Šafářová ovládla tenisový maraton. Kvitová vypadla, končí i Djokovič

Tenistka Lucie Šafářová udolala Janu Čepelovou v rozhodujícím třetím setu 12:10 a slaví postup do osmifinále. Další Češka Petra Kvitová skončila už v druhém kole na raketě Rusky Jekatěriny Makarovové. S turnajem se rozloučil i největší favorit a vítěz čtyř předchozích grandslamů Novak Djokovič, kterého překvapivě vyřadil Američan Sam Querry.
02.07.2016 19:50 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Jana Čepelová (3 články) , Novak Novak (42 článků)

Kvitová a Šafářová na US Open postoupily, Zakopalová vypadla

Tenistka Petra Kvitová zvládla vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 22:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Soustředění před turnajem: Kvitová dělala sushi, Šafářová letěla balonem

Nejlepší české tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová našly před turnajem v Indian Wells rozptýlení. Světová devítka Kvitová se učila připravovat oblíbené sushi a Šafářová se poprvé proletěla balonem.
05.03.2014 09:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Linec: Kvitová je v semifinále, Šafářová končí

Na tenisovém turnaji v Linci se Češka Petra Kvitová podruhé v kariéře probojoval do semifinále turnaje WTA. Její krajanka Šafářová vypadla.
16.10.2009 15:55 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová postoupila do osmifinále US Open, Šafářová končí

Česká tenisová bohyně Petra Kvitová si na US Open zahraje osmifinále. Rozhodla o tom její páteční výhra nad Pauline Parmentierovou z Francie 6:4 a 6:4. Naopak Lucie Šafářová nestačila na Rusku Naďu Petrovovou (4:6, 5:7) a vypadla.
31.08.2012 21:20 |

Lucie Šafářová je v semifinále! Její soupeřkou bude Petra Kvitová

Tenisový Wimbledon dlouho nedělal českým fanouškům tolik radosti. V ženské části turnaje jsou hned dvě Češky v semifinále. Lucie Šafářová a Petra Kvitová navíc stanou proti sobě! Ve čtvrtfinále skončila Barbora Záhlavová Strýcová.
01.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová vypadla v Indian Wells, Kvitová a Záhlavová-Strýcová jdou dál

Šafářová podlehla ve třech setech Němce Görgesové, Kvitová a Záhlavová-Strýcová postupují do druhého kola.
11.03.2010 23:10 |

Šafářová ve Stuttgartu dohrála, Kvitová se omluvila

Hrdinka semifinálového vítězství ve Fed Cupu Petra Kvitová se odhlásila z antukového turnaje ve Stuttgartu. Česká tenisová jednička se po náročném programu omluvila ze zdravotních důvodů. Lucie Šafářová vypadla hned v prvním kole.
18.04.2011 18:35 |

Kvitová to dokázala! Je v Tokiu v semifinále, Šafářová vypadla

Tenistka Petra Kvitová zvládla v Tokiu dva zápasy během dne a počtvrté v sezoně si zahraje semifinále turnaje WTA. Sedmá nasazená nejdříve dopoledne porazila v dohrávce třetího kola Američanku Madison Keysovou dvakrát 6:2 a večer zdolala ve čtvrtfinále i Rusku Světlanu Kuzněcovovou 6:4 a 6:1. S turnajem se naopak rozloučila Lucie Šafářová, která po sérii osmi vítězství a titulu z Québecu podlehla Dánce Caroline Wozniacké po boji 6:2, 3:6 a 2:6.
26.09.2013 13:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Djordje Djokovič, bratr tenisového krále: Jsou to klony!

Chtěl podpořit své krajany při Davis Cupu, ale Srb Djokovič v pražské O2 areně chybí. Nejen tenisový král Novak (24), ale i jeho nejmladší brácha. Proč by tu měl být? Djordje Djokovič (16) je totiž sparťan!
08.04.2012 12:15 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Tenista Novak Djokovič se zasnoubil, vezme si školní lásku

Světová tenisová jednička Novak Djokovič chystá svatbu. Vezme si svou dlouholetou přítelkyni Jelenu Rističovou. Lásku ze střední školy požádal o ruku až teď a ona souhlasila. Další články k tématu: Djokovič dostal nabídku k sňatku. Kluka radši pozval na trénink Úspěch a sláva Djokoviče změnily, řekl tenisový provokatér Gulbis
26.09.2013 17:50 |

Kvitová se Šafářovou v Miami válí, bez ztráty setu jsou ve třetím kole

Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová postoupily na turnaji v Miami bez ztráty setu do 3. kola. Z nasazených českých hráček, které měly v úvodním kole volný los, dnes skončila jen Klára Zakopalová. Turnajová osmička Kvitová porazila Paulu Ormaecheaovou z Argentiny 6:3, 6:3, šestadvacátá nasazená Šafářová zdolala Američanku Vaniu Kingovou 6:3, 7:6.
20.03.2014 22:55 |

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Ostřílená Kvitová, nebo hladová Šafářová? Vše před semifinále Wimbledonu ukazuje na tu první

Po dlouhých 33 letech proti sobě v semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa stanou 2 české rodačky. Své předchůdkyně Martinu Navrátilovou a Helenu Sukovou dnes vystřídají aktuální česká jednička Petra Kvitová a dvojka Lucie Šafářová. V duelu velkých kamarádek je Kvitová jasnou favoritkou, ovšem Šafářovou požene dopředu velký hlad po úspěchu. Zápas začíná ve 14 hodin SELČ, přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport (sobotní finále bude dávat Nova).
03.07.2014 08:05 |

Lucie Šafářová smetla krásnou Anu! Zato Petra Kvitová končí

Lucie Šafářová je v osmifinále grandslamového Roland Garros! Ve třetím kole vyřídila vítězku turnaje z roku 2008 a bývalou světovou jedničku Anu Ivanovičovou jistě 6:3 a 6:3! Petra Kvitová bohužel končí, nestačila na Světlanu Kuzněcovovou.
31.05.2014 14:10 |

S Torontem se rozloučily také Šafářová a Strýcová

Po Karolíně Plíškové končí na turnaji v Torontu další Češky. Favorizovaná Lucie Šafářová sice ovládla v duelu s Ruskou Darjou Gavrilovovou první set, ale to bylo ze strany sedmé hráčky světa všechno. Zápas druhého kola prohrála 6:4, 5:7 a 5:7. Vypadla také Barbora Strýcová, která podlehla Němce Lisické 6:7 a 4:6.
12.08.2015 20:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Šáfářová v Madridu končí. Vypadla po bitvě s favoritkou Safinovou

Česká tenistka Lucie Šafářová vypadla na turnaji v Madridu ve třetím kole, když podlehla Dinaře Safinové 0:6, 6:4 a 3:6. Na turnaji s dotací 3,5 milionu dolarů tak už nemá český tenis zastoupení.
14.05.2009 19:00 |

Sen o medaili se rozplynul. Kvitová hodně chybovala a vypadla

Česká tenistka Petra Kvitová vypadla na olympiádě v Londýně ve čtvrtfinále. Kvitová, která předvedla velké množství chyb, nestačila po setech 6:7 a 3:6 na Rusku Marii Kirilenkovou.
02.08.2012 17:00 |