Článek

Šéfredaktor média, které zveřejnilo odposlech porady v TV Prima, má prý ještě jednu nahrávku

 
„Já nevolám po krvi, nevolám po hlavách,“ řekl v pátečním Interview Plus na Českém rozhlase šéfredaktor serveru Hlídacípes.org. TV Prima by se však měla zodpovídat za to, jakým způsobem manipuluje s informacemi.
03.06.2016 17:15 |

podobné články

Podobné články

Muzeum zveřejnilo nejstarší americkou hudební nahrávku, je z roku 1878

 
Muzeum inovace a vědy ve státě New York zveřejnilo nejstarší americkou hudební nahrávku. Pochází z roku 1878 a byla nahrána na fonograf slavného vynálezce Thomase Alvy Edisona. Klasická metoda přehrání by záznam zničila, proto ho vědci zmapovali pomocí optické technologie a následně převedli do digitální podoby. Informovala o tom agentura AP.
25.10.2012 17:20 |

podobné články

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

 
Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).
17.09.2013 20:30 |

podobné články

Šéfredaktor Týdne: V pondělí zveřejníme nahrávku celou

 
AKTUALIZOVÁNO: Šéfredaktor časopisu Týden František Nachtigall v rozhovoru pro Českou televizi nejprve nechtěl odtajnit zdroj, který předal nahrávku schůzky údajně dokazující, že za pokusem o rozvrat VV stojí skutečně Kristýna Kočí a také občanští demokraté. O hodinu a půl později ale Nachtigall obrátil a řekl, že již jejich server identitu zdroje zveřejnil. Podle něj Týden ve svém pondělním vydání zveřejní celý přepis nahrávky. Zároveň si bude prý časopis postupně ověřovat, kdo na nahrávce hovoří a jestli je hodnověrná.
13.04.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články

Prima uvede na jaře show Aréna národů a spustí videotéku Prima Play

 
Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. Od března Prima uvede také zábavní pořad Česká 30 s Martinem Dejdarem a seznamovací reality show Hotel Paradise. V březnu Prima spustí novou videotéku Prima Play.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků)

Fanoušci TV Prima se naštvali kvůli rok staré nahrávce. A dali dohromady všechno, co vítači uprchlíků nechtějí slyšet

 
Televize Prima je pod tlakem, protože se rozhodla říkat pravdu o uprchlících. Tak to alespoň vidí fanoušci soukromé televize, kteří sepsali argumenty na podporu tohoto média, které čelí kritice kvůli zveřejnění dnes již nototoricky známé nahrávky z redakční porady. Na ní bylo doporučeno redaktorům informovat o uprchlících coby o hrozbě. Porada proběhla v polovině roku 2015, teprve nyní však nahrávku z ní zveřejnil server HlidaciPes.org. A jak fanoušci "svou" Primu hájí? I oficiální německá místa prý např. přiznávají, že do země jako uprchlíci přicházejí především silní mladí muži mladší třiatřiceti let věku. A je toho víc.
06.06.2016 21:20 |

podobné články

V Rathově kauze je prý utajený odposlech

 
V kauze bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha prý existuje utajený odposlech. Doposud je tento materiál v režimu utajení na stupni „vyhrazené“, nemají k němu přístup poslancovi obhájci a dokonce ani soud.
28.05.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Prima částečně zpoplatní videotéku Prima Play, vybírat chce měsíční paušál 49 Kč

 
Videotéka Prima Play bude od podzimu částečně zpoplatněná. Televize Prima bude vybírat měsíční paušál 49 Kč od těch, kteří budou chtít vidět druhý zápasy fotbalové Ligy mistrů – hlavní se bude vysílat na nezpoplatněné Primě Cool – a „nevypípanou“ verzi dílů Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Placená sekce s těmito dvěma pořady ponese název Prima Play Premium.
02.08.2012 12:55 |

podobné články

Huml: V bytě poslance Škárky žádný odposlech nebyl

 
V bytě bývalého člena Věcí veřejných Jaroslava Škárky nebyl nalezen žádný odposlech. Škárka si byt nechal zkontrolovat specializovanou firmou poté, co další z bývalých členů nejmenší vládní strany Kristýna Kočí nalezla ve svém bytě odposlouchávací zařízení.
12.04.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Rathův advokát Adam Černý: Vyšetřovatelé tají odposlech! Kryjí tím někoho?

