Článek

Schubert (NEZ): Koupíme si ubytovny, říkají politici na Ostravsku a Karvinsku…

 
"Tak, a teď si Vás kůpím všecky"! ČSSD a ani jiná strana však nic nedědila, ale naopak tyto strany a politici na rozdíl od „Bohuša“ nenakládají se soukromými, ale s veřejnými penězi, tj. penězi nás všech ...
13.09.2015 09:31 |

podobné články

Podobné články

Lidem se na Ostravsku a Karvinsku se lépe dýchá!

 
Lidem na Ostravsku a Karvinsku se po devíti dnech lépe dýchá. Přesto signál regulace ale zatím stále platí, velcí znečišťovatelé zatím musí omezovat výrobu.
10.11.2011 09:15 |

podobné články

Sever Moravy opět dusí smog. Regulace platí na Ostravsku, Karvinsku i Frýdecku

 
Na Ostravsku, Karvinsku a Frýdecko-Místecku vyhlásili meteorologové dnes večer stav regulace. Důvodem jsou zhoršené rozptylové podmínky. Vyplývá to ze středečních údajů Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
01.02.2017 23:00 |

podobné články

Z problémové ubytovny vzniknou ve Varnsdorfu nové sociální byty

 
Varnsdorf plánuje snížit kapacitu problémové městské ubytovny TGM. Budovu chce opravit za peníze z evropských fondů, místo ubytovny v ní budou sociální byty. Na dnešní besedě zhruba stovky obyvatel se zástupci samosprávy to řekl ředitel Centra sociálních služeb Varnsdorf Karel Jiřišta.
07.11.2011 21:00 |

podobné články

Boj o návrat laciné ubytovny do Motola neskončil: Klíček zatím potřebným pronajímá byt

 
Petice Nadačního fondu Klíček, který od loňského roku bojuje o existenci levné ubytovny pro rodiče nemocných dětí ve Fakultní nemocnici v Motole, se ve středu 11. ledna dostala do Senátu. Na jednání promluvily obě strany sporu, nyní se čeká na další krok senátorů. Příbuzní vážně nemocných dětí, kteří z nějakého důvodu nemohou využít ubytovnu provozovanou přímo samotnou nemocnicí, mezitím využívají byt, který má Klíček pro ubytování rodičů již několik let v nájmu v pražských Hodkovičkách – ten ale nemá takové ubytovací kapacity a je daleko od motolské nemocnice. Zájem Klíčku o stavbu nové ubytovny mezitím dál trvá.
12.01.2017 09:40 |

podobné články

Nemocnice, končíte? Rádi vás koupíme, nabízejí soukromníci

 
Nemocnicím, které by se po prvním březnu ocitly v krizi a musely by zavřít, vzkazují soukromé firmy: Rádi vás koupíme.
13.02.2011 07:45 |

podobné články

Ostravsko dusí polétavý prach. Úřad radí: nevětrejte a nesportujte

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vyhlásil v noci na sobotu upozornění na možnost výskytu smogové situace na Ostravsku. Nejvíce se kvalita ovzduší už v pátek zhoršila na Ostravsku a na Karvinsku, kde koncentrace polétavého prachu přesáhly přípustný denní limit více než dvojnásobně.
09.10.2010 08:55 |

podobné články

Moravskoslezský kraj znovu bojuje se smogem

 
Severní Moravu a Slezsko znovu trápí smog, nejhorší situace panuje na Ostravsku a Karvinsku. Ve Věřňovicích na Karvinsku byl v úterý ráno více než trojnásobně překročen imisní limit pro polétavý prach, meteorologové tam naměřili hodnotu 162 mikrogramů na metr krychlový.
11.03.2014 09:45 |

podobné články

Meteorologové varují před zhoršením smogové situace na Ostravsku

 
Meteorologové varují před zhoršením smogové situace na Ostravsku a Karvinsku. V Karviné, Věřňovicích a Bohumíně byla v 06:00 koncentrace prachu nad dvojnásobkem limitu, což je zatím nejvíc v kraji.
29.12.2010 09:55 |

podobné články

Už tři lidi na Ostravsku zabil metanol z pančované pálenky!

