Článek

Sedmnáct let nepracoval, čili šest tisíc dní. Teď si jeho a jemu podobné pozval úřad

 
I dlouhodobě nezaměstnaným lidem se rozhodli dát v Přerově na přechodnou dobu práci. A to i těm, kteří žili na sociálních dávkách více než 16 let. Někteří ale práci, za kterou by dostali devět až deset tisíc hrubého, odmítali. Přiznali, že za práci načerno by si vydělali víc. Informovala o tom olomoucká mutace serveru iDNES.cz.
08.03.2016 14:35 |

podobné články

Podobné články

Krásná Veronika Kubařová je už šest let s o sedmnáct let starším mužem. Kdy ji požádá o ruku?

 
Při natáčení filmu Rafťáci se krásná herečka Veronika Kubařová poznala s o sedmnáct let starším režisérem Karlem Janákem. Jsou spolu už šest let, během nichž Veronika natočila spoustu filmů. Byla princeznou v Nejkrásnější hádance, oslnila v Lidicích i Mém vysvlečeném deníku. Jen na roli nevěsty pořád čeká.
17.08.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (59 článků) , Veronika Kubařová (53 článků)

Jak to, že jsem nepracoval? Politika je taky práce, rozčiluje se Marek Benda

 
Na server Pravý břeh přispěl dlouholetý poslanec ODS Marek Benda reakcí na slova předsedy ANO 2011 Andreje Babiše, který Bendu obvinil, že v životě nepracoval a v politice je jen díky tatínkovi. Benda pro změnu varoval před Babišovým skupováním českých médií, které hrozí zásadním ohrožením svobody tisku. Zejména kvůli praktikám, které Babiš zatím ve svých novinách předvádí.
17.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12727 článků) , Marek Benda (502 článků)

Jak to, že jsem nepracoval? Politika je také práce, rozčiluje se Marek Benda

 
Na server Pravý břeh přispěl dlouholetý poslanec ODS Marek Benda reakcí na slova předsedy ANO Andreje Babiše, který Bendu obvinil, že v životě nepracoval a v politice je jen díky tatínkovi. Benda pro změnu varoval před Babišovým skupováním českých médií, které hrozí zásadním ohrožením svobody tisku. Zejména kvůli praktikám, které Babiš zatím ve svých novinách předvádí.
17.09.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12727 článků) , Marek Benda (502 článků)

Probodla manžela, nepracoval!

 
Nepracoval a nechával se živit od manželky. Ke všemu ji opakovaně vulgárně urážel.
06.12.2016 18:35 |

podobné články

Horáček: Zeman nikdy nepracoval a Schwarzenberg je úplně jiný než já

 
I v předvánočním čase pokračuje Michal Horáček v kampani a objíždí kraje Česka. Navíc se v rozhovoru pro Deník.cz navezl do obou kandidátů z 2. kola zatím jediné přímé volby hlavy státu. Miloš Zeman podle něj nikdy nepracoval, nechal si vše platit a nyní si vymyslel lumpenkavárnu, Karel Schwarzenberg pak dodnes nepochopil, v čem chyboval. Podle Horáčka měl vyjet na „energickou“ tour.
17.12.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (766 článků) , Karel Schwarzenberg (3720 článků) , Miloš Zeman (20706 článků) , Karel Schwarzenberg (516 článků)

Hejtman Hašek se potkal s kandidáty na hejtmana. Mezi studenty je jich sedmnáct

 
Sedmnáct týmů se svými kandidáty na hejtmanku či hejtmana Jihomoravského kraje. Studenti středních škol se ve středu 3. února 2016 sešli s hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem. Důvodem byla loni vyhlášená soutěž Jeden den hejtmanem, kterou připravilo Gymnázium Vídeňská Brno. Soutěžící, kandidáti na hejtmana, mají za úkol se svým týmem poradců připravit jedno či více témat dotýkající se krajské politiky, které je potřeba řešit v nejbližší době. Hejtman Michal Hašek přivítal sedmnáct týmů spolu s ředitelkou krajského úřadu Věrou Vojáčkovou v sále zastupitelstva.
04.02.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2324 článků)

Útok na Boston! Nejmladší obětí je osmiletý Martin, čekal v cíli na tatínka

 
V cíli maratonu v americkém Bostonu explodovaly dvě bomby. Média informují, že nepřežili 3 lidé včetně osmiletého dítěte, agentury hlásí 140 zraněných. Sedmnáct lidí je v kritickém stavu.
15.04.2013 21:35 |

podobné články

Slavný sportovec, teď lékař: Mám pět dětí, dřu na přesčasech

 
Někdejší olympijský vítěz a špičkový anesteziolog Lukáš Pollert otevřeně přiznává, že pokud chce on nebo jiný lékař normálně žít, musí porušovat zákoník práce. "Píchačky", které jsou v některých nemocnicích v rámci zabránění přesčasům a přepracování lékařů zaváděny, v tomto ohledu považuje za nesmyslné. Navýšení platů o 6,25 procent považuje za nízké, jemu samotnému v nutnosti přesčasů nezabrání. "Zatím mi to pořád nestačí k tomu, abych po mé oficiální práci nepracoval ještě někde. Je fakt, že mám pět dětí, taky chci nějak normálně žít, jezdit na hory atd," řekl ParlamentnímListům.cz.
21.11.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (18 článků)