 
Hra vyšetřovatelů, kteří sbírali důkazy o korupci poslance Davida Ratha (47) není čistá. Nezveřejnili totiž odposlech, který se jim do spisů, zřejmě nehodí. Tvrdí to poslancův advokát Adam Černý.
29.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , David Černý (250 článků)

NS poprvé rozhodl, že odposlech byl nezákonný

 
Pražského klenotníka Václava Oudu bude zřejmě muset stát odškodnit za nezákonné špiclování. Podle rozhodnutí Nejvyššího soudu v Brně (NS) totiž příslušný soud nařídil odposlech jeho mobilního telefonu v rozporu s právními předpisy.
07.03.2014 12:20 |

podobné články

Zveřejněný odposlech Tymošenkové - mluví o chuti střílet a proměně Ruska ve spáleniště

 
Nemalý ohlas v ruských médiích měl dnes odposlech telefonického rozhovoru bývalé ukrajinské premiérky Julije Tymošenkové, v němž vůdkyně ukrajinské strany Vlast hovoří o své touze vzít zbraň do ruky a střílet, dokud se Rusko nezmění ve "spálenou zemi". Záznam hovoru se objevil na webu ruské státní televize Russia Today. Tymošenková telefonát potvrdila, publikovaný úryvek ale označila za částečnou montáž. 
24.03.2014 21:35 |

podobné články

Martin Komárek chce projednat zvláštní bod týkající se Primy a uprchlíků a aby se vyjádřila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání

 
Server HlídacíPes.org zveřejnil interní nahrávku z porady redaktorů TV Prima, kde šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová a místopředseda představenstva TV Prima Holding Luboš Jetmar instruují redaktory, že mají informovat o uprchlické krizi jako o hrozbě, kdy hrozí, že muslimští migranti si zde prosadí pravidla neslučitelná s demokracií a lidskými právy. Předseda volebního výboru Martin Komárek se chce touto věcí zabývat na zasedání výboru a bude chtít znát stanovisko Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.
01.06.2016 13:51 |

podobné články

Tleskám Primě. Brání svobodu, tak jí chtějí zavřít hubu. Politici se postavili na obranu televize, ale jiní by ji rovnou sebrali licenci. Podívejte se, kteří

 
Server HlídacíPes.org zveřejnil interní nahrávku z porady redaktorů TV Prima, kde šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová a místopředseda představenstva FTV Prima Holding Luboš Jetmar instruují redaktory, že mají informovat o uprchlické krizi jako o hrozbě, kdy hrozí, že muslimští imigranti si zde prosadí pravidla neslučitelná s demokracií a lidskými právy. Jetmar řekl, že se nechce dožít toho, aby jeho nyní devítiletá dcera za 20 let musela chodit v burce a neměla vůbec žádná práva. Co o tom soudí čeští politici?
01.06.2016 16:35 |

podobné články

ODS a TOP 09 chtějí od Bárty vysvětlení nahrávky z porady VV

 
Faktický šéf VV a někdejší ministr dopravy Vít Bárta zřejmě bude muset koaličním partnerům vysvětlovat tajně pořízenou nahrávku z porady vedení VV. Z ODS i TOP 09 také v souvislosti s nejnovější kauzou VV zaznívají úvahy o konci vládní spolupráce s Věcmi veřejnými.
13.05.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Šéfredaktor Respektu Tabery udeřil: Zeman nás poškozuje. A s tou propagandou se to má takto

 
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery poskytl obsáhlý rozhovor serveru Houpací osel. Padlo v něm jméno zakladatele Přátel Ruska v České republice Jiřího Vyvadila. Ten prý poskytl médiím jednu důležitou lekci. Tabery se také vyjádřil k ruské propagandě, která má prý jednu velkou výhodu, a k uprchlické krizi i Miloši Zemanovi. Ten prý poškozuje Česko.
13.11.2015 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1089 článků)

Šéfredaktor Respektu Tabery udeřil: Zeman nás poškozuje. A s tou ruskou propagandou se to má takto

 
Šéfredaktor Respektu Erik Tabery poskytl obsáhlý rozhovor serveru Houpací osel. Padlo v něm jméno zakladatele Přátel Ruska v České republice Jiřího Vyvadila. Ten prý poskytl médiím jednu důležitou lekci. Tabery se také vyjádřil k ruské propagandě, která má prý jednu velkou výhodu, a k uprchlické krizi i Miloši Zemanovi. Ten prý poškozuje Česko.
13.11.2015 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1089 článků)

Prezidentské volby v České televizi

 
Česká televize nabídne divákům před prvním kolem první přímé volby prezidenta České republiky čtyři specializované pořady. Každý z prezidentských kandidátů se divákům představí ve dvou rozhovorech s redaktory ČT ve formátu jeden na jednoho (pořady Interview a Hydepark), ve společných debatách více kandidátů (pořady Prezidentská debata a Prezidentská superdebata) a ve volebních spotech, pro které ČT poskytne na základě zákona bezplatně pět hodin vysílacího času.
05.11.2012 15:45 |

podobné články

Pamatujete si pořady Prima jízda, Trní nebo Sauna? Před 22 lety to všechno začalo...

 
Risk, který se vyplatil! Tak Dana Morávková (43) nebo Martin Zounar (48) vzpomínají na 20. červen 1993, kdy začala vysílat předchůdkyně dnešní FTV Prima. Díky první české soukromé televizi Premiéra TV získali nejen prostor na obrazovce, vlastní pořady, peníze, ale hlavně slávu, která jim přinesla přízeň milionů diváků.
20.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (191 článků) , Dana Morávková (563 článků)