Článek

Sbohem, svobodo? Toto všechno na nás ministři chystají

 
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a jeho kolegové podle webu Týden.cz lidem utahuje smyčku kolem krku tak, že se za chvíli nebudou moci svobodně ani nadechnout. Nevěříte? Tak se podívejte, jaké vám hrozí pokuty, když zvýšíte hlas na úředníky. Vtipy o sexu vás také mohou pořádně zamrzet, pokud někdo dospěje k závěru, že útočí na jeho sexuální orientaci. Nemusí trvat moc dlouho a kdokoli z Čechů, Moravanů a Slezanů bude moci být označen za teroristu.
15.05.2016 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (414 článků)
Podobné články

Sbohem, svobodo: George Clooney si užívá poslední chvíle mládenectví před svatbou!

 
Je dnes den D? Hollywoodský švihák George Clooney byl spatřen v dobrém rozmaru, jak míří k svatební aleji, kterou halí zdobené závěsy. Věčnému mládenci se krátí poslední chvíle svobody, než se vrhne do chomoutu!
27.09.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (738 článků)

Kadeřábek a Chlebovská: Sbohem, svobodo!

 
Víš co, zlato? Praštíme do toho! Fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek (25) a Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (26) se budou brát.
24.05.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (271 článků) , Pavel Kadeřábek (62 článků)

Kadeřábek a Chlebovská: Sbohem, svobodo!

 
Víš co, zlato? Praštíme do toho! Fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek (25) a Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (26) se budou brát.
26.05.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (271 článků) , Pavel Kadeřábek (62 článků)

Chorvatsko, Šumava, řeka v Bechyni. Ministři si plánují prázdniny

 
Ministři, poslanci a senátoři sice nemají formálně dovolenou, neboť jsou ústavními činiteli a nikoli běžnými zaměstnanci podléhajícími zákoníku práce, ale členové vlády letos dostanou volno na dva týdny začátkem srpna. Při odpočinku mohou přemýšlet, jak v září dopadnou církevní restituce nebo návrh státního rozpočtu. Právu se ministři svěřili, kam se chystají.
23.07.2012 04:55 |

podobné články

Ministři životního prostředí ČR a Saska se dohodli na řešení zápachu v Krušnohoří

 
Ministři životního prostředí Česka a Saska, Richard Brabec (ANO) a Thomas Schmidt, se dnes dohodli na postupu při řešení problémů se zápachem v Krušnohoří, na který si léta stěžují obyvatelé saské strany hor. Podle nich zápach pochází z českých chemiček. Saská strana by měla rychleji předávat českým kolegům informace o případech, které se objeví. Čeští inspektoři by se pak mohli rychle dostat na místo a odebrat vzorky. Experti ze Saska chystají nové analýzy, které by pomohly odhalit příčinu. Ministři to dnes řekli novinářům.
26.02.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Schmidt (5 článků) , Richard Brabec (326 článků)

Vendula Svobodo­vá: Kdo zvítězí?! Láska, nebo alkohol?

 
Stránky bulvárů plnila svými alkoholovými excesy. Díky Patrikovi je tomu konec...
25.04.2009 14:08 |

podobné články

Tůmo, učte se. Svobodo, držte pověst

 
Čtyři hlavní hráči, kteří svedou v podzimních komunálních volbách souboj o křeslo primátora, jsou konečně známí. Na konci cesty jednoho z nich čeká vítězství, díky němuž bude mít k dispozici nejtučnější komunální rozpočet v republice. Ale také zdědí po svém předchůdci hromadu starostí, jejichž společným jmenovatelem je při vnějším pohledu zjevně nedobrý poměr výkon/cena a kterým bezpochyby kraluje malá elektronická karta temně červené barvy.
17.09.2010 08:20 |

