Článek

Samovznícení člověka potvrzeno! Těžce popálená žena bojuje v Německu o život!

 
Všichni si myslí, že jde spíše o pověru, jenže současný případ ze sousedního Německa jasně ukazuje, že se to může stát komukoliv z nás. Spontánní samovznícení člověka poslalo nejnověji do nemocnice zhruba 40letou ženu z Mauricia.
05.11.2015 17:16 |

podobné články

Podobné články

V Irsku byl potvrzen první případ samovznícení

 
V Irsku byl zřejmě poprvé v historii oficálně potvrzen případ samovznícení. Odehrál se ve městě Galway, kde ve svém domě uhořel šestasedmdesátiletý muž. Podivné okolnosti jeho smrti vedly k důkladnému vyšetřování, které nakonec samovznícení potvrdilo.
24.09.2011 17:35 |

podobné články

Záhadný případ spontánního samovznícení: Žena vzplála na lavičce!

 
Myslíte si, že spontánní samovznícení člověka je jen pověra? Pak vás možná vyvede z míry případ, který řeší policisté v sousedním Německu. Zničehonic tam začala hořet žena (40)!
07.11.2015 12:15 |

podobné články

Popálená žena z Vítkova poprvé s dětmi. Dcerka dál bojuje o život

 
Popálená žena z Vítkova je na tom podstatně lépe. Už neleží na jednotce intenzivní péče. Poprvé se sešla s rodinou.
29.04.2009 18:15 |

podobné články

PRVNÍ případ SAMOVZNÍCENÍ potvrzen! MŮŽE SE TO STÁT I VÁM!

 
Irský soudní lékař Ciaran McLoughlin stanovil příčinu úmrtí 76letého muže Michaela Fahertyho v "samovznícení". Jde zřejmě o první oficiální potvrzení tohoto fenoménu, informuje v sobotu server ABC online.
24.09.2011 18:50 |

podobné články

Samovznícení existuje! První případ potvrzen

 
Devět měsíců se policisté, hasiči a lékaři snažili přijít na kloub záhadnému úmrtí Michaela Flahertyho (†76) z irského města Galway. Nakonec museli uznat, že jiné vysvětlení než samovznícení nepřichází v úvahu.
14.10.2011 00:30 |

podobné články

Paranormální jevy, duchové a záhadné samovznícení. Nevěříte? Po tomhle uvěříte!

 
V našem světě je mnoho nevysvětlitelných jevů. Ačkoliv s pokročilou vědou rozumíme stále více a více věcem, stále zůstává mnoho těch, které jsou takzvaně "mezi nebem a zemí". Jak vysvětlit vzpomínky na minulé životy, nebo záhadné propojení dvojčat? A co je příčinou spontánního samovznícení, které zabíjí?
30.04.2018 18:00 |

podobné články

Tragický požár v Ostravě má další oběť: Žena (†40) popálená na 90 % těla zemřela

 
Požár jednoho z porubských bytů má druhou oběť. Kromě muže (†44) nyní zemřela také těžce popálená žena (†40). Tu bezprostředně po požáru transportovali záchranáři v kritickém stavu do Fakultní nemocnice v Ostravě, kde v noci na středu zemřela.
09.08.2017 13:20 |

podobné články

Popálená Natálka už může být každý den s matkou

 
Popálená Natálka Kudriková z Vítkova, kterou lékaři před dvěma týdny probudili z umělého spánku, je od soboty v každodenním kontaktu se svojí matkou. Dívka byla těžce zraněna při dubnovém žhářském útoku na dům, v němž rodina bydlela.
24.08.2009 13:35 |

podobné články

Popálená Nátálka se už učí chodit, za týden by mohla domů

 
Obrovské pokroky dělá v posledních dnech dvouletá Natálka, která byla v dubnu těžce popálena při žhářském útoku ve Vítkově. Minulou středu poprvé po osmi měsících hospitalizace promluvila, v pátek ji lékaři přeřadili z jednotky intenzivní péče na normální pokoj a v pondělí začala Natálka s matkou intenzivně cvičit, aby mohla co nejrychleji začít běhat stejně jako před dubnovým požárem.
23.11.2009 16:20 |

podobné články

Prezidenta ve slezském Budišově přivítala i popálená Natálka

 
Téměř pětiletá Natálka Kudriková, která byla před třemi lety ve Vítkově těžce popálena při útoku čtyř žhářů, a její matka Anna Siváková byly mezi lidmi, kteří ve čtvrtek přišli na náměstí v Budišově nad Budišovkou pozdravit prezidenta Václava Klause.
26.04.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9102 článků)

