Šafářová v Moskvě skončila, postup na Turnaj mistryň už nemá ve svých rukou

Lucie Šafářová neprošla na turnaji v Moskvě druhým kolem, když po setech 1:6, 7:6 a 3:6 prohrála s domácí tenistkou Anastasii Pavljučenkovou. Rodačka z Brna je stále ve hře o účast na Turnaji mistryň, svůj osud už však nemá ve vlastních rukou.
21.10.2015 13:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Petra Kvitová (1455 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Plíšková v Pekingu vypadla v prvním kole a Turnaj mistryň se jí vzdálil. Skončily i Strýcová a Kvitová

Česká tenistka Karolína Plíšková prohrála zápas prvního kola turnaje v Pekingu s Američankou Sloane Stephensovou ve dvou setech 3:6 a 2:6. Třiadvacetileté hráčce se tak vzdálil postup na singapurský Turnaj mistryň. Nedařilo se ani Petře Kvitové a Barboře Strýcové, pro něž turnaj rovněž skončil v prvním kole.
04.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Los rozhodl, Turnaj mistryň uvidí souboj dvou českých tenistek

České tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová byly pro Turnaj mistryň společně nalosovány do Bílé skupiny, v níž je doplní Španělka Muguruzaová a Němka Kerberová.
23.10.2015 16:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Petra Kvitová (1455 článků) , Lucie Bílá (2120 článků)

Česká odplata na Turnaji mistryň: Šafářová pomstila Plíškovou a je ve finále

Česká tenistka si zahraje finále Turnaje mistryň v Singapuru. Lucie Šafářová spolu s Američankou Bethanií  Mattekovou-Sandsovou porazily nejvýše nasazené Francouzky Caroline Garciaovou a Kristinu Mladenovicovou, které v předchozím utkání vyřadily z turnaje Karolínu Plíškovou. Česko-americký pár slavil postup po výhře 6:3 a 6:7.
29.10.2016 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Kvitová se "ohákla" a už se těší na Turnaj mistryň a Fed Cup

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová vyhrála v neděli turnaj v rakouském Linci a bude se teď do soboty připravovat v Prostějově na dva vrcholy sezony 2011 - Turnaj mistryň a finále Fed Cupu.
19.10.2011 07:15 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Kvitová vyráží na Turnaj mistryň: Má šestery nové šaty!

Nemá se čeho bát! Petra Kvitová (22) dnes odlétá na tenisový Turnaj mistryň do Istanbulu zdravá, nabuzená a s kufrem plným šatů. Veze hned šestery! „A všechny jsou fakt krásné,“ libovala si česká hvězda.
19.10.2012 12:05 |

Šafářová si v deblu semifinále Turnaje mistryň nezahraje

Česká tenistka Lucie Šafářová si se svou americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou semifinále Turnaje mistryň nezahraje. Rozhodla o tom výhra Španělek Garbiňe Muguruzaové a Carly Suárezové v prvním dnešním deblovém utkání, česko-americký pár navíc v druhém setu za nepříznivého stavu 0:3 kvůli zranění Američanky skrečoval svůj zápas s francouzsko-slovinskou dvojicí. Mezi singlistkami postoupily z Červené skupiny do semifinále Ruska Maria Šarapovová a Polka Agnieszka Radwaňská.
29.10.2015 17:11 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Lucie Šafářová (473 článků)

Šafářová si zahraje na Turnaji mistryň semifinále, Plíšková čtyřhru nezvládla

Tenistka Lucie Šafářová se svojí americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily na Turnaji mistryň do semifinále čtyřhry. V utkání proti dvojici Jaroslava Švedovová, Timea Babosová sice nezačaly příznivě, ale nakonec po více než dvou a půl hodinách zvítězily 5:7, 7:6, 10:2 a v semifinále je čeká nejlepší světový pár Caroline Garciaová a Kristina Mladenovicová z Francie.
27.10.2016 21:25 |

Růžový přeliv nebude. Šafářová ve finále Turnaje mistryň neuspěla

Trofej pro vítěze Turnaje mistryň letos žádná česká tenistka nezíská. Nejblíže tomu byla Lucie Šafářová, která spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou podlehla v debolvém finále olympijským vítězkám Jekatěrině Makarovové a Jeleně Vesninové po setech 6:7 a 3:6. Česko-americký pár tak nenavázal na sérii tří turnajových vítězství v řadě.
30.10.2016 12:40 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

Petra Kvitová vyrazila na Turnaj mistryň zlomit hranici... 100 milionů!

Miliony se jí sypou jedna radost! A to teď tenisová kometa Petra Kvitová (21) vyrazila na Turnaj mistryň do Istanbulu vykutat pohádkový poklad. Pokud vše půjde ideálně, překoná ve svých turnajových výdělcích magickou hranici 100 milionů korun!
23.10.2011 12:15 |

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Světová jednička Serena Williamsová vyhrála turnaj mistryň

Serena Williamsová vyhrála Turnaj mistryň a potvrdila tak fakt, že v pondělí usedne na tenisový trůn a rok zakončí jako světová jednička. Američanka v nedělním finále v Dauhá porazila obhájkyni a sestru Venus a zvítězila 6:2 a 7:6.
02.11.2009 16:35 |

Osobnosti: Serena Williams (278 článků) , Venus (51 článků)

Clijstersová zdolala Wozniackou a potřetí vyhrála Turnaj mistryň

Belgičanka Kim Clijstersová vyhrála potřetí v kariéře tenisový Turnaj mistryň.
31.10.2010 19:50 |

Osobnosti: Kim Clijstersová (72 článků)

Petra Kvitová se oblékala na Turnaj mistryň: Černá mi sekne!

Byla ve svém živlu! Kdepak, tenisová hvězda Petra Kvitová (21) tentokrát nedrtila soupeřky dělovým servisem ani nejuchala s wimbledonským talířem. Vybírala si šaty pro prestižní Turnaj mistryň!
19.10.2011 12:15 |

ON-LINE: BÁJEČNÁ Kvitová vyhrála Turnaj mistryň!

Petra Kvitová dosáhla dalšího životního úspěchu, když porazila Victorii Azarenkovou, a stala se teprve druhou českou hráčkou, která vyhrála prestižní Turnaj mistryň.
30.10.2011 15:50 |