 
Mrtvého muže (†62) s manželkou (†59), úmrtí dalšího muže (†59) a pět lidí ve velmi vážném stavu má v těchto dnech na Karvinsku a Ostravsku na svědomí jedovatý metanol, kterým se přiotrávili pijáci pančovaného alkoholu. Okolnosti poslední smrti se ještě prošetřují.
08.09.2012 12:10 |

podobné články

Smog dál trápí Prahu, Středočeský a Zlínský kraj. Na Ostravsku odvolali regulaci

 
V Královéhradeckém a Pardubickém kraji byla v pátek časně ráno odvolána smogová situace, kterou meteorologové kvůli zvýšeným koncentracím polétavého prachu v ovzduší vyhlásili ve čtvrtek. V Moravskoslezském kraji na Ostravsku, Karvinsku a Frýdecko-Místecku včetně Třinecka zrušili ráno signál regulace, dál zde ale platí smogová situace. Ta trvá od čtvrtečního rána také v Praze, ve Středočeském a Zlínském kraji.
03.02.2017 08:35 |

podobné články

Zelení: Český vzduch zabíjí, zvolení politici mlčí

 
„Pražský vzduch zabíjí, vzduch na Ostravsku škodí vám i lidem ve vašem okolí..." a podobné nápisy známé z krabiček cigaret by měly být umístěny na příjezdové silnice do Prahy, na Ústecku, Ostravsku i v Jihomoravském kraji stejně jako na dopravně nejzatíženějších městských ulicích.
13.11.2011 17:35 |

podobné články

Tisíce bezdomovců na ulicích, zoufalí starostové. Na ČT o nové úpravě ubytoven promluvili Kubera či Nečasův exministr Mlsna

 
Zastupitelka Moravskoslezského kraje Liana Janáčková (NEZ.) si připadá jako pokusný králík kvůli sporům s Ministerstvem vnitra o ubytovny pro sociálně slabé spoluobčany. Hrozí nám, že se budou po Česku pohybovat tisíce bezdomovců, kdyby obce skutečně mohly ubytovny zakázat? Janáčková ani primátor Teplic a senátor Jaroslav Kubera (ODS) si to nemyslí. Druhý jmenovaný zmínil šťastného bezdomovce a „slavnou EU“.
23.06.2015 22:52 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků) , Jaroslav Kubera (591 článků)

Požár bývalé ubytovny je zřejmě bez obětí

 
Požár bývalé ubytovny v Tečovicích na Zlínsku, která shořela v noci na sobotu, se zřejmě obešel bez obětí. Policii se podařilo vypátrat všech pět bezdomovců, kteří v budově přespávali.
28.03.2010 13:35 |

podobné články

Při požáru ubytovny zemřel muž

 
Při nočním požáru ubytovny v Poděbradech zemřel muž. Zřejmě se udusil. Hasiči ho našli až v neděli ráno při prohledávání objektu. Oheň ho celý zničil.
25.04.2010 18:10 |

podobné články

V Praze vyskočil cizinec z okna ubytovny, zemřel na místě

 
Sebevraždu skokem z osmého patra ubytovny v Praze 4 v úterý časně ráno spáchal šestašedesátiletý Slovák.
17.08.2010 09:15 |

podobné články

Varnsdorfské ubytovny kontrolují hygienici s policejní ochranou

 
Ubytovny ve Varnsdorfu se ve čtvrtek odpoledne staly cílem kontroly úředníků města a hygieniků. Ti se za asistence policie zaměřují zejména na dodržování ubytovacích norem. Informovala o tom policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
15.09.2011 19:00 |

podobné články

Varnsdorfské ubytovny kontrolovali hygienici s policejní ochranou

 
Ubytovny ve Varnsdorfu se ve čtvrtek odpoledne staly cílem kontroly úředníků města a hygieniků. Ti se za asistence policie zaměřili zejména na dodržování ubytovacích norem. Informovala o tom policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
15.09.2011 19:35 |

podobné články

Varnsdorfské ubytovny nepřizpůsobivých kontrolovali hygienici

 
Všechny tři ubytovny ve Varnsdorfu na Děčínsku dnes odpoledne zkontrolovali městští úředníci a hygienici. Za asistence policistů se zaměřili především na dodržování ubytovacích norem, řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Žádné závěry podle ní ale dnes zveřejněny nebudou. Celá akce začala zhruba v 16:00 a skončila v 18:15.
15.09.2011 19:55 |

podobné články

Varnsdorfské ubytovny kontrolovali hygienici

 
Všechny tři ubytovny ve Varnsdorfu na Děčínsku dnes odpoledne zkontrolovali městští úředníci a hygienici. Za asistence policistů se zaměřili se především na dodržování ubytovacích norem, řekla ČTK policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Žádné závěry podle ní ale dnes zveřejněny nebudou. Celá akce začala zhruba v 16:00 a skončila v 18:15.
15.09.2011 21:30 |

podobné články