Článek

S pistolí na lékárníka! Znáte ho?

 
Maskovaný muž v maskáčích vtrhl v úterý v podvečer do lékárny v bohumínské Bezručově ulici.
24.11.2016 21:15 |

podobné články

Podobné články

Šílenec z Prachaticka vytáhl pistoli na děti!

 
S poplašnou pistolí zaútočil na děti z azylového domu Rybka podivín z městečka na Prachaticku. Muž (62), který se živí sběrem šrotu, na obyvatele zařízení pokřikoval rasistické nadávky, vyhrožoval jim smrtí a nakonec vytáhl startovací pistoli a střílel.
26.08.2009 05:15 |

podobné články

Jitka Asterová zažila noc plnou hrůzy: Neznámý útočník s pistolí jí vyhrožoval zabitím

 
Herečka Jitka Asterová  (51) měla v noci na včerejšek pěkně nahnáno. Právě v ono magické datum 11. 11. 2011 zažila ve večerních hodinách pěkné drama v jednom z pražských barů, kam vyrazila na jazzový dýchánek. Totožný bar na pražských Vinohradech si za terč svého šíleného útoku totiž vybral útočník s pistolí, který se přes návštěvníky oháněl pistolí, a bezostyšně jim vyhrožoval, že je zastřelí. Kauzu dnes přináší Nedělní Aha!
13.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (283 článků)

Pistolí děsil pacienty nemocnice!

 
Šílenec (37) s pistolí v ruce k smrti vyděsil pacienty nemocnice v Chomutově. Jedna z pacientek popsala, že muž pobíhá s pistolí v ruce po areálu a cosi vykřikuje. Lékaři okamžitě přivolali policii.
27.10.2013 13:30 |

podobné články

Postřelil ženy jateční pistolí!

 
S jateční pistolí zaútočil Jiří L. (56, na snímku) na družku Naděždu Š. (45) a její tetu Růženu J. (58). S pistolí se náhle objevil nad jejich postelí loni 8. dubna.
20.10.2016 16:15 |

podobné články

Dvouletý chlapec zastřelil svého devítiletého bratra: Matka je nechávala hrát si s pistolí

 
V nemocnici ve Phoenixu v americkém státě Arizona zemřel devítiletý chlapec, kterého matčinou pistolí střelil do hlavy jeho dvouletý bratr. S odvoláním na místní policii to dnes uvedla agentura AP. Matka přiznala, že dříve nechávala batole s pistolí si hrát, když nebyla zbraň nabitá. Žena je teď ve vazbě. Neštěstí se stalo v pondělí, o den později Landen Lavarnia zranění podlehl, upřesnil policejní mluvčí Vince Lewis.
22.03.2017 10:15 |

podobné články

Šok na autogramiádě Andreje Babiše. Neznámý muž na něho vytáhl pistoli

 
REPORTÁŽ Pistoli vytáhl během setkání s občany v Jindřichově Hradci na Andreje Babiše neznámý mladík. Naštěstí šlo jen o vodní pistoli a Babiš tak dostal zásah pouze vodou, což mu ale v deštivém počasí příliš neublížilo. „Lekli jsme se, ale nakonec jsme se tomu zasmáli,“ řekl jeden z jihočeských kandidátů do Poslanecké sněmovny za ANO Roman Kubíček. Andrej Babiš s lidmi nejen v Jindřichově Hradci, ale pak i v Táboře podiskutoval například o dálnici nebo i o zdravotnictví. Pro ParlamentníListy.cz se bývalý ministr financí vyjádřil k bouračce ministra Zaorálka i k šéfce kontrolního výboru Evropského parlamentu. „Ta paní nesnáší Českou republiku, nesnáší mě,“ řekl o Ingeborg Grässleové Babiš a označil ji za pokrytce.
16.09.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12424 článků)

Znáte ho? Lupič, co sebral peníze s pistolí v ruce, stále uniká!

 
S pistolí v ruce si "vybral" peníze již 17. května, přesto policii stále uniká. Poznáváte muže, který loupil v Kloboukách na Břeclavsku? Ozvěte se policii.
30.10.2012 14:35 |

podobné články

Soud odsoudil na 8 let lékárníka, který poskytoval léky výrobcům drog

 
Česká republika se v minulých letech stala evropskou jedničkou ve vaření pervitinu z volně dostupných léků.
31.03.2010 20:40 |

podobné články

Soud potvrdil lékárníku Monakovovi osmiletý trest za prodej léků výrobcům pervitinu

 
Vrchní soud v Praze v úterý potvrdil osmiletý trest pro pražského lékárníka Andreje Monakova, který prodával léky s obsahem pseudoefedrinu výrobcům pervitinu.
25.05.2010 11:35 |

podobné články

ŘEZNÉ RÁNY NA KRKU! Kdo je způsobil strakonickému lékarníkovi?

