Článek

Šarapatka (BPP): Sněmovna zablokovaná zástupným problémem, aneb tonoucí se stébla chytá….

 
Úterní jednání Poslanecké sněmovny bylo opět zablokováno několikahodinovou polemikou, co že to vlastně ministr financí Babiš řekl nebo neřekl o romském táboru v Letech.
08.09.2016 13:40 |

podobné články

Podobné články

Tonoucí se stébla chytá: Kocoura z řeky zachránili hasiči

 
Jaké to je, když se tonoucí stébla chytá, zažil kocour Alešek v Jaroměři na Náchodsku. V jeho případě se oním stébélkem stala slabá větvička, prorůstající z břehu nad hladinou Labe, které se zachytil po pádu do řeky.
03.03.2015 15:45 |

podobné články

Matějka (BPP): Marnost nad marnost?

 
Aneb tonoucí národ, se i (revoluce?) stébla chytá.
29.11.2016 06:35 |

podobné články

Tonoucí OP Prostějov se chytá stébla. Konkurs nebude

 
Největší tuzemský výrobce oděvů OP Prostějov se vyhnul konkurzu.
02.03.2010 16:50 |

podobné články

Hašek Muchovu epopej nevzdává, osloví znovu Svobodu

 
Tonoucí se i stébla chytá. Podle tohoto otřepaného přísloví se chová i Jihomoravský kraj. Za každou cenu chce totiž dosáhnout zvratu a docílit, aby se slavná Muchová Slovanská Epopej neodstěhovala definitivně do Prahy. Tato mediálně známá záležitost je přitom už v běhu a naděje Moravského Krumlova jsou mizivé.
12.04.2011 15:00 |

podobné články

Politolog: Tonoucí Nečas se stébla chytá a ČSSD postrádá vůdce

 
POLITOLOGOVÉ Krajně nepříjemná kauza Davida Ratha sociální demokracii dost poškodila. V preferencích, ale zejména vnitřně, jelikož se počítalo s opakováním oranžové tsunami. Vzedmuté tak trochu bez námahy, na základě neúspěšného vládnutí pravicové koalice, uvádí ve svém komentáři politolog Pavel Kopecký.
22.06.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4272 článků)

Kohorty nástup, Rome: Total War II vytáhne (možná)

 
Než propadnete nadšenému válečnému ryku, tak vás musím zchladit, ještě nemáme žádné oficiální potvrzení toho, že by druhý díl možná nejoblíbenější hry ze série Total War (za mne určitě nejoblíbenější) měl vyjít. Vlastně máme jen jeden sken jedné stránky časopisu. Jenže, tonoucí se stébla chytá a zase je třeba říci, že je daný sken celkem přesvědčivý....
26.06.2012 10:35 |

podobné články

Tottiho Ariel záchranářem: Vytáhl z vody holčičku!

 
Tonoucí se stébla chytá. Velké štěstí měli při koupání v moři nedaleko Říma malá holčička (8) a starší muž (64), kteří se začali topit.
19.07.2012 12:20 |

podobné články

Senátor: ODS sklízí, co zasela. Tonoucí se stébla chytá

 
Senátor za ČSSD Karel Kapoun odpovídá čtenáři ParlamentníchListů.cz na dotaz ohledně vedení Ústavu pro studium totalitních režimů. Premiér Petr Nečas totiž označil postup Senátu za snahu ÚSTR zničit.
01.04.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Karel Kapoun (5 článků)

Škromach (ČSSD): Tonoucí Nečas se chytá stébla

 
Senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) odpovídá na dotaz čtenářky serveru ParlamentníListy.cz.
07.04.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (561 článků)

Sobotka (ČSSD): Ustrkovaná svoboda

 
Tonoucí se stébla chytá a ODS marně hledá téma, ve kterém by se mohla spojovat s budoucností této země, a tak zkouší vytáhnout alespoň umolousanou kartu minulosti.
17.04.2013 10:10 |

podobné články

Přistižen! Vladko z VyVolených kličkoval před fotografy marně. Takhle vypadá teď!

