Článek

Sami sobě podřezáváme krk. A Merkelová... No, nechci být vulgární. Aby sem někdo přišel a flákal se tu na dávkách? Ján Slota promlouvá

 
ROZHOVOR Pokud se tento národ bude chovat jako ovce, které vezou na jatka, nemá smysl vstupovat do politiky, vzkazuje svým Slovákům někdejší předseda Slovenské národní strany a exprimátor Žiliny Ján Slota. V rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz se dlouholetý bouřlivák slovenské politiky vyhraňuje proti postupu Evropské unie v uprchlické krizi a vzpomíná na své politické působení. Jistě není překvapením, že pro ostřejší slovo nejde daleko.
21.09.2015 10:26 |

podobné články

Podobné články

Velice netradiční vánoční povídání: „Jak sem viděl ty trenky na Hradě, tak sem vytáhl flašu a tak sem se nasmál, že sem byl skoro ožralé.“

 
PŘÍBĚH „Nespadám pod nadvládu Evropské unie ani našeho prezidenta. Sám kořalu nikdy nepiju, ale když sem viděl ty trenky na Hradě, tak sem vyslopal celó flašku, jak sem se nasmál.“ Takhle hovoří mistr řezbář z Loštic Jaroslav Beneš. Jeho betlém je známý po celé Moravě a jezdí se na něj dívat i lidé ze zahraničí. Teď si na zahradě prohlédnou i protiunijní vtípky.
24.12.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jára Beneš (9 článků)

Vytvořte si samostatný stát, vyzval Romy Ján Slota

 
Předseda slovenských nacionalistů Ján Slota v poslední době přiostřil své protiromské výroky a na internetových stránkách opoziční Slovenské národní strany (SNS) vyzval Romy, aby si vytvořili samostatný stát.
16.09.2011 12:45 |

podobné články

Opilý politik Ján Slota vulgárně nadával policistce!

 
Předseda vládní Slovenské národní strany Ján Slota údajně v opilosti vulgárně nadával policistce, která střežila vjezd do parlamentní garáže. Dnes o tom napsal zpravodajský server deníku Sme. Případ se stal před třemi týdny, na veřejnost se dostal až nyní.
19.05.2009 20:30 |

podobné články

Slovenský exposlanec Ján Slota: Obviněn ze znásilnění 16letých dívek, policie u něj provedla razii!

 
Jeden z nejznámějších slovenských politiků, předseda Slovenská národní strany Ján Slota (62) zažívá krušné chvilky. Dvě šestnáctileté dívky Mirka a Betka ze Žiliny ho obvinily ze znásilnění. I když to politik popírá, starosti kvůli tomu bude mít ještě veliké. Podle serveru Pluska v restauraci Gold Wing, která je s ním spjata, proběhla razie. A ta má souviset s obviněními ohledně znásilnění.
10.12.2015 12:10 |

podobné články

Slota chtěl plivnout na homosexuály

 
Předseda Slovenské národní strany (SNS) Ján Slota chtěl zrušit pochod homosexuálů a lesbiček Duhový Pride Bratislava 2010. První akce takového druhu na Slovensku vyvolala u SNS vlnu nesouhlasu a urážek směrem k homosexuálům. Pochod nakonec musel být zrušen kvůli útokům neonacistů.
22.05.2010 15:40 |

podobné články

Slota by chtěl všechny Romy ve vlastním státě.

 
Předseda slovenských nacionalistů Ján Slota na webových stránkách Slovenské národní strany vyzval Romy, aby vytvořili vlastní stát. Romští aktivisté to považují za navádění, právníci projevy Jána Sloty nevidí jako trestné.
16.09.2011 15:15 |

podobné články

Nacionalista Slota útočí na novináře. Plivou na Slovensko, prohlašuje

 
Lídr Slovenské národní strany Ján Slota zase vzbudil rozruch svými výroky. Tentokrát si vzal na mušku novináře slovenských veřejnoprávních médií.
12.05.2009 20:30 |

podobné články

Slota nadával policistce, ta teď zaplatí 100 euro

 
Slovenské ministerstvo vnitra udělilo pokutu 100 euro policistce Ľudmile Novákové, kterou údajně častoval vulgárními nadávkami Ján Slota, předseda Slovenské národní strany.
02.07.2009 16:30 |

podobné články

Jste satanisti, pokáral vzpurné ředitele škol Slota

 
Šéf slovenských národovců Ján Slota prohlásil, že ředitelé škol, kteří nechtějí dodržovat vlastenecký zákon, jsou satanisti.
08.03.2010 13:05 |

podobné články

Šéf slovenských nacionalistů Slota nezná slova hymny

 
Předseda Slovenské národní strany Ján Slota si v rozhovoru se zahraničními novináři spletl i autora hymny.
13.03.2010 12:15 |

podobné články

Slota varuje Slováky: maďarská armáda cvičí přechod řek

 
Předseda Slovenské nároní strany Ján Slota vyzval své občany k obezřetnosti. Domnívá se, že maďarská armáda cvičí přechod řek.
23.03.2010 15:05 |

podobné články

Slota kritizuje armádu, prý Slovensko neochrání před Maďary

 
Kontroverzní předseda vládní Slovenské národní strany Ján Slota v úterý kritizoval bojeschopnost slovenské armády. Její velení označil za neschopné.
23.03.2010 16:25 |

podobné články

Slota zůstává vůdcem slovenských nacionalistů. Porazil "Anču"