 
Napadení lékárníka ze Strakonic vyšetřuje policie z jižních Čech. Muž měl řezné rány na krku a ležel v krvi ve své lékárně, kde ho našli jeho známí.
21.06.2011 15:00 |

podobné články

Helena Vondráčková, rozená Zettlová: Na prvního otce se dobře pamatuji!

 
Helena Vondráčková (65) poprvé promluvila o muži, který byl první dva roky života jejím legitimním otcem. Jde o jistého Zdeňka Zettla – lékárníka, kterému prostí lidé říkali jednoduše mastičkář. Zettl si vzal Heleninu maminku Blaženku a nějakou dobu žil v marné naději, že blonďatá holčička je jeho dcerou, i když u ní marně hledal své geny. Netušil, že se jeho choť Blaženka už nějakou dobu tajně schází s Jiřím Vondráčkem (†90).
30.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (929 článků) , Jiří Vondráček (81 článků)

Ministr zdravotnictví zakročil kvůli cenám léků

 
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) odvolal k dnešku ředitele Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Pavla Březovského a dočasným řízením pověřil dosavadního vedoucího lékárníka nemocniční lékárny ostravské městské nemocnice Zdeňka Blahutu. Důvodem je nespokojenost s jeho řízením, zejména v oblasti cen a úhrad léků. Vytýká mu také nedostatky v dozorových činnostech a nedostatečnou kontrolu nakládání s veřejnými prostředky. ČTK to sdělilo ministerstvo.
10.02.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Svatopluk Němeček (368 článků)

Kvůli penězům uřízl podnikateli penis: Česko Íránce vydá do USA

 
Myslel si, že se přes Česko snadno dostane za rodinou do Španělska. Česká policie ho ale ve spolupráci s americkou FBI dopadla na Letišti Václava Havla. Soud nyní rozhodl, že Íránec, který se podílel na brutálním mučení kalifornského lékárníka, bude vydán do Spojených států.
05.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4811 článků)

Soud schválil vydání Íránce obviněného z mučení do USA

 
Městský soud v Praze rozhodl, že Íránec Hosejn Najerí, který je obviněn za podíl na mučení a únosu lékarníka z Kalifornie, bude vydán do USA, kde mu hrozí doživotní trest. Rozhodnutí zatím není pravomocné - Najerí si ponechal lhůtu na odvolání a konečný souhlas s vydáním musí také vyslovit ministryně spravedlnosti Helena Válková.
05.03.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (338 článků)

Cizinec při únosu uřízl oběti penis, soud ho vydal do USA!

 
Pražský městský soud dnes povolil vydání Íránce Hosejna Najerího do Spojených států. V USA muži hrozí doživotí za podíl na únosu a brutálním mučení kalifornského lékárníka.
05.03.2014 17:50 |

podobné články

Česko vydá íránského únosce do USA: Uřízl penis lékárníkovi!

 
Český soud rozhodl o vydání Íránce Hosejna Najerího. Ten v USA unesl lékárníka, vydíral ho a uřízl mu penis.
06.03.2014 12:15 |

podobné články

Ani majitel sítě lékáren nemusí platit stotisícové alimenty, rozhodl soud

 
Zlatokopky a zlatokopové, máte utrum! Po rozvodu už nebudete moci svévolně donekonečna ždímat bohatého expartnera. Ústavní soud totiž v precedenčním případu lékárníka Vladimíra Müllera rozhodl, že při stanovení výživného pro děti rodičů s nadstandardními příjmy musejí soudy hledat přiměřenou hranici.
22.12.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Müller (3 články)

dTest: Léky s paracetamolem

 
Podle čeho se rozhodujete při koupi léku proti bolesti a horečce? Dbáte na rady lékárníka či svého ošetřujícího lékaře? Máte svoji oblíbenou značku, nebo se rozhodujete až v lékárně podle ceny? Čtete pozorně příbalové informace? Naše srovnání léků s paracetamolem vám může napříště v orientaci pomoct.
01.01.2018 07:35 |

podobné články

Lupič s pistolí přepadl pobočku spořitelny!

 
Lupič ozbrojený pistolí přepadl dopoledne pobočku České spořitelny v Praze - Vinoři. Muž nakonec zbraň nepoužil  a celé přepadení se obešlo bez zranění.
28.04.2009 15:16 |

podobné články