Šafářová podala heroický výkon, na Williamsovou ale nestačila

Srdnatě se Lucie Šafářová rvala ve finále French open, ale na světovou jedničku Serenu Williamsovou to bohužel nestačilo. Williamsová, která běhěm finále často kašlala a nebyla evidentně ve své kůži, ale ukázala proč je světovou jedničkou právě ona a zvítězila po setech 3:6, 7:6 a 2:6. Američanka tak zaokrouhlila počet grandslamových titulů na dvacet.
06.06.2015 17:51 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Šafářová se bila se Serenou Williamsovou statečně, nakonec ale prohrála

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrálana turnaji v Torontu ve čtvrtfinále dvouhry s Američankou Serenou Williamsovou po boji 1:2 na sety.
13.08.2011 08:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Serena Williams (273 článků)

Šafářová schytala ve finále v Charlestonu debakl od Sereny Williamsové

Tenistka Lucie Šafářová neuspěla ve finále dvouhry na tenisovém turnaji v americkém Charlestonu, když nestačila na Američanku Serenu Williamsovou a prohrála s ní po setech 0:6 a 1:6.
08.04.2012 20:40 |

Těsně pod vrcholem: Plíšková ve finále Elite Trophy nestačila na Williamsovou

Podobně jako Petra Kvitová na Turnaji Mistryň byla i Karolína Plíšková v konkurenci Elite Trophy blízko vytouženému titulu, leč ani této české tenistce se ve finále nepoštěstilo. Po dramatické bitvě se nakonec musela sklonit před Američankou Venus Williamsovou, která v čínském Ču-chaj zvítězila po setech 7:5 a 7:6.
08.11.2015 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (248 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Šafářová v Torontu dohrála, nestačila na Williamsovou

Nad síly Lucie Šafářové byla druhá nasazená Američanka Serena Williamsová, která dvaadvacetiletou rodačku z Brna porazila za necelou hodinu 6:3 a 6:2.
22.08.2009 00:00 |

Šafářová skončila v Římě ve 2.kole. Po boji podlehla Venus Williamsové

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrála ve druhém kole tenisového podniku v Římě s turnajovou čtyřkou, Američankou Venus Williamsovou, po setech 2:6, 6:4 a 2:6.
04.05.2009 18:50 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Venus Williams (57 článků)

Tenistka Šafářová semifinále turnaje v Madridu skrečovala

Česká tenistka Lucie Šafářová do finále turnaje v Madridu nepostoupila. V dnešním semifinále skrečovala kvůli zranění zadního stehenního svalu po prvním prohraném setu v poměru 1:6 zápas s Francouzkou Aravane Rezaiovou.Ta se ve finále střetne s Američankou Venus Williamsovou, která dnes porazila Šahar Peerovou z Izraele hladce 6:3 a 6:0.
16.05.2010 15:30 |

Historie se opakuje: Šafářová nezvládla čtvrtfinále se Serenou

Tenistka Lucie Šafářová vypadla na turnaji v Torontu ve čtvrtfinále po porážce 6:4, 3:6 a 2:6 s bývalou světovou jedničkou Serenou Williamsovou. Třináctinásobnou grandslamovou vítězku neporazila česká fedcupová reprezentantka ani na čtvrtý pokus.
13.08.2011 09:10 |

Šafářová si vyšlápla na bývalou světovou jedničku, Štěpánek končí

Tenistka Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole turnaje v Cincinnati Američanku Venus Williamsovou. Bývalou světovou jedničku porazila 6:7, 6:3, 6:4 a zvítězila nad ní poprvé v kariéře.
12.08.2014 20:20 |

