Šafářová si s americkou spoluhráčkou grandslamový hattrick nezapíše

Česká tenistka Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou třetí grandslamový titul ve čtyřhře za sebou nezískají. Vítězky Australian Open a French Open ve čtvrtfinále Wimbledonu podlehly dvojici z USA Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová hladce 3:6, 2:6. Šafářová už v pondělí vypadla v Londýně v osmifinále dvouhry.
08.07.2015 14:41 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová si spravila chuť a vyhrála finále čtyřhry!

Česká tenistka Lucie Šafářová po včerejší porážce od světové jedničky Sereny Williamsové nemusela dlouho smutnit. V nedělním finále čtyřhry porazila společně se svojí americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou australsko-kazašskou dvojici Casey Dellacquaová, Jaroslava Švedovová 3:6, 6:4 a 6:2. Pro Šafářovou je to alespoň částečná satisfakce a navíc druhý Grandslamový titul, který se svoji spoluhráčkou vyhrála.
07.06.2015 23:13 |

Další úspěch na Australian Open. Šafářová je ve finále deblu!

Po triumfální výhře Tomáše Berdycha nad Rafaelem Nadalem zažil český tenis další úspěch. Lucie Šafářová postoupila spolu s americkou spoluhráčkou Mattekovou-Sandsovou do finále ženské čtyřhry.
28.01.2015 10:26 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová si v deblu semifinále Turnaje mistryň nezahraje

Česká tenistka Lucie Šafářová si se svou americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou semifinále Turnaje mistryň nezahraje. Rozhodla o tom výhra Španělek Garbiňe Muguruzaové a Carly Suárezové v prvním dnešním deblovém utkání, česko-americký pár navíc v druhém setu za nepříznivého stavu 0:3 kvůli zranění Američanky skrečoval svůj zápas s francouzsko-slovinskou dvojicí. Mezi singlistkami postoupily z Červené skupiny do semifinále Ruska Maria Šarapovová a Polka Agnieszka Radwaňská.
29.10.2015 17:11 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářovou a Mattekovou po prohře v Singapuru čeká boj o postup

Lucie Šafářová se svou americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou podlehla na Turaji mistryň tchajwanským sestrám Chan Hao-ching, Chan Yung-jan dvakrát 2:6. Turnajové dvojky budou muset v Singapuru zabojovat o postup z Bílé skupiny. Pro Šafářovou to byla na turnaji druhá prohra.
27.10.2015 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Yung Chan (3 články) , Lucie Bílá (2148 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Přece jen zlaté české ručičky! Šafářová vyhrála na US Open čtyřhru

Česká tenistka Lucie Šafářová spolu s domácí hráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou vyhrála čtyřhru na americkém US Open. Dvanáctý nasazený pár dokázal ve finále otočit nepříznivý vývoj utkání proti francouzskému páru  Caroline Garciaové a Kristině Mladenovicové, když je porazily ve třech setech 2:6, 7:6, 6:4. Česko-americká dvojice získala svůj třetí společný grandslamový titul.
11.09.2016 21:55 |

Plíšková na Australian Open končí, o deblový titul si to rozdají Šafářová s Hlaváčkovou

Ani Karolína Plíšková nedosáhne v Melbourne na grandslamový titul, ve čtvrtfinále Australian Open nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Zato finále čtyřhry bude v českém podání, nastoupí proti sobě Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková se svými parťačkami.
25.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (292 článků)

Clijstersová otočila zápas s Li Na a získala čtvrtý grandslamový titul

Belgičanka Kim Clijstersová vyhrála úvodní grandslamový turnaj sezony Australian Open, když ve finále porazila Číňanku Li Na 3:6, 6:3 a 6:3.
29.01.2011 12:10 |

Osobnosti: Kim Clijstersová (72 článků)

