Článek

Šéf aerolinek prohlásil: Nestojím o baťůžkáře, nic u nás neutratí

 
V Kataru nestojí o turisty, kteří cestují po světě s baťohy a minimalizují náklady na své dovolené. Jasně to teď vyslovil šéf aerolinek Qatar Airways, když prohlásil, že se baťůžkáři jen válejí na pláži a nic neutrácejí. Akbar Al Baker je poslal do sousední Dubaje, kde prý vadit tolik nebudou.
09.05.2016 17:05 |

podobné články

Podobné články

Seznamte se s mužem, který vaří skvělá jídla z popelnic! Neutratí za suroviny ani korunu a jeho recepty jsou hitem!

 
Většina lidí přemýšlí, jak jíst zdravě a přitom "za jídlo":http://www.extra.cz/tema/jidlo moc neutrácet, a Maximus Thaler z Bostonu na to přišel. Za suroviny neutratí ani korunu a přitom si hoduje daleko lépe než kdokoliv z vás! Víte, jak to dělá? Vybírá totiž popelnice!
29.08.2013 15:00 |

podobné články

Lékaře brutálně vyhodili z letadla a rozbili mu obličej. Chci vás za to pochválit, vzkázal šéf aerolinek

 
Brutální, krvavé a nevhodné vyhození lékaře z letadla amerických aerolinek United Airlines bylo správné. To si myslí jejich šéf Oscar Munoz. Boss letecké společnosti dokonce své podřízené za nepochopitelný zákrok plný agrese pochválil. Video z paluby, které obletělo svět, přitom pobouřilo miliony lidí.
11.04.2017 17:55 |

podobné články

Muž neutratí ani vindru, přitom má plnou ledničku jídla. Jak to dělá?

 
Zatímco si většina z nás láme hlavu nad tím, z čeho zaplatí vánoční dárky, nic z toho Němce Raphaela Fellmera (30) netrápí. I když není bezdomovec, tak se živí z toho, co mu dá kontejner. Zavrhl totiž peníze a vše si obstarává právě z odpadků, od přátel nebo výměnným obchodem.
10.12.2013 05:10 |

podobné články

Polonahé letušky končí, aerolinky Ryanair zrušily kalendář

 
Kalendář irských aerolinek Ryanair, v němž účinkovaly letušky oděné nejvýše v bikinách, skončil. Řekl to sám šéf společnosti Michael O’Leary. Nezapadá totiž do nové rodinné image aerolinek.
03.10.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael O’Leary (1 článek) , Michael Michael (1054 článků)

Příbuzní cestujících ze zmizelého Boeingu 777: Házeli na zaměstnance aerolinek lahve!

 
Jsou zoufalí, strachy bez sebe a nemyslí na nic jiného než své příbuzné. Číňané, kteří měli příbuzné na palubě zmizelého Boeingu 777, se v Pekingu dožadovali po zaměstnancích Malajsijských aerolinek i vládních představitelích pravdy o osudu letadla. Když jim ruply nervy, začali po nich házet lahve!
12.03.2014 22:45 |

podobné články

Psycholog podepsaný pod vědeckou peticí varuje: Uprchlíci nás možná trochu obtěžují, ale vlastní nenávist nás může zničit

 
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman je populista. Z blbého pojmu ostrovy deprivace udělal pojem ještě blbější. O uprchlíky také zvlášť nestojím, ale musíme držet partu s Evropou. Ty, kteří mají zákonný nárok na azyl, ty chci, taky jsme kdysi utíkali. Takto otevřeně hovoří psycholog Pavel Říčan, jenž působí v Psychologickém ústavu Akademie věd ČR a také podepsal výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti.
23.08.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17462 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (865 článků)

Letoun amerických aerolinek neodstartoval kvůli hrozbě únosu

 
Boeing 767 aerolinek American Airlines neodstartoval z letiště v San Franciscu do New Yorku kvůli telefonické hrozbě únosu letounu. Policie na palubě zadržela dva pasažéry, informuje v pátek server televize CNN.
20.08.2010 05:55 |

podobné články

Maďaři jsou bez aerolinek. Malev nemá peníze a přestal létat

 
Maďarské aerolinky Malev v pátek kvůli nepříznivé finanční situaci zastavily provoz. Všechny lety aerolinek byly zrušeny, informuje agentura Reuters.
03.02.2012 08:40 |

podobné články

Hobití instruktáž novozélandských aerolinek se stala senzací

 
Doslova přes noc se stalo hitem instruktážní video aerolinek Air New Zealand, které je plné postav z bájné Středozemě. A důvod? Chytrý nápad, sloužící zároveň jako reklama na aerolinky i na blížící se první díl Hobita v kinech, je totiž opravdu vtipný. A co víc, v klipu si zahrál i režisér Hobita Sir Peter Jackson.
02.11.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jackson (54 článků)

Mirku, chyť mě za tlapku a pojď: Korejci koupili podíl v ČSA za 67,5 milionu

 
Prodej části ČSA byl podle ministra financí Miroslava Kalouska kvůli ztrátovosti aerolinek nezbytností. Na galavačeru k prodeji aerolinek ale potřeboval pomocnou ruku. Tu mu poskytl předseda představenstva Korean Air Jang Ho-čo. A ruku v ruce jim to slušelo!
11.04.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6061 článků)

Neskutečný přehmat aerolinek: Turisté místo v Africe skončili v Asii!