Nicole Kidman po fiasku na premiéře: Svůj nejlepší herecký výkon ještě předvedu

Přestože si v roce 2003 odnesla Nicole Kidman Oscara pro nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za roli Virginie Woolf ve filmu Hodiny, nebyl to podle ní nejlepší výkon její kariéry. Teď se objevila jako Grace Kelly ve filmu Grace, kněžna monacká a nesklidila zrovna pochvalu. Australská hvězda si je vědoma toho, že je skvělou herečkou. Jeden nepovedený výkon ji neodradil od touhy dokázat světu, co v ní skutečně je. „Stále si myslím, že jsem ještě nepředvedla nejlepší výkon svého života,“ tvrdí.
30.05.2014 07:55 |

Osobnosti: Nicole Kidman (242 článků) , Virginia Woolf (2 články) , Grace Kelly (79 článků)

Novak Djokovič zase řádil. Světová jednička a vítěz Turnaje mistrů si na závěr sezonu střihl exhibici v Bratislavě, kam přijel na přání svého slovenského trenéra Mariana Vajdy. A pobavil nejen diváky, ale i ostatní tenisty, když se rozhodl imitovat Američanku Serenu Williamsovou.
15.11.2012 14:05 |

Osobnosti: Novak Djokovič (530 článků) , Serena Williams (273 článků)

Opilý frajer, meloun a mačeta. Co myslíte, jak to dopadne?

Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán. Své o tom ví už i tento muž, který v opilosti dostal skutečně "geniální" nápad – naporcovat meloun mačetou. A protože chtěl svůj heroický výkon zaznamenat pro příští generace, požádal své přátele, aby průběh celé operace nafilmovali na mobilní telefony.
26.07.2013 21:55 |

Nenuťte dětem vitamíny, nechte je o ně prosit!

Přesvědčit dítě, aby spolklo hořkou nevábně vypadající tabletu, je mnohdy heroický výkon a snažit se o to každý den, není to pravé ořechové ani pro jednoho z vás. Ale kdyby ty „tablety“ byly sladké, barevné, ve tvaru zvířátek, karty by se hned obrátily. Děti by o ně samy žadonily. Přesně takové „tablety“ mají na BENU.cz, jmenují se Vibovit a obsahují vyváženou směs vitamínů a minerálů.
23.02.2016 12:05 |

Jankovičová vyřadila v Římě i druhou Williamsovou

Srbská tenistka si po Venus poradila i se Serenou Williamsovou a v Římě si zahraje finále.
07.05.2010 20:05 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Venus (51 článků)

Jankovičová vyřadila i druhou Williamsovou a je v Římě ve finále

Tenistka Jelena Jankovičová si zahraje na antukovém turnaji v Římě o svůj třetí titul. Pětadvacetiletá Srbka vyřadila v dnešním semifinále světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou poté, co ve čtvrtek zdolala její starší sestru Venus.
07.05.2010 22:40 |

Stosurová porazila Serenu Williamsovou a slaví titul na US Open

Australská tenistka Samantha Stosurová ve finále dvouhry na US Open porazila ve dvou setech 6:2, 6:3 třináctinásobnou grandslamovou šampionku Serenu Williamsovou z USA a získala svůj premiérový triumf na jednom ze čtyř největších světových turnajů.
12.09.2011 08:45 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová prohrála ve čtvrtfinále se Serenou Williamsovou

Obhájkyně wimbledonského triumfu Petra Kvitová hrála v ostře sledovaném čtvrtfinále s Američankou Serenou Williamsovou. Zápas jste mohli sledovat od 16:00 na stanici Nova Sport a Voyo.cz.
03.07.2012 16:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Serena Williams (273 článků)

Bravo, Petro! Kvitová zdolala Venus Williamsovou a v Tokiu je ve finále

Petra Kvitová postoupila poprvé kariéře do finále turnaje v Tokiu a má na dosah druhý titul v sezoně. Sedmá nasazená česká hráčka otočila zápas s bývalou světovou jedničkou Venus Williamsovou a Američanku porazila po boji 3:6, 6:3, 7:6 za dvě hodiny a 24 minut.
27.09.2013 11:40 |

Osobnosti: Venus Williams (57 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)