Článek

Sedm uprchlíků se „šmajchlovalo“ s Rakušankami na veselici. Jde po nich policie

 
Policie v hornorakouském městě Wels pátrá po skupině afghánských mladíků, kteří v noci na dnešek sexuálně obtěžovali dívky na místní lidové veselici. Není to první incident, kdy žadatelé o azyl čelí obvinění ze sexuálního obtěžování.
03.09.2016 16:20 |

podobné články

Podobné články

Krásná Tereza Kerndlová uspořádala svatební veselici. Dorazil i prezident Miloš Zeman

 
Jedna z nejpůvabnějších českých zpěvaček Tereza Kerndlová  (26) je sice již vdanou paní, jíž se stala při obřadu v dalekém Las Vegas, ale svatební veselici si nechala na svůj rodný kraj. Akce se konala, kde jinde, než na statku u Brna a dorazilo na sto padesát hostů, mezi nimiž nechyběly ani ty nejslavnější tváře.
25.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků) , Miloš Zeman (20442 článků)

Sobotkův kabinet souhlasil s udělením azylu pro sedm desítek syrských uprchlíků

 
Zhruba sedm desítek syrských uprchlíků získá azyl v České republice. Jde především o děti, které budou ošetřeny v tuzemských nemocnicích. Do ČR přicestují se svými rodinami. S návrhem na udělení azylu dnes souhlasila vláda, novinářům to řekl ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Vhodné kandidáty česká strana vytipuje v příštích měsících z uprchlíků v Jordánsku. Před jejich případným přesídlením je důkladně prověří české bezpečnostní složky.
14.01.2015 15:02 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1383 článků)

Česko přijme prvních sedm syrských uprchlíků na základě kvót, tři z nich sem nechtějí

 
Česko přijme prvních sedm syrských uprchlíků na základě přerozdělovacích kvót, které v loňském roce schválila Evropská unie. Všichni prošli bezpečnostní prověrkou, uvádí pravidelná zpráva ministerstva vnitra o migraci. Tři z nich však opustili řecká zařízení, kde čekali na přemístění, aby se přesídlení do Česka vyhnuli.
26.04.2016 17:35 |

podobné články

V posíleném policejním sítu uvízlo sedm uprchlíků. Jeden teprve 15letý

 
Policisté, kteří od sobotního rána zostřili dohled nad jižní hranicí státu, chytili za víkend sedm uprchlíků. Respektive všechny dopadli v sobotu. Počet policistů se zvýšil z 200 na 720, hlídají místo 14 o šest hraničních přechodů více. Ve stejném rozsahu potrvá opatření také příští týden, informovala mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.
11.10.2015 18:25 |

podobné články

Česko v EU odmítne povinné přijímání syrských uprchlíků

 
Česká vláda se na evropské úrovni postaví proti závazným kvótám, které by členským státům stanovily, kolik syrských uprchlíků musí přijmout. V pondělí to oznámil ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), podle něhož není Česko připraveno na možný příliv tisíců uprchlíků. Kapacita uprchlických táborů v ČR je kolem 700 míst. Uvažované referendum o přijetí uprchlíků se nyní neuskuteční.
01.12.2014 16:57 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1383 článků)

Němečtí politici přiznávají, kolik vlastně může jejich země přijmout uprchlíků

 
Pro trvalé přerozdělování uprchlíků mezi jednotlivé země EU se vyslovili dva přední němečtí sociálnědemokratičtí politici v komentáři, který zveřejnily dnešní Lidové noviny. Německý vicekancléř a předseda SPD Sigmar Gabriel a německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier také přiznávají, že Německo nezvládne přijímat každý rok více než milion uprchlíků, a proto je kromě zavedení trvalého přerozdělování uprchlíků mezi evropské země nutné příliv migrantů do Evropy omezit.
16.10.2015 10:11 |

podobné články

Hejtman Netolický: Pobytové zařízení v Králíkách nikdo nechce

 
Počátkem letošního roku by nikdo nevěřil, že se jeho hlavním tématem stane takzvaná uprchlická krize a směřování nelegálních uprchlíků balkánskou cestou přes státy střední Evropy do Německa nebo Skandinávie. Přestože Česká republika využila všechny možnosti a vyjádřila prostřednictvím předních vládních činitelů nesouhlas s realokací uprchlíků dle stanovených kvót, byla přehlasována a musela začít řešit otázku umístění uprchlíků na svém území, byť legálních uprchlíků v souladu s mezinárodním právem.
27.11.2015 19:26 |

podobné články

Ženich se na svatbě opil tak, že zemřel

 
V opravdovou tragédii se proměnil svatební den novomanželů Wuových z Tchaj-wanu. Pětatřicetiletý ženich totiž nepřežil svatební veselici.
26.05.2009 16:00 |

podobné články

Čína: Svatební párty na ledové ploše

 
Čínští krasobruslaři Süe Šen a Čao Chung-po jsou sice už tři roky úředně manželé, svatební obřad s následnou veselicí ale dosud odkládali.
28.07.2010 04:52 |