Levice chce zdanit bohaté. Cílí přitom na desítky tisíc lidí

 
V České republice je necelých 50 tisíc lidí, kteří mají měsíční příjem vyšší než 100 tisíc korun. Přesto na ně cílí levicové strany, které od nich chtějí vybírat miliardy korun. Informují Lidové noviny.
31.08.2013 07:05 |

podobné články

Zdena Studenková přiznala plastiku očí a o sedmnáct let mladšího přítele

 
Slovenské herečce Zdeně Studenkové by málokdo hádal 56 let. Vypadá o pěkných pár let mladší. Novinkám prozradila svůj elixír mládí. Nekouří, neponocuje, má plastiku očních víček a energii ji dodává o sedmnáct let mladší milenec.
04.06.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Studenková (125 článků)

Tomu neuvěřite: Richard Gere prodal sbírku kytar za sedmnáct miliónů

 
Richard Gere (62) za celý svůj život nasbíral 107 kytar. A obří kolekci vzácných hudebních nástrojů se rozhodl teď zpeněžit. Na aukci jeho kytar přišli do newyorské síně Christie’s i takoví hudebníci jako Steve Miller či Karen Elson. Nakonec se vydražilo 936 tisíc dolarů – asi sedmnáct miliónů korun – peníze si ale hollywoodský herec nenechal. Věnoval je charitě.
16.10.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (168 článků) , Karen Elson (2 články)

Vědci objevili sedmnáct milionů staré „obří“ sperma

 
Asi nejstarší a jedny z největších spermií živočišné říše nalezli paleontologové z Mnichova při bádání v australském Queenslandu. Obří buňky jsou staré sedmnáct milionů let a byly v perfektní kondici fosilizovány, takže se dochovaly do dnešních dní. Produkovali je vodní korýši z třídy Lasturnatky. Na to, jak miniaturních rozměrů dosahují, vytvářejí velké pohlavní buňky, které ve slovníku zoologů mají přívlastek „obří“.
19.05.2014 08:40 |

podobné články

Prince před svou smrtí šest dní vůbec nespal

 
Ačkoli oficiální závěr vyšetřování příčiny úmrtí zpěváka Prince ještě nebyl vydán, podle zdrojů z jeho okolí hvězda šest dní před svou smrtí pracovala bez spánku. Je tak možné, že sedmapadesátiletý hudebník zkolaboval vyčerpáním organismu. Prince prý trpěl nesnesitelnými bolestmi a šest dní před smrtí se předávkoval lékem na tlumení bolesti Percocetem, kvůli čemuž byl dokonce krátce hospitalizován.
26.04.2016 18:05 |

podobné články

Vynořil se z nory: Bavič Vladimír Hron prozradil, jak se mu žije s o sedmnáct let mladší manželkou

 
Baviče, nebo jak se on sám nazývá entertainera, Vladimíra Hrona jsme už neviděli hodně dlouho. Zmizel z obrazovek televizí, i když ne dobrovolně, a nás zajímalo, jak se mu teď žije. Víme totiž, že je čerstvý ženáč a má o sedmnáct let mladší manželku.
18.04.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Hron (37 článků)

Známý český režisér už není sám: Tahle kráska nahradila o sedmnáct let mladší herečku, co ho pustila k vodě

 
Je to půl roku, co dostal kopačky od nádherné herečky Veroniky Kubařové. O sedmnáct let mladší kráska, která se s režisérem Karlem Janákem seznámila při natáčení kultovního snímku Rafťáci, jej opustila, když spolu točili jeho poslední film Deset pravidel jak sbalit holku.
10.07.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (59 článků) , Veronika Kubařová (53 článků)

Nadčlověk Benda nikdy nepracoval: Plat poslance mu nestačí, chce o 79 tisíc měsíčně víc!

 
NÁZOR: Jako by mu plat poslance nestačil, vydoluje zasloužilý poslanec Marek Benda (ODS) od státu dalších 79 tisíc Kč měsíčně! A k tomu nárok na služební auto. Poslanec-nadčlověk Benda, který svou zadnicí oprašuje již 19 let parlamentní židli se o sebe zkrátka umí postarat.
27.11.2013 18:27 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (502 článků)

Zastřelil barmanku, soud mu potvrdil sedmnáct let za mřížemi

 
Za vraždu barmanky půjde třiašedesátiletý Milan Jedlička na sedmnáct let do vězení. Rozhodl o tom v úterý Vrchní soud v Praze, když potvrdil verdikt Krajského soudu v Plzni z loňského listopadu.
25.01.2011 12:20 |

podobné články

Milují se už sedmnáct let: Překonali manželskou krizi a čekají čtvrté dítě

 
Nevěra, lži, odcizení, nepochopení. Snad každé manželství prochází krizí, ne každé ji ale ustojí. Lidé ztrácejí chuť a vůli o svou lásku bojovat a čím dál častěji volí rozvod. Je opravdu tak těžké žít dlouhé roky šťastně po boku jediného partnera? Petr (40) a Daniela (38) Činčalovi se o to snaží už sedmnáct let.
24.02.2011 02:15 |

podobné články

Policejní zátah na mladé opilce. Na Jihlavsku jich chytili sedmnáct

 
Celkem sedmnáct opilých lidí mladších osmnácti let chytili při páteční noční razii policisté na Jihlavsku. Jak sdělila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová, nejmladšímu opilci bylo teprve 14 let.
10.12.2011 14:50 |

podobné články