podobné články

Pražská ČSSD: Pane Svobodo, stále mluvíte o čisté politice, a přitom…

 
Jen asi 24 hodin před otevřením volebních místností pro druhé kolo senátních voleb se na různých místech Prahy objevilo množství nelegálně vylepených plakátů propagujících kandidáty ODS. Na všech je fotografie primátora hl. m. Prahy a předsedy pražské ODS Bohuslava Svobody. To nenechalo chladnou pražskou sociální demokracii, která Svobodovi sepsala otevřený dopis. Šok a znechucení, píše se v něm.
19.10.2012 17:15 |

podobné články

Hrdlička: Primátore Svobodo, nové tváře ODS nepotřebuje

 
Primátor Prahy Bohuslav Svoboda vnímá budoucnost ODS černě. Jediné východisko z těžké situace, do které se strana dostala, vidí v nových tvářích. Jen nové a "neokoukané" vedení ODS může podle primátora zajistit straně ztracené sympatie a získat zpět hlasy voličů. S tím ale někteří nesouhlasí.
03.11.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků)

ODS není odborářská organizace, pane Svobodo, vzkazuje Boris Šťastný

 
Pavel Blažek a Martin Kuba nejsou podle pražského primátora Bohuslava Svobody optimálními kandidáty do vedení strany. Ve vnitřních vztazích ODS to může vést k tomu, že Jihočeský a Jihomoravský kraj, báze obou zkritizovaných kandidátů, by nemusely do čela strany podpořit Svobodova spojence Petra Nečase a tím velmi zkomplikovat jeho zvolení.
04.11.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Pavel Blažek (550 článků) , Pavel Nečas (444 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (354 článků) , Martin Blažek (38 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků) , Pavel Svoboda (355 článků) , Pavel Svoboda (355 článků)

Nečasi a Svobodo, odejděte, vyzývá Šťastný a jeho buňka v ODS

 
Na dramatickém sobotním zasedání regionální rady ODS padla výzva k odstoupení Petra Nečase z čela strany a k rezignaci vedení pražské ODS, včetně exprimátora Bohuslava Svobody. Na tom se jednomyslně usnesla oblastní rada ODS jedné z klíčových městských částí – Prahy 10. Výzvu na jednání rady přečetl poslanec Boris Šťastný.
27.05.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků)

Tůma (TOP 09): Tentokrát bez chyb, pane Svobodo

 
V sobotních LN publikoval Bohuslav Svoboda rozsáhlý rozhovor, kde interpretuje události posledních týdnů ve vedení Prahy. Potíž je v tom, že tvrzení jsou, řekněme, nepřesná a považuji za nutné je uvést na pravou míru.
28.05.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků)

Švácha (TOP 09): Dobré ráno, svobodo

 
„Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda a za jakých podmínek je možné stát se členkou TOP 09. Program Topky je mi blízký, pana Schwarzenbergera si vážím, volila jsem ho i jako prezidenta. Leč většinou volím ty, kteří úplně nevyhrávají. Moc děkuji za info.“
28.10.2017 15:20 |

podobné články

Ministři v demisi Balvín a Kohout: Výlet do Indie za 4 miliony!

 
Ačkoliv ministři v demisi netuší, kolik dní nebo měsíců jim zbývá v úřadech, vesele cestují po celém světě a podepisují smlouvy s nejistou platností. Například zítra spolu odlétají ministři zahraničí Jan Kohout (52) a kultury Jiří Balvín (60) do Asie. Výlet nás má stát 4 miliony korun!
04.11.2013 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků) , Jiří Balvín (114 článků)

Nenechte se zotročit moderní technikou

 
V současné době se to u nás moderní technikou jen hemží. Chytré mobilní telefony, tablety, počítače, chytré hodinky nebo notebooky. Je toho tolik, že se v tom člověk až začíná ztrácet. A co víc – nechává se zotročit moderní technikou… Určitě ani vás neminul trend poslední doby.Nejrůznější vychytávky nám chtějí zjednodušit život, udělat jej pohodlnější a jejich cílem je šetřit náš čas. Jste i vy ovládaní moderní technikou? Možná se ptáte, co tím vlastně máme na mysli. Naše doba ještě nepokročila tak daleko, ale stroje ovládaly lidi. I když si to ale neuvědomujete, moderní technika vás zotročuje už teď. Ukážeme si to na příkladu nového iPhone. Jakmile má na trh přijít nový model této celosvětově populární značky, lidé doslova začnou bláznit. Najednou všichni nutně potřebují právě tento kousek, i když jeho pořízení stojí takové peníze, které si drtivá většina z nás za celý měsíc v práci nevydělá. Tady máte krásně ukázáno, co s námi moderní technika dělá. Proč tomu tak je? Teď se logicky nabízí otázka, proč tomu tak je. Proč se stále více z nás nechává ovládat moderní technikou. Proč nutně utrácíme nekřesťanské peníze za výdobytky současné doby, i když vlastně moc dobře víme, že je ve skutečnosti vůbec nepotřebujeme. Na jednu stranu za to může mediální tlak. Všude kolem nás jsou reklamy, které nás přesvědčují o tom, že se brzy nového telefonu prostě neobejdete. Vždyť má tolik šikovných funkcí a umí toho tolik! Není se pak čemu divit, že tomuto nátlaku vyvíjeného že strany tisku, internetu u televize snadno podléháme. Druhým viníkem je naše okolí. Především pak touha vyrovnat se lidem okolo nás. Většina lidí to tak má, nebudeme si nic nalhávat. Když se to kolem nás hemží moderní technikou a naši přátelé se netají s tím, že mají to či ono, nechceme si vedle nich připadat hloupě.... Čtěte více Příspěvek Nenechte se zotročit moderní technikou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Chudším dětem obědy a dopravu na účet státu, plánují ministři

 
Školáků, kteří nemají na zaplacení obědů, přibývá. Stejně tak roste počet dětí, zejména na venkově, pro jejichž rodiče je zátěží cena za dopravu do škol. Situaci sociálně slabých dětí chce řešit ministerstvo školství v koordinaci s ministerstvem práce a sociálních věcí. Ministři Michaela Marksová a Marcel Chládek (oba ČSSD) už chystají projekt, který by takovým dětem umožnil ve školních jídelnách obědvat. Zároveň s tím chtějí poskytnout i bezplatné školní autobusy dětem, které to mají daleko do škol.
15.12.2014 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Michaela Marksová (452 článků)

Topolánek: Ministři nominovaní ODS nebudou kandidovat ve volbách

 
Šéf ODS Mirek Topolánek se ostře ohradil proti spekulacím, že by do nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny měli kandidovat někteří ministři současné úřednické vlády nominovaní za ODS. Pokud by se voleb účastnili ministři za ČSSD, bylo by to jasným porušením vzájemných dohod, řekl ve čtvrtek Topolánek.
21.01.2010 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Ministři TOPky nepřišli na vládu. ODSák Kubera: Nebojte, oni se vrátí...

 
Ministři z TOP 09 skutečně dnes nepřišli na jednání vlády a tak se projednávání zákonů muselo obejít bez nich. TOP 09 totiž stále trvá na odvolání personálního šéfa ministerstva školství Ladislava Bátory a to kvůli urážce, kterou Bátora řekl na vrub předsedy topky Karla Schwarzenberga. Na protest kvůli tomu pak minulý týden odešli z jednání vlády ministři této strany. Kabinetu se ale nakonec podařilo i přes absenci ministrů z TOP 09 daňové reformy ministra financí Kalouska projednat a schválit.
24.08.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Ministři budou Nečasovi nosit omluvenky. Sami si to odhlasovali

 
V jednacím řádu vlády se nově objevila formulace, podle níž se ministři v případě neúčasti na jednání budou muset písemně omluvit předsedovi vlády a oznámit důvod své nepřítomnosti. Premiér Petr Nečas k tomuto opatření sáhl poté, co se na zasedání kabinetu nedostavovali ministři za TOP 09 na protest proti personálnímu šéfovi ministerstva školství Ladislavu Bátorovi.
02.09.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)