Šafářová rychle skončila, Strýcová přešla přes světovou osmičku

Zatímco v Perthu se na Hopmanově poháru Lucie Šafářová blýskla skvělými výkony, v dalším australském městě se jí nedařilo. Česká tenistka skončila na turnaji v Sydney hned v 1. kole, když prohrála s domácí Samanthou Stosurovou. Postup si naopak zajistily Barbora Záhlavová-Strýcová s Karolínou Plíškovou.
12.01.2015 10:02 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Karolína Plíšková (326 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků)

Šáfářová s Rosolem se uvedli na French open vítězně

Čeští tenisté Lukáš Rosol a Lucie Šafářová zahájili grandslamové French Open vítězně. Po loňském vyřazení v úvodním kole dnes Rosol na pařížské antuce nezaváhal a švédského soupeře z kvalifikace Eliase Ymera v prvním vzájemném duelu porazil 6:2, 7:6, 6:3. Šafářová přešla po boji přes Rusku Anastasii Pavljučenkovovou dvakrát 7:6 poté, co využila sedmý mečbol.
24.05.2015 20:36 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Lukáš Rosol (598 článků)

Šafářová porazila v Moskvě světovou osmičku Radwaňskou

Šafářová - A. Radwaňská (2-Pol.) 6:4, 4:6, 6:4
19.10.2011 21:50 |

Berdych i Kvitová jsou ve čtvrtfinále, Šafářová potrápila světovou jedničku

České tenisové jedničky prošly na turnaji v Pekingu mezi osmičku nejlepších hráčů. Tomáš Berdych v mužském pavouku porazil Viktora Troického ze Srbska, Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále bez boje. Na turnaji naopak končí Lucie Šafářová, která podlehla světové jedničce Sereně Williamsové z USA.
02.10.2014 10:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Petra Kvitová (1485 článků)

Tenistka Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále pražského turnaje

Barbora Záhlavová-Strýcová zachránila čest českých tenistek v dnešním programu ECM Prague Open. Po odstoupení nejvýše nasazené Lucie Šafářová a prohře Evy Hrdinové se Záhlavová-Strýcová stala první domácí čtvrtfinalistkou turnaje.
14.07.2010 19:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Barbora Strýcová (194 článků)

Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále, Šafářovou vyřadilo zranění

15.07.2010 15:20 |

Šafářová vypadla v Indian Wells, Kvitová a Záhlavová-Strýcová jdou dál

Šafářová podlehla ve třech setech Němce Görgesové, Kvitová a Záhlavová-Strýcová postupují do druhého kola.
11.03.2010 23:10 |

V týmu pro Fed Cup jsou Šafářová, Kvitová, Peschkeová a Strýcová

Čtveřice Lucie Šafářová, Petra Kvitová, Květa Peschkeová a Barbora Záhlavová-Strýcová se představí v utkání prvního kola Fed Cupu, které české tenistky sehrají 5. a 6. února v Bratislavě proti Slovensku.
25.01.2011 11:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Barbora Strýcová (194 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)

Šafářová i Záhlavová-Strýcová v Kodani postoupily

České tenistky Lucie Šafářová a Barbora Záhlavová-Strýcová postoupily na turnaji v Kodani do druhého kola.
07.06.2011 17:40 |

Quebéc: Záhlavová-Strýcová a Šafářová zvládly úvod

Na tenisovém turnaji v kanadském Québeku postoupily do druhého kola české hráčky Barbora Záhlavová-Strýcová Lucie Šafářová.
13.09.2011 19:10 |

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1485 článků)

S Torontem se rozloučily také Šafářová a Strýcová

Po Karolíně Plíškové končí na turnaji v Torontu další Češky. Favorizovaná Lucie Šafářová sice ovládla v duelu s Ruskou Darjou Gavrilovovou první set, ale to bylo ze strany sedmé hráčky světa všechno. Zápas druhého kola prohrála 6:4, 5:7 a 5:7. Vypadla také Barbora Strýcová, která podlehla Němce Lisické 6:7 a 4:6.
12.08.2015 20:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Karolína Plíšková (326 článků)

