Článek

Samoobslužné pokladny lákají ke krádežím i poctivce!

 
Samoobslužné pokladny měly uspíšit odbavení zákazníků při placení a snížit náklady na personál. Jenže podle vědců z Leicesteru se zavedením samoobslužných pokladen zvýší dvojnásobně počet ukradených věcí. Obchodník tak moc neušetří. A navíc ke krádeži podobná zařízení lákají i jedince, kteří se jinak chovají čestně.
06.08.2016 18:05 |

podobné články

Podobné články

To je ostuda. Televizní kuchař Antony Worrall Thompson byl zatčen při krádeži sýra

 
Slavný televizní kuchař Antony Worral Thompson byl zatčen policií při krádeži sýra v obchodním domě Tesco v Henley-on-Thames. Policie přitom byla přivolána poté, co se Antony dopustil páté krádeže. Ze záběrů na kameře je jasně vidět, že u samoobslužné pokladny slavný kuchař vkládá do tašky několik kousků zboží bez toho, aniž je pokladnou projede.
09.01.2012 15:50 |

podobné články

Mají 700 tísíc a unikají!

 
Policie musela odložit případ krádeže samoobslužné pokladny, které se lupiči zmocnili hodně neobvyklým způsobem.
06.09.2016 18:30 |

podobné články

Ošidil samoobslužnou pokladnu, dostal pokutu 5 milionu. Telecí játra vydával za zeleninu

 
Mnichovský soud uložil podnikateli pokutu 208 000 eur (téměř 5,3 milionu korun) za podvádění u samoobslužné pokladny v supermarketu. Telecí játra vydával za levnější zeleninu, informoval server Spiegel.de.
20.02.2018 10:30 |

podobné články

Sasko kontroluje auta u hranic s ČR kvůli krádežím

 
Téměř tisíc policistů se zapojilo v noci na pátek do rozsáhlé kontrolní akce na silnicích a dálnicích v Sasku. Podle německého ministra vnitra Thomase de Maiziéra byla součástí boje proti organizovaným krádežím aut.
25.06.2010 16:40 |

podobné články

Rodinný gang v Praze: Takhle ke krádežím využívali své děti

 
Kriminalisté zadrželi romský rodinný gang zlodějů, který ke krádežím v obchodech využíval děti. Ty měly za úkol odlákat prodavače, zatímco jejich příbuzní v klidu brali, co jim nepatřilo.
16.08.2012 17:40 |

podobné články

Policista výměnou za heroin a pervitin naváděl narkomany ke krádežím

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila pražského policistu, který podle ní výměnou za drogy nebo peníze naváděl drogově závislého k trestné činnosti, například krádežím. Inspekce stíhá také další dva lidi, informovala dnes její mluvčí Radka Sandorová.
05.06.2013 13:45 |

podobné články

Hajdušík (KSČM): Registrační pokladny jako nástroj konkurence

 
Registrační pokladny jsou často probírané téma mezi podnikateli. Mnoho lidí návrh zavést registrační pokladny zavrhuje. Důvody mohou být různé.
03.10.2013 08:50 |

podobné články

KRÁL KASAŘŮ OPĚT V AKCI! Spolu s kumpány vykradl sexshop v Kladně!

 
Policisté rozjeli pátrání po gangu, který vykrádá pokladny v obchodech. Posledním místem, kde pachatelé udeřili, se stal obchod se sexuálními pomůckami v Kladně. Tři muži zabavili prodavačku, čtvrtý mezitím sebral nenápadně peníze. Podle televize Nova jde o muže zadrženého už letos kvůli podobným krádežím.
19.10.2011 19:05 |

podobné články

Hannig (Suverenita): Stát trestá poctivce na každém kroku

 
Neuvěřitelně drzý zákon schválil poslanci minulý týden. Stát přinutí poctivé živnostníky, OSVČ, menší a střední podnikatele, aby zaplatili DPH 2x.
01.10.2012 12:20 |

podobné články

Steiner: Nedělím lidi na levičáky a pravičáky či bohaté a chudé, ale na lumpy a poctivce

 
Netradiční kampaň PRO! Leo do Senátu odstartovala v Lounech.
29.07.2014 11:00 |

podobné články

Zbořil: Schwarzenberg máchal šavličkou už na Majdanu. NATO se roztahuje. Zeman to dělá chytře. Volby udělají radost Babišovi

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Ve znamení blížících se komunálních a senátních voleb se nese pravidelné ohlédnutí politického analytika Zdeňka Zbořila za událostmi posledních dnů. Rostoucí podporu hnutí ANO přičítá Andreji Babišovi a to nikoli kvůli rozdaným koblihám, ale proto, jak mluví a jaký nový styl do politiky přinesl. Rovněž očekává, že se nemusí minout účinkem prezentace pražského primátora Tomáše Hudečka jako poctivce a snaživého mladíka, se kterou přišel Karel Schwarzenberg.
06.10.2014 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků) , Tomáš Hudeček (656 článků) , Karel Zeman (283 článků)

„Balkánskou kravinu“ čeká sněmovní finále. A Babiš hrozí zas obřími účtenkami

 
Poslanci pustili ostře sledovaný zákon o elektronické evidenci tržeb (EET) do závěrečného třetího čtení. Vlajková loď koalice a především vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) působí jako červený hadr na opoziční strany TOP 09 a ODS. Na jedné straně stojí podle koalice lepší výběr daní a rovné podnikatelské prostředí, opozice ale tvrdí, že je zákon zneužitelný a zbytečně zatíží poctivce. Místopředseda TOP 09 nazval systém „balkánskou kravinou“.
07.10.2015 16:10 |

podobné články

Popov (TOP 09): Babiš srdceryvně...

 
Bohužel jsem celý projev velikána dnešní doby, poctivce od kosti a lidumila, vše v jedné osobě, nestihl (tož někdo musí pracovat v pracovní době)!
24.03.2016 10:56 |

podobné články

V Chrastavě spustili provoz samoobslužné lávky

 
Lidem ve vytopené Chrastavě pomůže přes řeku transbordér. Unikátní lanovka, jediná svého druhu v Česku, nahradila v Chrastavě – Andělské Hoře na Liberecku lávku, kterou strhla v srpnu blesková povodeň. Provoz byl slavnostně zahájen v neděli dopoledne.
10.10.2010 17:45 |

podobné články

Olomouc: Arcidiecézní muzeum se otevírá i dětem

 
O tom, že prohlídka muzea může být zábavou pro celou rodinu, se nyní snaží přesvědčit Arcidiecézní muzeum v Olomouci. Stálou expozici obohatilo o herní prvky, které malé i velké nejen zabaví, ale také se díky nim blíže seznámí s exponáty. Kromě výtvarných hraček mohou rodiny s dětmi využít i samoobslužné pracovní listy a připravena je i atrakce pro nevidomé a slabozraké.
11.07.2011 23:55 |

podobné články

Pošta zavede balíkomaty

 
Česká pošta plánuje zavést takzvané balíkomaty. Půjde o samoobslužné stánky, kde si budou moci lidé vyzvednout své balíkové zásilky i mimo otevírací dobu pošty.
07.02.2012 16:15 |

podobné články

Tříletý Patrik uprchl a ujel 3 km na kole! Stačil nakoupit v supermarketu, než ho vrátili matce

 
Blonďáček Patrik (3) na kole sám zdolal skoro 3 km z jednoho konce Klatov na druhý. Hnala ho touha nakoupit si v Tescu. Zboží si sám namarkoval na samoobslužné pokladně. Neměl ale peníze, čapla ho ochranka a předala matce.
26.02.2015 18:35 |

podobné články

Patrik (3) utekl sestře a vyrazil na nákup: Na odstrkovadle ujel 3 km!

 
Blonďáček Patrik (3) na odrážedle sám zdolal skoro 3 km z  jednoho konce Klatov na druhý. Hnala ho touha nakoupit si v Tesku. Zboží si sám »namarkoval« na samoobslužné pokladně. Neměl ale peníze, čapla ho ochranka a předala matce.
27.02.2015 08:40 |

podobné články

Plastiková nádhera z Big Brothera postrachem automyček: Silikonové balóny jí u mytí fára málem vypadly z růžových bikin

 
Slávychtivá hvězda britské verze reality show Big Brother Angelique Morgan (39) alias Frenchy se na sebe dlouhodobě snaží za každou cenu upozorňovat. Jakmile zjistila, že se mezi americkými celebritkami rozmáhá nová móda v podobě umývání aut v bikinách , nemohla zůstat pozadu a ihned vyrazila do samoobslužné automyčky.
21.08.2015 04:45 |

podobné články