Sáblíková je nová mistryně republiky a nejúspěšnější česká cyklistka

Martina Sáblíková, která v létě vymění brusle za kolo, si opět dojela pro titul domácí mistryně republiky v časovce. Její počet republikových titulů tak vzrostl na jedenáct a stala se tak nejúspěšnější českou cyklistkou posledních let.
25.06.2015 13:01 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků)

Sáblíková nebude na olympiádě závodit jako cyklistka. Kouč Novák zuří

Rychlobruslařka Martina Sáblíková mohla na olympijských hrách v Londýně startovat jako cyklistka, což se ale nakonec nestane.
27.03.2012 16:05 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Mladá cyklistka bez helmy a světel nepřežila střet s osobním autem na Jihlavsku

Teprve dvacetiletá cyklistka přišla o život při srážce s osobním vozem v Třešti na Jihlavsku. Cyklistka totiž při jízdě neměla řádné osvětlení ani reflexní prvky. V šetření je míra zavinění ostatních účastníků.
21.03.2014 09:20 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

Sáblíková přidala ke zlatu z časovky i titul mistryně ČR na silnici

Martina Sáblíková obhájila titul české mistryně v silniční cyklistice v závodě s hromadným startem a má znovu obě prvenství.
26.06.2011 16:35 |

"Cyklistka" Sáblíková olympiádu zatím NEVYBOJOVALA

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila na MS silničních cyklistů v dánské Kodani v časovce žen na 27,8 km na 28. místě a účast na olympijských hrách si tak nezajistila.
20.09.2011 17:25 |

Sáblíková trénuje v Brazílii. Mimo Rio a tajně

Cyklistka a rychlobruslařka Martina Sáblíková se nevzdává olympijského snu. Odjela do Brazílie, aby byla na svůj případný start připravená. Trénuje však na utajeném místě mimo Rio de Janeiro. Kvůli tomu, že nemá olympijskou akreditaci, nemůže si vyzkoušet závodní trať.
01.08.2016 16:10 |

Sáblíková ovládla časovku v Tour de Feminin. V celkovém pořadí je třetí

Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková opanovala v cyklistickém závodu Tour de Feminin třetí etapu, kterou byla časovka na 17,8 km v polské Bogatynii. Mistryně republiky v této disciplíně vyhrála o 12 sekund před Američankou Briannou Walleovou a posunula se v průběžném pořadí z dvanáctého místa na třetí příčku.
12.07.2014 15:55 |

Sáblíková na úvod sezony deklasovala soupeřky na 3000 m

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková v pátek na úvod olympijské sezony drtila konkurenci. Pětinásobná mistryně světa vyhrála v prvním dílu SP v Berlíně na trati 3000 metrů v rekordu dráhy 4:00,75.
07.11.2009 16:10 |

Sáblíková v Collalbu úspěšně vykročila za obhajobou titulu na ME

Dvojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková úspěšně vykročila za obhajobou titulu mistryně Evropy ve víceboji. Česká rychlobruslařská hvězda vyhrála v Collalbu závod na 3000 metrů, a protože předtím zajela dobře i svou slabší pětistovku, má po prvním dnu v čele průběžného pořadí v přepočtu náskok 1,56 sekundy před druhou Ireen Wüstovou z Nizozemska.
08.01.2011 17:40 |

Pánové, máte šanci: Nejlepší a nejrychlejší česká olympijská vítězka je bez chlapa

Držitelka mnoha olympijských medailí, mistryně světa v rychlobruslení Martina Sáblíková, je bez chlapa. Žije jen sportem a na jejích výsledcích to je znát. Nic jiného, než sport, ji nezajímá.  "Přítele nemám, skloubit by se to dalo, ale teď mám v hlavě jen sport a na nic jiného tam není místo. Do budoucna určitě neplánuji být sama. Už jsem o dětech přemýšlela, ale vzhledem k tomu, kolik mi je, mám ještě pár let čas a pak se uvidí.Teď žiju jen přípravou na olympiádu," řekla Super.cz Sáblíková v Karlových Varech, kam přijela na Golf festival golf cup.
05.07.2013 07:00 |

Skvělá Sáblíková vybojovala na MS ve víceboji další zlato

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková zakončila  jednu z nejvydařenějších  sezon  ve své kariéře ziskem titulu mistryně světa ve víceboji.  K triumfu v Berlíně pomohla trojnásobné olympijské šampionce výhra v závěrečném závodě na 5000 metrů, po kterém předstihla do té doby vedoucí Ireen Wüstovou z Nizozemska.
06.03.2016 19:30 |

Nejluxusnější fotka Sáblíkové: Takhle sexy jste rychlobruslařku ještě nikdy neviděli! Spadne vám čelist!

Fenomenální "rychlobruslařku":http://www.extra.cz/sablikova-to-dokazala-souperky-si-namazala-na-chleba-a-je-zlata a "cyklistku":http://www.extra.cz/sablikova-si-udelala-z-cyklistickeho-mistrovstvi-republiky-trhaci-kalendar-to-nebyl-zavod-to-byl-masakr "Martinu Sáblíkovou":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se v rámci různých fotoprojektů snažila nastylizovat spousta rádobyodborníků, kteří nedokázali uchopit Martininu osobnost tak, aby mohla naplno vyniknout.
04.12.2014 16:53 |

Sáblíková má olympijské stříbro v závodě na 3000 metrů

Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Soči stříbro v závodě na 3000 metrů. Česká rychlobruslařka při obhajobě zlaté medaile z Vancouveru nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. Za olympijskou šampionkou z Turína na této trati dnes Sáblíková zaostala o 1,61 sekundy. První medaili pro pořadatelskou zemi získala překvapivě Olga Grafová na třetím místě.
09.02.2014 14:35 |

Sáblíková na MS ve Španělsku spadla. Závod nedokončila

Martina Sáblíková nedokončila závod na mistrovství světa v silniční cyklistice. Závodnice vedoucí peloton upadly a česká rychlobruslařka se dostala mimo trať, když se vyhýbala ležícím cyklistkám. I když Sáblíková sama vstala, na kolo už nenasedla.
27.09.2014 17:05 |

Zdeptaná Sáblíková ani nechtěla startovat. Pak si dojela pro zlato

Martina Sáblíková si navzdory mizerné náladě připsala už třináctý domácí titul na časovce. Na společném mistrovství Česka a Slovenska za sebou nechala druhou Jarmilu Machačovou a třetí Anežku Drahotovou, která si stejně jako Sáblíková k cyklistice odskakuje takříkajíc pro zábavu.
23.06.2016 15:00 |

Rychlobruslařka Sáblíková porazila v časovce Huříkovou

Pětinásobná rychlobruslařská mistryně světa Martina Sáblíková dojela druhá v cyklistické časovce Českého poháru žen ve Slatině u Hradce Králové.
14.06.2009 17:45 |

Sáblíková má nakročeno k třetímu evropskému titulu ve víceboji

Rychlobruslařka Martina Sáblíková může v neděli získat již třetí titul mistryně Evropy ve víceboji.
09.01.2011 09:50 |