Článek

Schwarzenberg si ťuká na čelo: Minulý týden jsme předvedli zase něco skvělého. Nějaký ňouma...

 
Bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se v úterý dopoledne na Facebooku vyjádřil ke změně anglického názvu České republiky na Czechia. To je podle něj absurdní, jelikož tisíciletá česká historie se o českém národu vždy vyjadřovala jako o Bohemii.
03.05.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Karel Schwarzenberg (512 článků)
Podobné články

Hurá, jaro už ťuká na dveře!

 
Mysleli jste si, že se toho nedočkáte? Pak vězte, že jaro už konečně ťuká na dveře!
02.03.2013 05:00 |

podobné články

Kdo je ten příšerný ňouma s brýlemi? Fešný kurdnáč z Počátků se změnil k nepoznání!

 
Herec Václav Jílek se změnil k nepoznání. Fešný terapeut ze seriálu Doktoři z Počátku, si nasadil obrovské brýle, ve kterých vypadal jako nefalšovaný ňouma.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Jílek (23 článků)

Kdo chce sejmout Pavla Zedníčka? Herec platí tučné pokuty a pustil se do války!

 
Daň za úspěch, nebo jen běžný boj s úředním šimlem? Na čelo si ťuká herec Pavel Zedníček (66) i jeho partnerka Hanka Kousalová (52). Od magistrátu dostali tučnou pokutu za něco, co je naprosto běžnou praxí podnikatelů.
01.06.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (202 článků)

Filip si ťuká na čelo: Štětino, nejsme horší než hozená flaška benzinu

 
Senátor Jaromír Štětina je velkým zastáncem pozastavení činnosti KSČM. V rozhovoru, který poskytnul ParlamentnímListům.cz konstatoval mimo jiné, že současná komunistická strana už ve svém názvu vyznává násilí a dokonce uvedl, že „pobláznění kluci z dělnické strany, kteří někam hodí flašku s benzínem" jsou menším ohrožením demokracie. O vyjádření svého stanoviska jsme požádali také druhou stranu, resp. předsedu KSČM a právníka Vojtěcha Filipa.
26.07.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (282 článků) , Vojtěch Filip (995 článků)

Půvabná moderátorka Novy se rozhodla skončit! Okolí si ťuká na čelo, přiznává

 
Ještě před rokem jsme na obrazovkách mohli vídat usměvavou rosničku a moderátorku Kateřinu Němcovou (27). V létě ale odešla na mateřskou dovolenou a teď prozradila, kdy se hodlá vrátit do práce. Svým rozhodnutím ale mnohé překvapila!
13.04.2018 12:10 |

podobné články

Jak může John říct, že není odborník, ale práce ho baví, ťuká si na čelo Zeman

 
Bývalý premiér považuje za velkou chybu některých současných ministrů jejich nedostatečné znalosti svého resortu. Neměli by se prý s oblastí své správy seznamovat teprve ve chvíli, kdy jsou do funkce jmenováni, čímž narážel například na Vondru či Johna.
28.03.2011 21:50 |

podobné články

Nečasi, proč chceš předat moc komunistům. ODS si ťuká na čelo

 
ANKETA Premiér a předseda ODS Petr Nečas v rozhovoru pro MF Dnes naznačil, že pokud by jeho vláda nebyla schopna prosazovat zákony, byly by nejlepším řešením takové „agónie“ předčasné volby a předpokládaný odchod ODS do opozice. Ve straně to vyvolalo bouřlivou reakci.
24.10.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Nečasi, proč chceš předat moc komunistům. ODS si ťuká na čelo

 
ANKETA Premiér a předseda ODS Petr Nečas v rozhovoru pro MF Dnes naznačil, že pokud by jeho vláda nebyla schopna prosazovat zákony, byly by nejlepším řešením takové „agónie“ předčasné volby a předpokládaný odchod ODS do opozice. Ve straně to vyvolalo bouřlivou reakci.
24.10.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Evropa měla vyslat uprchlíkům varovný signál, místo toho je Merkelová otevřeně pozvala. Slabošské postoje, ťuká si na čelo Tošenovský

 
ROK 2015 - A CO DÁL? Vadí mu omezování svobody různými regulacemi a opatřeními, ke kterým prý nyní měla přistoupit česká vláda. Také si myslí, že popularita hnutí ANO bude postupně slábnout. A v Evropské unii by si měli konečně sundat růžové brýle. Bývalý ostravský primátor a někdejší kandidát na křeslo předsedy ODS Evžen Tošenovský bilancoval uplynulý rok.
13.12.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Evžen Tošenovský (114 článků)

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Karel Zeman (279 článků)

Nestárne stejně jako Mánička s bábinkou, za něž mluví: Loutkoherečka Štáchová má prý skvělého plastického řezbáře

 
Desítky let jsou Hurvínek, Spejbl, Mánička i bábinka hrdiny pro další a další generace dětí. A stejně jako dřevěné loutky se skoro nemění ani dáma, která za "holčičí" část party mluví. "Mám skvělého plastického řezbáře. Ale my loutkáři jsme infantilní, protože si celý život hrajeme s panenkami, takže nestačím vnímat věk. V hledišti jsem pořád obklopená dětmi, v divadle mladými lidmi. Někdy ani nevím, kolik je mi let, což je jediný lék," míní Helena Štáchová, která letos oslavila 71. narozeniny.
20.12.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Štáchová (44 článků)

Ladislav Větvička: Teď je kritické období našich dějin, chystá se Mnichov II. Chci takovéhoto prezidenta...

