Sáblíková ukázala soupeřkám záda a s přehledem dojela pro další titul

Po dalším titulu z časovky si Martina Sáblíková zajela v sobotu na mistrovství republiky v úmorném vedru také zlato v závodě s hromadným startem. Druhé Barboře Průdkové nadělila neskutečných více než pět minut a třetí Martině Mikuláškové dokonce sedm minut! Nejlepší současná česká silničářka a trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení byl ale nejspíš většinu svých českých titulů vyměnila za možnost startovat na olympiádě v Riu.
25.06.2016 23:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků)

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Zdeptaná Sáblíková ani nechtěla startovat. Pak si dojela pro zlato

Martina Sáblíková si navzdory mizerné náladě připsala už třináctý domácí titul na časovce. Na společném mistrovství Česka a Slovenska za sebou nechala druhou Jarmilu Machačovou a třetí Anežku Drahotovou, která si stejně jako Sáblíková k cyklistice odskakuje takříkajíc pro zábavu.
23.06.2016 15:00 |

Sáblíková si v Heerenveenu dojela pro 40. vítězství ve Světovém poháru

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková si připsala jubilejní 40. individuální vítězství ve Světovém poháru, když si dnes dojela pro první místo v závodě na 3000 metrů v nizozemském Heerenveenu. Rodačka z Nového města na Moravě potvrdila svoji letošní dominanci na dlouhých tratích, když si i po čtvrtém startu udržela neporazitelnost.
11.12.2015 17:45 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková je nová mistryně republiky a nejúspěšnější česká cyklistka

Martina Sáblíková, která v létě vymění brusle za kolo, si opět dojela pro titul domácí mistryně republiky v časovce. Její počet republikových titulů tak vzrostl na jedenáct a stala se tak nejúspěšnější českou cyklistkou posledních let.
25.06.2015 13:01 |

Slzy nešťastné Sáblíkové. Spadla a má jen bronz

Smutek a pláč. Tak nešťastný závod česká rychlobruslařka Martina Sáblíková nepamatuje. Čeští fanoušci od ní čekali v neděli v Calgary další zlato z mistrovství světa ve víceboji. V poslední disciplíně však Sáblíková upadla a dojela si jen pro bronz.
14.02.2011 02:10 |

Nakonec to vyšlo, Sáblíková na patnáctistovce vybojovala bronz

Během sezony se jí to nepodařilo, ale ve finále Světového poháru v německém Erfurtu se rychlobruslařka Martina Sáblíková přece jen dočkala. Na trati 1500 metrů si dojela pro pódiové umístění. Vítězství patří Brittany Boweové z USA, druhá příčka její krajance Heather Richardsonové.
21.03.2015 19:35 |

Sáblíková deklasovala své soupeřky a vyhrála i závod s hromadným startem

Královnou společného mistrovství Česka a Slovenska v silniční cyklistice v Žilině je jednoznačně Martina Sáblíková. Po triumfu v časovce si dojela pro jasné vítězství i v závodě s hromadným startem.
27.06.2015 13:06 |

Sáblíková vylepšila český rekord v závodě na 1500 metrů. Podruhé za posledních sedm dní!

Po suverénním vítězství v závodě na pět kilometrů se Martina Sáblíková prezentovala skvělým výkonem i na trati 1 500 metrů. Česká rychlobruslařka si na ledových oválech v americkém Salt Lake City dojela pro třetí místo a navíc znovu vylepšila vlastní český rekord (čas 1:53,44), když ten předchozí ustanovila jen o týden dříve v Calgary.
22.11.2015 12:31 |

Rychlobruslařka Sáblíková porazila v časovce Huříkovou

Pětinásobná rychlobruslařská mistryně světa Martina Sáblíková dojela druhá v cyklistické časovce Českého poháru žen ve Slatině u Hradce Králové.
14.06.2009 17:45 |

Sáblíková dojela poslední. Soupeřka jí padla pod nohy

Sáblíková si při kolizi lehce poranila kotník
19.02.2011 21:50 |

Rychlobruslařská královna Martina Sáblíková (24): Bez olympiády!

Sen o olympijském Londýnu je fuč, na bicyklu šlape pomalu a na zbytek světa zatím nestačí. Rychlobruslařská královna Martina Sáblíková (24) dojela v časovce na cyklistickém MS v Kodani až na 28. místě.
21.09.2011 12:10 |

Sáblíková dojela v závodě na 1500 metrů dvanáctá

Martina Sáblíková skončila v ruském Čeljabinsku, kde pokračuje úvodní podnik Světového poháru rychlobruslařů, dvanáctá na trati 1500 metrů.
19.11.2011 13:25 |

Sáblíková dojela čtvrtá v závodě na 1500 metrů

Martina Sáblíková obsadila čtvrté místo v sobotním závodě na 1500 metrů Světového poháru rychlobruslařů v kazašské Astaně.
26.11.2011 12:10 |

Sáblíková dojela na MS ve víceboji na patnáctistovce čtvrtá, celkově je třetí

Kanaďanka Christine Nesbittová vyhrála na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela soutěže. Martina Sáblíková skončila na patnáctistovce čtvrtá a celkově jí patří třetí místo.
19.02.2012 13:30 |

Sáblíková první závod prohrála. Porazila ji nejstarší závodnice!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zahájila olympijskou sezonu prohrou. V závodu Světového poháru v Calgary dojela na trati 3000 metrů druhá, porazila ji o 35 setin sekundy německá veteránka Claudia Pechsteinová.
08.11.2013 22:06 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků) , Claudia Martin (6 článků)

Sáblíková dojela v časovce na cyklistickém MS dvanáctá

Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková skončila na mistrovství světa v silniční cyklistice ve španělské Ponferradě v časovce dvanáctá. Zlato získala Němka Lisa Brennauerová, která zvítězila před Ukrajinkou Annou Solovějovou a Američankou Evelyn Stevensovou.
23.09.2014 20:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků) , Lisa Martino (3 články) , Lisa Martin (2 články)

Sáblíková na úvod SP dojela druhá na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vstoupila do nové sezony Světového poháru druhým místem. V japonském Obihiru byla na tříkilometrové trati rychlejší pouze Nizozemka Ireen Wüstová, za kterou česká závodnice zaostala v přímém souboji o 1,2 sekundy.
14.11.2014 11:26 |

Sáblíková dojela na oblíbené 'pětce' druhá, porazila ji Pechsteinová

Po čtyřech letech našla Martina Sáblíková svou přemožitelku v závodě na 5000 metrů. Na Světovém poháru v Soulu předčila  českou rychlobruslařku na její oblíbené trati Němka Claudia Pechsteinová.
21.11.2014 11:11 |