Djokovič má druhý grandslamový titul, v australském finále zdolal Murrayho

Srbský tenista Novak Djokovič vyhrál znovu po třech letech první tenisový grandslamový turnaj sezony Australian Open. Ve finále v Melbourne v neděli třetí nasazený hráč zdolal turnajovou pětku Brita Andyho Murrayho 6:4, 6:2 a 6:3.
30.01.2011 13:10 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Bartoliová získala ve Wimbledonu poprvé grandslamový titul

Francouzská tenistka Marion Bartoliová vyhrála poprvé v kariéře Wimbledon. Ve finále hráček usilujících o první grandslamový titul dnes porazila Sabine Lisickou z Německa za 83 minut 6:1 a 6:4 a získala šek na 1,6 milionu liber (téměř 49 milionů korun).
06.07.2013 17:20 |

Osobnosti: Marion Bartoli (32 článků) , Sabine (40 článků)

Grandslamový titul nalil Štěpánkovi krev do žil. Teď hurá na Davis Cup!

Zadostiučiněním je pro tenistu Radka Štěpánka deblový grandslamový titul z US Open. Český hráč ovládl čtyřhru v New Yorku s indickým partnerem Leanderem Paesem a hned z Flushing Meadows mířil na letiště, aby se co nejdříve připojil k daviscupovému týmu před semifinále proti Argentině.
09.09.2013 10:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (815 článků) , Leander Paes (29 článků)

Čilič smetl ve finále Nišikoriho a slaví první grandslamový titul

Tenista Marin Čilič získal svůj první grandslamový titul v kariéře. Pětadvacetiletý Chorvat ve finále US Open v New Yorku zcela dominoval a Japonce Keie Nišikoriho porazil za hodinu a 54 minut hladce ve třech setech 6:3, 6:3 a 6:3.
09.09.2014 08:05 |

Šafářová a Berdych jsou na French Open ve druhém kole

Tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili na French Open do druhého kola. Nasazená čtyřiadvacítka Šafářová porazila Australanku Jelenu Dokičovou snadno dvakrát 6:2. Její přítel Berdych si poradil s Chilanem Jorgem Aguilarem 7:6, 6:3 a 6:1. Dalším pěti českým zástupcům se dnes nedařilo.
24.05.2010 20:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová: Zápasy s Češkami jsou vždy nepříjemné. Teď Zakopalová

Hrát s Češkou na mezinárodním turnaji je vždy nepříjemné; i když jsou kamarádky, na dvorci chtějí obě zvítězit. Shodly se na tom tenistky Lucie Šafářová a Lucie Hradecká, které na sebe v úterý večer narazily v prvním kole Wimbledonu. Šafářová vyhrála 2:6, 6:3, 6:3.
22.06.2011 09:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Tenistka Šafářová postoupila potřetí v sezoně do semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová si na turnaji v Linci zahraje semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Rumunku Soranu Cirsteaovou 7:5, 6:2 a její další soupeřkou bude Slovenka Dominika Cibulková. S ní dosud ve dvou vzájemných duelech neuhrála Šafářová ani set.
14.10.2011 18:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků)

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Berdych pokračuje bez ztráty podání. Postupuje i Šafářová

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili do třetího kola grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený Berdych porazil bez větších problémů Francouze Kennyho De Scheppera za necelé dvě hodiny 6:4, 6:1 a 6:3. Šafářová uspěla v českém souboji a vyřadila Lucii Hradeckou po setech 6:7, 6:3 a 6:0. Karolína Plíšková prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou po boji 3:6, 6:3 a 10:12 v rozhodujícím třetím setu.
15.01.2014 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Lucie Šafářová (475 článků) , Daniela Hantuchová (37 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (292 článků)

Soustředění před turnajem: Kvitová dělala sushi, Šafářová letěla balonem

Nejlepší české tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová našly před turnajem v Indian Wells rozptýlení. Světová devítka Kvitová se učila připravovat oblíbené sushi a Šafářová se poprvé proletěla balonem.
05.03.2014 09:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)