Šafářová padla s Curenkovou, Berdych, Strýcová i Veselý jdou dál

Lucie Šafářová ztroskotala na US Open nečekaně už v prvním kole a nezopakuje v New Yorku loňskou osmifinálovou účast. Česká hráčka  prohrála hladce 4:6 a 1:6 s Ukrajinkou Lesjou Curenkovou , která tak své dnešní soupeřce oplatila týden starou porážku ze semifinále turnaje v New Havenu. Barbora Strýcová nadělila turnajové čtrnáctce Timee  Bacsinszké kanára a po setech 7:5 a 6:0 postoupila do druhého kola. Mezi muži se dařilo Jiřímu Veselému i Tomáši Berdychovi, kteří si se svými soupeři poradili ve třech setech.
01.09.2015 19:16 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Jiří Veselý (163 článků) , Barbora Strýcová (194 článků) , Jiří Veselý (163 článků) , Jiří Veselý (163 článků)

Černý den českých tenistek: Kvitová dostala dva ‚kanáry‘, končí i Šafářová a Strýcová

České tenistky Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Strýcová vypadly na Roland Garros již ve třetím kole. Na pařížské antuce tak už zůstává ve dvouhře jen Tomáš Berdych, který si zítra s  Pablem Cuevasem zahraje o osmifinále.
27.05.2016 16:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Karolína Plíšková (326 článků)

Plíšková, Šafářová a Strýcová postoupily do dalšího kola. Dál jde Štěpánek

Čechům se na Australian Open zatím daří. Do druhého kola bez potíží postoupila Karolína Plíšková, která porazila pátou nasazenou Saru Sorribesovou 6:2 a 6:0. Lucie Šafářová si nakonec přece jen poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou, nad kterou nakonec zvítězila 3:6, 7:6 a 6:1. Dobře si vedl i Radek Štěpánek,  který si poradil s Rusem Dmitrijem Tursunovem 6:2, 7:6 a 6:3. Úspěšnou tečku za úterním programem postavila také Barbora Strýcová, která zdolala Rusku Jelizavetu Kuličkovovou 6:3 a 6:2.
17.01.2017 09:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Radek Štěpánek (833 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků) , Karolína Plíšková (326 článků)

Plíšková i Strýcová přešly přes druhé kolo Australian Open, Štěpánek a Šafářová končí

Tenistka Karolína Plíšková přešla na Australian Open přes ruskou tenistku Annu Blinkovovou jednoznačně 6:0 a 6:2 a postupuje tak do třetího kola. Stejně jako Barbora Strýcovová, která porazila Němku Andreu Petkovicovou 6:0 a 7:5. S granslamovým turnajem se naopak loučí Radek Štěpánek, který nestačil na jedenáctého nasazeného Davida Goffina z Belgie 4:6, 0:6 a 3:6, a Lucie Šafářivá, která podlehla Sereně Williamsové.
19.01.2017 09:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (833 článků) , David Goffin (5 článků) , Karolína Plíšková (326 článků) , David Goffin (2 články) , Barbora Strýcová (194 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Šafářová postoupila v Madridu již do čtvrtfinále

Mezi nejlepší osmičku se Lucie Šafářová dostala již na třetím turnaji za sebou, tentokrát po vítězství nad Rumunkou Alexandru Dulgheruovou po třísetové bitvě 6:7, 6:1 a 7:6.
13.05.2010 08:10 |

Veselý vyřadil v Düsseldorfu turnajovou osmičku Sijslinga

Dvacetiletý tenista Jiří Veselý prošel v Düsseldorfu už na pátém turnaji ATP v řadě přes první kolo. Na německé antuce porazil nasazenou osmičku Igora Sijslinga 7:6, 6:3 a nad tímto Nizozemcem si připsal letos už druhé vítězství.
19.05.2014 17:00 |

Osobnosti: Jiří Veselý (163 článků) , Jiří Veselý (163 článků) , Jiří Veselý (163 článků)