Článek

Salačová z kauzy Rath: Úplatky jsem dávala, abych měla práci

 
Kápla božskou, a doufá proto v mírnější trest. Podnikatelka ve stavebnictví Ivana Salačová obžalovaná v kauze exposlance Davida Ratha dnes v závěrečné řeči řekla, že dávala při veřejných zakázkách provize, aby měla práci pro svou firmu. Nechtěla prý nikoho poškodit. Salačová se jako jediná přiznala ke korupci a žalobce jí navrhuje podmíněný trest.
10.03.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)
Podobné články

Miss Salačová brzy porodí druhé dítě, její syn se na bratra už těší

 
Miss ČR 2000 Michaela Salačová brzy porodí své druhé dítě. Ví, že to bude znovu chlapec, a už se ho nemůže dočkat, stejně jako její prvorozený syn Oliver. Ten byl mamince pomoci i s výběrem věcí pro miminko. Další články k tématu: Miss Salačová dělá i na mateřské dýdžejku, roční syn je ale priorita Miss Michaela Salačová zhubla tři měsíce po porodu 27 kilo Miss Salačová tři dny po porodu ukázala syna Olivera Michaela Salačová porodila chlapečka, jmenuje se Oliver Těhotná Salačová se zakulacuje. A řeší problém se psy Michaela Salačová: Dítě je důležitější než kariéra Miss Michaela Salačová čeká první dítě, chce celkem tři
04.09.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (64 článků) , Michael Oliver (32 článků)

Salačová krátce před porodem pózovala v prádle

 
Michaela Salačová brzy porodí druhého syna. Na těhotenství chtěla mít vzpomínku a zapózovala s odhaleným bříškem. Focení se zúčastnil i její syn Oliver. Další články k tématu: Miss Salačová brzy porodí druhé dítě, její syn se na bratra už těší Miss Salačová dělá i na mateřské dýdžejku, roční syn je ale priorita Miss Michaela Salačová zhubla tři měsíce po porodu 27 kilo Miss Salačová tři dny po porodu ukázala syna Olivera Michaela Salačová porodila chlapečka, jmenuje se Oliver Těhotná Salačová se zakulacuje. A řeší problém se psy
10.09.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (64 článků) , Michael Oliver (32 článků)

Miss Salačová má opět syna. Manžel ji držel za nohy a komentoval porod

 
Třicetiletá Miss ČR 2000 a dýdžejka Michaela Salačová se stala podruhé maminkou. V úterý porodila syna Damiena. Její manžel Dalibor Vajčer byl u porodu a přestřihl pupeční šňůru. Další články k tématu: Salačová krátce před porodem pózovala v prádle Miss Salačová brzy porodí druhé dítě, její syn se na bratra už těší Miss Salačová dělá i na mateřské dýdžejku, roční syn je ale priorita Miss Michaela Salačová zhubla tři měsíce po porodu 27 kilo
16.10.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (64 článků)

Úplatek bral Dbalý každý týden, plyne z jeho deníku

 
Úplatky, tajné schůzky, úplatky, alkohol, jednání, úplatky, drogy, úplatky, luxus, deprese, úplatky. Zhruba tak by se dal shrnout divoký život dnes už bývalého ředitele elitní pražské Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého, který je od loňského jara kvůli podezření z korupce ve vazbě.
02.03.2015 02:21 |

podobné články

Část zisku jsem chtěla dát na volby, řekla Salačová v kauze Rath

 
Podnikatelka ve stavebnictví Ivana Salačová, obžalovaná v kauze exposlance Davida Ratha (dříve ČSSD), ve středu soudu řekla, že částí zisku z opravy zámku v Buštěhradu chtěla přispět na krajské volby 2012. Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka nemá informace o tom, že by Salačová někdy straně darovala peníze. Mohla by tak učinit jen písemnou smlouvou.
04.12.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9456 článků) , David Rath (4374 článků)

Salačová z kauzy Rath přejmenovala svou firmu. Policie si ji stejně proklepne

 
Ivana Salačová, jedna z podezřelých v kauze David Rath, přejmenovala podle Lidových novin (LN) svou stavební firmu. Ta je přitom možná zapletená v předražené opravě zámku Buštěhad. Právě její firma FISA měla také dát úplatek Kateřině Pancové a Petru Kottovi.
24.08.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

TOP 09 se brání: Salačová nám nedala ani korunu

 
TOP 09 důrazně popřela, že by Ivana Salačová figurovala mezi dárci, kteří straně přispěli. Takové tvrzení dnes nadhodil u soudu obžalovaný David Rath, podle něhož Salačová věnovala straně deset tisíc korun na volební kampaň.
12.08.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

