Článek

Rychtáři, proč lžeš? Psychiatrická léčebna se ohradila proti nařčení manžela zesnulé Bartošové

 
Psychiatrická léčebna v pražských Bohnicích se ohradila proti nařčení Josefa Rychtáře  (56) , že Iveta Bartošová  (✝48) zde byla v roce 2013 léčena v nelidských podmínkách, ve zbídačeném stavu, v místnosti plné plísní. "Nejspíš její poslední hospitalizace byla i důvodem k tomu, že se odmítala na konci života léčit. Měla obrovskou fobii z nemocnice a lékařů," nechal se slyšet Rychtář.
14.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků) , Josef Rychtář (1290 článků)
Podobné články

6 depresivních fotek z opuštěného blázince: Na zdech a po zemi se plazí strašidelné stíny

 
Tahle opuštěná "psychiatrická léčebna":http://www.extra.cz/tema/psychiatricka-lecebna v italské Parmě k tomu přímo vyzývala. Brazilský umělec Herbert Baglione, který dokonale ovládá umění street artu, se rozhodl, že téhle staré nemocnici, kde se už nikdo neléčí, dá novou tvář.
01.08.2013 19:55 |

podobné články

Děti na LSD? Temná psychiatrická léčebna v Dubí poodhalila svá tajemství a podivné experimenty!

 
O historii Lesního zámečku známého jako Dětská psychiatrická léčebna v severočeském Dubí se toho moc neví, ale dost na to, "abychom tohle místo mohli zařadit mezi nejtajemnější v celém Česku":http://www.extra.cz/10-strasidelnych-obrazku-opustene-viktorianske-nemocnice-kde-byli-zoufali-pacienti-podrobeni-lecbe-elektrickym-sokem.
01.07.2014 17:40 |

podobné články

Léčebna Šternberk šlape po důstojnosti pacientů, zjistil úřad ombudsmana

 
Psychiatrická léčebna ve Šternberku podle kanceláře ombudsmana dlouhodobě nerespektuje práva pacientů. Ti bývají umisťováni do síťových lůžek a musí nosit nedůstojné ústavní oblečení. Zástupkyně ombudsmana Jitka Seitlová připomněla, že Úřad veřejného ochránce práv upozorňoval léčebnu na nedostatky od roku 2008. Nyní podruhé v historii přikročil k udělení sankce, kterou je zveřejnění celého případu. Léčebna nechce věc komentovat.
15.06.2010 11:10 |

podobné články

Urážka Miloše Zemana! vystoupila psychiatrička proti Sobotkovi kvůli „rozpadu osobnosti“ prezidenta

 
Jako jednoznačnou urážku prezidenta Miloše Zemana hodnotí slova premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) přední pražská psychiatrička. Jde o Sobotkovu reakci na Zemanův výrok, že se premiér chová jako svině. Sobotka zareagoval tím, že hlava státu trpí rozpadem osobnosti. Psychiatrička se Zemana zastala na stránkách deníku Aha!
27.06.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17929 článků) , Bohuslav Sobotka (9289 článků)

Bohnická léčebna slaví 100 let. Jak se změnila léčba pacientů?

 
Psychiatrická léčebna v pražských Bohnicích oslavila sté výročí vzniku. Jak se za tu dobu změnila léčba nemocných?
22.04.2009 15:09 |

podobné články

Josefe Rychtáři, ty lžeš? Máme důkaz o nepravdách exmilence Ivety Bartošové

 
Bývalý přítel Ivety Bartošové  (47) Josef Rychtář  (55) sice tvrdí, že zpěvačku Zdeněk Macura  (39) z jeho spárů vytrhl nejspíš násilím a že pěnice nebyla ve stavu, kdy o sobě mohla rozhodovat, neuvědomuje si ale, že sám si zadělává na malér. V podobně příšerném stavu totiž byla již několik týdnů předtím a Rychtářovi tak může hrozit trestní stíhání kvůli neposkytnutí pomoci.
07.07.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků)

Lžeš, Miloši. Jan Čulík píše prezidentovi po vánočním projevu a apeluje na jeho svědomí

 
K Vánočnímu poselství prezidenta Miloše Zemana se vyjádřil i šéfredaktor serveru Britské listy Jan Čulík. „Miloši, proč lžeš?“ ptá se.
26.12.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17929 článků)

Macura trénuje box: Rychtáři, připrav se na pěstní souboj

 
Rychtáři prchej! Obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové (47) Zdeněk Macura (39) začal trénovat box.
19.01.2014 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků)

Rychtáři, proč lžeš? Muzikanti dávají od Džambule ruce pryč!

