Sáblíková má jisté vítězství ve SP na dlouhých tratích. Kraluje v něm devět let

Výsledek posledního závodu na 3000 metrů v německém Erfurtu není důležitý. Už nyní je jasné, že podeváté za sebou ovládne Světový pohár na dlouhých tratích Martina Sáblíková.
19.03.2015 20:01 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků)

Sáblíková drží neporazitelnost na dlouhých tratích. Ovládla i trojku v Inzellu

Trojnásobná olympijská šampionka Martina Sáblíková ovládla i třetí letošní závod Světového poháru na dlouhých tratích, když v závodu na 3000 metrů zdolala druhou Nizozemku Marije Jolingovou o devět desetin sekundy. Česká rychlobruslařka se tak poprvé v kariéře radovala z triumfu na dráze v Inzellu.
04.12.2015 17:45 |

Sáblíková vládne dál! Na 3000 metrů opět všem ujela

Rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Hamaru vyhrála závod na 3000 metrů a upevnila si vedení v pořadí seriálu na dlouhých tratích, kterému kraluje nepřetržitě od roku 2007!
01.02.2015 15:30 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková si v Heerenveenu dojela pro 40. vítězství ve Světovém poháru

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková si připsala jubilejní 40. individuální vítězství ve Světovém poháru, když si dnes dojela pro první místo v závodě na 3000 metrů v nizozemském Heerenveenu. Rodačka z Nového města na Moravě potvrdila svoji letošní dominanci na dlouhých tratích, když si i po čtvrtém startu udržela neporazitelnost.
11.12.2015 17:45 |

Sáblíková vládne už OSM LET! Vyhrála Světový pohár, i když zajela nejhůř v sezoně

Martina Sáblíková ovládla poosmé za sebou Světový pohár na dlouhých tratích. Stačilo jí k tomu čtvrté místo v dnešním závěrečném závodě na 3000 metrů při finále SP v Heerenveenu. Z překvapivého vítězství se radovala domácí Annouk van der Weijdenová.
15.03.2014 15:35 |

Sáblíková si může v pátek zajistit vítězství ve Světovém poháru

Česká reprezentantka Martina Sáblíková si může už v pátek v nizozemském Heerenveenu připsat šest triumf ve Světovém poháru v rychlobruslení na dlouhých tratích v řadě.
02.03.2012 08:20 |

Sáblíková i v nové sezóně myslí na vítězství

Ve vzdáleném Čeljabinsku bude v pátek zahájena rychlobruslařská sezona 2011/12. Dvojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková v ní bude usilovat o šesté vítězství ve Světovém poháru za sebou.Dlouhým tratím kraluje čtyřiadvacetiletá svěřenkyně trenéra Petra Nováka nepřetržitě od roku 2006.
17.11.2011 14:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků) , Petr Novák (167 článků) , Petr Novák (167 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků)

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková triumfovala v Heerenveenu a opět vyhrála SP

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se stala počtvrté za sebou celkovou vítězkou Světového poháru na dlouhých tratích. Dvojnásobná olympijská vítězka svou pozici korunovala triumfem v závěrečném závodu na 3000 m v Heerenveenu.
12.03.2010 18:35 |

Sáblíková vyhrála v Heerenveenu a popáté ovládla Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále Světového poháru v Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
05.03.2011 19:45 |

Sáblíková zvítězila v Heerenveenu: Bravo, Martino!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále SP v nizozemském Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
06.03.2011 12:15 |

Už je to tradice: Sáblíková zase vyhrála SP! Martina popáté zlatá!

07.03.2011 12:05 |

Sáblíková těsně vyhrála první závod Světového poháru

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála úvodní závod Světového poháru na trati 3000 metrů v ruském Čeljabinsku. Olympijská vítězka a obhájkyně celkového prvenství ve SP na dlouhých tratích porazila časem 4:06,54 minuty o 62 setin sekundy úřadující mistryni světa Nizozemku Ireen Wüstovou.
18.11.2011 13:25 |

Sáblíková vyhrála v Heerenveenu. Dál vládne Světovému poháru

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na Světovém poháru v nizozemském Heerenveenu závod na 5000 m a na dlouhých tratích zůstává v této sezoně neporažena. V přímém souboji dnes porazila druhou Němku Claudii Pechsteinovou suverénně o čtyři sekundy.
02.12.2011 18:45 |

Sáblíková: Je to mazec!

Udělala si z nich komparsistky. Rychlobruslařka Martina Sáblíková (24) vyhrála pošesté za sebou Světový pohár na dlouhých tratích.
04.03.2012 12:11 |

NEZASTAVITELNÁ! Sáblíková posedmé v řadě ovládla Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála posedmé za sebou hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích. Na stupních vítězů skončila v celkovém pořadí seriálu také její reprezentační kolegyně Karolína Erbanová, jež obsadila třetí místo na 1000 metrů.
09.03.2013 15:55 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Rychlobruslařka Sáblíková vyhrála posedmé za sebou Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála posedmé za sebou hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích.
09.03.2013 16:25 |

Sotva se Sáblíková oklepala ze zranění, už září. Vyhrála pětku v Astaně

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála v Astaně první závod olympijské sezony na 5000 metrů a upevnila si vedení v hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích.
29.11.2013 15:00 |

Skvělá Sáblíková! V Berlíně vyhrála závod na tři kilometry

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 3000 metrů a po třetím triumfu na dlouhých tratích za sebou si upevnila vedení v celkovém pořadí seriálu.
06.12.2013 17:25 |