Článek

Sekaninová (ČSSD): Vidění mužů může být deformováno archaickou rolí bojovníků

 
Vyjádření k tématu kvót pro muže a ženy, pro Forum 50%:
30.06.2015 05:40 |

podobné články

Podobné články

Sekaninová bude opět kandidátkou ČSSD v senátních volbách

 
Senátorka Božena Sekaninová (ČSSD) bude i na podzim příštího roku kandidovat v obvodu Prostějov v senátních volbách. Rozhodli o tom delegáti dnešní nominační konference, která se konala v Prostějově. Sekaninová byla jedinou kandidátkou sociálních demokratů. ČTK to řekl krajský předseda ČSSD Jaroslav Vomáčka. Ostatní politické subjekty zatím příliš nepospíchají, vhodné kandidáty teprve hledají.
03.12.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)

Senátorkou za Prostějov bude opět Božena Sekaninová z ČSSD

 
Senátorkou za Prostějov bude opět Božena Sekaninová (ČSSD), porazila Jaroslava Šlambora (KSČM). Vyplývá to z konečných výsledků, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Druhého kola senátních voleb se v obvodu zúčastnilo 16,23 procenta voličů.
20.10.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)

Sekaninová (ČSSD): Kampaň ,,Máš to za pár"

 
Senátorka Sekaninová odpovídá na dotaz čtenáře.
19.08.2012 17:35 |

podobné články

Pospíšil (KONS): Sekaninová vs. Šlambor. Volba za trest

 
Česká televize odvysílala patnáctiminutový senátní duel, kde se utkala současná senátorka Božena Sekaninová (ČSSD) a její protikandidát Jaroslav Šlambor (KSČM).
19.10.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)

Noviny: Ukrajinská krize zřejmě překazila plány českých zbrojařů

 
České zbrojařské firmy měly velkou šanci získat zakázku až na třicet radarů pro armády ČR, SR, Maďarska a Polska za celkem deset miliard korun. Jenže kvůli krizi na Ukrajině o obchod zřejmě přijdou. Píšou o tom pondělní Lidové noviny, podle nichž všechny čtyři země dosud používají archaickou sovětskou radarovou technologii ze 60. let.
06.10.2014 10:56 |

podobné články

Pivo je lék na tělo i duši. Zklidní vám nervy a v menším množství po něm můžete i zhubnout

 
Pivo dělá hezká těla! Toto tradiční heslo bývá v reálu často těžko k přečtení, neboť je na tričkách deformováno vystouplými pivními břichy. To však samo o sobě neznamená, že by pivo nemohlo prospívat. Co do počtu kalorií poráží chmelové nápoje kdejaká slazená limonáda, existují dokonce studie, které prokazují, že omezená konzumace piva může vést i k hubnutí! Tento článek je součástí speciálního projektu Hospody se nevzdáme, který je sponzorovaný společností Budějovický Budvar.
08.07.2016 13:55 |

podobné články

Zeman obdržel cenu od bojovníků za svobodu. Zasloužil se prý o rozvoj demokracie

 
Asociace nositelů legionářských tradic a Český svaz bojovníků za svobodu se rozhodly ocenit prezidenta Miloše Zemana. Cenu si ale prezident na pátečním slavnostním večeru nepřevzal, omluvil se kvůli zaneprázdnění. Podle organizátorů je Zeman členem pražské organizace Českého svazu bojovníků za svobodu.
31.01.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků)

Zeman byl mimořádně oceněn Českým svazem bojovníků za svobodu. Cenu si ale nepřevzal

 
Asociace nositelů legionářských tradic a Český svaz bojovníků za svobodu se rozhodly ocenit prezidenta Miloše Zemana. Cenu si ale prezident na dnešním slavnostním večeru nepřevzal, omluvil se kvůli zaneprázdnění, řekli organizátoři. Podle nich je Zeman členem pražské organizace Českého svazu bojovníků za svobodu.
31.01.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků)

Český svaz bojovníků za svobodu: Varujeme před zatažením Evropy do případné války

 
Český svaz bojovníků za svobodu okresu Hradec Králové, v duchu svých stanov a v duchu antiválečného dědictví bojovníků protinacistické koalice má jednu ze základních priorit hájit mír a bezpečí v české krajině.
12.04.2017 12:20 |

podobné články

Elton John má jasno: Ježíš by gaye miloval

 
Zpěvák Elton John se prý nikdy nevzdal křesťanství, přestože mnohé církve používající toto učení se snaží učinit z homosexuality hřích. Britská hvězda je přesvědčena, že křesťanství jako víra a filosofická myšlenka bylo současnými církvemi deformováno. Nejvíce pak katolickou církví. A podle něj by Ježíš gaye miloval a nevyžadoval by ani, aby kněží žili v celibátu. Jak to Vatikán stále vyžaduje.
07.07.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (471 článků)

Kvůli Zaorálkovi nám klesá podpora, udeřila senátorka ČSSD

 
Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach z ČSSD pro ParlamentníListy.cz řekl, že se pozice ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka k Rusku a USA lidem mimo Prahu spíš nelíbí. Ale určitým způsobem to vyrovnává premiér Bohuslav Sobotka, který dle Škromacha zastává realistické postoje. Sankce proti Rusku dle Škromacha k ničemu nevedou a není správné říkat, že dobří jsou jen Američané, či jen Rusové – pravda je uprostřed. Ukrajina je dle něj riziková země a příštích 20 let nemá v EU a NATO být. Kromě jiných se k věci vyjádřila i senátorka ČSSD Božena Sekaninová.
28.01.2015 12:48 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků) , Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Zdeněk Škromach (579 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Senátorka ČSSD, která se postavila proti západnímu postoji ve věci Ukrajiny, znovu promlouvá k tématu

 
Senátorka za ČSSD Božena Sekaninová o víkendu poskytla ParlamentnímListům.cz rozhovor, ve kterém prezentovala své názory na ukrajinskou krizi a vše, co s ní souvisí. Své myšlenky následně rozvíjela i v odpovědi čtenáři ParlamentníchListů.cz, kterému dala také možnost nahlédnout do vnitrostranického zákulisí ČSSD.
09.02.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)

Klaus se bude zpovídat z velezrady. Senátorka z ČSSD: Zákon platí pro všechny

 
Senát zažaluje končícího prezidenta Václava Klause pro velezradu u Ústavního soudu. Pro bylo 38 senátorů. Proti 30. „Nikdo se nesmí stavět nad zákon, ani prezident republiky,“ prohlásila krátce po skončení hlasování senátorka Božena Sekaninová (ČSSD), která spolu s dalšími 27 senátory návrh na žalobu předložila.
04.03.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Božena Sekaninová (10 článků)

Senátorka ČSSD opět napsala o Ukrajině něco, za co ji Zaorálek asi nepochválí

 
Senátorka za ČSSD Božena Sekaninová v odpovědi na otázku čtenáře ParlamentníchListů.cz bez obalu vyjevila svůj názor na ukrajinskou krizi. Podle ní jde o společnou produkci USA, NATO a EU, které prý tolerují zvěrstva páchaná neonacisty a vyznavači fašismu stojícími v čele Ukrajiny. A sankce vůči Rusku? Ty prý akorát poškozují naši zemi.
02.02.2015 10:52 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)

Rázná senátorka ČSSD: USA a NATO chtějí dokončit obchvat Ruska a vyřadit ho ze hry

 
ROZHOVOR Hlavním cílem je připoutat ekonomiku Evropy ke Spojeným státům americkým a dokončit obchvat Ruska, řekla senátorka za ČSSD Božena Sekaninová. Rusko dle jejích slov hájí svoji ekonomiku a měnu chce podložit zlatem. Tak se nechová diktátor, zmínila na adresu Vladimira Putina v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Spojené státy kvůli klesající ekonomické síle potřebují vyřadit Rusko ze hry, jde o silného protivníka.
08.02.2015 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Božena Sekaninová (10 článků)

Američané vycvičí tisíce Syřanů pro boj proti IS

 
Americká armáda startuje program zaměřený na výcvik syrských bojovníků proti Islámskému státu (IS). Do několika let by jich mělo být až 15 tisíc. V pátek to oznámil Pentagon. Spojené státy tak prohloubí svou roli v syrské občanské válce, která zuří už několik let. Americký program výcviku protiislamistických bojovníků naráží v americkém kongresu.  
08.05.2015 10:25 |

podobné články

Přibývá mužů na takzvané "mateřské", častěji také čerpají ošetřovné

 
Z údajů České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) lze vysledovat mírně rostoucí trend počtu mužů, kteří čerpají peněžitou pomoc v mateřství (lidově řečeno „mateřskou“). V absolutních číslech jsou to stále ženy-matky, které zůstávají s dětmi doma, ale jestliže v prvním čtvrtletí roku 2014 nově čerpalo peněžitou pomoc v mateřství 143 mužů, ve stejném období roku 2015 jich bylo 179, tedy o 36 více. Rovněž v počtu výplat ošetřovného je patrný mírný nárůst podílu mužů. K 31. 3. 2014 dávku nově čerpalo 21 776 mužů, o rok později ve stejném období jich bylo 31 417, což je o 9 641 více.
24.05.2015 11:06 |

podobné články

Rozpočtová odpovědnost? Spíše hazard, zlobí se senátorka

 
Senátorka za ČSSD Božena Sekaninová kritizuje schválený balíček dalších vládních úspor. Podle ní ublíží hlavně střední třídě, nejde o zodpovědnost, ale hazard, a naše společnost již další škrty neunese.
15.04.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Božena Sekaninová (10 článků)