Článek

Sebevědomí a úsměvy jsou pryč: Sestra Smrt u soudu nehnula brvou

 
Už na ni dopadla tíha obvinění a hrozícího doživotí?! Sestra Smrt Věra M. působila druhý den svého procesu o poznání sklíčeněji než během zahájení. Žádnou lítost nad smrtí šesti pacientů, která je jí obžalobou připisována, ale neprojevila.
24.06.2015 06:45 |

podobné články

Podobné články

Jak přijal Kramný rozsudek? Nehnul ani brvou, ze soudkyně nespustil oči

 
Žádný pláč, ani křečovitý smích! Zatímco v první den soudu ronil při své řeči Petr Kramný slzy, při čtení rozsudku nehnul ani brvou. Se zdrcujícím rozhodnutím o jeho dalším osudu se vyrovnával pouze ve svém nitru.
07.01.2016 20:30 |

podobné články

Jak přijal Kramný rozsudek? Nehnul ani brvou, ze soudkyně nespustil oči

 
Žádný pláč, ani křečovitý smích! Zatímco v první den soudu ronil při své řeči Petr Kramný slzy, při čtení rozsudku nehnul ani brvou. Se zdrcujícím rozhodnutím o jeho dalším osudu se vyrovnával pouze ve svém nitru.
08.01.2016 05:05 |

podobné články

Víme první: 5 důvodů, proč je Sestra smrt lepší a hezčí člověk než Babeta Trefná z Ordinace! Jak je to možné?

 
V děsivém případu "Sestra smrt" se díky hloupému názoru, že nezákonná asistovaná sebevražda je správná věc, objevují názory, že "obviněná Věra M. (50) nebyla špatný člověk":http://www.extra.cz/rumbursky-andel-smrti-uz-je-za-katrem-udajny-komplic-lekar-a-milenec-emotivne-poprel-sex-i-vinu a v okolí byla velmi oblíbená. Redakce si záměrně udělala srovnávačku s jinou velice oblíbenou sestrou a zjistila šílenou věc, totiž že "Sestra smrt je určitě lepší člověk":http://www.extra.cz/sestra-zabijak-z-rumburku-mozna-odkrouhla-11-pacientu-nemocnice-chysta-tiskovku-plnou-hruzy než Babeta Trefná z Ordinace v růžové zahradě 2. Tady je důkaz.
25.08.2014 12:06 |

podobné články

Alicia Douvall: Milý Ježíšku, chci plastiku

 
Naprostá většina rodičů by se asi zděsila, kdyby si jejich čerstvě dvanáctiletá dcerka napsala Ježíškovi o plastickou operaci ­prsou. Bývalá britská modelka Alicia Douvall nejenže nehnula ani brvou, ale dokonce je odhodlaná dceři její vánoční přání splnit.
26.10.2009 14:00 |

podobné články

Holčička (3) si neporozuměla se lvem: Hledala kamaráda, on spíš oběd

 
Sofia Walker (3) z Nového Zélandu si chtěla najít nového kamaráda. Sedmiletý král zvířat Malik měl ale spíše než na přátelství chuť na oběd. Když se lev pokusil zaútočit přes silné bezpečnostní sklo, statečná dívka nehnula ani brvou a z několika centimetrů dál zírala na jeho mohutné tlapy.
11.01.2012 05:40 |

podobné články

Tříletou holčičku chtěl přes sklo napadnout lev, nehnula ani brvou

 
Jen málokdo se setká tváří v tvář se lvem a ještě méně lidí z takového setkání vyvázne bez zranění či ztráty života. Tříleté Sophii Walkerové z Nového Zélandu se to ale počátkem ledna podařilo. Od krále zvířat ji totiž v zoologické zahradě dělilo silné bezpečnostní sklo.
11.01.2012 19:00 |

podobné články

To bude lamač dívčích srdíček! Syn Davida a Victorie Beckhamových Romeo je už teď fešák

 
Prostřední ze tří synů manželů Beckhamových Romeo se v úterý objevil s maminkou Victorií  (38) na vlakové stanici Kings Cross St. Pancras, kam přijeli vlakem Eurostar z Paříže. Jako vždy elegantní Victoria nehnula brvou a na její tváři se opět neobjevil ani náznak úsměvu. Podobně kamennou tvář si však uchoval i desetiletý Romeo.
25.07.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků) , David Cross (1 článek)

Řidička převrátila auto přes střechu a nehnula ani brvou

 
Asi není sporu o tom, že když auto válí sudy ze silnice, není to dobré znamení. Jestli se ale domníváte, že taková autonehoda vyplaší každého zúčastněného řidiče, mýlíte se. Minimálně jedna žena v takové situaci dokáže zachovat chladnou hlavu a ledový klid.
15.12.2013 13:20 |

podobné články

Sexuální průšvih Jiřího Menzela: Během rozhovoru sahal na zadek Partyšové. Před zraky manželky Olgy

 
Když přijde na věc, zvládne Jiří Menzel (76) i několik věcí najednou. Na zahajovacím večírku v hotelu Pupp stihl dát reportérce Blesk.cz rozhovor a přitom osahávat zadek Gábiny Partyšové. Režisérova ruka pod šaty nechala moderátorku překvapivě klidnou. Brvou nehnula dokonce i Menzelova manželka Olga, která sexuálnímu útoku svého manžela musela přihlížet.
05.07.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (264 článků)

Jennifer Lopez se opět rozešla s mladičkým milencem

 
Jennifer Lopez opět dala kopačky Casperu Smartovi. Devětadvacetiletý tanečník totiž zlobí. Vykašlal se na sedmačtyřicetiletou hvězdu a nechal ji samotnou přijít na charitativní večeři. Ona nehnula ani brvou, ale oznámila mu ihned poté, že budou jen kamarádi. Už několik týdnů je mezi nimi konec, přestože se stále vídají.
26.08.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (703 článků) , Casper Smart (91 článků)

Šťastný Gott u Zagorové zářil, jeho Ivana měla kyselý úsměv. Proč, proboha?

