Šafářová slaví v Dauhá titul! Porazila Azarenkovou

Česká tenistka Lucie Šafářová získala na turnaji v Dauhá svůj šestý titul na okruhu WTA. Bývalou světovou jedničku, Bělorusku Viktorii Azarenkovou, porazila 6:4 a 6:3. Vylepšila si tak své osobní maximum ve dvouhře na 11. místo.
28.02.2015 18:51 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků)

Šafářová neuhrála ani set s Azarenkovou a v Tokiu končí

Nejlepší česká tenistka Lucie Šafářová v Tokiu ani na pátý pokus neuhrála alespoň set s Bělorukou Viktorií Azarenkovou a s turnajem se rozloučila ve druhém kole.
28.09.2010 09:05 |

Šafářová a Cetkovská vyřadily v Dauhá bývalé světové jedničky

Česká tenistka Lucie Šafářová zdolala ve 2. kole turnaje v Dauhá Dánku Caroline Wozniackou. S donedávna první hráčkou světového žebříčku prohrála první set, nakonec ale zvítězila 4:6, 6:4 a 7:6. Bývalou světovou jedničku přehrála ve stejné fázi turnaje i Petra Cetkovská, na vyřazení Srbky Ivanovičové jí stačily dvě sady.
15.02.2012 23:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Cetkovská (68 článků)

Šafářová v Dauhá řádí. Po Wozniacké vyřadila i Kuzněcovovou

Lucie Šafářová si po skalpu Caroline Wozniacké připsala na turnaji v Dauhá i triumf nad Ruskou Svetlanou Kuzněcovovou, po vítězství 7:6 a 6:3 je ve čtvrtfinále.
16.02.2012 19:55 |

Šafářová v Dauhá končí. Po boji jí vystavila stopku Francouzka Bartoliová

Lucie Šafářová prohrála v Dauhá ve čtvrtfinále dvouhry s Francouzkou Marion Bartoliovou ve třech setech 5:7, 6:4, 1:6 a na turnaji končí.
17.02.2012 19:50 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Marion Bartoli (32 článků)

Wozniacká porazila v Dauhá Schiavoneovou a zůstane jedničkou

Dánská tenistka Caroline Wozniacká porazila ve svém třetím utkání na Turnaji mistryň v Dauhá Francesku Schiavoneovou z Itálie 3:6, 6:1, 6:1 a zůstane do konce roku světovou jedničku.
28.10.2010 22:45 |

Serena Williamsová se utká o titul z US Open s Azarenkovou

O ženský titul na US Open si to rozdají Serena Williamsová s Viktorií Azarenkovou a čeká se strhující souboj mezi největší hráčkou této tenisové generace a aktuální světovou jedničkou
08.09.2012 09:30 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků)

Ve finále Wimbledonu se střetne Williamsová s Radwaňskou

Serena Williamsová si po roční pauze ve Wimbledonu opět zahraje o titul. V semifinále porazila Victorii Azarenkovou z Běloruska ve dvou setech 6:3 a 7:6. Ve finále se utká s Agniezskou Radwaňskou, která porazila Němku Angelique Kerberovou porazila 6:3 a 6:4. V případě vítězství Polka stane světovou jedničkou.
05.07.2012 14:25 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků)

Šafářová v Dauhá porazila Radwaňskou, dál jde i Berdych

Berdych - Chardy 6:2,6:3 Šafářová - Radwaňská 7:6,6:3
21.02.2011 20:15 |

Serena POPÁTÉ vyhrála US Open, ve finále zdolala Azarenkovou

Američanka Serena Williamsová vyhrála popáté US Open a získala už sedmnáctou grandslamovou trofej ve dvouhře. Světová tenisová jednička porazila v nedělním finále v New Yorku Bělorusku Viktorii Azarenkovou po boji 7:5, 6:7 a 6:1.
09.09.2013 06:15 |

První turnaj a hned finále. Berdych si v Dauhá zahraje o 11. titul

Tomáš Berdych bude v Dauhá útočit na svůj jedenáctý titul v kariéře. Na turnaji v katarské metropoli si bez problémů poradil v semifinále i s Italem Andreasem Seppim a v sobotu se ve finále utká s Davidem Ferrerem ze Španělska.
09.01.2015 20:32 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , David Ferrer (103 článků)

Azarenková zničila ve finále v Dauhá Stosurovou

Běloruská tenistka Viktoria Azarenková porazila ve finále v Dauhá Australanku Samanthu Stosurovou 6:1 a 6:2.
19.02.2012 18:35 |

Osobnosti: Samantha Stosurová (46 článků)

Šafářová a Berdych jsou na French Open ve druhém kole

Tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili na French Open do druhého kola. Nasazená čtyřiadvacítka Šafářová porazila Australanku Jelenu Dokičovou snadno dvakrát 6:2. Její přítel Berdych si poradil s Chilanem Jorgem Aguilarem 7:6, 6:3 a 6:1. Dalším pěti českým zástupcům se dnes nedařilo.
24.05.2010 20:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Lucie Šafářová (470 článků)

Tenistka Šafářová postoupila potřetí v sezoně do semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová si na turnaji v Linci zahraje semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Rumunku Soranu Cirsteaovou 7:5, 6:2 a její další soupeřkou bude Slovenka Dominika Cibulková. S ní dosud ve dvou vzájemných duelech neuhrála Šafářová ani set.
14.10.2011 18:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Dominika Cibulková (77 článků)

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Karolína Plíšková (249 článků)

Šafářová nestačila na Azarenkovou a v Miami skončila ve 3. kole

Tenistka Lucie Šafářová na prestižním turnaji v Miami skončila jako poslední Češka ve 3. kole.
29.03.2010 08:05 |

Federer v Dauhá padl, finále s Nadalem si zahraje Davyděnko

Španělský tenista Rafael Nadal si zahraje o titul na turnaji v Dauhá s Nikolajem Davyděnkem.
08.01.2010 18:10 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků)

Šafářová postoupila v Dauhá do druhého kola

Česká tenistka Lucie Šafářová vyhrála v prvním kole dvouhry nad Polkou Agnieszkou Radwanskou po setech 7:6(3), 6:3.
21.02.2011 20:20 |