Článek

Sanitka v Čísovicích skončila na boku a přerazila sloup elektrického vedení

 
K nehodě došlo ve středu odpoledne v obci Čísovice na Praze-západ. Sanitka tu v zatáčce skončila ve škarpě a na boku. Přitom přerazila betonový sloup elektrického vedení.
30.03.2016 17:55 |

podobné články

Podobné články

Z automobilu, který porazil sloup elektrického vedení, vyprostili hasiči řidiče

 
Na silnici 328 u Ovčár na Kolínsku došlo v sobotu večer k vážné nehodě, kdy osobní automobil vyletěl ze silnice a narazil do sloupu elektrického vedení. Sloup po nárazu i s elektrickými dráty spadl na zem. Automobil skončil po nehodě na boku v poli.
28.09.2014 19:35 |

podobné články

Řidička vyletěla z cesty a přerazila strom! V autě měla dítě!

 
V hořovické nemocnici skončila v pondělí odpoledne šestatřicetiletá řidička s pětiletým dítětem poté, co u Karlštejna havarovala do stromu. Žena přejela do protisměru a strom přerazila, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Lenka Uriánková.
21.11.2011 15:25 |

podobné články

Kočka přežila smrtelně vypadající skok ze sloupu elektrického vedení

 
O kočkách se říká, že mají devět životů. Kočka Kim z Arizony je toho živým důkazem. Zvíře vylezlo v Tusconu na sloup elektrického vedení a zůstalo tam dva dny. Když se kočku nakonec pokusili zachránit hasiči, rozhodla se, že jim raději uteče a skočila dolů z více než desetimetrové výšky.
10.12.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1270 článků)

Na moskevskou hlavní třídu spadly za plného provozu dráty elektrického vedení

 
Řídit auto v Rusku opravdu není žádná legrace. Většinu nehod zaviní nezodpovědní řidiči nebo špatný stav vozovky, ale někdy se objeví opravdu neobvyklá příčina nehody. Podobně tomu bylo minulý týden, kdy na rušnou silnici v Moskvě samovolně spadl sloup elektrického vedení. Dráty zasáhly dvě auta a na pár vteřin vytvořily oheň jisker.
03.10.2012 18:50 |

podobné články

VIDEO Opilec se houpal na drátech elektrického vedení: Zachránil ho polštář!

 
Ve špatné náladě a značně posilněn alkoholem vyšplhal muž v čínském městě Lin-fen na sloup elektrického vedení. Ve výšce devíti metrů se začal houpat na drátech, zatímco zděšení kolemjdoucí zavolali policii a hasiče.
05.04.2013 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (53 článků)

VIDEO Opilec se houpal na drátech elektrického vedení: Zachránil ho polštář!

 
Ve špatné náladě a značně posilněn alkoholem vyšplhal muž v čínském městě Lin-fen na sloup elektrického vedení. Ve výšce devíti metrů se začal houpat na drátech, zatímco zděšení kolemjdoucí zavolali policii a hasiče.
09.04.2013 01:08 |

podobné články

Osobnosti: Lin Lin (53 článků)

Elektrický sloup se rozhořel! BYL NA NĚM ČLOVĚK!

 
Hasiči a záchranáři vyjeli ve středu ráno k zásahu k obci Ušovice u Mariánských Lázní, kde podle informací svědků hořel sloup elektrického vedení, na kterém byl člověk.
20.04.2011 08:35 |

podobné články

Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku: Auto přerazilo sloup, řidič na místě mrtev

 
Dvaačtyřicetiletý řidič osobního auta zemřel v pátek večer po srážce vozů Audi a Ford v Raškovicích na Frýdecko-Místecku. Ford při nehodě nadvakrát přerazil betonový sloup elektrického vedení a skončil v potoce, jeho řidič byl na místě mrtvý. Druhý řidič vyvázl bez zranění. Dnes o tom informovali mluvčí záchranářů.
03.09.2011 14:35 |

podobné články

HRŮZA! Angolan ubodal mladou Slovenku! Při útěku vylezl na elektrický sloup a UHOŘEL!