Salačová z kauzy Rath se podřekla. Dál podniká a stavěla vilu Bílé

 
Podnikatelka Ivana Salačová, která je obviněná v kauze Rath, prozradila kriminalistům, že svoji stavební firmu přepsala na syna, díky čemuž se i nadále účastní veřejných zakázek.
08.10.2012 10:05 |

podobné články

Salačová z kauzy Rath promluvila. A skutečně dostane nižší trest

 
Podnikatelka Ivana Salačová, která figuruje v kauze Rath, se nejspíš dočká mnohem nižšího trestu. Státní zástupce Petr Jirát jí totiž přidělil statut spolupracující obviněné. S policií začala spolupracovat už v červnu minulého roku. Píší o tom Lidovky.cz.
10.04.2013 14:20 |

podobné články

Nenasytný Rath: Úplatky mi nestačí, chci další milion

 
Policie odhalila korupční mechanismy v kauze vezněného poslance Davida Ratha, které hýbaly středočeským zdravotnictvím. Zdravotnické firmy si šily výběrová řízení přímo na míru, takže je v zápětí vždy vyhrály. Povinně pak odváděly úplatky ve výši 10% ze zakázky. Tehdejší hejtman Rath však začal chtít úplatky čím dál tím vyšší.
07.08.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

Fajmon (ODS): Neber úplatky, nebo se z toho zblázníš

 
Ve známém českém filmu Jáchyme hoď ho do stroje z roku 1974 se řeší korupce v autodílně. Film byl natočen za normalizace, což velmi výmluvně dokazuje, že korupce a úplatkařství jsou věčné a nezávislé na jakémkoliv režimu. Ve známé scéně říká podnikový psycholog, kterého hraje Ladislav Smoljak nastupujícímu automechanikovi "Neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš." Po počátečním odmítání nakonec automechanik podlehne a skončí v péči dr. Chocholouška. Něco podobného nyní sledujeme
17.05.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (119 článků)

Salačová z kauzy Rath: Mluvila jsem o příspěvku na volby, ne pro ČSSD

 
Stavební podnikatelka Ivana Salačová odmítla, že by plánovala přispět ČSSD výdělkem z rekonstrukce zámku v Buštěhradu. S bývalou ředitelkou kladenské nemocnice Kateřinou Pancovou, další obviněnou v kauze bývalého poslance a středočeského hejtmana Davida Ratha, se prý bavila o penězích na volby, nikoli o příspěvku pro sociální demokracii. „Nebylo to ale nic konkrétního a dál jsme o tom nikdy nemluvily,“ uvedla.
04.12.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

Exúředník z ANO: Úplatky jsem nebral! Jen jsem je vábil, abych odhalil korupci

 
Úplatky jsem nebral, naopak – chtěl jsem rozkrýt korupci, tak jsem je lákal, aby mě uplatili. Tak by se dalo shrnout dopolední soudní stání s Vladislavem Kovalem, bývalým členem hnutí ANO a šéfem odboru ministerstva pro místní rozvoj. V soudní síni taky popsal, že se při debatě o úplatcích choval jako ve filmu.
09.07.2015 12:35 |

podobné články

Michaela Salačová ukázala syna

 
Miss ČR 2000 a bývalá dýdžejka Michaela Salačová (28) poprvé ukázala svého tříměsíčního syna Olivera. Je celý táta. „Po mně má jenom tvar uší. Můj manžel ve třech měsících vypadal naprosto stejně jako Olí,“ prozrazuje Salačová.
08.06.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (64 článků) , Michael Oliver (32 článků)

Víme první: Překrásná Miss Salačová porodila druhého syna

 
Bývalá Miss a dýdžejka Michaela Salačová je dvojnásobnou maminkou. Dnes v ranních hodinách se jí narodil syn Damien. "Před chvílí se nám narodil druhý chlapeček. Damien měří 51 centimetrů a váží 3660 gramů. Já i prcek jsme ready," napsala svým přátelům na sociální síť Salačová.
16.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (64 článků)

Inženýrka z Rathovy kauzy vypovídala: Pancová si řekla o provizi 24 milionů

 
Při rekonstrukci zámku Buštěhrad za 200 milionů korun údajně požadovala exředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová a její partner Petr Kott provizi 20 až 24 milionů. Soudu to ve čtvrtek řekla podnikatelka Ivana Salačová při projednání kauzy poslance Davida Ratha, který je obžalován s dalšími deseti lidmi z korupce. Salačová je mezi nimi, ale jako jediná má statut spolupracující obviněné, proto jí hrozí nižší trest.
08.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

Salačová z kauzy Rath mluví. Chce získat post "spolupracující obviněné"

 
V kauze obviněných kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha přišel významný zlom. Jedna z obviněných, Ivana Salačová, totiž usiluje o post spolupracující obviněné. A vypovídá o všem, co ví…
12.07.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

Salačová začala mluvit o kauze Rath. Policistům prý řekla vše

 
Obviněná kladenská podnikatelka Ivana Salačová z korupční kauzy poslance Davida Ratha splnila minulý týden podle zjištění Práva požadavek státního zástupce Petra Jiráta a začala do detailu vypovídat o skutečnostech týkajících se tohoto rozsáhlého korupčního případu.
24.10.2012 04:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)

PROCES ROKU s Davidem Rathem pokračuje! Penězům jsme říkali "králíci", přiznala Salačová

 
Krajský soud v Praze dnes pokračuje druhým dnem v projednání kauzy poslance Davida Ratha (dříve ČSSD) a dalších deseti lidí, které obžaloba viní z korupce při veřejných zakázkách. Rath pokračoval ve své výpovědi, která se ve středu protáhla do konce pracovní doby soudu. I dnes mluvil více než dvě hodiny, následně svou výpověď přerušil do pátku. Po něm byla vyslýchána korunní svědkyně Ivana Salačová.
08.08.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4374 článků)