 
Dnes večer čeká další volbu VyVolených alespoň trochu vzrušení. Pořad, který ve sledovanosti válcují už i Události v regionech na ČT, se jako tonoucí chytá stébla a povolává na pomoc aktéry první řady, která měla před osmi lety diváckou přízeň rekordní.
23.08.2013 17:50 |

podobné články

TEORIE POSTUPU! Co se musí stát, aby Bílkova parta dosáhla na baráž?

 
Česká fotbalové reprezentace visí na posledním vlásečku nad propastí jménem " Do Brazílie se na Mistrovství světa nepodíváme". Ale jak se říká, tonoucí se stébla chytá a určité šance Bílkova parta stále má. Vynechme variantu, že vyhrajeme skupinu a soustřeďme se na postup do baráže.
10.09.2013 12:15 |

podobné články

Společný máte jen strach z Babiše, vysmála se ČSSD společným kandidátkám ODS a TOP 09

 
Malá sebedůvěra, tonoucí se stébla chytá… Tak hovoří představitelé ČSSD o plánu ODS a TOP 09, že by se v podzimních senátních volbách spojily proti „společnému nepříteli“. Strany mají totiž v plánu to, že si nebudou v tradičně levicových regionech vzájemně konkurovat.
18.05.2014 21:05 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Plánuje ČSSD po volbách ožebračení střední třídy?

 
Tonoucí se stébla chytá, napadlo mě, když jsem se dozvěděl o plánu ČSSD zavést silně progresivní zdanění. Sociální demokraté jsou při absenci pozitivních témat a ve snaze získat co nejvíce voličů schopní klesnout tak hluboko...
10.03.2017 22:00 |

podobné články

Poslanec Šarapatka prozrazuje, co si dnes Němci myslí o Merkelové. Je prý dost pravděpodobné, že to kancléřka neustojí...

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Německé kancléřce Angele Merkelové půjde o politické přežití.“ O tom je přesvědčený poslanec Milan Šarapatka (BPP). V půlnočním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvádí důvody, které mohly vést Merkelovou k tomu, že „otevřela náruč“ imigrantům. Šarapatka také ostře kritizuje „uplácení Turecka“ Evropskou unií a k české azylové politice říká: „Přeměnit jednu věznici nebo kasárna v detenční zařízení? To je sakra málo.“
03.01.2016 00:06 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1692 článků)

Šarapatka (BPP): Není Šarapatka jako Šarapatka

 
27. 1. 2016 jsem zde zveřejnil blog „Hysterie v Poslanecké sněmovně“, ve kterém jsem vyjádřil názor na téma hysterických reakcí okolo Zemanova vyjádření na besedě v Tišnově.
29.01.2016 11:25 |

podobné články

Tonoucí automobilky se stébla chytají

 
Přežijí světové automobilky nebo se bombasticky potopí jak Titanic? To je otázka, na kterou ještě dnes nikdo nedokáže odpovědět. Především manažeři v USA mají těžkou hlavu.
13.11.2009 06:00 |

podobné články

Komunista o rebelii v ODS: Tonoucí se stébla chytají, než se vláda potopí

 
„Výhrady šestice odbojných poslanců ODS jsou od počátku jenom prostředkem, zdaleka nejde jen o ideový boj uvnitř ODS a cílem celého toho divadla je něco zcela jiného.“ Svůj názor o neshodách na poli sociální demokracie na serveru ParlamentníListy.cz prezentoval Luboš Dvořák, předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva Jihočeského kraje z KSČM.
30.09.2012 16:10 |

podobné články

Pozorovatel Šarapatka z Kyjeva: Volby ještě neproběhly, ale někteří už prý znají vítěze

 
Poslanec Úsvitu přímé demokracie Milan Šarapatka je nyní v Kyjevě, kde se spolu s několika desítkami dalších představitelů OBSE, NATO a dalších institucí připravují na pozorovatelskou misi při volbách. Šarapatka na server ParlamentníListy.cz napsal o svém zjištění, že jeden z prezidentských kandidátů Petro Porošenko se už byl tajně představit Angele Merkel. Informace ho vedla k úvaze, zda už přítomnost pozorovatelů na Ukrajině není zbytečná.
24.05.2014 14:55 |

podobné články