Článek

S přítelem spolu nespíme, protože...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
10.02.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Ariana a Raven: Jsme spolu 10 let, ale už dva roky spolu nespíme!

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, moc se mi líbíte vy i vaše rubrika. Mám takový problém a chtěla bych vás poprosit o radu. Je mi 31 let, jsme s přítelem spolu téměř 10 let a bez dvou měsíců spolu skoro dva roky nespíme!
04.06.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Nespíme spolu. Ztloustl a mě to odpuzuje

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, jsem vaše každodenní čtenářka a velká obdivovatelka. Obracím se na vás se svým trápením. Žiji tři a půl roku s přítelem. Je mi 22, jemu 20 let. Momentálně se nacházíme v situaci, kdy spolu už nespíme a ani jeden po tom netouží.
08.12.2009 08:05 |

podobné články

Krkavčí matka: Dávala dceři drogy, aby si mohla užívat milostné hrátky s přítelem, dívka v nemocnici zemřela

 
Otřesný případ matky řeší soud v Anglii. Michala Pyke, (37) tu spolu se svým teď už ex-přítelem čelí obvinění, z psychického i fyzického zneužívání dcery Poppy (†4), která za nejasných okolností zemřela v červnu 2013. Matka jí spolu s přítelem měla podávat drogy a utišující léky, aby jí dcera nerušila při sexuálních hrátkách s přítelem.
01.12.2016 23:15 |

podobné články

Herečka, která se přiznala k bisexualitě, kápla božskou: S manželem spolu vůbec nespíme

 
Herečka Megan Fox  (28) směle odhalila pozadí vztahu dvou zaneprázdněných hollywoodských herců. S manželem Brianem Austinem Greenem prý spolu vůbec nesouloží. Nemají na to čas. Vychovávají tři děti a snaží se zvládat obrovské množství pracovních závazků. Na sex tak nezbývá síla ani prostor.
06.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Už spolu vůbec nespíme, protože ona vždycky…

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
25.10.2016 12:15 |

podobné články

Jiří Krytinář (120 cm): Pět let neměl sex s manželkou!

 
Nejmenší tuzemský herec Jiří Krytinář (61) je zoufalý! Už přes pět let totiž neměl sex se svou manželkou Magdou. „Už nespíme spolu, ale jenom vedle sebe,“ smutně přiznává herec. Je na obzoru rozvod?
27.04.2009 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krytinář (141 článků)

Jiří Krytinář: Pět let neměl sex s manželkou!

 
Nejmenší tuzemský herec Jiří Krytinář (61, 120 cm) je zoufalý! Už přes pět let totiž neměl sex se svou manželkou Magdou. „Už nespíme spolu, ale jenom vedle sebe,“ smutně přiznává herec. Je na obzoru rozvod?
27.04.2009 13:53 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krytinář (141 článků)

Brad a Angelina poprvé přiznali: Nespíme spolu! Bydlíme už každý jinde...

 
LOS ANGELES (šum) – Angelina Jolie (34) a Brad Pitt (45) – kdysi hvězdný pár snů. A dnes? Oba sice tvrdí, že je jejich vztah v naprostém pořádku, jejich přátelé ale vědí své…
08.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Angelina Jolie (2045 článků)

Sexbomba Mesarošová tvrdí: S Antoniem spolu nespíme!

 
Modelka a věčná hledačka bohatých mužů Dominika Mesarošová se ve společnosti čím dál častěji ukazuje se svým expřítelem, italským podnikatelem Antoniem Tornagem.
21.04.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (561 článků)

Mesárošová zase s Antoniem? Ne, nespíme spolu, dušuje se prsatka

 
Modelka otevřela pusu a zapla mozek.
22.04.2010 03:20 |

podobné články

Exmilenka Mareše Svobodová: Nespíme spolu

 
A je po spekulacích! Milenkou moderátora Leoše Mareše (34) už nikdy nebude jeho expartnerka Hana Svobodová (23). Právě s ní byl moderátor paradoxně v posledních týdnech několikrát spatřen, a to i přes skutečnost, že má nový vztah se slovenskou topmodelkou Michaelou Kociánovou (23). „Je to vyloučené, jsme a budeme už jen kamarádi. Snad už ty drby o nekonečném mileneckém poměru mezi mnou a Leošem skončí,“ řekla Svobodová, která si vztahem s Marešem výrazně polepšila v kariéře.
01.02.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků) , Hana Svobodová (214 článků) , Michaela Kociánová (97 článků)

Už spolu skoro nespíme…kvůli spolubydlící!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
23.10.2016 12:10 |

podobné články

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Neslibujeme, nespíme, neklikáme, nekopeme kolem sebe, začala kampaň ODS

 
Předseda ODS a premiér Petr Nečas při zahájení volební kampaně do komunálních a senátních voleb prohlásil, že jeho strana ji nepojímá jako bratrovražedný souboj na pravici, a zdůraznil, že pro uskutečnění reforem je důležitý společný tah na branku na úrovni koalice. Neopomněl ale přitom si do svých partnerů rýpnout stejně jako ostatní řečníci ODS prezentující start kampaně.
03.09.2010 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Proč nespíme? Může za to úplněk!

 
Spali jste, nebo jste noci v posledních dnech spíše probděli? Pokud je správně za b), tak vězte, že svůj podíl na bezesném převalování v posteli nemá stáří či starosti, ale středeční úplněk a současná změna počasí!
14.10.2011 12:05 |

podobné články

In-game záběry z Gears of War: Judgment a představení Overrun módu

 
Los Angeles možná spí, ale my určitě nespíme (i když bychom možná chtěli) a probíráme se tunami materiálu, které se na nás vyvalily jako horda Locustů. Takže by se v nich skoro ztratil dokument o tak trochu upozaděném (vlastně na tiskovce Microsoftu nelogicky upozaděném) Gears of War Judgment, z nějž je zjevně hotové víc, než jen onen trailer. Zde si můžete prohlédnout...
05.06.2012 12:00 |

podobné články

Vychladlá postel Martiny Gavriely (35): S Marcusem už nespíme!

 
No to je k nevíře - bývalá pornoherečka a moderátorka zažívá krizi se svým partnerem Marcusem Tranem! A za vším je nedostatek sexu, který se ze života páru úplně vytratil. Martina si tak intimní radovánky může tak maximálně připomenout na svých fotografiích z mládí. O trampotách prsaté Martiny jsme zjistili více.
28.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (148 článků)

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: S jezdci superbiků nikdy nespíme a já vám nyní řeknu proč!

 
Přináším první „poddeštníkové“ zákulisní informace z celosvětového poháru superbiků, dnes ze slunného okruhu ve Španělsku – Aragonu. V zemi, kde panuje božská maňána, se to sexy holkami jen hemžilo, čecháčkovsky řečeno - pastva koziček, kam se podíváš.
22.04.2014 19:10 |

podobné články

Sexy zápisky redakční Umbrella girl: Na Diamond Race jedině v Lambu! Zkrotím ho i v podpatcích, a navíc mi jde k pleti

 
Potvrzeno! Neskutečně šťastná oznamuji, že již v půlce června se můžete těšit na "exkluzivní zápisky":http://www.extra.cz/sexy-zapisky-redakcni-umbrella-girl-s-jezdci-superbiku-nikdy-nespime-a-ja-vam-nyni-reknu-proc z adrenalinového závodu luxusních aut Diamond Race.
05.05.2014 10:30 |

podobné články