Sáblíková drží neporazitelnost na dlouhých tratích. Ovládla i trojku v Inzellu

Trojnásobná olympijská šampionka Martina Sáblíková ovládla i třetí letošní závod Světového poháru na dlouhých tratích, když v závodu na 3000 metrů zdolala druhou Nizozemku Marije Jolingovou o devět desetin sekundy. Česká rychlobruslařka se tak poprvé v kariéře radovala z triumfu na dráze v Inzellu.
04.12.2015 17:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků)

Sáblíková vstoupila do sezony výborně, vyhrála tříkilometrový závod v Inzellu

České rychlobruslařky Martina Sáblíková a Karolína Erbanová vyhrály v německém Inzellu závody na 3000 metrů, respektive 500 metrů a skvěle tak zahájily novou sezonu.
22.10.2011 10:55 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Sáblíková byla třetí na trojce v Inzellu a dál vede světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Inzellu třetí místo v závodě na 3000 metrů.
10.02.2013 13:30 |

Sáblíková byla na trojce v Inzellu druhá, prohrála s Wüstovou

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila na Světovém poháru v Inzellu druhá v závodu na 3000 metrů. Stejně jako na olympijských hrách v Soči prohrála s Nizozemkou Ireen Wüstovou, která byla rychlejší o 2,48 sekundy.
08.03.2014 19:15 |

Sáblíková má jisté vítězství ve SP na dlouhých tratích. Kraluje v něm devět let

Výsledek posledního závodu na 3000 metrů v německém Erfurtu není důležitý. Už nyní je jasné, že podeváté za sebou ovládne Světový pohár na dlouhých tratích Martina Sáblíková.
19.03.2015 20:01 |

Sáblíková vyhrála v Heerenveenu a popáté ovládla Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále Světového poháru v Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
05.03.2011 19:45 |

Sáblíková si v Heerenveenu dojela pro 40. vítězství ve Světovém poháru

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková si připsala jubilejní 40. individuální vítězství ve Světovém poháru, když si dnes dojela pro první místo v závodě na 3000 metrů v nizozemském Heerenveenu. Rodačka z Nového města na Moravě potvrdila svoji letošní dominanci na dlouhých tratích, když si i po čtvrtém startu udržela neporazitelnost.
11.12.2015 17:45 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková zvítězila v Heerenveenu: Bravo, Martino!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve finále SP v nizozemském Heerenveenu závod na 3000 metrů a popáté za sebou ovládla konečné pořadí seriálu na dlouhých tratích.
06.03.2011 12:15 |

Už je to tradice: Sáblíková zase vyhrála SP! Martina popáté zlatá!

07.03.2011 12:05 |

NEZASTAVITELNÁ! Sáblíková posedmé v řadě ovládla Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála posedmé za sebou hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích. Na stupních vítězů skončila v celkovém pořadí seriálu také její reprezentační kolegyně Karolína Erbanová, jež obsadila třetí místo na 1000 metrů.
09.03.2013 15:55 |

Sáblíková vládne už OSM LET! Vyhrála Světový pohár, i když zajela nejhůř v sezoně

Martina Sáblíková ovládla poosmé za sebou Světový pohár na dlouhých tratích. Stačilo jí k tomu čtvrté místo v dnešním závěrečném závodě na 3000 metrů při finále SP v Heerenveenu. Z překvapivého vítězství se radovala domácí Annouk van der Weijdenová.
15.03.2014 15:35 |

Kariéra snů nebere konce. Sáblíková pojedenácté ovládla SP

Od sezony 2006/07 vládne rychlobruslařka Martina Sáblíková Světovému poháru na dlouhých tratích. K letošnímu celkovému triumfu jí stačilo druhé místo  v závodě na 3000 metrů v Berlíně, když nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. V Berlíně se na medailové pozici umístila i Karolína Erbanová, která skončila třetí na kilometrové trati.
29.01.2017 19:50 |

Sáblíková: Zlatou tečku za sezonou jsem si užila

Rychlobruslařka Martina Sáblíková potvrdila na mistrovství světa v Inzellu, že je královnou dlouhých tratí.
12.03.2011 19:20 |

Sáblíková dnes zahájí MS závodem na tříkilometrové trati

Rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou čeká ode dneška poslední velká akce sezony. Dvojnásobná olympijská vítězka bude hlavní hvězdou mistrovství světa na jednotlivých tratích v Inzellu.
10.03.2011 09:20 |

Rychlobruslařka Sáblíková ovládla trojku v závodě SP v Moskvě

Rychlobruslařka Martina Sáblíková poprvé v sezoně vyhrála závod Světového poháru a je zpátky ve hře o celkové prvenství. Dvojnásobná olympijská šampionka byla v Moskvě, kde se koná čtvrtý díl seriálu, nejrychlejší na trati 3000 metrů.
28.01.2011 16:40 |

Sáblíková slaví na dlouhé trati! Ovládla 'trojku' v Heerenveenu

Martina Sáblíková slaví první triumf na vytrvalecké trati v nové sezoně Světového poháru. Česká rychlobruslařka vyhrála v nizozemském Heerenveenu závod na 3000 metrů časem 4:02,84 minuty.
12.12.2014 17:51 |

Sáblíková ovládla 'trojku' v Hamaru a má na dosah triumf v SP

Rychlobruslařka Martina Sáblíková potvrdila v norském Hamaru nadvládu nad dlouhými tratěmi. Trojnásobná olympijská vítězka si po triumfu v závodě na 3000 metrů upevnila vedení v průběžném pořadí Světového poháru.
01.02.2015 16:32 |

Lidé znovu rozdávali známky jako ve škole. Jak si stojí Babiš nebo Zeman?

Všechna ministerstva vlády Bohuslava Sobotky i prezidentská kancelář dostaly od lidí na vysvědčení v průměru trojku, tedy dobrou. Lepší trojku mají ministerstva kultury a životního prostředí, naopak horší trojku ministerstvo zdravotnictví, píše ČTK.
27.05.2016 15:25 |

SÁBLÍKOVÁ NEPOJEDE patnáctistovku, šetří síly na parádní disciplínu

Rychlobruslařka Martina Sáblíková nenastoupí na mistrovství světa v Inzellu do dnešního závodu na 1500 metrů.
11.03.2011 13:35 |