Šafářová má další titul ze čtyřhry. Murray po dvou letech porazil Djokoviče

Již čtvrtý letošní titul ve čtyřhře získala Lucie Šafářová. Se svou tradiční deblovou partnerkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou z USA nenašly přemožitelky na turnaji v Torontu.
17.08.2015 07:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků)

Andy Murray vyzve ve finále Djokoviče

Britský tenista Andy Murray si potřetí během čtyř let zahraje finále Australian Open. Svěřenec Ivana Lendla v dnešním semifinále porazil v Melbourne Švýcara Rogera Federera 6:4, 6:7, 6:3, 6:7, 6:2 a v neděli vyzve v boji o titul světovou jedničku a obhájce prvenství Novaka Djokoviče ze Srbska.
25.01.2013 13:55 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (181 článků) , Ivan Lendl (107 článků) , Ivana Novak (8 článků)

Murray udolal Raonice a ve finále Australian Open ho čeká Djokovič

Soupeřem Novaka Djokoviče v letošním finále Australian Open bude Brit Andy Murray. Osmadvacetiletý tenista v dnešním zápase udolal Kanaďana Milose Raonice po setech 4:6, 7:5, 6:7, 6:4 a 6:2. Murray si zahraje finále v Melbourne již popáté v kariéře, v předchozích čtyřech případech se však pokaždé radoval z triumfu jeho soupeř. Z toho třikrát šlo právě o Djokoviče.
29.01.2016 15:25 |

Král je mrtev, ať žije král. Murray sesadil Djokoviče z trůnu

Ano, je to skutečně tak. Světový tenis má novou jedničku, kterou se v sobotu během turnaje v Paříži stal Brit Andy Murray. Tomu k pomohl k posunu na světovém žebříčku jeho semifinálový soupeř Kanaďan Milos Raonic, který ze zápasu odstoupil. Murray na tenisovém trůnu střídá Srba Novaka Djokoviče, který kraloval od července 2014.
05.11.2016 21:15 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Andy Murray (25 článků) , Milos Raonic (6 článků) , Tom Novak (1 článek)

ŽIVĚ Djokovič zaslouženým vítězem. Murray musí čekat

Ve dvouhře mužů na Australian Open zvítězil po třech letech znovu srbský tenista Novak Djokovič, který ve finále porazil Brita Andyho Murrayho po setech 6:4, 6:2, 6:3. Po 11 grandslamových turnajích tak fanoušci poznali jiného vítěze než Rafaela Nadala, nebo Rogera Federera. Pro Djokoviče je to druhý grandslamový titul, Murray na svůj premiérový titul na grandslamovém turnaji musí po prohře ve třetím finále stále čekat.
30.01.2011 07:25 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Šafářová si spravila chuť a vyhrála finále čtyřhry!

Česká tenistka Lucie Šafářová po včerejší porážce od světové jedničky Sereny Williamsové nemusela dlouho smutnit. V nedělním finále čtyřhry porazila společně se svojí americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou australsko-kazašskou dvojici Casey Dellacquaová, Jaroslava Švedovová 3:6, 6:4 a 6:2. Pro Šafářovou je to alespoň částečná satisfakce a navíc druhý Grandslamový titul, který se svoji spoluhráčkou vyhrála.
07.06.2015 23:13 |

ŽIVĚ Benešová získala spolu s Melzerem titul v mixu

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného dne na Wimbledonu. Ve finále smíšené čtyřhry zvítězila česko-rakouská dvojice Iveta Benešová - Jürgen Melzer nad rusko-indickým párem Jelena Vesninová - Maheš Bhupáthí. Pro Benešovou je to stejně jako pro Petru Kvitovou a Květu Peschkeovou, které triumfovaly v sobotu ve finále ženské dvouhry, resp. čtyřhry, první grandslamový titul. Dále si přečtěte online reportáž z finále mužské dvouhry, ve které nastupující světová jednička Srb Novak Djokovič porazil tu dosluhující - Španěla Rafaela Nadala 3:1 na sety. Djokovič tak získal premiérový titul v All England Clubu a zvýšil svou bilanci v tomto roce na 48:1.
03.07.2011 15:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1458 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Lendlův žák Murray to dokázal! Přemohl Djokoviče a vyhrál US Open

