Saganovi není vítězství souzeno, popáté dojel druhý. Vyhrál Španěl Plaza

Peter Sagan v 16. etapě Tour de France opět předvedl svoji extratřídu. Bohužel to zase stačilo jen na druhé místo. Slovenský cyklista letos skončil na "Staré dámě" krůček triumfu už popáté… Z vítězství se po sólovém úniku radoval Rubén Plaza.
20.07.2015 18:36 |

Přála bych si další dítě, ale možná mi to není souzeno, říká Jirešová

Herečka Ivana Jirešová (39) ráda vzpomíná na pěveckou soutěž, které se letos účastnila. Mnohé jí dala, ale i vzala. Především ji mrzí, že neměla tolik času na dceru Sofii, kterou má ve střídavé péči. Ivana často přemýšlí nad dalším dítětem, ale obává se, že jí další dítě zřejmě není souzeno.
30.04.2016 12:15 |

Strhující finiš tělo na tělo. Cavendish bral vítězství, žlutý trikot zůstává Saganovi

O vítězi třetí etapy Tour de France rozhodl pouhý centimetr, o který dojel Brit Mark Cavendish před německým kolegou Andrém Greipelem. Dopředu se v závěrečném spurtu cpal i vítěz z předchozí etapy a vůbec první Slovák ve žlutém dresu, Peter Sagan. Dojel sice čtvrtý, žlutý trikot mu ale zůstane.
04.07.2016 21:15 |

Osobnosti: Peter Mark (3 články)

Tenista Nadal vyhrál popáté grandslamové Roland Garros

Tenista Rafael Nadal vyhrál popáté za posledních šest let grandslamové Roland Garros. Španěl dnes na pařížské antuce ve finále porazil Švéda Robina Söderlinga 6:4, 6:2, 6:4 a v pondělí se stane novou světovou jedničkou.
07.06.2010 10:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Robin Söderling (41 článků)

Golfový turnaj Crowne Plaza Invitational vyhrál Američan Toms

Golfový turnaj Crowne Plaza Invitational americké PGA na hřišti Colonial v texaském Fort Worth vyhrál Američan David Toms před Korejcem Charliem Wi.
23.05.2011 09:40 |

Osobnosti: David Worth (1 článek)

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Španěl Erviti

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál po úniku Španěl Imanol Erviti. Do čela celkové klasifikace se posunul jeho krajan Joaquín Rodríguez, který o dvě sekundy předčil dosavadního lídra Igora Antóna. Český cyklista Roman Kreuziger dojel s více než desetiminutovým mankem na 94. pozici a v celkovém pořadí klesl na 41. místo.
08.09.2010 17:40 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

NEUVĚŘITELNÝ Loeb popáté v řadě vyhrál Mexickou rallye

Sébastien Loeb vyhrál popáté za sebou Mexickou rallye, pomohlo mu odstoupení dlouho vedoucího Sébastiena Ogiera. Martin Prokop dojel osmý.
06.03.2011 20:00 |

Osobnosti: Sébastien Loeb (73 článků) , Martin Prokop (61 článků) , Sébastien Ogier (25 článků)

MotoGP v Brně vyhrál Pedrosa, Abraham dojel devátý

Ze závěru mistrovství světa MotoGP bude ještě velké drama. Brněnskou Grand Prix vyhrál po strhujícím závěru Španěl Dani Pedrosa před krajanem Jorgem Lorenzem a na svého rivala ztrácí už jen 13 bodů. Karel Abraham dojel v domácím prostředí na 9. místě.
26.08.2012 15:10 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Pedrosa vyhrál v Indianapolis, Abraham dojel osmý

Španěl Dani Pedrosa dominoval Velké ceně Indianapolis ve třídě MotoGP a přiblížil se na osmnáct bodů lídrovi mistrovství světa, svému krajanovi Jorgemu Lorenzovi. Ten dojel se ztrátou druhý.
19.08.2012 21:25 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků)