Popálená žena z Vítkova se poprvé viděla s dětmi

 
Poprvé po žhářském útoku ve Vítkově se popálená sedmadvacetiletá Anna Siváková mohla setkat se svými dětmi. Při útoku na rodinný domek utrpěla závažné popáleniny, její zdravotní stav se však již zlepšil a lékaři ji přeložili z jednotky intenzívní péče na běžné oddělení k jejímu raněnému partnerovi. Ve středu ji v ostravské fakultní nemocnici navštívily i její tři děti kromě dvouleté Natálky, která je stále ve velmi vážném stavu.
29.04.2009 18:10 |

podobné články

Popálená dvouletá Natálka podstoupila čtvrtou operaci. Zatím poslední

 
Popálená holčička z Vítkova zůstává i tři týdny po žhářském útoku v kritickém stavu. Navštívila ji matka.
07.05.2009 20:00 |

podobné články

Popálená Natálka (2) už dýchá sama

 
Vážně popálená Natálka (2) z Vítkova, oběť žhářů, začala sama dýchat bez pomocí přístrojů. Přesto je holčička stále v ohrožení života.
14.05.2009 19:55 |

podobné články

Popálená Natálka (2) už snědla čokoládu!

 
Na osmdesáti procentech popálená Natálka (2) z Vítkova po šesti týdnech nakrátko procitla z umělého spánku. Dokonce snědla kousek čokolády!
21.05.2009 16:00 |

podobné články

Popálená Natálka (2) se probudila! Blesk byl u toho

 
FOTOGALERIE: Je to zázrak! Na osmdesáti procentech popálená Natálka (2) si hraje s míčem a jí jogurty. A usmívá se na svoji maminku! Lékaři ji už zcela probudili z umělého spánku a dokonce i děvčátko přeložili z JIP na popáleninové centrum. Blesk byl jako první u toho, když Natálka otevřela své krásné mandlové oči a špulila pusinku na svoji mámu.
12.08.2009 09:20 |

podobné články

Popálená Natálka už nastoupila do školky. Zatím stále neví, co jí stalo

 
Necelý měsíc poté, co Nejvyšší soud zamítl dovolání čtyř žhářů, kteří v roce 2009 z rasových důvodů zaútočili zápalnými lahvemi na dům romské rodiny ve Vítkově, se popálená Natálka ve školce učí komunikovat se svými vrstevníky. Od začátku ledna pravidelně, na pár hodin denně navštěvuje mateřskou školu v nedalekém Budišově nad Budišovkou, kam se její rodiče přestěhovali. Její adaptace probíhá nad očekávání dobře.
30.01.2012 05:25 |

podobné články

Popálená Natálka už nastoupila do školky. Zatím stále neví, co se jí stalo

 
Necelý měsíc poté, co Nejvyšší soud zamítl dovolání čtyř žhářů, kteří v roce 2009 z rasových důvodů zaútočili zápalnými lahvemi na dům romské rodiny ve Vítkově, se popálená Natálka ve školce učí komunikovat se svými vrstevníky. Od začátku ledna pravidelně, na pár hodin denně navštěvuje mateřskou školu v nedalekém Budišově nad Budišovkou, kam se její rodiče přestěhovali. Její adaptace probíhá nad očekávání dobře.
30.01.2012 07:20 |

podobné články

Z Vítkova se stalo město duchů: Romy přijde podpořit i popálená Natálka!

 
Desítky bílých i romských rodin raději opustily Vítkov. Strach mají z možných nepokojů, který by ve městě mohly vzniknout při zítřejších demonstracích. Podporu svému etniku přijde vyjádřit i popálená Natálka Siváková s maminkou.
02.08.2013 19:25 |

podobné články

Popálená Natálka (6): Pořád se ptá, kde má chybějící prstíky

 
Byla popálená na 80% těla, přišla o prsty na ruce a čeká ji ještě řada operací. Šestiletá Natálka, oběť žhářského útoku ve Vítkově, se svým traumatem z osudné nocibojuje jen těžko. Posledních několik týdnů nechodí do školky, protože trpí vážnou poruchou spánku. Bohužel nekomunikuje ani s psychologem...
16.04.2014 22:10 |

podobné články