 
Šestadvacetiletou Slovenku v pondělí ubodal v Bratislavě student z Angoly. Při útěku začal vylézat na sloup elektrického vedení, záhy ho však usmrtil elektrický proud, píše webový portál televize Markíza.
05.09.2011 19:15 |

podobné články

Opilý šel kácet strom a porazil i sloup elektrického napětí. Vesnice byla tři hodiny bez proudu

 
V Čuníně na Prostějovsku muž (48) motorovou pilou skácel vzrostlou břízu v těsné blízkosti rekreační chaty. Strom při pádu zachytil o elektrické vedení a shodil betonový sloup, takže vesnice byla tři hodiny bez proudu.
19.03.2012 10:05 |

podobné články

Novoroční jízda k pohledání: Hoch (19) bez řidičáku přerazil betonový sloup, poničil auťák

 
K smíchu je od Nového roku ve vinařské obci Čejč na Hodonínsku kvůli svému šoférské „umění“ devatenáctiletý mladík. Při manévrech mezi vinnými sklepy nezvládl zatáčku a nabořil sloup elektrického vedení.
02.01.2018 17:55 |

podobné články

Sanitka se v Praze srazila s osobákem a i s pacientem uvnitř skončila na boku

 
K ošklivé nehodě došlo ve středu večer v Praze. Sanitka se na křižovatce sřetla s osobákem a skončila na boku. Uvnitř převážela pacienta s doprovodem, ani jeden z nich ale neutrpěl viditelná zranění - záchranáři na tom byli ale hůř...
19.11.2015 08:45 |

podobné články

Řidič vylétl ze zatáčky, naboural 2 auta a sjel do potoka. Zázrakem přežil

 
Mladý řidič nezvládl v neděli ráno v Čisovicích v okrese Praha-západ řízení a se svým autem vylétl ze silnice do potoka. Řidiče odvezla sanitka do nemocnice, zcela zdemolovaný vůz vytahovali z vody hasiči jeřábem, zjistil Mediafax na místě.
29.05.2011 09:25 |

podobné články

Václav Sloup z Chalupářů: Vážná operace!

 
Herec Václav Sloup (76) se konečně nemusí pořád ptát: „Cože?“ Herce trápilo, že neslyší na jedno ucho, a tak se podrobil operaci. Dopadla dobře. „Vejskal bych si, ale pro změnu jsem si zase vymknul kotník. Ono je pořád něco,“ říká Sloup vyrovnaně.
30.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (73 článků)

Zemřel herec Václav Sloup

 
V 78 letech zemřel o víkendu Václav Sloup. Novinkám to sdělily zdroje blízké rodině. Sloup byl nezapomenutelným představitelem postav bodrých a prostoduchých mužů, kteří někdy byli využíváni druhými, jindy naopak těžili z hlouposti ostatních. Diváci si ho v současné době mohou připomenout v televizním seriálu Chalupáři.
20.07.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (73 článků)

Zapomenutá dominanta »Staromáku«: Mariánský sloup svrhli anarchisté. Ukazoval čas, připomínal válku

 
Mariánský sloup byl někdejší dominantou Staroměstského náměstí v Praze. Stavba od poloviny 17. století symbolizovala hrdinství Pražanů, kteří se v historickém centru města za třicetileté války úspěšně ubránili švédské přesile. Jen několik dnů po vzniku samostatného Československa roku 1918 na náměstí vtrhnul rozběsněný dav a sloup strhnul. Dalšímu ničení historických památek zabránila armáda. Od té doby se už v Praze tato architektonická památka nikdy neobjevila. Další mariánské sloupy však dodnes existují v jiných českých městech.
09.12.2016 18:10 |

podobné články

Foto hrůzy: Škoda Octavia ve velké rychlosti přerazila BETONOVÝ SLOUP

 
O velkém štěstí mohl mluvit spolujezdec z osobního vozidla Škoda Octavia, které havarovalo v sobotu před třináctou hodinou poblíž obce Prlov.
23.03.2014 09:50 |

podobné články

Na Slovensku havarovala sanitka převážející dítě. Po nehodě skončilo auto na boku

 
Nedaleko fakultní nemocnice ve slovenském Prešově se stala vážná dopravní nehoda. Srazilo se tu osobní auto se sanitkou, ve které jelo dítě spolu s otcem. Sanitka skončila po nehodě na boku.
12.10.2015 10:40 |

podobné články

Sanitka skončila na boku: Nehoda na Opatovské blokuje dopravu

 
Sanitka na boku, nabouraný osobák. Řidiči, kteří projíždějí Opatovskou, musí počítat se zdržením. Stala se tam nehoda, kterou vyšetřují policisté a zasahují u ní i hasiči.
20.11.2017 09:55 |

podobné články