Sáblíková má olympijské stříbro v závodě na 3000 metrů

Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Soči stříbro v závodě na 3000 metrů. Česká rychlobruslařka při obhajobě zlaté medaile z Vancouveru nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. Za olympijskou šampionkou z Turína na této trati dnes Sáblíková zaostala o 1,61 sekundy. První medaili pro pořadatelskou zemi získala překvapivě Olga Grafová na třetím místě.
09.02.2014 14:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků)

Skvělá Sáblíková je mistryní světa v závodě na 3000 metrů!

Martina Sáblíková vybojovala ve čtvrtek na mistrovství světa na jednotlivých tratích v nizozemském Heerenveenu zlato na trati 3000 metrů, stříbro získala Stephanie Beckertová z Německa, bronz patří Ireen Wüstové z Nizozemska.
22.03.2012 19:15 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Karolína Erbanová (44 článků)

Sáblíková získala na MS na 3000 m stříbro, prohrála s Wüstovou

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na mistrovství světa v Soči v závodu na 3000 metrů stříbrnou medaili. Vyhrála nizozemská favoritka Ireen Wüstová, s níž česká obhájkyně titulu prohrála o 2,37 sekundy.
21.03.2013 17:45 |

Sáblíková má stříbro! Na pět kilometrů ji porazila jen Nizozemka

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková (30) získala v závodě na 5000 metrů stříbro a svou celkově už šestou olympijskou medaili. Rychlejší byla jen Esmee Visserová, která tak dovršila zlatou šňůru nizozemských rychlobruslařek.
16.02.2018 13:35 |

Byla jsem hodně nervózní, ale medaili mám, radovala se Sáblíková

Rychlobruslařka Martina Sáblíková v Soči zkompletovala svoji olympijskou medailovou sbírku. Sice se jí nepodařilo na trati 3000 metrů obhájit zlato z Vancouveru, ale získala stříbro, které jí vedle dvou zlatých a jednoho bronzu dosud chybělo. Po závodě byla maximálně spokojená a užívala si další úspěch hvězdné kariéry.
09.02.2014 17:40 |

Sáblíková na úvod sezony deklasovala soupeřky na 3000 m

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková v pátek na úvod olympijské sezony drtila konkurenci. Pětinásobná mistryně světa vyhrála v prvním dílu SP v Berlíně na trati 3000 metrů v rekordu dráhy 4:00,75.
07.11.2009 16:10 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková vyhrála i druhý závod SP na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála v pátek v kazašské Astaně závod Světového poháru na 3000 metrů před Němkou Claudií Pechsteinovou a Nizozemkou Diane Valkenburgovou.
25.11.2011 12:45 |

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála i druhý závod na 3000 metrů v tomto ročníku Světového poháru v Astaně. Druhou Claudii Pechsteinovou dnes česká reprezentantka porazila jen o 31 setin sekundy. Oproti předchozímu závodu v Čeljabinsku, kde byla třetí, německá legenda stáhla svou ztrátu na Sáblíkovou téměř o sekundu.

Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na 3000 metrů, celkově je třetí

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na trati 3000 metrů, průběžně jí patří třetí pozice, když ztrácí na vedoucí Nizozemku Wüstovou 2,38 sekundy. Na druhé pozici je zatím Kanaďanka Christine Nesbittová.
18.02.2012 13:15 |

Sáblíková získala na univerziádě zlato v závodu na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na zimní univerziádě v Itálii s přehledem závod na 3000 metrů. Dvojnásobná olympijská vítězka z Vancouveru a dvojnásobná mistryně světa v této disciplíně tak získala zlato, které jako jediné ve své medailové sbírce dosud neměla.
14.12.2013 21:10 |

Sáblíková vládne dál! Na 3000 metrů opět všem ujela

Rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Hamaru vyhrála závod na 3000 metrů a upevnila si vedení v pořadí seriálu na dlouhých tratích, kterému kraluje nepřetržitě od roku 2007!
01.02.2015 15:30 |

Ledová královna opět čaruje. Sáblíková vyhrála i druhý závod na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková hledá marně přemožitelku na trati 3000 metrů. I ve svém druhém startu na této trati ve Světovém poháru zvítězila. Tentokrát triumfovala v japonském Naganu, když za jejím vítězným časem  4:03,57 zaostala druhá Antoinette de Jongová o necelou sekundu. Trojnásobná olympijská vítězka tak má nakročeno k už jedenáctému vítězství v celkovém hodnocení seriálu v řadě.
18.11.2016 11:35 |

Sáblíková se znovu prodrala na bednu, byla třetí na 1500 metrů

Den po triumfu v závodě na 3000 metrů skončila rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Moskvě třetí na poloviční trati. Už počtvrté v sezoně vyhrála Kanaďanka Christine Nesbittová.
29.01.2011 14:05 |

Znovu zlatá! Sáblíková se stala mistryní světa na trati 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala zlatou medaili v závodě na 3 000 metrů na mistrovství světa v ruské Kolomně. Druhou Nizozemku Ireen Wüstovou porazila o osm setin sekundy. Pro českou reprezentantku je to již 19 medaile ze světových šampionátů, přičemž hned ve 14 případech se jednalo o kov nejcennější.
11.02.2016 18:50 |

Sáblíkové vyklouzla šance na obhajobu už po úvodní pětistovce. Trojka nepomohla

Rychlobruslařka Martina Sáblíková  skončila pátá v závodě na 500 metrů a druhá na 3000 metrů na mistrovství Evropy ve víceboji. Obhájkyně prvenství ztrácí v Heerenveenu na vítězku obou disciplín Ireen Wüstovou v přepočtu 3,16 vteřiny. Sáblíková věří, že se jí podaří udržet alespoň medailovou pozici. Další Češka Nikola Zdráhalová je průběžně desátá.
06.01.2017 19:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Martin Zdráhala (1 článek)

Sáblíková dojela čtvrtá v závodě na 1500 metrů

Martina Sáblíková obsadila čtvrté místo v sobotním závodě na 1500 metrů Světového poháru rychlobruslařů v kazašské Astaně.
26.11.2011 12:10 |

Sáblíková byla v závodě na 1500 metrů pátá

Martina Sáblíková obsadila páté místo v sobotním závodě na 1500 metrů v rámci třetího podniku Světového poháru rychlobruslařů v nizozemském Heerenveenu, Karolína Erbanová skončila na pětisetmetrové trati šestá.
03.12.2011 16:30 |