 
První neoficiální odhady naznačují, že předsedou Slovenské národní strany (SNS) zůstane její dosavadní šéf Ján Slota. Modré hlasovací lístky pro něj zvedlo již v prvním kole 180 ze 300 delegátů.
25.09.2010 16:25 |

podobné články

Slota: Zásadně řídím střízlivý

 
Předseda Slovenské národní strany Ján Slota tvrdí, že nepatří k nejbohatším Slovákům a nežije luxusní život.
10.10.2010 18:10 |

podobné články

VIDEO: Slota blábolil a sedl za volant. Řídil opilý?

 
Předseda Slovenské národní strany (SNS) Ján Slota patrně řídil svůj vůz pod vlivem alkoholu. Informuje o tom ve středu webový portál televize Markíza.
13.01.2011 11:45 |

podobné články

Kontroverzní slovenský politik Slota boural, zřejmě před nehodou pil alkohol

 
Ján Slota má na krku další skandál. V pondělí večer havaroval u Žiliny a byl při tom zřejmě pod vlivem alkoholu. Policie ho obvinila z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až roční vězení. O nehodě v úterý informovala žilinská policie a slovenské weby.
19.01.2016 12:25 |

podobné články

Fitness je dřina i radost – Rozhovor s Bikinkou Klárkou

 
Téměř každá žena touží mít ideální křivky a vypadat svůdně. V poslední době se doslova roztrhnul pytel s fotografiemi mladých i starších osob, které se rozhodli zcela transformovat své tělo. Přiznejme si, že mnoho z nás nevěřícně na tyto fotografie zírá a říká si: podvod a photoshop. Pravdou je, že někdy se skutečně jedná o upravené fotografie, ale mnohdy také ne. A jen proto, že my nejsme schopni dosahovat určitých cílů, neznamená, že se to nedaří ostatním. Dnešní článek se bude věnovat mladé slečně, která se do svého cíle zakousla, jako buldok a během dvou let na sobě zapracovala tolik, že se z buřtíka, stala soutěžící Bikiny Fitness. I vy to můžete dokázat, že změníte své tělo k nepoznání, přitom nemusíte soutěžit. Cvičit můžete jen pro svůj dobrý pocit a pevnější zdraví. Klárko, kdy přišel takový ten první impuls, že sis řekla tak a začnu na sobě makat? Gábi, změna nastala v tu chvíli, kdy jsem si řekla a dost takhle prostě fungovat nechci, nechci být jen ta, co životem proplouvá. Chtěla jsem víc, něco tu po sobě zanechat a hlavně se líbit sama sobě. Nemuset se stranit lidem a říkat si v duchu, co si o mě asi myslí? Není jednoduché být „tlustým“ člověkem. Dnešní společnost dává přednost hlavně vzhledu. Chtěla jsem být také pěkná a svalnatá, jako fitnessky na obrázcích. Můžeš naším čtenářům prozradit, jak zaháníš chutě na sladké a jiné „nezdravé“ potraviny? Chutě už moc nemívám, občas se najde nějaká chvilka, kdy bych se nejraději na všechno vykašlala, ale tak to má asi každý. Vždy když mě přepadnou takové myšlenky, si rychle vzpomenu, proč jsem začala a kolik cesty jsem už ušla. A hned mě chutě přejdou! Měla jsi někdy chuť s tím seknout? Protože tě znám tak vím, že jsi s tím nikdy nesekla. Odkud bereš svou vnitřní sílu a chuť bojovat dál? Je to... Čtěte více Příspěvek Fitness je dřina i radost – Rozhovor s Bikinkou Klárkou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Symbol slovenského nacionalismu Slota v čele SNS skončil

 
Populistická Slovenská národní strana (SNS) dnes ze svých řad vyloučila někdejšího dlouholetého předsedu Jána Slotu. Důvodem byly nesrovnalosti v hospodaření strany, uvedla SNS. Slota, který proslul především slovními útoky proti Maďarům, Romům a homosexuálům, pro své vyškrtnutí ze seznamu členů nevidí důvod. 
24.04.2013 18:15 |

podobné články

Kalousek: Na dávkách ušetřím 11 miliard

 
Škrty v sociálních dávkách by mohly státu v příštím roce ušetřit až 11 miliard korun. Systémové změny v sociálních dávkách a nemocenské, které by měly platit až v následujících letech, by pak mohly ušetřit až dvakrát víc peněz. V dnešních Otázkách Václava Moravce v České televizi to řekl budoucí ministr financí Miroslav Kalousek.
05.07.2010 06:51 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)