Šafářová blízko titulu. V Melbourne si zahraje finále čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová si může po vyřazení z prvního kola dvouhry náladu na Australian Open zlepšit ve čtyřhře. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily do finále a česká tenistka je tak blízko svému prvnímu grandslamovému titulu v deblu.
28.01.2015 10:33 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Šafářová si spravila chuť a vyhrála finále čtyřhry!

Česká tenistka Lucie Šafářová po včerejší porážce od světové jedničky Sereny Williamsové nemusela dlouho smutnit. V nedělním finále čtyřhry porazila společně se svojí americkou spoluhráčkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou australsko-kazašskou dvojici Casey Dellacquaová, Jaroslava Švedovová 3:6, 6:4 a 6:2. Pro Šafářovou je to alespoň částečná satisfakce a navíc druhý Grandslamový titul, který se svoji spoluhráčkou vyhrála.
07.06.2015 23:13 |

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Plíšková na Australian Open končí, o deblový titul si to rozdají Šafářová s Hlaváčkovou

Ani Karolína Plíšková nedosáhne v Melbourne na grandslamový titul, ve čtvrtfinále Australian Open nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Zato finále čtyřhry bude v českém podání, nastoupí proti sobě Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková se svými parťačkami.
25.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (309 článků)

Šafářová preferuje Fed Cup a raději se v Paříži odhlásila ze čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová se na turnaji v Paříži odhlásila kvůli bolavému kolenu ze čtyřhry, v níž měla hrát s Ruskou Anastasjou Pavljučenkovovou semifinále.
02.02.2013 12:00 |

Štěpánek si v Miami zahraje s Paesem ve finále čtyřhry

Radek Štěpánek v páru s Indem Leanderem Paesem porazili v semifinále čtyřhry bratry Bryanovy 6:4, 6:4 a ve finále je čekají Max Mirnyj a Daniel Nestor.
30.03.2012 09:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (823 článků) , Daniel Nestor (17 článků) , Leander Paes (29 článků) , Max Mirnyj (8 článků)

Djokovič se ve finále Davisova poháru nepostaví proti Čechům do čtyřhry

Srbský tenista Novak Djokovič nenastoupí do čtyřhry ve finále Davisova poháru proti Česku. Domácí tým dnes od 16:00 nasadí deblový pár Nenad Zimonjič, Ilja Bozoljac, proti nim se postaví osvědčená dvojice obhájců titulu Tomáš Berdych, Radek Štěpánek.
16.11.2013 17:21 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1385 článků) , Radek Štěpánek (823 článků) , Novak Djokovič (533 článků)

Další úspěch na Australian Open. Šafářová je ve finále deblu!

Po triumfální výhře Tomáše Berdycha nad Rafaelem Nadalem zažil český tenis další úspěch. Lucie Šafářová postoupila spolu s americkou spoluhráčkou Mattekovou-Sandsovou do finále ženské čtyřhry.
28.01.2015 10:26 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

ŽIVĚ Benešová získala spolu s Melzerem titul v mixu

Přečtěte si online reportáž ze závěrečného dne na Wimbledonu. Ve finále smíšené čtyřhry zvítězila česko-rakouská dvojice Iveta Benešová - Jürgen Melzer nad rusko-indickým párem Jelena Vesninová - Maheš Bhupáthí. Pro Benešovou je to stejně jako pro Petru Kvitovou a Květu Peschkeovou, které triumfovaly v sobotu ve finále ženské dvouhry, resp. čtyřhry, první grandslamový titul. Dále si přečtěte online reportáž z finále mužské dvouhry, ve které nastupující světová jednička Srb Novak Djokovič porazil tu dosluhující - Španěla Rafaela Nadala 3:1 na sety. Djokovič tak získal premiérový titul v All England Clubu a zvýšil svou bilanci v tomto roce na 48:1.
03.07.2011 15:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , Novak Djokovič (533 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1474 článků) , Květa Peschkeová (41 článků) , Jürgen Melzer (29 článků)

Šafářová si zahraje na Turnaji mistryň semifinále, Plíšková čtyřhru nezvládla

Tenistka Lucie Šafářová se svojí americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily na Turnaji mistryň do semifinále čtyřhry. V utkání proti dvojici Jaroslava Švedovová, Timea Babosová sice nezačaly příznivě, ale nakonec po více než dvou a půl hodinách zvítězily 5:7, 7:6, 10:2 a v semifinále je čeká nejlepší světový pár Caroline Garciaová a Kristina Mladenovicová z Francie.
27.10.2016 21:25 |

Šafářová si z Australian Open odváží titul ze čtyřhry!

