Článek
Podobné články

Kingdoms of Amalur: Reckoning připomíná svůj brzký příjezd

 
Ano, ano, takhle by měl vypadat lákavý trailer na epické RPG, jímž Kingdoms of Amalur: Reckoning je, nebo alespoň chce být - to se teprve uvidí. Dává jen letmo ochutnat záblesky příběhu, hudba pěkně duní, akce se blyští všemi barvami (ale věřte mi, to té tíživé atmosféře nijak neubírá) a celé to video vám tluče do hlavy „už jdu už jdu už jdu už jdu“. A také,...
01.02.2012 21:40 |

podobné články

Kladenský taxikář záhadně zmizel, rodina a známí mají o něj strach. Pomozte ho najít

 
Dvaačtyřicetiletý kladenský taxikář Petr Sedláček záhadně zmizel během čtvrtečního podvečera. Rodina má o něj strach, protože se od té doby neozval. Pomozte ho najít.
01.02.2014 07:45 |

podobné články

Nejsdílenější fotka Česka: Tuto holku musíme najít! Pomozte!

 
POMOZTE JEJICH LÁSCE A SDÍLEJTE NA FACEBOOKU: Jedná se o romantiku jako hrom! A nebo také o chytrou virální reklamu. Kdo je Klára z fotky z roku 1999? Společně ji najdeme!
21.08.2014 19:45 |

podobné články

Pomozte najít muže podezřelého z okrádání seniorů po celé zemi, který neváhá použít násilí!

 
Máte babičku či dědečka bydlící v domě na vesnici? Potom byste tohoto muže rozhodně viděli raději za mřížemi než na svobodě. Sdílejte jeho fotku a pomozte policii ho dopadnout!
01.02.2016 20:11 |

podobné články

Smutná zpráva: Pohřešovaný Lukáš, kterého jste nám pomáhali hledat, spáchal sebevraždu! Víme proč!

 
"Žádali jsme vás o pomoc při hledání Lukáše Brzáka,":http://www.extra.cz/sdilejte-a-pomozte-muze-jit-o-zivot-mladik-zrejme-neunesl-rozchod-s-pritelkyni-a-zmizel který 28. července zmizel, aniž by někomu něco řekl.
20.08.2014 13:10 |

podobné články

Šokující: Lidé nemizí jen v Brně! Pražská policie naléhavě pátrá po domorodci! Prosíme, sdílejte!

 
Nejen v Brně, zaostalém a nebezpečném "městě nevalné pověsti":http://www.extra.cz/brno-ma-svych-pet-minut-slavy-ze-zatacky-pred-vidni-udelal-americky-tisk-vesnici-a-antiprahu-v-srdci-moravy plném loupeživých hord, "občas mizí lidé":http://www.extra.cz/sdilejte-v-brnenske-dzungli-zmizela-mlada-zena-zoufale-ji-hleda-manzel-a-policie.
26.08.2014 16:20 |

podobné články

SDÍLEJTE! Holčičky Anitka a Sabinka se nevrátily ze školy domů, rodina se bojí o jejich životy!

 
Na hranicích mezi Českou republikou a Slovenskem "se dnes v noci rozeběhlo velké pátrání po dvou malých školačkách":http://www.extra.cz/sdilejte-nebezpecny-schizofrenik-utekl-z-lecebny-prestavaji-mu-ucinkovat-leky-a-mohl-by-vrazdit-jako-ve-zdaru! Sestry Anitka (9) a Sabinka (7) se nevrátily ze školy domů.
30.10.2014 10:35 |

podobné články

Zmizení. Pomozte nám najít kamaráda!

 
Prosíme, pomozte nám najít kamaráda, který zmizel za záhadných okolností.
07.12.2009 18:55 |

podobné články

Policista zmizel před rozvodem! Pomozte ho najít, prosí přítelkyně

 
Ve službě pomáhal a chránil, teď by ale potřeboval pomoci on! Už tři týdny je nezvěstný policista Honza K. (37) z Prahy 5, mají o něho starost kolegové i rodina! Pomozte ho najít!
15.03.2015 17:00 |

podobné články

Policista zmizel před rozvodem! Pomozte ho najít, prosí přítelkyně

 
Ve službě pomáhal a chránil, teď by ale potřeboval pomoci on! Už tři týdny je nezvěstný policista Honza K. (37) z Prahy 5, mají o něho starost kolegové i rodina! Pomozte ho najít!
16.03.2015 05:10 |

podobné články

Sdílejte a pomozte, může jít o život! Mladík zřejmě neunesl rozchod s přítelkyní a zmizel!

