Článek

Sebedůvěra je klíč k úspěchu

 
Možná vás to překvapí, ale každý dobrý personalista má při pohovoru s uchazečem tři hlavní kritéria. Zkušenosti, znalosti a nezbytnou částí je sebevědomí. Můžete obejít nespočet pohovorů, ale bez správného sebevědomí tu „pravou“ práci prostě nezískáte.
13.05.2016 14:10 |

podobné články

Podobné články

Váhalová (ČSSD): Falešná sebedůvěra české vlády

 
Nedávno jsem si se zájmem přečetla rozhovor s dnes již odcházejícím ministrem práce a sociálních věcí Jaromírem Drábkem a vzpomněla jsem si na rčení: „Víra tvá Tě uzdraví“. Napadla mne česká inovace: „Sebedůvěra českou vládu ochrání“. Jak jinak by mohla tato vláda vydržet u moci přes všechny problémy a průšvihy se kterými se potýká, tak dlouho?
24.10.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1069 článků)

Klíč k profesnímu úspěchu? Diplom nehraje roli. Tábor, skaut a čtení ano

 
Praxe, zahraniční pobyty, ale také schopnost organizovat a být týmovým hráčem – to je podle personalistů klíč k úspěchu v práci. Stále méně často se přitom zaměstnavatelé ohlížejí na dosažené vzdělání. Naopak úspěšní lidé považují za velmi důležité čtení knih a psychickou odolnost.
19.02.2016 18:25 |

podobné články

Ivanka Trump zařizuje zásnuby na klíč

 
Perfektní svatbu na klíč umí zařídit na Manhattanu stovky firem. Ale dokonalé zásnuby pro nervózní či zmatené muže, kteří se v klenotnictví při výběru prstenu pohybují jako sloni v porcelánu, to umí jen Ivanka Trump . Začala totiž podnikat v zásnubách na klíč. A nachystá nejen kroužek s diamantem, ale také dokonalou restauraci s nápaditým menu a hotelový pokoj se záplavou růží a nejlepšího šampaňského.
03.12.2009 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivanka Trump (138 článků)

Outfit jako klíč k úspěchu? Oblečení o vás prozradí více, než si myslíte!

 
Čas od času se objeví příležitost, při které potřebujete působit seriózně a udělat skvělý dojem. Ať už se jedná o pracovní schůzku či pohovor, setkání s rodiči partnera nebo jinou důležitou životní událost, základem úspěchu je cítit se dobře a sebejistě. Jak na to? Stačí zvolit správný outfit, ve kterém budete vypadat a cítit se skvěle. Vypadáme tak, jak se cítíme!
16.05.2013 10:05 |

podobné články

38 Studios zabila přílišná sebedůvěra a nezkušenost šéfa

 
Na jazyk se mi dere jedno klišé označení za druhým, když si pročítám výborný článek z Boston Magazine, který rekapituluje strmý pád 38 Studios, který začal už ve chvíli, kdy známý baseballista Curt Schilling firmu založil v roce 2006 pod názvem Green Monster Games. Kontinuálnímu přísunu hororových zpráv spojených s krachem 38 Studios se nešlo vyhnout. Většina z nás...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Vettel: Moje sebedůvěra je zpátky

 
Úřadující mistr světa F1 Sebastian Vettel si vítězstvím v kvalifikaci na GP Maďarska F1 začal opět věřit.
31.07.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Je vám 50 a jste bez práce? 10 tipů jak najít místo

 
Měsíce a měsíce marně hledají práci. Sebedůvěra jim klesla na nulu a jsou přesvědčeni o jednom – že za všechno může jejich věk. Zaměstnanci, nazývaní odborníky jako lidé 50+, mají ale kvůli svému věku problémy hned dvakrát. Jednak jsou sice opravdu diskriminovaní některými zaměstnavateli, ale také si často nevědomky ubližují sami. Nevěří si, a tím při osobním pohovoru sráží své šance na přijetí na minimum.
15.08.2011 14:55 |

podobné články

Sprostý útok na Lucii Bílou: Zasloužila si ho?

 
Přehnaná sebedůvěra se nevyplatila imitátorovi Michaela Jacksona v show Česko Slovensko má talent. Pomalu ani nedoskotačil a už uslyšel krutý ortel. "Neumíte tancovat, neumíte ani zpívat. Prostor v zábavním průmyslu pro takové, jako jste vy, není," zpražil ho porotce Jaro Slávik  (37) .
02.10.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1593 článků) , Lucie Bílá (2079 článků)

Lyžař Albrecht: Mám strach, asi skončím!

 
Ani tři roky po hrůzostrašném pádu na sjezdovce v Kitzbühelu není švýcarský lyžař Daniel Albrecht (28) v pořádku. Sice jezdí, jenže ovládá ho strach. „Schází mi sebedůvěra. Nejprve jedu nejistě, pak ustrašeně. To je špatně,“ řekl závodník, jenž uvažuje o konci kariéry.
15.01.2012 12:05 |

podobné články

Ondřej Sokol běhá v kostýmu kuřete a párku v rohlíku: Moje sebedůvěra dostává záhul

 
Byli jsme u toho, když televize Prima natáčela další díl svého připravovaného seriálu Obchoďák. V seriálu rozhodně nepřehlédnete herce Ondřeje Sokola  (40) , který se zhostí výrazné role maskota obchodního centra.
15.05.2012 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (254 článků)

Bývalá topmodelka Janice Dickinson (57) nemá soudnost. Nohy má samou vrásku a nosí mini

 
Bývalé supermodelce Janice Dickinson (57) sebevědomí nikdy nechybělo, ale po shlédnutí posledních snímků nejspíš její sebedůvěra utrpí pořádný šrám. Tyto fotografie jsou totiž důkazem, že čas měří všem stejně spravedlivě a přestože obličej mnohých žen bývá až do pozdního věku bez jediné vrásky, plastičtí chirurgové ještě pořád nejsou všemocní kouzelníci. S vrásčitou kůží na nohou jinak „vyhlazené“ Janice si evidentně zatím ještě neporadili.
24.05.2012 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Janice Dickinson (36 článků)

Krainová ještě ani neporodila a už chce hubnout!

 
Není žádným tajemstvím, že každá žena v době těhotenství přibere pár kilogramů. Klinika YES VISAGE nabízí celou řadu procedur, které pomohou ženám obléct se do nového sebevědomí. Simoně Krainové sebedůvěra nechybí, ale díky své profesy modelky musí dbát na svůj vzhled ještě o něco více. Proto se přišla na kliniku zeptat, jaké jsou možnosti pro získání svých kilogramů po porodu nazpět.
19.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1757 článků)

Ženy, podívejte se, jak přemoci násilníka!

 
Potemnělá parkoviště, parky, bary, restaurace – to jsou ideální místa po násilníka, aby si vytipoval svou oběť. Když však budete vědět, jak se agresorovi postavit, často k útoku ani nedojde! Odradí ho totiž vaše sebedůvěra! Blesk proto společně s šéfem české pobočky Krav Maga Jakubem Otipkou připravil tři nejběžnější situace a ukáže vám, jak se bránit!
08.07.2012 08:05 |

podobné články

Společný máte jen strach z Babiše, vysmála se ČSSD společným kandidátkám ODS a TOP 09

 
Malá sebedůvěra, tonoucí se stébla chytá… Tak hovoří představitelé ČSSD o plánu ODS a TOP 09, že by se v podzimních senátních volbách spojily proti „společnému nepříteli“. Strany mají totiž v plánu to, že si nebudou v tradičně levicových regionech vzájemně konkurovat.
18.05.2014 21:05 |

podobné články

Jaká obuv je aktuálně trendy? Shoemaker právě představil novou kolekci!

 
Sebedůvěra a dokonalost charakterizují trendy v módě letošního podzimu a zimy pro obuv a galanterii. Dramatická inscenace barev s ironickým pohledem na starodávné hodnoty se vzrušujícími kontrasty tolik typickými pro tuto sezonu nabízí jedinečný koncert osobité interpretace moderní elegance a rafinovanosti. Premiéru tohoto jedinečného představení již tradičně uvádí on-line prodejna Shoemaker.
23.09.2015 09:05 |

podobné články

Kniha Gaudího klíč skrývá tajemný příběh o dávném proroctví

 
Detektivní příběh Gaudího klíč autorů Estebana Martína a Andreua Carranza je postavený na zapomenutém tajemství významného katalánského secesního mistra Antoniho Gaudího.
19.05.2009 12:50 |

podobné články

Obsluha benzínky zachránila dítě narozené na toaletě

 
U jedné benzínové stanice v Palm Beach na Floridě zastavila s autem těhotná mladá žena a požádala obsluhu o klíč od toalet. Nic neobvyklého. Jenže po chvíli kamery ukazují tutéž mladou ženu, jak cosi nese zabalené ve své bundě. Klíč nevrátila.
21.01.2010 12:30 |

podobné články

Sobecká Lucie Bílá: Synovi najala hlídačku, klíč od baráku si vyprosil!

 
Lucie Bílá (46) se všude chvástá, že má s patnáctiletým synem Filipem rovnocenný a přátelský vztah, ale pravda je jiná! Třeba klíč od jejich otvovického domu si musel vyprosit!
03.05.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků)

Sobecká Lucie Bílá: Synovi najala hlídačku, klíč od baráku si vyprosil!

 
Lucie Bílá (46) se všude chvástá, že má s patnáctiletým synem Filipem rovnocenný a přátelský vztah, ale pravda je jiná! Třeba klíč od jejich otvovického domu si musel vyprosit!
05.05.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků)