Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Petra Kvitová si finále Turnaje mistryň nezahraje. Podlehla Číňance Na Li

Petra Kvitová si o titul na tenisovém Turnaji mistryň v Istanbulu nezahraje. Souboj se čtvrtou nasazenou Číňankou Li Na prohrála ve dvou setech 4:6 a 2:6. Číňanka hraje na turnaji ve skvělé formě, vyhrála všechny tři zápasy ve skupině a porazila i Kvitovou.
26.10.2013 14:25 |

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Barbora Strýcová (174 článků) , Karolína Plíšková (294 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Šafářová v Moskvě skončila, postup na Turnaj mistryň už nemá ve svých rukou

Lucie Šafářová neprošla na turnaji v Moskvě druhým kolem, když po setech 1:6, 7:6 a 3:6 prohrála s domácí tenistkou Anastasii Pavljučenkovou. Rodačka z Brna je stále ve hře o účast na Turnaji mistryň, svůj osud už však nemá ve vlastních rukou.
21.10.2015 13:45 |

Šafářová si zahraje na Turnaji mistryň semifinále, Plíšková čtyřhru nezvládla

Tenistka Lucie Šafářová se svojí americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupily na Turnaji mistryň do semifinále čtyřhry. V utkání proti dvojici Jaroslava Švedovová, Timea Babosová sice nezačaly příznivě, ale nakonec po více než dvou a půl hodinách zvítězily 5:7, 7:6, 10:2 a v semifinále je čeká nejlepší světový pár Caroline Garciaová a Kristina Mladenovicová z Francie.
27.10.2016 21:25 |

Turnaj mistryň můžou Kvitová a Peschkeová proměnit v českou slávu

České tenistky Petra Kvitová a Květa Peschkeová mohou na nadcházejícím Turnaji mistryň vyšperkovat už tak úspěšný rok. V Istanbulu budou obě wimbledonské vítězky bojovat s letošní elitou a patří k favoritkám. Jednadvacetiletá Kvitová bude svou levou rukou a razantním stylem útočit v sledovanější dvouhře, nestárnoucí Peschkeová v deblu.
24.10.2011 13:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)

Kvitová šlape na Turnaji mistryň jako namazaný stroj: Už má 16 milionů!

Je jednička, skvělá, nejlepší. Petra Kvitová (21) válcuje na Turnaji mistryň v tureckém Istanbulu své soupeřky. Už si podala čtyři, naposledy »vykousla« Australanku Samanthu Stosurovou 5:7, 6:3, 6:3 za dvě hodiny a pět minut.
30.10.2011 12:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová si opět zahraje na Turnaji mistryň. Obhájí titul?

Tenistka Petra Kvitová si definitivně zajistila účast na Turnaji mistryň, který se uskuteční 23. až 28. října v Istanbulu.
04.10.2012 17:05 |

ON-LINE: Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň s Radwaňskou 3:6. 2:6.

Obhájkyně vítězství Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň v Istanbulu hned první zápas. Polské tenistce Agnieszce Radwaňské podlehla 3:6 a 2:6. , prohrála s ní poprvé v kariéře.
23.10.2012 16:20 |

Kvitová má jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenistka Petra Kvitová si potřetí v kariéře zahraje na Turnaji mistryň. Kvůli zranění pravého ramena naopak v Istanbulu, kde se osm nejlepších hráček sezony představí od 22. do 27. října, bude chybět světová trojka Ruska Maria Šarapovová. WTA o tom dnes informovala na svých internetových stránkách.
07.10.2013 18:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Kvitová zná soupeřky! Na Turnaji mistryň ji čekají S. Williamsová, Radwaňská a Kerberová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka střetne také s Polka Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Serena Williams (282 článků)

Žádné slzy, žádná bolest. Kvitová je se svým vystoupením na Turnaji mistryň spokojená

Dvouhodinovou finálovou bitvu s Polkou Agnieszkou Radwaňskou sice prohrála, přesto je česká tenistka Petra Kvitová spokojená se svým vystoupením na Turnaji mistryň. Už jenom samotnou účast na Singapurském podniku považuje za velký úspěch.
01.11.2015 18:25 |

Česká odplata na Turnaji mistryň: Šafářová pomstila Plíškovou a je ve finále

Česká tenistka si zahraje finále Turnaje mistryň v Singapuru. Lucie Šafářová spolu s Američankou Bethanií  Mattekovou-Sandsovou porazily nejvýše nasazené Francouzky Caroline Garciaovou a Kristinu Mladenovicovou, které v předchozím utkání vyřadily z turnaje Karolínu Plíškovou. Česko-americký pár slavil postup po výhře 6:3 a 6:7.
29.10.2016 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Soustředění před turnajem: Kvitová dělala sushi, Šafářová letěla balonem

Nejlepší české tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová našly před turnajem v Indian Wells rozptýlení. Světová devítka Kvitová se učila připravovat oblíbené sushi a Šafářová se poprvé proletěla balonem.
05.03.2014 09:25 |

Kvitová se Šafářovou v Miami válí, bez ztráty setu jsou ve třetím kole

Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová postoupily na turnaji v Miami bez ztráty setu do 3. kola. Z nasazených českých hráček, které měly v úvodním kole volný los, dnes skončila jen Klára Zakopalová. Turnajová osmička Kvitová porazila Paulu Ormaecheaovou z Argentiny 6:3, 6:3, šestadvacátá nasazená Šafářová zdolala Američanku Vaniu Kingovou 6:3, 7:6.
20.03.2014 22:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)