 
Policie, rodina a kamarádi pátrají po dvaadvacetiletém Lukáši Brzákovi, který odešel v pondělí z domu v Pardubicích.
02.08.2014 15:50 |

podobné články

Táta od rodiny se chce zabít? Pomozte ho najít!

 
Jak velké může být kamarádství, ukázala o víkendu velká pátrací akce z okolí Hradce Králové. Sedmdesát přátel se totiž vydalo hledat Dušana Ledna (31), manžela, otce a obchodníka, který zmizel. Jeho kamarádi nejenže rozvěsili stovky plakátů s jeho fotografií, ale vydali se do terénu a prohledávali lesy, pole i rybníky. Přítele chtějí najít. Živého, či mrtvého.
31.01.2011 08:20 |

podobné články

Sdílejte: Mladík v luxusním autě zabil ráno v Praze dívku a od nehody utekl, pomozte ho najít!

 
Sehrál v tom roli alkohol? Na pražském náměstí Kinských "dnes brzy ráno došlo k tragické nehodě":http://www.extra.cz/hruza-dodavka-v-brne-srazila-osm-deti-nektera-bojuji-o-zivot-policie-uzavrela-okoli, řidič luxusního vozu BMW tam ze záhadných důvodů najel na tramvajovou zastávku Švandovo divadlo a těžce poranil teprve jednadvacetiletou ženu.
05.08.2014 10:25 |

podobné články

Prchající opilec, který ráno zabil autem v Praze dívku, už má jméno! A do hodiny bude mít i tvář! Jak to?

 
Nedobré vyhlídky má zřejmě opilý řidič Marek. P. , který ráno před pátou na náměstí Kinských na pražském Smíchově nezvládl řízení, "zabil jedenadvacetiletou dívku stojící na zastávce a z místa zbaběle, zřejmě v doprovodu dalšího muže, utekl":http://www.extra.cz/sdilejte-mladik-v-luxusnim-aute-zabil-rano-v-praze-divku-a-od-nehody-utekl-pomozte-ho-najit.
05.08.2014 14:25 |

podobné články

Prchající opilec, který ráno zabil autem v Praze dívku, už má jméno a tvář!

 
Nedobré vyhlídky má zřejmě opilý řidič Marek Půček, který ráno před pátou na náměstí Kinských na pražském Smíchově nezvládl řízení, "zabil jedenadvacetiletou dívku stojící na zastávce a z místa zbaběle, zřejmě v doprovodu dalšího muže, utekl":http://www.extra.cz/sdilejte-mladik-v-luxusnim-aute-zabil-rano-v-praze-divku-a-od-nehody-utekl-pomozte-ho-najit.
05.08.2014 17:25 |

podobné články

Česko hledá tuhle dívku: Mladík z USA ji hledá už 15 let! Sdílejte a pomozte ji najít!

 
Příběh, který se může jevit jako jedna velká zamilovaná story nebo taky poplašná zpráva. Na Facebooku se objevila fotografie Larse, který objímá sympatickou hnědovlásku Claire.
22.08.2014 10:35 |

podobné články

Pomozte ji najít a sdílejte: Čtrnáctiletá Sára se ztratila cestou do školy!

 
Čtrnáctiletá Sára odešla jako každé běžné pondělí z domu do školy. Tam už ale nedorazila!
19.09.2014 17:10 |

podobné články

To je doják: Jarda hledá dívku z vlaku! Sdílejte a pomozte mu najít vysněnou zrzku!

 
Redakci eXtra.cz se ozval zoufalý Jarda s žádostí o pomoc. A protože jde v tomhle případě o lásku, nemůžeme jinak, než mu pomoci, a doufáme, že se dočkáme šťastného konce příběhu!
29.03.2015 19:22 |

podobné články

Zoufalí rodiče prosí o pomoc. Sdílejte a pomozte najít Nikol (16), která zmizela ve čtvrtek večer

 
Obrátili se na nás rodiče Nikol Galekové, která zmizela před dvěma dny a nejsou o ní dosud žádné informace. Dívka je v celostátním pátrání po pohřešovaných osobách Policie ČR.
09.05.2015 13:35 |

podobné články