Článek

Šéfredaktor Reflexu plive na Babiše. Popsal miliardářovo zbohatnutí

 
Pavel Šafr, šéfredaktor týdeníku Reflex a někdejší šéfredaktor deníku MF Dnes, patřící v současnosti do koncernu miliardáře a začínajícího, leč ambiciózního politika Andreje Babiše, se ve svém komentáři velice rozohnil právě na jmenovaného vůdce hnutí ANO.
18.10.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků)
Podobné články

Šéfredaktor Reflexu odpovídá na útoky Andreje Babiše: To malé dítě nic nechápe

 
V úvodníku magazínu Reflex se šéfredaktor Pavel Šafr tvrdě opřel do Andreje Babiše a jeho politicko-mediálního impéria. To miliardáře rozhořčilo a prakticky obratem zaslal ParlamentnímListům.cz štiplavou reakci. Tím ovšem celá přestřelka neskončila.
19.09.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků)

Babiš vypráskal šéfa Reflexu: Radši nebudu zveřejňovat jeho SMSky. Dělal z novin Klausovu tribunu

 
V úvodníku čtvrtečního Reflexu se jeho šéfredaktor Pavel Šafr rozepsal o údajném mediálně politickém impériu miliardáře Andreje Babiše. Babišův postup je podle něj návodem, jak zničit novinářskou čest. Šéf hnutí ANO mu to vrátil, když zavzpomínal, jak se mu Šafr sám vnucoval.
19.09.2013 15:35 |

podobné články

Politický reportér časopisu Euro Petr Kolář přejde do Reflexu

 
Reportérem časopisu Reflex se od 1. července stane Petr Kolář, dosavadní politický reportér týdeníku Euro. Médiáři to potvrdil zástupce šéfredaktora Reflexu Jaroslav Plesl. Kolářův přestup se uděje jen tři měsíce poté, co Plesl do Reflexu přišel z Hospodářských novin.
25.04.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků) , Jaroslav Plesl (219 článků)

Týden.cz: Zástupce šéfredaktora Reflexu Buchert kandidátem TOP 09 do Senátu

 
Zástupce šéfredaktora Reflexu Viliam Buchert z časopisu k 30. červnu odchází a na podzim bude kandidovat za TOP 09 do Senátu. Napsal to Týden.cz. Do Reflexu přišel před dvěma lety, předtím byl dlouho zástupcem šéfredaktora MF Dnes.
12.06.2012 17:30 |

podobné články

Záhadné zbohatnutí spisovatele Paroubka, glosuje MF DNES

 
Karel Steigerwald na serveru iDNES.cz komentuje čtyřmilionový honorář šéfa NS-LEV 21 Jiřího Paroubka. Přirovnává jeho případ k zázračnému zbohatnutí Stanislav Grosse a ptá se, zda policie někdy něco vyšetří.
15.12.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3434 článků) , Karel Steigerwald (101 článků) , Stanislav Gross (719 článků)

Babiš může do politiky přinést selský rozum, chválí šéfredaktor Reflexu

 
Šéfredaktor týdeníku Reflex Pavel Šafr se rozhodl představit podle některých komentátorů vítěze parlamentních voleb – Andreje Babiše. Popisuje zde jeho klady, například prudký temperament, ale i negativa. Text však může vzhledem k jeho "boji" vůči šéfovi ANO 2011 být myšlen zcela ironicky.
30.10.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků)

Justin Bieber plive na potkání, terčem byl muž ve VIP zóně i fanynky

 
Justin Bieber se stále nepoučil a svým svým infantilním chováním riskuje další soudní stání. Žaluje ho muž z Ohia, jemuž zpěvák v nočním klubu naplival do obličeje. Bieber ale plive dál a dokonce i na své fanoušky. Další články k tématu: OBRAZEM: Není jim ani 30 a vydělávají miliardy. Gaga, Bieber a další Justin Bieber poletí do vesmíru, za letenku dal miliony Justin Bieber po kolapsu na jevišti nadával fotografům Za fotky Bieberova auta zaplatil paparazzi životem Justin Bieber skončil s otřesem mozku, narazil do skleněné stěny Fotograf podal stížnost na Justina Biebera, mladý zpěvák ho prý napadl
27.07.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1382 článků)

Bieber zase zlobí, brazilská policie ho vyšetřuje kvůli graffiti

 
Zpěvák Justin Bieber má v devatenácti letech spoustu peněz i fanoušků, ale asi se trochu nudí. Kam přijede, tam dělá problémy. Jednou má v autobuse drogy, jindy napadne dýdžeje, který nechce hrát podle něj, nebo plive na fanoušky pod balkonem. V Brazílii ho přistihli, jak sprejuje na zeď, a to je tam trestné. Další články k tématu: Justin Bieber plive na potkání, terčem byl muž ve VIP zóně i fanynky OBRAZEM: Není jim ani 30 a vydělávají miliardy. Gaga, Bieber a další Bieber má další problém, v jeho autobuse našla švédská policie drogy Justin Bieber po kolapsu na jevišti nadával fotografům Za fotky Bieberova auta zaplatil paparazzi životem Justin Bieber skončil s otřesem mozku, narazil do skleněné stěny Fotograf podal stížnost na Justina Biebera, mladý zpěvák ho prý napadl
07.11.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1382 článků)