 
Tak přesně tohle bylo jasné od začátku. Pohádkový dědeček breptáček alias Josef Rychtář (55) vodí všechny kolem za nos! Ještě začátkem týdne se rádoby manažer odepsané pěnice chvástal, kterak Ivetka zkouší na listopadový koncert se super kapelou Boom! Band známou z účinkování s Karlem Gottem v Carnegie Hall a ostatní špičkou domácí popové scény. Že o chystaném vystoupení neví ani kapelník Jiří Dvořák je dost zvláštní.
17.10.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4423 článků) , Jiří Dvořák (190 článků) , Josef Dvořák (139 článků) , Karel Dvořák (41 článků) , Karel Dvořák (41 článků) , Karel Dvořák (41 článků)

Martucci chce urnu Bartošové výměnou za víc jak půl miliónu. Rychtáři, co ty na to?

 
Domenico Martucci  (38) chce od Josefa Rychtáře  (56) urnu s popelem Ivety Bartošové  (✝48) , respektive chce, aby ji dal rodině zesnulé zpěvačky, která by si ji přála pohřbít na hřbitově ve Frenštátu. Takhle zní jeho nabídka:
12.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků) , Domenico Martucci (365 článků) , Josef Rychtář (1290 článků)

Válka mezi Rychtáři: Syn Josef promluvil o nehodě své družky

 
Mohly být mrtvá a nemusela nikdy chodit! Už tři roky taková obvinění předhazuje Josef Rychtář (56) svému synovi. Vyčítá mu nehodu, při které jen o vlásek unikla smrti jeho družka Lucie (25). Josefu Rychtáři ml. (29) promluvil, jak to bylo.
16.07.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1290 článků)

Bartošové bratr Lumír se obává dalších excesů "říčanského démona": Co prý Rychtář chystá?

 
Rodina zesnulé Ivety Bartošová (†48) se již opakovaně ohradila proti bizarnímu počínání vdovce Josefa Rychtáře (56), který svým chování předčil veškerá dosavadní očekávání. Zvláště jeho poslední mediální mazlení s urnou Ivety jde mimo chápaní duševně zdravého člověka. Bratr Bartošové Lumír se však obává dalších excesů!
20.05.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků) , Josef Rychtář (1290 článků)

Omluví se Bohnice za smrt dívky v síťovém lůžku?

 
Psychiatrická léčebna Bohnice v Praze se nemusí omlouvat za smrt postižené dívky v síťovém lůžku. Rozhodl o tom dnes pražský městský soud, řekla ČTK jeho mluvčí Markéta Puci. Matka dívky žádala omluvu za nedostatečný dohled a snížení lidské důstojnosti. Podle ní se v léčebně nadužívaly omezovací prostředky. Verdikt není pravomocný, žena se proti němu může odvolat k Vrchnímu soudu v Praze.
27.11.2013 16:02 |

podobné články

Dětská léčebna v Janských Lázních zůstane zachována, řekl ministr

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger v sobotu v Janských Lázních slíbil, že dětská léčebna Vesna zůstane zachována. Prohlásil to před dvěma sty lidmi, kteří se zúčastnili demonstrace proti jejímu rušení.
01.06.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1266 článků)

Rychtáři, připrav si pěsti: Macura jde zase na koncert Bartošové. Chce jí vyvrátit tvé lži

 
Ten člověk je opravdu nezdolný nezmar! Když nedávno Zdeněk Macura  (39) dorazil do Svitav na koncert své bývalé přítelkyně Ivety Bartošové  (47) , dostal od jejího manžela Josefa Rychtáře  (55) a jeho syna takovou brutální nakládačku , která by leckoho nadosmrti odradila. Ne tak Ivetina letního zachránce. Ten tentokrát míří na nedělní adventní koncert pěnice do Uhříněvsi. Zmlátit se ale nenechá. „Mám připravená jistá strategická opatření,“ potvrdil Super.cz svou návštěvu koncertu Ivety Macura.
22.12.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6640 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Psychiatrická léčebna Šternberk nerespektuje práva pacientů

 
V psychiatrické léčebné ve Šternberku na Olomoucku chodí ženy na gerontopsychiatrickém oddělení kvůli špatnému erárnímu oblečení běžně obnažené.
15.06.2010 10:35 |

podobné články

Bartošová opět na dně: Alkohol, léky a psychiatrická léčebna!

 
Ivetini fanoušci prožívají déja vu. Tohle už nejednou zažili!
22.06.2011 10:45 |

podobné články

USA zvažují propustit po 30 LETECH psychopata, který postřelil prezidenta REAGANA!

 
Americká psychiatrická léčebna zvažuje propuštění Johna Hinckleye, který se v roce 1981 pokusil zastřelit bývalého amerického prezidenta Ronalda Reagana. Informuje o tom v pondělí agentura AFP.
03.10.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ronald Reagan (91 článků)