První kopce zamíchaly pořadím na Tour. Belgičan sebral Saganovi žlutý trikot

Cyklisté ve středu ochutnali první kopce a jak se dalo očekávat, slovenský spurter Peter Sagan ztratil žlutý trikot. V další etapě ho poveze Belgičan Greg van Avermaet, který pátou etapu vyhrál po úniku a favoritům nadělil kolem pěti minut. Čech Roman Kreuziger dojel s odstupem 5:18 a propadl se průběžně z šestého na 18. místo.
06.07.2016 18:10 |

SENZAČNÍ KLYMČIW! Na Dakaru byl druhým nejlepším nováčkem

Rally Dakar přinesla jedno velké české překvapení. Motocyklista Ondřej Klymčiw dojel celkově na fantastickém 20. místě a byl druhým nejlepším nováčkem závodu. Celkově vyhrál Španěl Marc Coma, který triumfoval už popáté.
17.01.2015 15:21 |

Rosberg vyhrál drama v Silverstonu. Při závodě explodovaly čtyři pneumatiky!

Nico Rosberg vyhrál dramatickou Velkou cenu Velké Británie a dosáhl třetího vítězství v kariéře a druhého v této sezoně. Němec v barvách stáje Mercedes uhájil těsné před Australanem Markem Webberem na Red Bullu, třetí dojel Španěl Fernando Alonso na Ferrari.
30.06.2013 16:15 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků) , Mercedes Alonso (7 článků) , Marek Němec (20 článků)

Kreuziger dojel v předposlední etapě Gira desátý

Předposlední dvacátou etapu Gira d'Italia s cílem v lyžařském středisku Sestriere vyhrál po úniku Bělorus Vasilij Kirijenka. Roman Kreuziger měl na trati problémy, ale ukázal bojovné srdce a nakonec dojel desátý se ztrátou 6:16 minuty. Celkově zůstal sedmý a udržel také bílý trikot pro nejlepšího jezdce do 25 let, na který útočil Nizozemec Steven Kruijswijk. První je dál Španěl Alberto Contador.
28.05.2011 18:00 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Pedrosa vyhrál ve zmáčené Malajsii a zdramatizoval šampionát MotoGP

Španěl Dani Pedrosa na Hondě vyhrál Velkou cenu Malajsie třídy MotoGP a znovu významně stáhl náskok svého krajana Jorgeho Lorenza, který dojel s Yamahou druhý, v čele šampionátu. Karel Abraham skončil desátý.
21.10.2012 11:55 |

Král Rossi je zpátky! Sešroubovaný Lorenzo dojel po heroickém výkonu na pátém místě

Dva velké hrdiny měla motocyklová Grand Prix Nizozemska. Tříleté čekání na vítězství ukončil legendární italský jezdec Valentino Rossi, který oslavil jubilejní 80. triumf v MotoGP. Tím druhým je Španěl Jorge Lorenzo, který i se zlomenou klíční kostí dojel na skvělém pátém místě. Český jezdec Karel Abraham skončil v královské kubatuře na 15. příčce.
29.06.2013 17:20 |

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Cavendish srazil soupeře a dojel na stupně vítězů. Vyhrál Kittel

Desátou etapu Tour de France vyhrál v hromadném spurtu Němec Marcel Kittel a na letošním jubilejním ročníku vybojoval už druhý vavřín před krajanem Andrém Greipelem. Pro třetí místo si dojel Marc Cavendish za cenu toho, že tvrdě ramenem srazil soupeře.
09.07.2013 19:40 |

Osmou etapu Tour vyhrál Francouz Kadri, druhý dojel Contador, třetí vedoucí Nibali

Osmou etapu Tour de France vyhrál po sólovém úniku domácí cyklista Blel Kadri. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil Ital Vincenzo Nibali, který dnes dojel třetí, tři vteřiny za konkurentem v boji o prvenství Španělem Albertem Contadorem a 2:20 minuty za vítězným Kadrim.
12.07.2014 18:55 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |