Sáblíková je v polovině víceboje na MS třetí, pomohly jí i dva rekordy

Martina Sáblíková je v polovině víceboje na MS třetí a má nakročeno k třetímu zlatu za sebou. V Calgary si vylepšila osobní rekordy na 500 i 3000 metrů, přičemž tříkilometrovou trať suverénně vyhrála. Průběžné vedení drží Holanďanka Wüstová.
12.02.2011 23:55 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků)

Sáblíková je po polovině víceboje první a evropský titul má na dosah

Rychlobruslařka Martina Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji v Minsku v čele průběžného pořadí a míří za pátým kontinentálním triumfem v kariéře. Trojnásobná olympijská vítězka po čtvrtém místě na pětistovce ovládla závod na 3000 metrů a na druhou Ireen Wüstovou z Nizozemska má náskok 1,53 bodu. Třetí je další Nizozemka Antoinette de Jongová.
09.01.2016 14:25 |

Fantastická Sáblíková. Na MS si vylepšila dva rekordy

Sáblíková je po polovině víceboje na třetím místě
13.02.2011 00:40 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

SMŮLA: Sáblíková i přes pád vybojovala bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková i přes pád v závěrečné disciplíně víceboje získala bronz na mistrovství světa v Calgary.
13.02.2011 22:15 |

Sáblíková i přes pád vybojovala bronz na vícebojařském MS

Rychlobruslařka Martina Sáblíková i přes pád v závěrečné disciplíně víceboje získala bronz na mistrovství světa v Calgary. Její dvouletou nadvládu přerušila Nizozemka Ireen Wüstová, která slavila titul už v roce 2007.
14.02.2011 09:20 |

Fantastická Sáblíková ovládla i závod na 5000 metrů a slaví patnácté světové zlato

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se v ruské Kolomně stala poosmé za sebou mistryní světa na trati 5000 metrů, když druhou Carien Kleibeukerovou z Nizozemska porazila o téměř čtyři sekundy. Trojnásobná olympijská vítězka získala již patnáctou zlatou medaili ze světových šampionátů, z toho tři tituly má z víceboje.
12.02.2016 19:00 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Zdeptaná Sáblíková ani nechtěla startovat. Pak si dojela pro zlato

Martina Sáblíková si navzdory mizerné náladě připsala už třináctý domácí titul na časovce. Na společném mistrovství Česka a Slovenska za sebou nechala druhou Jarmilu Machačovou a třetí Anežku Drahotovou, která si stejně jako Sáblíková k cyklistice odskakuje takříkajíc pro zábavu.
23.06.2016 15:00 |

Sáblíková ovládla časovku v Tour de Feminin. V celkovém pořadí je třetí

Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková opanovala v cyklistickém závodu Tour de Feminin třetí etapu, kterou byla časovka na 17,8 km v polské Bogatynii. Mistryně republiky v této disciplíně vyhrála o 12 sekund před Američankou Briannou Walleovou a posunula se v průběžném pořadí z dvanáctého místa na třetí příčku.
12.07.2014 15:55 |

Třetí den padají teplotní rekordy, v Praze bylo 35,5 stupně

Teplotní rekordy padly ve středu na desítkách stanic. Nejvíc, 35,5 stupně, zatím naměřili v Praze-Karlově. Uvedl to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Teplotní rekordy padají už třetí den, vlna tropických veder potrvá do čtvrtka, kdy může být až 37 stupňů.
19.06.2013 18:25 |

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

AKTUALIZOVÁNO - Olympijská vítězka Martina Sáblíková už je doma! Letecký speciál s českými medailisty přistál na letišti v Praze minutu po dvanácté. Kromě přivítání se od jednoho z fanoušků Sáblíková dočkala i žádosti o ruku! Navíc na tiskové konferenci přiznala, že při přistání seděla v pilotní kabině.
02.03.2010 16:15 |

02.03.2010 17:55 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Úchylné tvrzení: Sáblíková není lesbička a do Soči se bát nemusí! Podle časopisu totiž spí se svým trenérem! Druhá Ornella, nebo oběť spiknutí!

Nebohá "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (26), největší olympijská naděje české výpravy, nebyla ušetřena geniálním kreslířem Štěpánem Marešem a Zeleným Raoulem, komiksem časopisu Reflex, který si skutečně servítky nebere.
30.01.2014 13:25 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků) , Štěpán Mareš (43 článků)

Sáblíková má olympijské stříbro v závodě na 3000 metrů

Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Soči stříbro v závodě na 3000 metrů. Česká rychlobruslařka při obhajobě zlaté medaile z Vancouveru nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. Za olympijskou šampionkou z Turína na této trati dnes Sáblíková zaostala o 1,61 sekundy. První medaili pro pořadatelskou zemi získala překvapivě Olga Grafová na třetím místě.
09.02.2014 14:35 |

Sáblíková se rozjela: Teď ještě získat bronz a přijít o panenství a bude to olympiáda snů!

"Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (26) potěšila všechny fanoušky "nádherným stříbrem z olympijského závodu na 3 kilometry":http://www.extra.cz/at-se-jdou-ty-holandanky-bodnout-nase-martina-je-stejne-nejlepsi-dalsi-olympijska-placka-je-doma a má před sebou týden volna.
10.02.2014 10:20 |

Sáblíková to dokázala! Soupeřky si namazala na chleba a je zlatá!

19.02.2014 16:30 |