Sáblíková si v Heerenveenu dojela pro 40. vítězství ve Světovém poháru

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková si připsala jubilejní 40. individuální vítězství ve Světovém poháru, když si dnes dojela pro první místo v závodě na 3000 metrů v nizozemském Heerenveenu. Rodačka z Nového města na Moravě potvrdila svoji letošní dominanci na dlouhých tratích, když si i po čtvrtém startu udržela neporazitelnost.
11.12.2015 17:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků)

Sáblíková vyhrála v Heerenveenu. Dál vládne Světovému poháru

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na Světovém poháru v nizozemském Heerenveenu závod na 5000 m a na dlouhých tratích zůstává v této sezoně neporažena. V přímém souboji dnes porazila druhou Němku Claudii Pechsteinovou suverénně o čtyři sekundy.
02.12.2011 18:45 |

Sáblíková si může v pátek zajistit vítězství ve Světovém poháru

Česká reprezentantka Martina Sáblíková si může už v pátek v nizozemském Heerenveenu připsat šest triumf ve Světovém poháru v rychlobruslení na dlouhých tratích v řadě.
02.03.2012 08:20 |

Sáblíková byla v závodě SP v Heerenveenu pátá na patnáctistovce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Heerenveenu.
14.12.2014 15:10 |

Sáblíková triumfovala v Heerenveenu a opět vyhrála SP

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stala počtvrté za sebou celkovou vítězkou Světového poháru na dlouhých tratích. Dvojnásobná olympijská vítězka svou pozici korunovala triumfem v závěrečném závodu na 3000 m v Heerenveenu.
12.03.2010 18:35 |

Sáblíková vyhrála v Heerenveenu a popáté ovládla Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále Světového poháru v Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
05.03.2011 19:45 |

Sáblíková v úvodu sezony válí. Vyhrála i "pětku" v Heerenveenu

Martina Sáblíková vyhrála v nizozemském Heerenveenu úvodní závod Světového poháru rychlobruslařek na 5000 metrů.
02.12.2011 19:35 |

Sáblíková slaví na dlouhé trati! Ovládla 'trojku' v Heerenveenu

Martina Sáblíková slaví první triumf na vytrvalecké trati v nové sezoně Světového poháru. Česká rychlobruslařka vyhrála v nizozemském Heerenveenu závod na 3000 metrů časem 4:02,84 minuty.
12.12.2014 17:51 |

Sáblíková nezvládla v Heerenveenu závod na 1500 m

Česká rychlobruslařka dojela v Heerenveenu na trati 1500 metrů až na nelichotivém sedmnáctém místě.
14.11.2009 17:00 |

Sáblíková zvítězila v Heerenveenu: Bravo, Martino!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále SP v nizozemském Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
06.03.2011 12:15 |

Sáblíková pátá na vyrovnané patnáctistovce

Po pátečním triumfu na pětikilometrové trati skončila rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Heerenveenu pátá v závodě na 1500 metrů. Ve vyrovnané soutěži ji dělilo jen 16 setin od stříbrné medaile a 14 od bronzu. Suverénní vítězkou se stala Christine Nesbittová z Kanady, jež vyhrála s náskokem téměř půldruhé sekundy před Ireen Wüstovou z Nizozemska a Jekatěrinou Šichovovou z Ruska.
03.12.2011 15:50 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková byla na úvod Světového poháru druhá, vyhrála Beckertová

Česká rychlobruslařská královna Martina Sáblíková obsadila v prvním závodě Světového poháru v Heerenveenu na trati 3000 metrů druhé místo. Lepší byla pouze Němka Stephanie Beckertová.
16.11.2012 17:30 |

Erbanová zajela v Heerenveenu životní výsledek na pětistovce

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu šesté místo v závodě na 500 metrů a vyrovnala svůj dosud nejlepší výsledek v seriálu. Na nejkratší sprinterské trati je to její vůbec nejlepší umístění, dosud byla maximálně devátá před týdnem v Astaně. V kazašské metropoli pak byla šestá na kilometru.
03.12.2011 14:15 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (37 článků)

Sáblíková dojela na oblíbené 'pětce' druhá, porazila ji Pechsteinová

Po čtyřech letech našla Martina Sáblíková svou přemožitelku v závodě na 5000 metrů. Na Světovém poháru v Soulu předčila  českou rychlobruslařku na její oblíbené trati Němka Claudia Pechsteinová.
21.11.2014 11:11 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků) , Claudia Martin (6 článků)

Každá placka je super, zlato je krásné, raduje se Sáblíková

Po tříleté odmlce znovu usedla na trůn pro rychlobruslařskou královnu na trati 3000 metrů. Martina Sáblíková na světovém šampionátu v nizozemském Heerenveenu vybojovala třetí zlatou medaili v této disciplíně. Celkově získala na MS již jedenáctý nejcennější kov.
13.02.2015 12:00 |

Knapková dojela v Lucernu druhá, Synkovi se stále nedaří

Skifařka Miroslava Knapková skončila druhá v závěrečném závodu Světového poháru v Lucernu. Olympijská šampionka z Londýna nestačila jen na suverénní Australanku Kim Crowovou, která dojela první s náskokem více než sedm sekund. Finále na jezeře Rotsee se nevydařilo Ondřeji Synkovi, který dojel až pátý a podruhé za sebou se ve Světovém poháru nedostal na stupně vítězů.
12.07.2015 13:01 |

Osobnosti: Miroslava Knapková (50 článků) , Kim Kim (988 článků)

Juniorka Erbanová těsně bez medaile - Chyběly čtyři setiny

Rychlobruslařka Karolína Erbanová dojela na Světovém poháru v Heerenveenu na kilometru čtvrtá a opět vylepšila své osobní maximum. Od medaile ji dělily pouze čtyři setiny, o které zaostala za třetí Ruskou Jekatěrinou Šichovovou. Na vítěznou Kanaďanku Christine Nesbittovou, která triumfovala na této trati i potřetí v sezoně, ztratila Erbanová 88 setin.
04.12.2011 15:45 |

Zdeptaná Sáblíková ani nechtěla startovat. Pak si dojela pro zlato

Martina Sáblíková si navzdory mizerné náladě připsala už třináctý domácí titul na časovce. Na společném mistrovství Česka a Slovenska za sebou nechala druhou Jarmilu Machačovou a třetí Anežku Drahotovou, která si stejně jako Sáblíková k cyklistice odskakuje takříkajíc pro zábavu.
23.06.2016 15:00 |

Nakonec to vyšlo, Sáblíková na patnáctistovce vybojovala bronz

Během sezony se jí to nepodařilo, ale ve finále Světového poháru v německém Erfurtu se rychlobruslařka Martina Sáblíková přece jen dočkala. Na trati 1500 metrů si dojela pro pódiové umístění. Vítězství patří Brittany Boweové z USA, druhá příčka její krajance Heather Richardsonové.
21.03.2015 19:35 |