) , který před jedenácti dny odvezl Ivetu Bartošovou  (47) z jejího domu v Uhříněvsi do Itálie, už je zpět v České republice. Spekulovalo se, že se zdržuje kdesi na Sardinii, ale chyba lávky. Včera dopoledne už byl v Praze.
14.07.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6654 článků)

Macura se Džambulky nevzdá: Přislíbil mu ji Bůh!

 
Sektář, náboženský fanatik, chorobný obdivovatel. Na všechny tyto » tituly « je už Zdeněk Macura (39) zvyklý. A protože se teď nemůže dostat k Ivetě Bartošové (47) osobně, bombarduje ji, alespoň podle slov Josefa Rychtáře (55), zprávami o Bohu!
15.08.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6654 článků)

Do Česka se vrátil zeť herečky Dvorské Parsifal i s celou rodinou. Chce práci!

 
Tvrdil, že je mesiáš Parsifal Imanuel. Nyní změnil image a vrátil se do Česka. Jan Dvorský s manželkou Lucií, dcerou známé herečky Mileny Dvorské, plánuje, že v Praze zakotví natrvalo. Bývalý sektář teď hledá práci.
30.10.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Milena Dvorská (76 článků)

Nejen smrt Míši: „Sektář“ Macháček využil i oběšeného Martina, tvrdí jeho odpůrci

 
Smrt využívá pro svou reklamu! Tak na Facebooku mluví o esoterikovi Chrisantemovi Macháčkovi jeho odpůrci. Jde většinou o příbuzné nebo kamarády jeho tragicky zemřelé přítelkyně Míši, ale také Martina R., který spáchal před několika měsíci sebevraždu.
06.12.2016 13:15 |

podobné články

Sektář Macháček bral na rituály s halucinogeny i své děti: Inspirovaly nás, psala o nich mrtvá Míša

 
Proč musela mladičká Míša zemřít na vlakovém přejezdu? Podle policie i jejího sektářského partnera Chrisantema Macháčka šlo o nešťastnou náhodu. Jenže posledních pár týdnů veselá dívka strávila v jádru duchovní skupiny, která jí pomocí psychedelik měla pomoci najít její pravé já. Rituály často provázely halucinace a zvracení, přesto sem právě Míšin partner přivedl i malé děti!
10.12.2016 05:15 |

podobné články

»Sektář« Macháček natočil video o smrti Míši: Přivedl i nového svědka

 
Rodina mladé umělkyně Míši, která zemřela začátkem prosince na přejezdu Tatce na Kolínsku, se připravuje na ty nejsmutnější Vánoce a prožívá obrovskou bolest. Ta se ale netýká jejího přítele esoterika Chrisantema Macháčka, kterého mnozí označují za sektáře. Mladík natočil nové video, ve kterém spolu se svědkem o tragické události promlouvá a vysvětluje, proč přes odpor rodiny o Míšině smrti informoval na Facebooku.
23.12.2016 13:25 |

podobné články