Děsivé vymítání ďábla: Žena se svíjí v křeči a plive krev

 
Šokující video ženy, která plive krev, chroptí a svíjí se v křeči, se objevilo na YouTube a koluje po sociálních sítích. Dívka ale není nikterak zraněná. Podle některých z ní zrovna vymítají ďábla!
19.04.2016 10:40 |

podobné články

Šéfredaktor Reflexu znovu útočí na Babiše: Je to fízl a zloděj

 
Pavel Šafr opět připomněl svůj nesouhlas s postupem Andreje Babiše. Už před volbami varoval před vstupem Babiše do politiky, nyní na Facebooku napsal, že šéf hnutí ANO je fízl a zloděj.
21.12.2013 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků)

Šéf Reflexu k zatýkání Nagyové: Policejní divadlo

 
Petra Nečase (ODS) svrhlo policejní divadlo, nikoli aféra exšéfky jeho kabinetu Jany Nagyové, píše šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr ve svém komentáři. Šafr je přesvědčen, že to byl po dlouhé době ten nejslušnější předseda vlády. "Vím, jak se takový názor vymyká všeobecné žízni po krvi. A právě proto je tohle potřeba napsat," uvádí.
19.06.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1545 článků) , Petr Nečas (9263 článků) , Jana Nagyová (1538 článků) , Pavel Nečas (444 článků)

A je to tu: Šéf Reflexu Šafr znovu udeřil na Miloše Zemana

 
Prezident Miloš Zeman včera jmenoval vládu premiéra Jiřího Rusnoka. „Vládu, jež nemá oporu Parlamentu. Dosadil ji Zeman sám ze své vůle a zaštiťuje se přitom vůlí lidu,“ kriticky zhodnotil politický vývoj šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr ve svém editorialu ve čtvrtečním vydání časopisu.
11.07.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20702 článků) , Jiří Rusnok (1841 článků)

Náš národ se má díky Evropské unii nejlépe v historii, říká výrazný politik TOP 09

 
ROZHOVOR „Staří kamarádi z dob Unipetrolu se znovu dohodli a našli společné zájmy,“ řekl lídr jihomoravské TOP 09 Jan Vitula k návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Čapím hnízdě Andreje Babiše. Jinak si nedovede představit, proč by prezident dolních deseti milionů obyvatel jezdil na miliardářovo sídlo, které může být spojeno s dotačním podvodem. V rozhovoru také sdělil, že volný pohyb v zemích Evropské unie je větší hodnotou než skutečnost, zda přijmeme čtyři tisíce uprchlíků.
04.05.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků) , Miloš Zeman (20702 článků)

Eliška Hradílková Bártová: Dusno kolem Babiše. Politici zpochybňují jeho zbohatnutí, Agrofert si stěžuje na diskreditační kampaň

 
Situace kolem Andreje Babiše a jeho podnikání akceleruje. Společnost Agrofert si stěžuje na zpravodajství Seznam.cz a vyzývá, aby portál „zanechal své diskreditační kampaně“. Zároveň pravděpodobně v dílně ČSSD vznikla sedmdesátistránková analýza o pochybnostech kolem vzestupu a podnikání Andreje Babiše.
28.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12721 článků)

Ringier rozjíždí akademii: Učte se od těch nejlepších!

 
Vydavatelství Ringier Axel Springer ve spolupráci s PB - Vyšší odbornou školou a Střední školou managementu vám nabízí jedinečnou příležitost. V září spouští společný projekt - Akademii žurnalistiky a nových médií. Učit se budete od těch nejlepších. Své zkušenosti vám předá například generální ředitelka vydavatelství Libuše Šmuclerová, šéfredaktor Reflexu Pavel Šafr nebo šéfredaktor deníku Blesk Radek Lain.
12.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šmuclerová (44 článků)

Zeman je jak Mečiar, píše šéfredaktor Reflexu. Jenom ještě neunáší lidi

 
V úvodníku magazínu Reflex si šéfredaktor Petr Šafr klade otázku, zda je za současného stavu čas na obranu demokracie. Odpovědí je podle něj jednoznačné „ano“. A dokládá to pěti důvody, přičemž všechny souvisí s osobou prezidenta Miloše Zemana.
29.08.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20702 článků)

Šéfredaktor Reflexu znovu varuje: Miliardáři pokřivují mediální scénu. Kde jsou intelektuálové?

 
Český trh médií, zejména tištěných, je systematicky pokřivován tím, že jej ovládají lidé, kteří mají své aktivity i v jiném byznysu a nevyhnutelně se dostávají do střetu zájmů. A ještě akutnější je tento problém u takových, kteří mají zároveň ambice v politice. Pro ParlamentníListy.cz to uvedl Pavel Šafr, šéfredaktor týdeníku Reflex, který na problém omezování svobody na mediálním trhu upozorňuje dlouhodobě.
30.09.2013 19:20 |

podobné články

Mnohonásobný šéfredaktor Šafr rozjíždí nový projekt. Chce ukazovat, jak mocní ovládají média. Zjistili jsme o něm více

 
VÍME PRVNÍ Bývalý šéfredaktor MF Dnes bude kontrolovat svobodu českých médií. Na české mediální scéně by se měl zítra objevit nový portál. Bude se jmenovat Svobodné fórum a jeho zakladatelem je matador české žurnalistiky Pavel Šafr, který byl mimo jiné šéfredaktorem Lidových novin, MF Dnes a Reflexu.
09.02.2015 17:37 |

podobné články

Měli by hnít ve vězení, místo toho je zvou do Evropského parlamentu a zelení teroristé jim tleskají. A teď mě prohlásí za rusofila, tuší šéfredaktor Reflexu po nejnovějším úvodníku

 
Zelení teroristé prý tleskají na půdě Evropského parlamentu jiným teroristům, kteří zde vystupují, ač by mnohem spíš měli hnít ve vězení. Šéfredaktor časopisu Reflex předkládá trochu jiný pohled na Evropskou unii.
12.10.2017 17:55 |

podobné články