 
Nadšení a radost z návratu na pódium a do velké společnosti Karel Gott nezapře. Na narozeninovém koncertě Hany Zagorové doslova zářil a byl samý úsměv. Jen jeho manželka Ivana nehnula brvou. Místo úsměvů se tvářila jako po požití kilogramu citronů.
07.09.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4126 článků) , Hana Zagorová (356 článků)

Anglické "nehnutí ani brvou" umřelo. Chlapi pláčou na veřejnosti jako mimina

 
Ještě na konci minulého století byli britští mužové považováni za chladné cyniky, jejichž citů se dotýká nejdojemnější situace asi jako vánek skály. Nehnout ani brvou nad srdceryvným příběhem bylo kdysi ctností, kterou mladí mužové tohoto národa rozhodně nezdědili. Naopak pláčou už téměř stejně často jako ženy. A psychologové z toho mají radost. Projevovat city je zdravé.
21.03.2016 14:05 |

podobné články

Potřebujete si zvýšit sebevědomí? Vědci našli "recept"

 
Sociální psychologové vědí, že pro lidskou psychiku a sebevědomí není nic zhoubnějšího než osamělost a společenská izolace. Jenže velká síť přátel nemusí být zárukou skvělého sebevědomí. Zato členství v různých sociálních skupinách ukazatelem dobrého sebevědomí je.
19.06.2015 14:05 |

podobné články

Kramného u soudu totálně potopila vlastní sestra. Nešťastného vdovce přestal hrát, když došlo na dědictví!

 
Tahle výpověď se Kramnému do krámu zrovna nehodí! Sestra Lenka ho totiž u soudu totálně potopila. Jestli včerejšek, kdy proces odstartoval, byl zajímavý, dnešní líčení ho trumfne. „Řekl mi, že nejsou důkazy. Byla jsem z toho v šoku, on se mi ale neustále vysmíval. Ten jeho arogantní úsměv,“ uvedla u soudu sestra obžalovaného Lenka.
30.06.2015 12:36 |

podobné články

Vláda má poslední šanci upravit reformy, varuje politolog

 
V České republice protestovaly tisíce lidí v různých městech a požadovali demisi vlády. Politici ale ukázali, že mají nervy ze železa a nehnuli brvou. „Spoléhají se na to, že Češi, Moravané a Slezané nemají rebelanství v krvi a struktury parlamentní demokracie opřené o politické strany jsou třiadvacet let od roku 1989 dostatečně pevné,“ vysvětlil sebevědomí politiků politolog.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Na krasavce Martina Krause se ženy jen lepí: Co jsou pro něj ochotny udělat?

 
Krasavec z Cest domů Martin Kraus nemusí hnout ani brvou a ženy jsou z něj celé pryč. A dokonce i ty zadané. Sami jsme zírali, co jsou pro něj schopny udělat. Doslova to, co mu na očích vidí.
28.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (144 článků) , Martin Kraus (144 článků)

U soudu se sestrou Smrt promluvila laborantka: Rozbory dokazují, že obžalovaná lže!

 
Věra M. aka sestra Smrt opět stanula u soudu za šest vražd, které měla jako sestra spáchat v rumburské nemocnici. Svým pacientům měla podle obžaloby podat smrtelnou dávku draslíku přímo do žíly. Ona ale tvrdí, že kalium podala do infuze. Svědkyně, která dělala laboratorní rozbory, ji ale usvědčila ze lži.
17.08.2015 11:50 |

podobné články

I potkani mají sebevědomí!

 
Sebevědomí bylo dosud vlastností vyhrazenou lidem. Jenže newyorští neurologové prokázali, že je to měřitelná kvantita, kterou navíc mají třeba také potkani. Centrum v mozku zodpovědné za sebevědomí se zapíná při vykonávání jistých činností a při rozhodování.
26.09.2014 13:00 |

podobné články

Polonahé modelky srážejí mužské sebevědomí a působí jim deprese!

 
Psychologové se během posledních let soustředí v souvislosti s reklamou plnou polonahých modelek především na ženy. Zkoumají, zda takové obrázky můžou u žen zvnitřnit dojem, že hodnotu má jen dokonalý vzhled. A jak má toto zvnitřnění negativní vliv na jejich sebevědomí a vyvolává poruchy příjmu potravy. Jenže polonahé krásky působí negativně na psychiku také u mužů. Ačkoli je podobné obrázky vzrušují, zároveň jim srážejí sebevědomí a vyvolávají u nich deprese.
23.09.2015 18:00 |

podobné články