Sáblíková v Salt Lake City suverénně ovládla první letošní pětku

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková v prvním letošním závodu na pět kilometrů potvrdila svou dominanci na této distanci, když druhou Rusku Natalju Voroninovou porazila o téměř šest sekund.
21.11.2015 09:51 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků)

Rychlobruslařka Sáblíková jede letošní první pětku

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se ve třetím dílu Světového poháru v Astaně představí pouze v pátečním závodě na 5000 metrů. Dvojnásobná olympijská šampionka z Vancouveru si na předešlé akci v Salt Lake City poranila třísla, a přestože již nyní bez větších problémů trénuje, rozhodla se po dohodě s trenérem Petrem Novákem neriskovat možné další komplikace.
28.11.2013 09:57 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků) , Petr Novák (156 článků) , Petr Novák (156 článků) , Petr Novák (150 článků) , Petr Novák (150 článků) , Petr Novák (150 článků) , Petr Novák (150 článků)

Smrže v první jízdě superbiků v Salt Lake City zradila technika

Motocyklový jezdec Jakub Smrž nedokončil v první jízdě závodu mistrovství světa superbiků v Salt Lake City ani první kolo. Krátce po povedeném startu ze čtvrtého místa se z ducati sedmadvacetiletého Čecha zakouřilo a z dobré pozice v popředí startovního pole musel odstoupit.
01.06.2010 11:45 |

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Sáblíková suverénně ovládla další závod na 3000 m

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála v druhém nejlepším čase své kariéry 3:56,29 páteční závod Světového poháru na 3000 metrů v Salt Lake City a upevnila si průběžné vedení v seriálu.
13.12.2009 14:20 |

Smrž dojel v Salt Lake City osmý, opět vyhrál Checa

Český motocyklový závodník Jakub Smrž skončil v druhé jízdě pátého dílu mistrovství světa superbiků v Salt Lake City na osmém místě. Ve Velké ceně USA tak získal celkem 28 bodů a v průběžném pořadí šampionátu mu patří devátá příčka.
31.05.2011 10:25 |

Nejvíce homosexuální město USA? Mormonské Salt Lake City

Tradiční bašta mormonů Salt Lake City se překvapivě stala "nejvíce homosexuálním" městem ve Spojených státech. Tvrdí to alespoň časopis The Advocate, který se věnuje gayům, lesbám a bisexuálům. Jeho redaktoři města hodnotili podle mnoha kritérií. Mimo jiné i podle toho, zda se v dotyčném městě konají kurzy jógy, při nichž se cvičí bez oblečení.
10.01.2012 19:40 |

Sáblíková suverénně vyhrála závod SP v Salt Lake City

Druhá dojela její letošní rivalka Beckertová
11.12.2009 22:50 |

Do finále Major League Soccer postoupil také tým Real Salt Lake

Beckhamovo LA Galaxy se ve finále zámořské fotbalové soutěže utká s celkem ze Salt Lake. Ten byl na penalty lepší Chicaga.
15.11.2009 10:45 |

Sáblíková se cítí ve formě, chce zaútočit na světový rekord

Pokusit se překonat vlastní světový rekord na pětikilometrové trati, s tímto cílem se Martina Sáblíková postaví v pátek na start dalšího závodu Světového poháru v Salt Lake City.
17.02.2011 19:05 |

Sáblíková se pokusí překonat světový rekord na 5000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se dnes pokusí překonat vlastní světový rekord na pětikilometrové trati. Případné vítězství v závodu Světového poháru v Salt Lake City by ji zároveň přiblížilo k pátému celkovému triumfu v seriálu, kterému kraluje od sezony 2006/07.
18.02.2011 10:55 |

SVĚTOVÝ REKORD: Sáblíková přepsala historii na trati 5000 metrů

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála závod Světového poháru na 5000 metrů v Salt Lake City v novém světovém rekordu 6:42,66.
18.02.2011 23:00 |

Sáblíková zlepšila světový rekord na pětce. O 3 sekundy

Sáblíková překonala rekord na SP v Salt Lake City
18.02.2011 23:10 |

JAKO BLESK! Nevěřila jsem, že jedu tak rychle, řekla po rekordu Sáblíková

Rychlobruslařka Martina Sáblíková v Salt Lake City splnila cíl, se kterým do dějiště olympijských her z roku 2002 přicestovala.
19.02.2011 10:10 |

Nevěřila jsem, že jedu tak rychle, řekla po rekordu Sáblíková

Rychlobruslařka Martina Sáblíková v Salt Lake City splnila cíl, se kterým do dějiště olympijských her z roku 2002 přicestovala. Svěřenkyně trenéra Petra Nováka využila rychlého oválu ve vysokohorském prostředí a vytvořila nový světový rekord na pětikilometrové trati.
19.02.2011 12:10 |

Sáblíková si pří pádu pohmoždila kotník, zranění ale není vážné

Rychlobruslařka Martina Sáblíková si při kolizi s Američankou Jilleanne Rookardovou a následném pádu v sobotním závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Salt Lake City poranila kotník.
20.02.2011 13:50 |

SETINA SEKUNDY! Sáblíková vrátila prohru své hlavní rivalce

Pouhá setina sekundy! Martina Sáblíková porazila nejtěsnějším rozdílem svou hlavní rivalku v bojích o olympijské medaile. V Salt Lake City na ní Claudia Pechsteinová na trati 3000 metrů nestačila.
16.11.2013 10:11 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků) , Claudia Martin (6 článků)

Sáblíková je bojovnice! I přes zranění chce už ve čtvrtek trénovat

Rychlobruslařka Martina Sáblíková věří, že po zranění v sobotním závodu Světového poháru v Salt Lake City bude již ve čtvrtek opět trénovat na ledě.
18.11.2013 12:41 |

Sáblíková vylepšila český rekord v závodě na 1500 metrů. Podruhé za posledních sedm dní!

Po suverénním vítězství v závodě na pět kilometrů se Martina Sáblíková prezentovala skvělým výkonem i na trati 1 500 metrů. Česká rychlobruslařka si na ledových oválech v americkém Salt Lake City dojela pro třetí místo a navíc znovu vylepšila vlastní český rekord (čas 1:53,44), když ten předchozí ustanovila jen o týden dříve v Calgary.
22.11.2015 12:31 |

Sáblíková suverénně obhájila český titul v časovce

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková obhájila český titul v cyklistické časovce. Trojnásobná medailistka z her ve Vancouveru, která chce na letní olympiádu do Londýna v příštím roce, v pátek suverénně ovládla závod na 22 kilometrů v okolí Šumperku.
23.06.2011 17:50 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |