Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová podala heroický výkon, na Williamsovou ale nestačila

Srdnatě se Lucie Šafářová rvala ve finále French open, ale na světovou jedničku Serenu Williamsovou to bohužel nestačilo. Williamsová, která běhěm finále často kašlala a nebyla evidentně ve své kůži, ale ukázala proč je světovou jedničkou právě ona a zvítězila po setech 3:6, 7:6 a 2:6. Američanka tak zaokrouhlila počet grandslamových titulů na dvacet.
06.06.2015 17:51 |

Šafářová si spravila chuť a vyhrála finále čtyřhry!

Česká tenistka Lucie Šafářová po včerejší porážce od světové jedničky Sereny Williamsové nemusela dlouho smutnit. V nedělním finále čtyřhry porazila společně se svojí americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou australsko-kazašskou dvojici Casey Dellacquaová, Jaroslava Švedovová 3:6, 6:4 a 6:2. Pro Šafářovou je to alespoň částečná satisfakce a navíc druhý Grandslamový titul, který se svoji spoluhráčkou vyhrála.
07.06.2015 23:13 |

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Šafářová se bila se Serenou Williamsovou statečně, nakonec ale prohrála

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrálana turnaji v Torontu ve čtvrtfinále dvouhry s Američankou Serenou Williamsovou po boji 1:2 na sety.
13.08.2011 08:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Serena Williams (282 článků)

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Šafářová blízko titulu. V Melbourne si zahraje finále čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová si může po vyřazení z prvního kola dvouhry náladu na Australian Open zlepšit ve čtyřhře. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily do finále a česká tenistka je tak blízko svému prvnímu grandslamovému titulu v deblu.
28.01.2015 10:33 |

Šafářová preferuje Fed Cup a raději se v Paříži odhlásila ze čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová se na turnaji v Paříži odhlásila kvůli bolavému kolenu ze čtyřhry, v níž měla hrát s Ruskou Anastasjou Pavljučenkovovou semifinále.
02.02.2013 12:00 |

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Štěpánek si v Miami zahraje s Paesem ve finále čtyřhry

Radek Štěpánek v páru s Indem Leanderem Paesem porazili v semifinále čtyřhry bratry Bryanovy 6:4, 6:4 a ve finále je čekají Max Mirnyj a Daniel Nestor.
30.03.2012 09:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (815 článků) , Daniel Nestor (17 článků) , Leander Paes (29 článků) , Max Mirnyj (8 článků)

Kvitová se dnes utká o finále Wimbledonu se Serenou

Česká tenistka Petra Kvitová se dnes utká se Serenou Williamsovou o postup do finále Wimbledonu. Ve svém premiérovém semifinále na turnajích grandslamu bude plnit dvacetiletá Češka roli jasného outsidera. Její americká soupeřka obhajuje na londýnské trávě titul a coby světová jednička platila od začátku soutěže v All England Clubu za největší favoritku.
01.07.2010 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Serena Williams (282 článků)

Tenistka Šafářová semifinále turnaje v Madridu skrečovala

Česká tenistka Lucie Šafářová do finále turnaje v Madridu nepostoupila. V dnešním semifinále skrečovala kvůli zranění zadního stehenního svalu po prvním prohraném setu v poměru 1:6 zápas s Francouzkou Aravane Rezaiovou.Ta se ve finále střetne s Američankou Venus Williamsovou, která dnes porazila Šahar Peerovou z Izraele hladce 6:3 a 6:0.
16.05.2010 15:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Venus Williams (59 článků)

Šafářová schytala ve finále v Charlestonu debakl od Sereny Williamsové

Tenistka Lucie Šafářová neuspěla ve finále dvouhry na tenisovém turnaji v americkém Charlestonu, když nestačila na Američanku Serenu Williamsovou a prohrála s ní po setech 0:6 a 1:6.
08.04.2012 20:40 |

Další úspěch na Australian Open. Šafářová je ve finále deblu!

Po triumfální výhře Tomáše Berdycha nad Rafaelem Nadalem zažil český tenis další úspěch. Lucie Šafářová postoupila spolu s americkou spoluhráčkou Mattekovou-Sandsovou do finále ženské čtyřhry.
28.01.2015 10:26 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Jankovičová vyřadila v Římě i druhou Williamsovou

Srbská tenistka si po Venus poradila i se Serenou Williamsovou a v Římě si zahraje finále.
07.05.2010 20:05 |

Osobnosti: Serena Williams (282 článků) , Venus (51 článků)

Jankovičová vyřadila i druhou Williamsovou a je v Římě ve finále

Tenistka Jelena Jankovičová si zahraje na antukovém turnaji v Římě o svůj třetí titul. Pětadvacetiletá Srbka vyřadila v dnešním semifinále světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou poté, co ve čtvrtek zdolala její starší sestru Venus.
07.05.2010 22:40 |

ŽIVĚ Benešová získala spolu s Melzerem titul v mixu

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného dne na Wimbledonu. Ve finále smíšené čtyřhry zvítězila česko-rakouská dvojice Iveta Benešová - Jürgen Melzer nad rusko-indickým párem Jelena Vesninová - Maheš Bhupáthí. Pro Benešovou je to stejně jako pro Petru Kvitovou a Květu Peschkeovou, které triumfovaly v sobotu ve finále ženské dvouhry, resp. čtyřhry, první grandslamový titul. Dále si přečtěte online reportáž z finále mužské dvouhry, ve které nastupující světová jednička Srb Novak Djokovič porazil tu dosluhující - Španěla Rafaela Nadala 3:1 na sety. Djokovič tak získal premiérový titul v All England Clubu a zvýšil svou bilanci v tomto roce na 48:1.
03.07.2011 15:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Tenistka Šafářová na finále turnaje v Linci nedosáhla

Česká tenistka Lucie Šafářová se do třetího finále v sezoně neprobojovala. V semifinále turnaje v Linci podlehla Slovence Dominice Cibulkové 1:6 a 4:6. Její přemožitelka se utká ve finále s vítězkou duelu mezi nejvýše nasazenou Petrou Kvitovou a Jelenou Jankovičovou ze Srbska.
15.10.2011 18:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Šafářová si zahraje na Turnaji mistryň semifinále, Plíšková čtyřhru nezvládla

Tenistka Lucie Šafářová se svojí americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily na Turnaji mistryň do semifinále čtyřhry. V utkání proti dvojici Jaroslava Švedovová, Timea Babosová sice nezačaly příznivě, ale nakonec po více než dvou a půl hodinách zvítězily 5:7, 7:6, 10:2 a v semifinále je čeká nejlepší světový pár Caroline Garciaová a Kristina Mladenovicová z Francie.
27.10.2016 21:25 |