Sáblíková vylepšila český rekord v závodě na 1500 metrů. Podruhé za posledních sedm dní!

Po suverénním vítězství v závodě na pět kilometrů se Martina Sáblíková prezentovala skvělým výkonem i na trati 1 500 metrů. Česká rychlobruslařka si na ledových oválech v americkém Salt Lake City dojela pro třetí místo a navíc znovu vylepšila vlastní český rekord (čas 1:53,44), když ten předchozí ustanovila jen o týden dříve v Calgary.
22.11.2015 12:31 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků)

Sáblíková vylepšila český rekord na 1500m a na SP v Calgary byla třetí

Rychlobruslařka Martina Sáblíková si po šesti letech vylepšila osobní rekord na 1500 metrů a při Světovém poháru na rychlé dráze v Calgary skončila třetí.
09.11.2013 22:11 |

Sáblíková dojela čtvrtá v závodě na 1500 metrů

Martina Sáblíková obsadila čtvrté místo v sobotním závodě na 1500 metrů Světového poháru rychlobruslařů v kazašské Astaně.
26.11.2011 12:10 |

Sáblíková byla v závodě na 1500 metrů pátá

Martina Sáblíková obsadila páté místo v sobotním závodě na 1500 metrů v rámci třetího podniku Světového poháru rychlobruslařů v nizozemském Heerenveenu, Karolína Erbanová skončila na pětisetmetrové trati šestá.
03.12.2011 16:30 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Sáblíková dojela v závodě na 1500 metrů dvanáctá

Martina Sáblíková skončila v ruském Čeljabinsku, kde pokračuje úvodní podnik Světového poháru rychlobruslařů, dvanáctá na trati 1500 metrů.
19.11.2011 13:25 |

Sáblíková skončila v Hamaru na 1500 metrů sedmá

Martina Sáblíková obsadila sedmé místo v sobotním závodě na 1500 metrů v rámci pátého podniku Světového poháru rychlobruslařů v norském Hamaru.
11.02.2012 16:30 |

Sáblíková má olympijské stříbro v závodě na 3000 metrů

Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Soči stříbro v závodě na 3000 metrů. Česká rychlobruslařka při obhajobě zlaté medaile z Vancouveru nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. Za olympijskou šampionkou z Turína na této trati dnes Sáblíková zaostala o 1,61 sekundy. První medaili pro pořadatelskou zemi získala překvapivě Olga Grafová na třetím místě.
09.02.2014 14:35 |

Sáblíková byla v závodě SP v Heerenveenu pátá na patnáctistovce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Heerenveenu.
14.12.2014 15:10 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Holuša se pokusí překonat český rekord na 1500 metrů

Český běžec Jakub Holuša by rád navázal na letošní úspěchy a na memoriálu Josefa Odložila chce atakovat český rekord na 1500 metrů, který od roku 1983 stále drží Jan Kubista časem 3:34,87. Holušovi letos vyšlo na výbornou halové mistrovství Evropy v Praze, kde ve fantastickém finiši vybojoval zlatou medaili.
28.05.2015 14:26 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)

Sáblíková vyhrála na ME ve víceboji i závod na 1500 metrů a celkově vede

Martina Sáblíková vyhrála na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela průběžné klasifikace.
07.01.2012 14:05 |

Sáblíková vyhrála poprvé v kariéře závod SP na 1500 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála poprvé ve Světovém poháru závod na 1500 metrů. Osmadvacetiletá rodačka z Nového města na Moravě zajela ve Stavangeru čas 1:55, 44 a o pouhé tři setiny sekundy předčila druhou Brittany Boweovou z USA.
30.01.2016 19:00 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Sáblíková se znovu prodrala na bednu, byla třetí na 1500 metrů

Den po triumfu v závodě na 3000 metrů skončila rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Moskvě třetí na poloviční trati. Už počtvrté v sezoně vyhrála Kanaďanka Christine Nesbittová.
29.01.2011 14:05 |

Holuša přepsal historii, ve Stockholmu zaběhl český rekord na 1500 metrů

Jakub Holuša vytvořil na mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu český rekord v běhu na 1500 metrů. Časem 3:34,26 překonal o 61 setin skoro 32 let starý nejlepší čas Jana Kubisty.
30.07.2015 23:16 |

Novotná skončila v závodě SP na 1500 metrů v Saguenay pátá

Nejrychlejší byla v závodě na 1500 metrů Italka Arianna Fontanaová.
30.10.2011 13:40 |

Rychlobruslařka Sáblíková v Berlíně druhá na 1500 m

Rychlobruslařka Martina Sáblíková potvrdila vynikající formu v úvodu olympijské sezony druhým místem na trati 1500 metrů.
08.11.2009 17:00 |

Hejnová vylepšila český rekord na 400 m př. na skvělých 53,87

Zuzana Hejnová vyhrála na mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu závod na 400 metrů překážek v novém českém rekordu 53,87 sekundy. Poprvé v kariéře prolomila hranici 54 sekund, vlastní národní maximum z loňského června vylepšila o 26 setin.
18.06.2011 17:15 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Sáblíková skončila v závodě SP na 1500 metrů osmá

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková ztratila v Hamaru na vítěznou Kanaďanku Nesbittovou přes dvě sekundy.
28.11.2010 15:05 |

Sáblíková si pří pádu pohmoždila kotník, zranění ale není vážné

Rychlobruslařka Martina Sáblíková si při kolizi s Američankou Jilleanne Rookardovou a následném pádu v sobotním závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Salt Lake City poranila kotník.
20.02.2011 13:50 |