Sáblíková deklasovala své soupeřky a vyhrála i závod s hromadným startem

Královnou společného mistrovství Česka a Slovenska v silniční cyklistice v Žilině je jednoznačně Martina Sáblíková. Po triumfu v časovce si dojela pro jasné vítězství i v závodě s hromadným startem.
27.06.2015 13:06 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků)

Sáblíková vyhrála závod s hromadným startem. Poprvé v kariéře

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vůbec poprvé v kariéře zvítězila v závodě s hromadným startem. Česká olympijská šampionka ovládla Světový pohár v Soulu, kde se v neděli dařilo i Karolíně Erbanové. Po třetím místě na sobotní pětistovce vyhrála bronz i na dvojnásobné trati.
23.11.2014 16:41 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků) , Karolína Erbanová (37 článků)

Domračevová vyhrála závod biatlonistek s hromadným startem

Běloruska Darja Domračevová vyhrála nedělní závod na 12,5 kilometru s hromadným startem v rámci šestého kola Světového poháru biatlonistek.
22.01.2012 14:10 |

Zlatá tečka! Koukalová ovládla závod s hromadným startem

Gabriela Koukalová připravila českým fanouškům fantastickou tečku za biatlonovým víkendem v Novém městě na Moravě. V dnešním závodě s hromadným startem předčila všechny svoje soupeřky a podruhé v letošním ročníku Světového poháru vystoupala na nejvyšší stupínek.
18.12.2016 15:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (196 článků)

Famózní Češky ovládly pódium. Koukalová vyhrála, Puskarčíková byla třetí

Biatlonistka Gabriela Koukalová vyhrála závod s hromadným startem v Oberhofu. Díky čtvrtému vítězství v sezoně vládne i celkově Světovému poháru. Bezcdhybnou střelbou se na pódium dostala i Eva  Puskarčíková. Biatlonista Michal Krčmář skončil devátý v závodě s hromadným startem ve Světovém poháru v Oberhofu. Další český jezdec Ondřej Moravec na desítku nedosáhla  skončil třináctý.
08.01.2017 15:50 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků) , Michal Krčmář (16 článků) , Simon Schempp (1 článek)

Fourcade získal na MS biatlonistů třetí zlato, vyhrál závod s hromadným startem

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu závod na 15 kilometrů s hromadným startem.
11.03.2012 15:25 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

ZLATO! Zuzana Hejnová deklasovala soupeřky a obhájila titul mistryně světa

Zuzana Hejnová nenašla ve finále běhu na 400 metrů překážek přemožitelku a obhájila titul světové šampionky. Její výkon byl naprosto suverénní, své soupeřky doslova deklasovala nejlepším letošním světovým časem 53,50 sekundy. Oštěpař Vítězslav Veselý skončil až osmý.
26.08.2015 14:46 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

NEZASTAVITELNÁ Sáblíková: ovládla i hlavní závod cyklistického MČR

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla na domácím cyklistickém šampionátu po časovce jednotlivkyň a dvojic i závod s hromadným startem.
26.06.2010 21:25 |

Sáblíková obhájila cyklistický double, vyhrála časovku i hromadný závod

Martina Sáblíková dominovala na společném mistrovství ČR a Slovenska v silniční cyklistice po časovce i závodu s hromadným startem. Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení ve Slavkově u Brna obhájila loňský double.
28.06.2014 15:00 |

Dokonalé loučení, Sáblíková zakončila sezonu dvěma výhrami

Dominanci na rychlobruslařském oválu opět potvrdila Martina Sáblíková. Ve finále Světového poháru v Erfurtu nejprve splnila na distanci 3000 metrů úlohu velké favoritky, aby pak jasně vyhrála závěrečný závod s hromadným startem.
22.03.2015 18:11 |

MS: Silniční závod s hromadným startem vyhrál Brit Cavendish

Favorizovaný britský cyklista Mark Cavendish se stal mistrem světa v závodu s hromadným startem. Druhý dnes skončil ve spurtu Australan Matthew Goss. Pro bronz si dojel Němec André Greipel, jenž projel cílem prakticky shodně se čtvrtým Švýcarem Fabianem Cancellarou a musela mezi nimi rozhodnout až cílová fotografie.
25.09.2011 21:50 |

Birnbacher vyhrál závod s hromadným startem, Šlesingr byl pátý

Německý biatlonista Andreas Birnbacher zvítězil v závěrečném spurtu závodu Světového poháru s hromadným startem v italské Anterselvě.
21.01.2012 16:25 |

Sáblíková na úvod sezony deklasovala soupeřky na 3000 m

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková v pátek na úvod olympijské sezony drtila konkurenci. Pětinásobná mistryně světa vyhrála v prvním dílu SP v Berlíně na trati 3000 metrů v rekordu dráhy 4:00,75.
07.11.2009 16:10 |

Nejluxusnější fotka Sáblíkové: Takhle sexy jste rychlobruslařku ještě nikdy neviděli! Spadne vám čelist!

Fenomenální "rychlobruslařku":http://www.extra.cz/sablikova-to-dokazala-souperky-si-namazala-na-chleba-a-je-zlata a "cyklistku":http://www.extra.cz/sablikova-si-udelala-z-cyklistickeho-mistrovstvi-republiky-trhaci-kalendar-to-nebyl-zavod-to-byl-masakr "Martinu Sáblíkovou":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se v rámci různých fotoprojektů snažila nastylizovat spousta rádobyodborníků, kteří nedokázali uchopit Martininu osobnost tak, aby mohla naplno vyniknout.
04.12.2014 16:53 |

Rychlobruslařka Sáblíková vládne i na silnici. Má cyklistický "double"

Martina Sáblíková se stala na společném šampionátu ČR a Slovenska v Nové Dubnici cyklistickou mistryní republiky v závodě s hromadným startem. Rychlobruslařská hvězda vyhrála i čtvrteční časovku a stejný double se jí povedl již potřetí v historii - oba závody opanovala také v letech 2010 a 2011.
22.06.2013 22:05 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Biatlonisté Soukup se Šlesingrem bodovali v závodě s hromadným startem

Německý biatlonista Andreas Birnbacher zvítězil v závodě s hromadným startem Světového poháru v německém Oberhofu, druhý skončil Francouz Simon Fourcad. Jaroslav Soukup obsadil konečné devátenácté místo.
08.01.2012 19:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (64 článků) , Jaroslav Soukup (64 článků)

Biatlonistům se v závodě s hromadným startem moc nedařilo

Norský biatlonista Emil Hegle Svendsen si dojel pro prvenství v závodě s hromadným startem během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhé místo obsadil Němec Andreas Birnbacher a třetí pozici pak ruský objev posledních závodů Jevgenij Garaničev.
05.02.2012 17:20 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků)

Biatlon: Vítková skončila v závodu s hromadným startem druhá!

Biatlonistka Veronika Vítková skončila v nedělním závodu s hromadným startem druhá. Nestačila na Bělorusku Darju Domračevovou, třetí skončila Norka Tiril Eckhofová.
11.01.2015 13:01 |

Znovu na bedně! Vítková dojela v závodě s hromadným startem třetí

Další umístění na stupních vítězů si připsal český biatlon. Veronika Vítková dokázala v dramatickém finiši závodu s hromadným startem vybojovat třetí místo. Do elitní desítky se vešla i devátá Gabriela Soukalová. Třetí Češka Jitka Landová skončila v Ruhpoldingu šestadvacátá.
18.01.2015 13:21 |