 
ROZHOVOR Podle spisovatele, cestovatele a blogera Ladislava Větvičky čeká Českou republiku kritické období našich dějin. „Potřebujeme prezidenta, který v případě, že projde takzvaný Sociální pilíř fiskálního paktu a takzvaný Dublin IV, kterým já říkám Mnichov II, bude schopen pevně stát za vyjednáváním o vystoupení ze Schengenu, vyjednáním vnitřního pohybu ve Visegrádské čtyřce a uzavření hranic s Merkelandem, případně Rakouskem,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k tématu prezidentských voleb a současně se zeptal: „Máte pocit, že něco takového by mohl dělat nějaký slušný ňouma?“ Zatímco Jiří Drahoš je dle jeho slov marketingový produkt, Mirek Topolánek by prý mohl překvapit a postup Miloše Zemana do druhého kola je považován za jistotu. Ovšem, volby mohou být nevyzpytatelné, dodal v rozhovoru zároveň.
10.01.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Miloš Zeman (20436 článků) , Jiří Drahoš (979 článků)

Sylvester Stallone před sedmdesátkou: Na stáří není nic skvělého

 
Herec Sylvester Stallone oslaví v červenci sedmdesátku. A přestože stále aktivně sportuje a snaží se natáčet akční filmy, musí přiznat, že jeho tělo nemládne. Hollywoodský svalovec z osmdesátých let prohrává boj s časem a na vlastní kůži pociťuje, že na stárnutí není nic skvělého. Krom špetky moudrosti.
07.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (251 článků)

VIDEO: Nákop BRANKÁŘE, laciný GÓL a meganudný KOMENTÁTOR

 
To se zase něco povedlo a nepovedlo zároveň. V americe dal gól brankář Rochesteru Rhinos Neal Kitson, když nakopával míč z půlky hřiště. Z něj se tak stal během vteřiny hrdina, z gólmana týmu Antigua Barracuda, který lacinou branku pustil, byl rázem ňouma.
15.06.2011 13:40 |

podobné články

Jedeme na doraz, pálíme všechny rezervy. Ale ekonomické zákonitosti se obelhat nedají, varuje Markéta Šichtařová. A má něco pro milovníky eura, co si kdysi klepali na čelo

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Německá ekonomika se přehřívá a na vině je společná měna. Markéta Šichtařová přitom připomíná, jak si před lety fanatičtí eurooptimisté klepali na čelo, když tvrdila, že euro je odsouzeno k nezdaru, protože spojuje pod jedinou centrální bankou a jednou měnovou politikou příliš nesourodé ekonomiky. Analytička upozorňuje na rekordně nízká čísla o počtu uchazečů o jedno volné pracovní místo, což je další známka toho, jak jedeme na doraz a pálíme všechny rezervy.
12.11.2017 15:10 |

podobné články

"Ajťák" má talent: Tlouštík dobývá Británii

 
Zase jednou přišla na pódium šedá (v tomto případě oranžová) myš a všem vytřela zrak. Před dvěma lety Susan Boyle, u nás Marián Zázrivý. Letos překvapil Michael Collings (19), který vypadá jako ňouma, ale zpívat a hrát na kytaru umí opravdu překrásně. Porotci si rvali vlasy, že zase dali na první dojem. Publikum aplaudovalo ve stoje...
26.04.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků) , Marián Zázrivý (42 článků)

Schwarzenberg: ODS a VV mají průser, ale nás se to netýká

 
Ministr zahraničí a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg nevidí důvod, aby se vyměnil nějaký ministr z jeho strany. Šéf poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř chce obnovit základní důvěryhodnost vlády, proto nepřipouští výměnu „něco za něco“. Místopředsedkyně Věcí veřejných Karolína Peake ale připouští, že by pak její strana mohla vystoupit z vlády.
11.04.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Tluchoř (558 článků) , Karolína Peake (1607 článků)

Vítězové Talentu DaeMen už jsou tři: Mrkněte na dalšího svalnatého krasavce

 
Na České Miss publikum pořádně překvapili vítězové primáckého Talentu, akrobaté DaeMen. Na pódiu se objevili ve třech a předvedli i show ve vzduchu. Že by se rozrůstali? "Chtěli jsme zařadit něco nového, aby diváci měli nějaký pokrok. Zkusili jsme to ve třech a ono to šlo," prozradili Super.cz DaeMen - Petr Horníček a Zdeněk Zelenka.
08.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Horníček (23 článků) , Petr Zelenka (101 článků) , Zdeněk Petr (105 článků)

Schwarzenberg: Jsem starej dědek a nikam se už necpu

 
Před dvěma roky předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg prohrál finále prezidentské volby. Poté se ale poněkud stáhnul a není tolik slyšet ani vidět. Proč? „Jsem dědek starej a nikam se už necpu,“ říká Schwarzenberg pro Hospodářské noviny. V politice ale prý ještě nějaký pátek vydrží. Kvůli Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi.
26.01.2015 07:32 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Karel Schwarzenberg (512 článků)