Článek

Saturnin se totálně pomátl? Známý český herec napadl fotografa!

 
Tentokrát neházel koblihami po kavárně, ale v záchvatu patrně nespravedlivého hněvu mlátil fotografa! Oldřich Vízner  (67) , herec, kterého diváci znají hlavně kvůli roli Saturnina, se rozběsnil v pasáži pražské Lucerny, kde zaútočil na muže s fotoaparátem. A přitom podle všeho naprosto nevinného!
15.01.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (113 článků)
Podobné články

Češi vybrali knihu svého srdce: Saturnin a Babička porazili Harryho Pottera

 
České romány obsadily prvně dvě místa v hlasování o Knihu mého srdce. V soutěži České televize jednoznačně vyhrál humoristický román Zdeňka Jirotky Saturnin. Hned za ním se pak umístila klasika od Boženy Němcové Babička. Třetí skončil příběh o Malém princi, který napsal Antoine de Sain-Exupéry.
17.10.2009 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (81 článků) , Harry Potter (1225 článků)

Na Jirotkovy pravnučky by Saturnin zíral!

 
Když Saturnin vyhrál s velkou převahou čtenářskou soutěž Kniha mého srdce, překvapil určitě nejen pořadatele, kteří na tomto místě čekali spíš lidového Švejka nebo idylickou Babičku. Jeho autor Zdeněk Jirotka (†92) by se v těchto dnech dožil sta let. Jak na něj vzpomínají ženy »jeho srdce«? Proč by byl pyšný na své skvělé potomky? Čím to, že ho proslavila jediná kniha?
09.01.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Jirotka (1 článek)

Saturnin Oldřich Vízner ukázal své krásné děti a přiznal, že mu otročí

 
Zatímco jiní tatínkové jsou štěstím bez sebe, když se po narození potomků mohou vrátit do dětských let a společně se svými ratolestmi stavět autodráhy, filmový Saturnin Oldřich Vízner  (64) to má zmáknuté úplně jinak. Hračky podle něj děti nepotřebují. Největší odměnou pro ně je, když se mohou věnovat tatínkově profesi jako levná námezdní síla!
02.06.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (113 článků)

Městu a světu, Saturnin i hvězdy StarDance. Takové budou Velikonoce v ČT

 
Česká televize připravila sváteční velikonoční program. Vedle pořadů zaměřených na liturgickou a náboženskou tradici odvysílá i charitativní večer Pomozte dětem. Tentokrát se jeho tvářemi stanou účastníci posledních šesti ročníků soutěže StarDance. Česká televize nabídne divákům i sérii klasických pohádek a českých filmů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou Saturnin, Eva tropí hlouposti či Šíleně smutná princezna. Nový pohled na velikonoční svátky přinese vysílání kulturního kanálu ČT art.
04.04.2014 13:35 |

podobné články

Trest za napadení člověka: Oldřich Vízner pyká za splašená kladiva, musí platit odškodnění

 
Herec Oldřich Vízner  (67) se dočká trestu! Hvězda filmu Saturnin musela na kobereček na úřad městské části Praha 1. Herec vysvětloval, proč nedávno bezdůvodně napadl fotografa , o němž si myslel, že ho fotí. Mladík to odnesl rozbitými brýlemi. „Na úřadě Vízner souhlasil s jejich úhradou,“ dozvěděli jsme se.
04.03.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (113 článků)

Šéf seniorů ke křiku na Zemana: Kalousek se pomátl. Národ má co dělat, aby přežil

 
Předseda Rady seniorů ČR Zdeněk Pernes tvrdí, že se Miroslav Kalousek asi pomátl, když na hlavu prezidenta Zemana metá jeden negativní výrok za druhým. „Doufám, že nebude zvolen,“ říká na jeho adresu, a to proto, že penzistům sebral valorizace důchodů. „Senioři chtějí jen důstojně žít a politici jsou dobře placeni za to, aby jim to zajistili,“ poznamenal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Pernes.
13.09.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6306 článků)

Donald Trump se pomátl, naznačil publicista Ondřej Neff

 
Publicista Ondřej Neff se v úvaze uveřejněné na serveru Neviditelný pes zamýšlí nad aktuální situací v Sýrii. Kdyby měl zcela upřímně napsat, co si myslí, prý by asi napsal, že se 45. prezident USA pomátl. Ale nechce celou věc odbýt takto snadno.
09.04.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (183 článků) , Donald Trump (3417 článků)

Ekonomka Markéta Šichtařová o chudobě a svobodě: Svět se prý pomátl

 
Ekonomka Markéta Šichtařová poskytla rozhovor časopisu Marie Claire. Vysvětlila v něm mimo jiné, proč jsou Češi v porovnání se Západem tak chudí. Sdělila také, proč se jí zdá, že se svět divně pomátl.
26.09.2017 21:15 |

podobné články

Skandál na pohřbu: Skamene napadl fotografa Blesk.cz!