Zklamání z  brzkého vyřazení ve dvouhře je pryč. Tenistka Lucie Šafářová si na Australian Open dokonale spravila náladu ve čtyřhře, kterou po boku Bethanie Mattekové-Sandsové vyhrála. Ve finále porazil česko-americký pár Číňanku Čeng Ťie a Chan Yung-Jan z Tchaj-wanu 6:4 a 7:6.
30.01.2015 10:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Yung Chan (3 články)

Dlouhý s Paesem jsou na French Open opět ve finále čtyřhry

Český tenista Lukáš Dlouhý se po roce znovu probojoval do finále čtyřhry na French Open, kde loni slavil premiérový grandslamový titul.
03.06.2010 16:25 |

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (38 článků)

V Lucemburku si to ve finále čtyřhry rozdají Češky

Ve finále čtyřhry se střetnou dva nejvýše nasazené páry, proti české dvojici Benešová, Záhlavová-Strýcová se postaví jejich krajanka Lucie Hradecká v páru s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou.
22.10.2011 19:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Lucie Benešová (176 článků)

Hlaváčková s Huberovou jsou v semifinále čtyřhry v Charlestonu

Česká tenistka Andrea Hlaváčková bude hrát na antukovém turnaji v Charlestonu o postup do finále čtyřhry. S Američankou Liezel Huberovou, s níž v Jižní Karolíně tvoří první nasazený pár, porazily ve čtvrtfinále Chao-Ching Čchan z Tchaj-wanu a Olgu Govorcovovou z Běloruska dvakrát 6:3. O titul už spolu letos hrály v únoru v Paříži, kde ve finále neuspěly.
05.04.2013 10:20 |

Osobnosti: Liezel Huberová (8 článků) , Andrea Hlaváčková (132 článků)

Hlaváčková je na US Open ve finále smíšené čtyřhry

Česká tenistka Andrea Hlaváčková je na US Open ve finále smíšené čtyřhry. S běloruským partnerem Maxem Mirným odvrátili v semifinále mečbol a porazili francouzsko-kanadský pár Kristina Mladenovicová, Daniel Nestor, letošní vítěze mixu na trávě ve Wimbledonu, po boji 7:5, 6:7 a 12:10.
05.09.2013 10:00 |

Osobnosti: Daniel Nestor (17 článků) , Andrea Hlaváčková (132 článků)

Nadal je v semifinále, Hlaváčková se probojovala do finále smíšené čtyřhry

05.09.2013 12:35 |

ON-LINE: Češky to zvládly a obhájily titul ve Fed Cupu! Rozhodující bod přidala Šafářová

Češky vedly ve finále Fed Cupu po sobotních dvouhrách nad Srbskem 2:0 a obhajoba titulu byla hodně blízko. Pohár mohla českým barvám zajistit Petra Kvitová, ale nestačila na Ivanovičovou. Nyní na kurt vyrazí Šafářová s Jankovičovou.
04.11.2012 11:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1474 článků)

Šafářová zostudila Hercogovou dvěma kanáry a zahraje si v Charlestonu finále

Tenistka Lucie Šafářová si na tenisovém turnaji žen Family Circle Cup v americkém Charlestonu zahraje o titul. V sobotním semifinále smetla česká hráčka Slovinku Polonu Hercogovou jednoznačně 6:0 a 6:0 a navázala na vynikající výkon ze čtvrtfinálového duelu s Verou Zvonarevovou.
07.04.2012 21:55 |