Tenista Andy Murray vyhrál jako první Brit po 76 letech grandslamový turnaj, když ve finále US Open udolal v ohromné bitvě 3:2 na sety Srba Novaka Djokoviče.
11.09.2012 03:40 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Šafářová preferuje Fed Cup a raději se v Paříži odhlásila ze čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová se na turnaji v Paříži odhlásila kvůli bolavému kolenu ze čtyřhry, v níž měla hrát s Ruskou Anastasjou Pavljučenkovovou semifinále.
02.02.2013 12:00 |

Federer a Murray si v Šanghaji zahrají o titul

Britský tenista Andy Murray porazil v semifinále v Šanghaji Argentince Monaka, Roger Federer zase zdolal Novaka Djokoviče.
16.10.2010 13:15 |

Šafářová si z Australian Open odváží titul ze čtyřhry!

Zklamání z  brzkého vyřazení ve dvouhře je pryč. Tenistka Lucie Šafářová si na Australian Open dokonale spravila náladu ve čtyřhře, kterou po boku Bethanie Mattekové-Sandsové vyhrála. Ve finále porazil česko-americký pár Číňanku Čeng Ťie a Chan Yung-Jan z Tchaj-wanu 6:4 a 7:6.
30.01.2015 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Yung Chan (3 články)

Murray porazil ve finále v Torontu Federera a obhájil titul

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul. Čtvrtý hráč světa zároveň vyhrál vůbec svůj první turnaj v sezoně a celkově patnáctý v kariéře.
16.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (181 článků)

Murray v londýnském finále porazil Tsongu, má letos první titul

Britský tenista Andy Murray vyhrál turnaj v Londýně. V pondělním finále, které bylo v neděli odloženo kvůli dešti, porazil Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu 3:6, 7:6, 6:4 a připsal si první titul v sezoně.
13.06.2011 16:55 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

Nadal porazil Djokoviče a je ve finále French Open, duo H+H končí v semifinále

Španělského tenistu Rafaela Nadala už dělí jenom jedna výhra od rekordního osmého titulu na Roland Garros. Přes Novaka Djokoviče postoupil do finále. Nadalovým nedělním soupeřem v utkání o Pohár mušketýrů bude jeho krajan David Ferrer. Ten překazil Francouzům myšlenky na první domácí titul od roku 1983 a porazil Jo-Wilfrieda Tsongu bez větších problémů 6:1, 7:6 a 6:2.
07.06.2013 17:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Plíšková na Australian Open končí, o deblový titul si to rozdají Šafářová s Hlaváčkovou

Ani Karolína Plíšková nedosáhne v Melbourne na grandslamový titul, ve čtvrtfinále Australian Open nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Zato finále čtyřhry bude v českém podání, nastoupí proti sobě Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková se svými parťačkami.
25.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Karolína Plíšková (270 článků)

Ve finále Wimbledonu se utkají Djokovič a Murray

Ve finále tenisového Wimbledonu se utkají první a druhý hráč světového žebříčku Novak Djokovič a Andy Murray. Srbský čtvrtfinálový přemožitel Tomáše Berdycha dnes zdolal Argentince Juana Martína del Potra po pětisetové bitvě 7:5, 4:6, 7:6, 6:7 a 6:3 a může turnaj vyhrát podruhé. Domácí miláček Murray porazil 6:7, 6:4, 6:4 a 6:3 Poláka Jerzyho Janowicze a bude usilovat o premiérový titul.
05.07.2013 20:30 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Tomáš Polák (10 článků) , Tomáš Polák (10 článků) , Tomáš Polák (8 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Nadal si podmanil tenisový Řím. Ve finále porazil Djokoviče

Španěl Rafael Nadal se stal vítězem tenisového turnaje v Římě. Nadal porazil po více než dvou hodinách světovou jedničku Novaka Djokoviče 7:5 a 6:3. Díky triumfu v italské metropoli se Nadal posunul v žebříčku ATP před Rogera Federera na druhé místo.
21.05.2012 15:25 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (532 článků)

Murray si vyšlápl na Djokoviče, v Dubaji si finále zahraje s Federerem

Britský tenista Andy Murray, kterého trénuje Ivan Lendl, vyhrál v semifinále nad Srbem Novakem Djokovičem po setech 6:2, 7:5. Druhým finalistou je Roger Federer, který porazil Argentince Del Potra.
02.03.2012 16:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Andy Murray (181 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Ivan Lendl (107 článků)