 
AKTUALIZUJEME: Rozloučení s producentem Snowboarďáků Pavlem Melounkem (†53), které probíhalo v pražském Mánesu, narušil nedůstojný incident. Herec Roman Skamene (již značně pod vlivem alkoholu) napadl fotografa Blesk.cz a zničil mu fotoaparát za několik desítek tisíc korun.
08.09.2010 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (103 článků)

Douglas napadl fotografa

 
Před několika týdny překonal rakovinu, a už se pere. Americký herec Michael Douglas (66) napadl v Londýně fotografa.
10.03.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (423 článků)

Herec Roden napadl fotografa. Má otřes mozku!

 
KAREL RODEN BEZDŮVODNĚ napadl FOTOGRAFA
22.09.2011 11:05 |

podobné články

Expartner Hanychové dostal za napadení fotografa přísnější trest

 
Dvouletou podmínkou potrestal plzeňský krajský soud incident Miroslava Dopity s fotografem, který se odehrál loni v Karlových Varech. Dopita, který byl tehdy přítelem Agáty Hanychové, napadl fotografa poté, co milenecký pár posilněný alkoholem na ulici vyfotil. Další články k tématu: Expartner Hanychové odešel od soudu bez trestu za napadení fotografa
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2501 článků)

Napadený fotograf: Takhle mě zmlátil Oldřich Vízner!

 
Jako filmový Saturnin byl uhlazený a vtipný. Představitel slavného sluhy Oldřich Vízner (67) má ale do této postavy daleko. Nepříčetný vztekem zmlátil v pasáži Lucerna fotografa.
15.01.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (113 článků)

Mareš: První líbačka se Svobodovou na veřejnosti, pak napadl fotografa

 
Moderátor Leoš Mareš (34) si zřejmě myslí, že jeho osoba se smí fotografovat na společenských akcích, jen když on dovolí. Jak si jinak vysvětlit, že na jedné party ve chvíli, kdy políbil svou přiznanou přítelkyni Hanu Svobodovou (22), se obořil na jednoho fotografa, kterého dokonce fyzicky napadl.
04.10.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2889 článků) , Hana Svobodová (213 článků)

Roden napadl fotografa!

 
Karel Roden (49) udělal opravdu dobrou reklamu novému seriálu HBO Terapie, ve kterém hraje psychologa. Cestou na premiéru, kam šel v doprovodu své ženy, napadl fotografa jednoho deníku a podle jeho informací ho mlátil pěstí. Nikdo však neví, proč k incidentu došlo a sám Roden se dosud nevyjádřil.  
04.10.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Roden (381 článků) , Karel Roden (381 článků)

SKANDÁL! Milenec OSVALDOVÉ napadl fotografa!

 
Tvář známá z obrazovky televize Nova Gábina Osvaldová (58) má nespoutaného milence. Tentokrát se to zřetelně projevilo i mimo ložnici. Mirek Mirčič (37), který má přezdívku Bulhar, totiž podle serveru deníku Aha! napadl fotografa!
24.10.2011 11:55 |

podobné články

Přítel Bartošové Rychtář se rozvádí, u soudu napadl fotografa iDNES.cz

 
Rozvod manželů Rychtářových probíhá od pondělního poledne. Je to už druhé stání. K prvnímu se Josef Rychtář nedostavil, k druhému zase nepřišla jeho manželka Darina. Zato Josef Rychtář přišel s bojovou náladou. Hned u vchodu do soudní síně napadl fotografa i kameramanku iDNES.cz. Po příjezdu ostatních novinářů se svým útokem pochlubil a dával rozhovory. Další články k tématu: Bartošová o modřinách: Kdyby mě Josef uhodil, zavolám policii VIDEO: Bolí to jako prase, všechno se se.., mluví otevřeně Bartošová VIDEO: Bartošová a Rychtář šli do kina s pálkou v ruce, film je dojal Bartošová o své nové lásce: Josefa miluji, snesl by mi modré z nebe Iveta Bartošová se vzdala syna, Artur zůstane u otce Příteli Bartošové došla trpělivost, kritiky na Facebooku nazval lůzou
19.03.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6667 článků)

Zase ukázal svou násilnickou povahu: Kanye West hrubě napadl fotografa

 
Už už to vypadalo, že se Kanye West  (36) uklidnil. Potom, co se stal hrdým otcem a se svou partnerkou Kim Kardashian  (32) dokonce začal plánovat svatbu, je ale zpět jeho bouřlivé já. Americký rapper včera napadl fotografa a policie ho dokonce podezírá z pokusu o krádež. Co se stalo?
21.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (417 článků) , Kim Kardashian (1189 článků)

Louis Tomlinson napadl fotografa a skončil ve vazbě

 
Zpěvák Louis Tomlinson je agresivní hrubián. Poslední výlev vzteku ale odnesl kaucí ve výši dvaceti tisíc dolarů, aby mohl být propuštěn z vazby. Tam se dostal poté, co na letišti v Los Angeles v pátek 3. března surově napadl fotografa. Dotyčný skončil v nemocnici s otřesem mozku.
07.03.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Louis Tomlinson (54 článků)