podobné články

Komunisté o zpívajícím Kortem: Propadl mu lístek do opery. Tak měl vztek

 
Vysvětlení toho, proč poslanec Daniel Korte (TOP 09) včera v Poslanecké sněmovně při hlasování o nedůvěře vládě zazpíval, má zajímavé rozuzlení. Kortemu totiž kvůli podle něj folklorní veselici režírované ČSSD propadl lístek na koncert. Proto si namísto toho ve sněmovně jednoduše zapěl. „Ano, je to pravda. Měl jsem na úterý večer lístek na Janovy pašije do kostela sv. Šimona a Judy,“ přiznal ParlamentnímListům.cz Korte. Manželka prý tak šla na představení sama a on místo zábavy zůstal uvězněn v jednačce. Tak si povyražení vystrojil sám.
28.04.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků)

Takhle vypadá štěstí: Csáková se při tanci se svým mužem a synem rozplakala dojetím

 
Včera krátce před desátou hodinou večerní došlo na svatební veselici zpěvačky Ilony Csákové k prvnímu tanci novomanželů. „Tančit neumím, ale tančím ráda,“ prohlásila Ilona krátce před prvním novomanželským tanečkem.
12.08.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (480 článků)

Fotbaloví reprezentanti táhli noční Prahou! Pařil i Bílek!

 
Šichta na fotbalovém Euru už reprezentantům skončila a je čas všechno důkladně probrat. Tým se po návratu z Polska ubytoval v hotelu Praha a večer hráči vyrazili oslavit postup do čtvrtfinále, kde vypadli s Portugalskem (0:1). Veselici si nenechal ujít ani kouč Michal Bílek.
24.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Bílek (366 článků)

Načančanou Michalku přivezla na oslavu po únosu limuzína

 
Nejdřív nadávky a výhrůžky novinářům, pak se však atmosféra uvolnila a mohlo se konečně slavit. Michalka je doma, a tak její rodina přichystala velkolepou veselici, na které se pohoštěním, vodkou a šampaňským rozhodně nešetřilo. A hlavní aktérka, Michalka, unesená 4. července do Německa, dorazila dokonce v limuzíně!
17.07.2012 05:30 |

podobné články

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4646 článků) , Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2549 článků) , Martin Stropnický (1654 článků) , Dana Batulková (230 článků)

Pomeje se rozhodl dětem ukrást jejich den: Svatba proběhne opravdu 1. června

 
Český šoubyznys čeká další veselka. Jen co "Agáta Prachařová":http://www.extra.cz/tema/agata (28) s manželem Jakubem sklidili nepořádek po své "svatební veselici v penzionu v Číčovicích":http://www.extra.cz/agata-vecer-planuje-tajny-mejdan-vydavaji-ho-za-skoleni-podivejte-se-na-fotografie-ze-statku-pripraveneho-na-valku, chystá se do chomoutu moderátor a herec "Jiří Pomeje":http://www.extra.cz/tema/jiri-pomeje (48).
29.05.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1420 článků)

Bizarní zásnuby z Vídně: Stařec (81) si bral mladou modelku (24)!

 
Úspěšný rakouský podnikatel ve stavebnictví Richard Lugner už sice není žádný mladík, ale chuť k životu mu nechybí. Ve Vídni zorganizoval opulentní veselici. Slavil totiž zásnuby s Cathy Schmitz!
03.08.2014 10:45 |

podobné články

Bizarní zásnuby z Vídně: Stařec (81) si bral mladou modelku (24)!

 
Úspěšný rakouský podnikatel ve stavebnictví Richard Lugner už sice není žádný mladík, ale chuť k životu mu nechybí. Ve Vídni zorganizoval opulentní veselici. Slavil totiž zásnuby s Cathy Schmitz!
04.08.2014 00:05 |

podobné články

Slavný herecký pár odkládá svatbu na neurčito. Snoubenka není připravená se usadit

 
Filmová legenda Johnny Depp (51) nejspíš svou milou pod čepec jen tak nedostane. Amber Heard prý ve svých osmadvaceti letech ještě není připravená se usadit a stát se jeho ženou. Snoubenci tak plány na veselici odkládají. Pokud by totiž chtěli dostát rčení ‚do roka a do dne‘, měli by se svatební zvony rozeznít do ledna příštího roku. Nyní je tak jasné, že se zatím další hvězdné svatby nedočkáme.
05.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (707 článků) , Amber Heard (130 článků)

Baculka Adele se na svatbu Eltona Johna vykašlala. Proč?

 
Ačkoli nebyla svatba Eltona Johna a Davida Furnishe bujarou veselicí plnou výstředností, přeci jen to byla přehlídka celebrit. Přišli Beckhamovi i Elizabeth Hurley. Jenže chyběla jedna pozvaná velehvězda, zpěvačka Adele. Dala svému kolegovi košem. A vše omlouvala ručně psaným dopisem.
28.12.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Hurley (69 článků) , Elton John (471 článků) , David Furnish (90 článků)