 
Američanka Sandy Valdiviesová (31) a její manžel Triet Vo (39) se chystali na návštěvu kamaráda v africkém Senegalu. Kvůli nepozornosti aerolinek se ale nedobrovolně podívali do Bangladéše v Asii!
24.05.2013 05:15 |

podobné články

Německá letiště zejí prázdnotou. Stávka pilotů Lufthansy je v plném proudu

 
Letiště ve Frankfurtu nad Mohanem a v Mnichově jsou i dnes poloprázdná. Pokračuje stávka pilotů německých aerolinek Lufthansa. Ředitel této společnosti Christoph Franz doufá v nalezení dohody pro obě strany. Stávka má potrvat až do sobotní půlnoci. Vedení aerolinek ale dalo najevo, že není přístupno jakýmkoliv veřejným rozhovorům.
03.04.2014 08:35 |

podobné články

Moskva zakáže dovoz většiny potravinářských výrobků ze Západu

 
Rusko zakázalo veškerý dovoz masa, ryb, mléka, mléčných výrobků a ovoce a zeleniny z Evropské unie i Spojených států. Oznámil to dnes podle agentury AP ruský premiér Dmitrij Medveděv. Kromě toho Rusko podle premiéra zakáže tranzitní lety ukrajinských aerolinek přes své území a zákaz zvažuje i pro tranzitní lety aerolinek z EU a USA do Asie.
07.08.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (312 článků)

Putin se mstí za sankce zákazem dovozu potravin ze Západu

 
Rusko zakázalo veškerý dovoz masa, ryb, mléka, mléčných výrobků a ovoce a zeleniny z Evropské unie i Spojených států. Kromě toho Rusko zakáže tranzitní lety ukrajinských aerolinek přes své území. Uvažuje také o zákazu pro tranzitní lety aerolinek z EU a USA do Asie. 
07.08.2014 11:56 |

podobné články

Embargo! Putin zakáže většinu potravin ze Západu

 
Rusko zakázalo veškerý dovoz masa, ryb, mléka, mléčných výrobků a ovoce a zeleniny z Evropské unie i Spojených států. Oznámil to dnes ruský premiér Dmitrij Medveděv. Kromě toho Rusko podle premiéra zakáže tranzitní lety ukrajinských aerolinek přes své území a zákaz zvažuje i pro tranzitní lety aerolinek z EU a USA do Asie. EU vyjádřila nad ruskými kroky politování s tím, že si vyhrazuje právo na ně reagovat.
07.08.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (312 článků)

Podívejte se na 10 fotek nejhorších aerolinek na světě! Odkud jsou? Samozřejmě ze Severní Koreje!

 
Aram Pan se rozhodl, že se pokusí procestovat zemi, která je pro "většinu světa velkou neznámou - Severní Koreu":http://www.extra.cz/basketbalista-dennis-rodman-rika-ze-do-severni-koreje-leta-za-zabavou-co-na-to-asi-rikaji-lide-v-koncentracnich-taborech. Na "svém Facebooku dává pravidelné aktualizace":https://www.facebook.com/dprk360 s fotografiemi a svými zážitky a nedávno se také proletěl v letadle podle všeho nejhorších aerolinek na světě.
18.10.2014 16:10 |

podobné články

Sestřelila zmizelý malajsijský letoun americká armáda ve strachu z útoku?

 
Let HM370 malajsijských aerolinek, který v březnu zmizel nad Indickým oceánem, měla sestřelit americká armáda ve strachu před teroristickým útokem. S novou konspirační teorií přišel bývalý ředitel aerolinek Proteus Airlines a uznávaný francouzský autor Marc Dugain a vyvolal tím zájem francouzské veřejnosti.
23.12.2014 14:31 |

podobné články

Francouzský turista ubodal v Austrálii hosta restaurace

 
Mladého francouzského batůžkáře obvinili v Austrálii z vraždy. Na Štědrý den ubodal dalšího hosta v hospodě ve městě Broome, informuje v úterý agentura AFP.
03.01.2012 08:20 |

podobné články