Šafářová si ve Stuttgartu spravila náladu, Kvitová se nadřela

Lucie Šafářová porazila v úvodním kole antukového turnaje ve Stuttgartu domácí Monu Barthelovou 6:4, 6:1. O účast ve čtvrtfinále se utká s první nasazenou Marií Šarapovovou z Ruska.
24.04.2013 16:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Mona Mona (43 článků)

Šafářová ve Stuttgartu dohrála, Kvitová se omluvila

Hrdinka semifinálového vítězství ve Fed Cupu Petra Kvitová se odhlásila z antukového turnaje ve Stuttgartu. Česká tenisová jednička se po náročném programu omluvila ze zdravotních důvodů. Lucie Šafářová vypadla hned v prvním kole.
18.04.2011 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

Šafářová je v Tokiu v druhém kole, Benešová a Kvitová vypadly

Českým tenistkám se v Tokiu nedařilo. Benešová a Kvitová jsou z kola venku a Šafářová se na postup hodně nadřela.
26.09.2010 11:15 |

Soustředění před turnajem: Kvitová dělala sushi, Šafářová letěla balonem

Nejlepší české tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová našly před turnajem v Indian Wells rozptýlení. Světová devítka Kvitová se učila připravovat oblíbené sushi a Šafářová se poprvé proletěla balonem.
05.03.2014 09:25 |

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Šafářová si z Australian Open odváží titul ze čtyřhry!

Zklamání z  brzkého vyřazení ve dvouhře je pryč. Tenistka Lucie Šafářová si na Australian Open dokonale spravila náladu ve čtyřhře, kterou po boku Bethanie Mattekové-Sandsové vyhrála. Ve finále porazil česko-americký pár Číňanku Čeng Ťie a Chan Yung-Jan z Tchaj-wanu 6:4 a 7:6.
30.01.2015 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Yung Chan (3 články)

Kvitová po boji postoupila. Šafářová zatápěla Šarapovové, nakonec ale končí

Česká tenisová jednička Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále turnaje ve Stuttgartu. Domácí Julii Görgesovou porazila 2:6, 7:6 a 6:2 a v cestě k zopakování loňského semifinále jí stojí turnajová dvojka Li Na z Číny. Vyrovnaný zápas se světovou dvojkou Marií Šarapovovou odehrála další fedcupová reprezentantka Lucie Šafářová, ale ruské favoritce nakonec po více než tříhodinové bitvě podlehla 4:6, 7:6 a 3:6.
25.04.2013 19:30 |

Šafářová díky skreči soupeřky postoupila do 2. kola ve Stuttgartu

Tenistka Lucie Šafářová postoupila na turnaji ve Stuttgartu do druhého kola, neboť její soupeřka Selima Sfarová z Tuniska za stavu 6:2 a 0:3 zápas vzdala. V dalším kole čeká na českou fedcupovou reprezentantku nejvýše nasazená Dánka Caroline Wozniacká.
29.04.2010 14:45 |

Osobnosti: Selim (1 článek) , Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová ve Stuttgartu vyřadila světovou dvojku Wozniackou

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve Stuttgartu druhou hráčku světa Caroline Wozniackou z Dánska. Nad turnajovou jedničkou vyhrála dvakrát 6:4 a postoupila do čtvrtfinále.
29.04.2010 21:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová ve Stuttgartu dohrála už v prvním kole

Lucie Šafářová nestačila ve Stuttgartu na Němku Barroisovou a podlehla jí ve dvou setech.
18.04.2011 17:25 |

Kvitová zvládla vstup do US Open, ale nadřela se

Tenistka Petra Kvitová má za sebou úspěšný vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 20:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

Kvitová ve Stuttgartu končí, nestačila na Brengleovou z USA

Už ve druhém kole skončila pro Petru Kvitovou cesta antukovým turnajem ve Stuttgartu. Nad její síly byla americká tenistka Madison Brengleová, které podlehla 3:6 a 6:7. Z kola ven je i Lucie Šafářová.
23.04.2015 14:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků)

Kvitová drtí soupeřky a ve Stuttgartu je v semifinále

Petra Kvitová postoupila na ženském tenisovém turnaji Porsche Tennis Grand Prix v německém Stuttgartu už do semifinále.
28.04.2012 09:30 |

Kvitová ve Stuttgartu skončila na raketě ruské sirény Šarapovové

Česká tenistka Petra Kvitová na turnaji ve Stuttgartu vypadla v semifinále, když jí stopku vystavila Ruska Maria Šarapovová.
28.04.2012 21:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

Kvitová ve Stuttgartu končí. Na cestě do semifinále ji zastavila Li Na

Česká tenistka Petra Kvitová nezopakuje na turnaji ve Stuttgartu loňskou semifinálovou účast. Turnajové dvojce Li Na z Číny ve čtvrtfinále podlehla 3:6 a 5:7.
26.04.2013 22:55 |

Kvitová se Šafářovou v Miami válí, bez ztráty setu jsou ve třetím kole

Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová postoupily na turnaji v Miami bez ztráty setu do 3. kola. Z nasazených českých hráček, které měly v úvodním kole volný los, dnes skončila jen Klára Zakopalová. Turnajová osmička Kvitová porazila Paulu Ormaecheaovou z Argentiny 6:3, 6:3, šestadvacátá nasazená Šafářová zdolala Američanku Vaniu Kingovou 6:3, 7:6.
20.03.2014 22:55 |

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Ostřílená Kvitová, nebo hladová Šafářová? Vše před semifinále Wimbledonu ukazuje na tu první

Po dlouhých 33 letech proti sobě v semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa stanou 2 české rodačky. Své předchůdkyně Martinu Navrátilovou a Helenu Sukovou dnes vystřídají aktuální česká jednička Petra Kvitová a dvojka Lucie Šafářová. V duelu velkých kamarádek je Kvitová jasnou favoritkou, ovšem Šafářovou požene dopředu velký hlad po úspěchu. Zápas začíná ve 14 hodin SELČ, přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport (sobotní finále bude dávat Nova).
03.07.2014 08:05 |

Plíšková a Šafářová jdou po třísetových bitvách ve Wimbledonu dál

Nebýt zaváhání ve druhém setu, mohla být cesta Karolíny Plíškové do druhého kola Wimbledonu jednodušší. Takhle si postup musela česká tenistka vybojovat ve třech setech, duel s Irinou Falconiovou vyhrála  6:4, 4:6 a 6:1. Ještě víc se na vítězství nadřela Lucie Šafářová, která udolala další Američanku Alison Riskeovou 3:6, 7:5 a 6:3. S turnajem se naopak loučí Cetkovská a Strýcová.
29.06.2015 16:21 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (309 článků)

Šafářová si spravila chuť a vyhrála finále čtyřhry!

Česká tenistka Lucie Šafářová po včerejší porážce od světové jedničky Sereny Williamsové nemusela dlouho smutnit. V nedělním finále čtyřhry porazila společně se svojí americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou australsko-kazašskou dvojici Casey Dellacquaová, Jaroslava Švedovová 3:6, 6:4 a 6:2. Pro Šafářovou je to alespoň částečná satisfakce a navíc druhý Grandslamový titul, který se svoji spoluhráčkou vyhrála.
07.06.2015 23:13 |