Článek

Šéf aerolinek prohlásil: Nestojím o baťůžkáře, nic u nás neutratí

 
V Kataru nestojí o turisty, kteří cestují po světě s baťohy a minimalizují náklady na své dovolené. Jasně to teď vyslovil šéf aerolinek Qatar Airways, když prohlásil, že se baťůžkáři jen válejí na pláži a nic neutrácejí. Akbar Al Baker je poslal do sousední Dubaje, kde prý vadit tolik nebudou.
09.05.2016 17:05 |

podobné články

Podobné články

Seznamte se s mužem, který vaří skvělá jídla z popelnic! Neutratí za suroviny ani korunu a jeho recepty jsou hitem!

 
Většina lidí přemýšlí, jak jíst zdravě a přitom "za jídlo":http://www.extra.cz/tema/jidlo moc neutrácet, a Maximus Thaler z Bostonu na to přišel. Za suroviny neutratí ani korunu a přitom si hoduje daleko lépe než kdokoliv z vás! Víte, jak to dělá? Vybírá totiž popelnice!
29.08.2013 15:00 |

podobné články

Lékaře brutálně vyhodili z letadla a rozbili mu obličej. Chci vás za to pochválit, vzkázal šéf aerolinek

 
Brutální, krvavé a nevhodné vyhození lékaře z letadla amerických aerolinek United Airlines bylo správné. To si myslí jejich šéf Oscar Munoz. Boss letecké společnosti dokonce své podřízené za nepochopitelný zákrok plný agrese pochválil. Video z paluby, které obletělo svět, přitom pobouřilo miliony lidí.
11.04.2017 17:55 |

podobné články

Muž neutratí ani vindru, přitom má plnou ledničku jídla. Jak to dělá?

 
Zatímco si většina z nás láme hlavu nad tím, z čeho zaplatí vánoční dárky, nic z toho Němce Raphaela Fellmera (30) netrápí. I když není bezdomovec, tak se živí z toho, co mu dá kontejner. Zavrhl totiž peníze a vše si obstarává právě z odpadků, od přátel nebo výměnným obchodem.
10.12.2013 05:10 |

podobné články

Polonahé letušky končí, aerolinky Ryanair zrušily kalendář

 
Kalendář irských aerolinek Ryanair, v němž účinkovaly letušky oděné nejvýše v bikinách, skončil. Řekl to sám šéf společnosti Michael O’Leary. Nezapadá totiž do nové rodinné image aerolinek.
03.10.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael O’Leary (1 článek) , Michael Michael (1172 článků)

Příbuzní cestujících ze zmizelého Boeingu 777: Házeli na zaměstnance aerolinek lahve!

 
Jsou zoufalí, strachy bez sebe a nemyslí na nic jiného než své příbuzné. Číňané, kteří měli příbuzné na palubě zmizelého Boeingu 777, se v Pekingu dožadovali po zaměstnancích Malajsijských aerolinek i vládních představitelích pravdy o osudu letadla. Když jim ruply nervy, začali po nich házet lahve!
12.03.2014 22:45 |

podobné články

Psycholog podepsaný pod vědeckou peticí varuje: Uprchlíci nás možná trochu obtěžují, ale vlastní nenávist nás může zničit

 
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman je populista. Z blbého pojmu ostrovy deprivace udělal pojem ještě blbější. O uprchlíky také zvlášť nestojím, ale musíme držet partu s Evropou. Ty, kteří mají zákonný nárok na azyl, ty chci, taky jsme kdysi utíkali. Takto otevřeně hovoří psycholog Pavel Říčan, jenž působí v Psychologickém ústavu Akademie věd ČR a také podepsal výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti.
23.08.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Francouzský turista ubodal v Austrálii hosta restaurace

 
Mladého francouzského batůžkáře obvinili v Austrálii z vraždy. Na Štědrý den ubodal dalšího hosta v hospodě ve městě Broome, informuje v úterý agentura AFP.
03.01.2012 08:20 |

podobné články

Grizzly na Aljašce rozcupoval baťůžkáře, divoké zvíře zastřelili!

 
Putování národním parkem Denali na Aljašce se stalo osudným turistovi. Muž narazil na medvěda grizzlyho, který se na něj vrhl a rozcupoval ho.
26.08.2012 17:30 |

podobné články

S batohem na zádech napříč Evropou díky Letušce Light

 
Procestovat o víkendech celou Evropu, severní Afriku či Blízký východ? Ideální příležitost zejména pro baťůžkáře nabízí Letuška Light. Díky jejímu unikátnímu systému, prvnímu v Evropě, lze odedneška snadno a rychle nakoupit low-cost letenky napříč starým kontinentem, ale i do Maroka, Tunisu či Tanzánie a Jordánska. Navíc s garancí doletu do cílové destinace.
26.10.2012 09:45 |

podobné články

Festival ve Varech kašle na batůžkáře, jak nemáte VIP vstupenku, nepobavíte se nikde!

 
Je to dost smutná pravda a potvrzují to hodně i místní, Vary už za ta léta nejsou, co bývaly. "Z nadšeneckého festivalu se stala snobárna":http://www.extra.cz/tema/49-filmovy-festival-v-karlovych-varech s Andreou Verešovou a jejími deseti kufry. Kdo nemá VIP lístek, tomu je jakákoliv zábava zapovězena.
08.07.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1170 článků)

Batůžkáře na pláži ubili motykou: Policie má podezřelého se zakrvácenou rukou

 
Seznámili se v Thajsku, kam oba vyrazili s touhou poznat exotickou zem jen s batohem na zádech. Jejich přátelství, možná známost, nemělo dlouhého trvání. Britské turisty Davida Millera (†24) a Hannah Witheridge (†23) někdo na ostrově Koh Tao ubil zahradní motykou. Kvůli případu byl nyní vyslechnut muž s podezřelou zakrvácenou rukou.
17.09.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: David Miller (4 články)

7 tipů pro Richarda Gerea a batůžkáře: Kde se ve Varech ochladit?

 
To je vedro! Festivalové Karlovy Vary jsou letos žhavé, a to nejen nabídkou filmů a návštěvou celebrit, jako je Richard Gere. Sluníčko prostě pálí. Příliš velké horko ale nedělá dobrotu. Přinášíme vám proto několik tipů na super ochlazení...
04.07.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (162 článků)

Pivní festival Oktoberfest kvůli terorismu zakáže baťůžkáře

 
Teroristické útoky v Bavorsku přiměly pořadatele největšího pivního svátku světa, aby zvážil zákaz vstupu všem s batohem. Prakticky to znamená, že baťůžkáři mířící na letošní Oktoberfest musejí zůstat doma. Nikdo je totiž do areálu pivních slavností nepustí.
29.07.2016 18:05 |

podobné články

Zdeněk Piškula: Batůžkáře na festivalu obdivuji. Jsou pro mě hvězdy

 
Další známou tváří v anketním miniseriálu z karlovarské kolonády je Zdeněk Piškula (19). Herec na festival přijel především představit nový seriál a užít si filmy. Každoročně se prý také těší na dobrý hamburger, který dělají právě jen v Karlových Varech.
07.07.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Piškula (113 článků)

Letoun amerických aerolinek neodstartoval kvůli hrozbě únosu

 
Boeing 767 aerolinek American Airlines neodstartoval z letiště v San Franciscu do New Yorku kvůli telefonické hrozbě únosu letounu. Policie na palubě zadržela dva pasažéry, informuje v pátek server televize CNN.
20.08.2010 05:55 |

podobné články

Maďaři jsou bez aerolinek. Malev nemá peníze a přestal létat

 
Maďarské aerolinky Malev v pátek kvůli nepříznivé finanční situaci zastavily provoz. Všechny lety aerolinek byly zrušeny, informuje agentura Reuters.
03.02.2012 08:40 |

podobné články

Hobití instruktáž novozélandských aerolinek se stala senzací

 
Doslova přes noc se stalo hitem instruktážní video aerolinek Air New Zealand, které je plné postav z bájné Středozemě. A důvod? Chytrý nápad, sloužící zároveň jako reklama na aerolinky i na blížící se první díl Hobita v kinech, je totiž opravdu vtipný. A co víc, v klipu si zahrál i režisér Hobita Sir Peter Jackson.
02.11.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jackson (57 článků)

Mirku, chyť mě za tlapku a pojď: Korejci koupili podíl v ČSA za 67,5 milionu

 
Prodej části ČSA byl podle ministra financí Miroslava Kalouska kvůli ztrátovosti aerolinek nezbytností. Na galavačeru k prodeji aerolinek ale potřeboval pomocnou ruku. Tu mu poskytl předseda představenstva Korean Air Jang Ho-čo. A ruku v ruce jim to slušelo!
11.04.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Neskutečný přehmat aerolinek: Turisté místo v Africe skončili v Asii!

 
Američanka Sandy Valdiviesová (31) a její manžel Triet Vo (39) se chystali na návštěvu kamaráda v africkém Senegalu. Kvůli nepozornosti aerolinek se ale nedobrovolně podívali do Bangladéše v Asii!
24.05.2013 05:15 |

podobné články