Článek

Sébastien Lefebvre z kapely Simple Plan: Kapela byl plán, jak nemuset pracovat

 
Kanadská poppunková kapela Simple Plan přijede 5. března do Prahy představit své právě vycházející páté album Taking One for the Team. Před koncertem, který se bude konat v Malé sportovní hale na Výstavišti, poskytl Právu rozhovor kytarista Sébastien Lefebvre.
25.02.2016 12:25 |

podobné články

Podobné články

Simple Plan: Písně z nového alba hodláme hrát navždy

 
Kanadská Simple Plan vystoupí v pátek v Praze. "Máme pocit, že se nám povedlo nahrát nejlepší album. Je na něm všechno, co máte na Simple Plan rádi. Zábava, energie i pár hlubších písní. Chtěli jsme, aby bylo výjimečné. Věděli jsme, že některé písně budeme hrát nejen pár příštích let, ale navždy," řekl v rozhovoru Sébastien Lefebvre ze skupiny Simple Plan.
01.09.2011 13:40 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ: Koncert Simple Plan si užili fanoušci i kapela!

 
Koncert Simple Plan přilákal v pátek do Incheba Areny na pražském Výstavišti zejména náctileté slečny. Kapela nachystala poměrně vyvážený mix starých hitů i nejnovějších písní ze svého posledního červnového alba.
03.09.2011 19:05 |

podobné články

Simple Plan se po třech letech ukážou v Praze

 
Fanoušci kanadské kapely Simple Plan se mohou těšit na páteční večer. 2. září od 19:30 se v Pražské Incheba Aréně rozezní pop-punkové tóny z nového alba. Předkapelou budou čeští Imodium.
01.09.2011 08:10 |

podobné články

Kanadští Simple Plan vyprodali nadšenou pražskou Incheba Arénu

 
V Icheba Aréně v Praze včera vystoupila známá skupina Simple Plan . Halu zaplnily tisíce diváků, většinou se jednalo o mladé dívky. Frontman kapely rozskákal celou arénu.
04.09.2011 00:35 |

podobné články

Nová alba: Simple Plan, Jack Garratt či Andrian T. Bell

 
V tomto týdnu se na trhu objevují desky kanadských Simple Plan, kteří se první březnovou sobotu představí v Praze, a také britské naděje letošního roku Jacka Garratta. Pozornost na sebe poutá i druhá deska Adriana T. Bella, v Čechách usazeného Brita, jinak zpěváka kapely The Prostitutes. Za tu první získal cenu Apollo.
24.02.2016 07:05 |

podobné články

Zpěvák kapely Simple Minds Jim Kerr: Dnes je politika i to, jaké pijete kafe

 
V pražské Incheba Areně se již 28. února představí legendární skotská poprocková kapela Simple Minds. Zpěvák Jim Kerr kvůli tomu navštívil v pondělí na tři hodiny Prahu.
14.02.2014 08:15 |

podobné články

RECENZE: Simple Plan rozjeli v Praze rockový večírek

 
Pořádný rockový večírek rozjela v Praze v sobotu kanadská poppunková formace Simple Plan. Do Česka se vrátila potřetí a po čtyři a půl roku trvající pauze. Fanoušci takřka zaplnili Malou sportovní halu na pražském Výstavišti a od první písně až do tradičního závěru v podobě letitého hitu Perfect protančili a proskákali celých osmdesát minut trvající koncert montrealské pětice.
06.03.2016 15:35 |

podobné články

RECENZE: Simple Plan svou energii neztratili

 
Pět let trvalo, než se kanadsko-francouzská pětice Simple Plan dobrala vydání svého v pořadí pátého alba. Jmenuje se Taking One For The Team a je na něm vměstnáno vše pro kapelu charakteristické. Drží se svých skladatelských i textařských formulek a nabízí svěží album se solidně odvedenou autorskou, aranžérskou i technickou prací.
02.04.2016 11:40 |

podobné články

Simple Muffin chtějí být českými Rage Against the Machine

 
Pražský soubor Simple Muffin pokračuje v linii tvrdších kytar podložených funky rytmikou, kterou do masových médií přinesly před dvaceti lety legendy typu Rage Against the Machine a Red Hot Chili Peppers. V současné době je jednou z nejzajímavějších nadějí českého undergroundu.
10.05.2009 15:00 |

podobné články

Nová CD - Kronos Quartet, Simple Minds i Divadlo Semafor

 
Právě vychází nová deska hudebních experimentátorů Kronos Quartet, po šestnácté se hlásí i skotští Simple Minds a vy milovníci humoru: Zavěste prosím, volá Semafor. Nabídku doplňuje reedice známé desky Robert Křesťan - Druhá tráva z roku 1991.
03.06.2009 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Křesťan (10 článků)

Simple Minds: Umění dávalo Nelsonu Mandelovi kyslík

 
Slavná skotská poprocková skupina Simple Minds je na světě od roku 1977. Své nejslavnější období prožívala v osmdesátých letech a její hity zná každý hudební fanoušek. 28. února 2014 se představí v pražské Incheba Areně. Na otázky Práva odpověděl zpěvák Jim Kerr.
14.12.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (202 článků)

Simple Minds: I popěvky lalala můžou bojovat s rasisty

 
Rozhovor s kapelou Simple Minds, která se podílela na boji Nelsona Mandely s apartheidem
17.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (202 článků)

Simple Minds: I popěvky lalala můžou bojovat s rasisty

 
Rozhovor s kapelou Simple Minds, která se podílela na boji Nelsona Mandely s apartheidem
17.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Nelson Mandela (202 článků)

Jim Kerr ze Simple Minds navštívil Prahu a pozval fanoušky na koncert

 
Zpěvák skotské poprockové skupiny Simple Minds Jim Kerr přiletěl v pondělí odpoledne na tři hodiny do Prahy. Setkal se s novináři, aby přiblížil podobu koncertu své formace v pražské Incheba Areně. Ten se uskuteční 28. února.
10.02.2014 18:25 |

podobné články

Skotští Simple Minds zahrají v pátek v Praze

 
Slavná skupina Simple Minds se představí v pátek večer v pražské Incheba Areně. Slibuje odehrát bezmála tříhodinový koncert, který bude rozdělen přestávkou. Dojde na největší hity její kariéry a snad i na úplné novinky z chystané desky.
27.02.2014 12:05 |

podobné články

Simple Minds vzpomínali s noblesou

 
Skotští Simple Minds oslavili před dvěma roky pětatřicet let existence. Loni k tomuto výročí vydali vzpomínkové dvojalbum Celebrate a vyjeli na turné, které protáhli do letošního roku a dostali se s ním i do Prahy. V pátek večer vystoupili v Incheba Aréně a již předem avizovali, že budou mapovat historii.
01.03.2014 09:45 |

podobné články

Pomoc rodičům dětí s poruchou autistického spektra přináší česká verze Simple Steps

 
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky se rozhodla v návaznosti na rozšíření preventivních prohlídek u dětí v raném věku o včasný záchyt výskytu autismu podniknout další krok ke zlepšení péče o svoje klienty. Pojišťovna finančně přispěla ke vzniku české jazykové mutace projektu Simple Steps, ve kterých spatřuje první pomoc pro rodiny, jejichž dítě prošlo včasným záchytem s pozitivním výsledkem, tj. s podezřením na autismus.
22.01.2018 10:05 |

podobné články

30 let kapely Lucie ve 30 fotkách: Na první koncert přišlo 7 lidí

 
Kapela Lucie si v 90. letech vydobyla titul nejoblíbenější české kapely, její historie je však na jedné straně tvořena obrovskými úspěchy jednotlivých písní a alb, na druhé straně dramatickými zvraty, rozchody a návraty členů kapely. V neděli byl na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech uveden film Lucie: Příběh jedný kapely. Jakých bylo 30 let kapely Lucie?
03.07.2016 19:25 |

podobné články

Rallye Acropolis – další double Citroënu

 
Božská rally, jak organizátoři přezdívají Rally Acropolis, aneb řecký díl v mistrovství světa WRC, byl svědkem skvělého výsledku pro Citroën Total World Rally Team. Sébastien Loeb/Daniel Elena a Mikko Hirvonen/Jarmo Lehtinen, posádky francouzského týmu, totiž zaznamenaly jejich v pořadí třetí double sezony - po Mexiku a Argentině, kde také obě posádky skončily na prvním a druhém místě ve stejném pořadí. Sébastien Loeb a Citroën tudíž zvýšili náskok na čele World Championships, zatímco Mikko Hirvonen se přesunuje hned na druhé místo v pořadí pilotů.
30.05.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sébastien Loeb (73 článků) , Mikko Hirvonen (33 článků)