Rychlobruslařka Sáblíková: Zlatokopka Martina!

Zlato, samé zlato. Rychlobruslařka Martina Sáblíková (23) se stala v sobotu počtvrté v řadě mistryní světa na trati 5000 metrů. Nejcennější kov na ni jen prší, a to nejen v medailích!
14.03.2011 12:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (367 článků)

Chcete mít doma českou olympijskou šampionku? Máte šanci, Martina Sáblíková je stále volná!

Rychlobruslařka a trojnásobná olympijská šampionka Martina Sáblíková si svůj další triumf ze Soči užívá s rodinou, trenérem a přáteli. Žádný muž momentálně kolem skvělé Martiny není. Super.cz to přiznala sama rychlobruslařka.
24.02.2014 06:00 |

Rychlobruslařka Sáblíková v Berlíně druhá na 1500 m

Rychlobruslařka Martina Sáblíková potvrdila vynikající formu v úvodu olympijské sezony druhým místem na trati 1500 metrů.
08.11.2009 17:00 |

Rychlobruslařka Sáblíková se stala tváří mléčného nápoje

Nejúspěšnější současná česká sportovkyně, rychlobruslařka Martina Sáblíková, propůjčila svou tvář propagaci probiotického nápoje.
21.07.2010 12:40 |

Rychlobruslařka Sáblíková zvládla maturitu, vytáhla si doping

Větší nervozita než před důležitými závody. Tak popsala své pocity rychlobruslařka Martina Sáblíková poté, co se jí podařilo složit maturitu.
18.06.2009 16:15 |

Rychlobruslařka Sáblíková se chystá do domácí šampionát cyklistů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se připravuje na mistrovství České republiky v silniční cyklistice, nevylučuje ani start na mistrovství světa, už se ale těší i na začátek tréninku na ledě.
02.06.2011 19:20 |

Martina Sáblíková: Další triumf!

Novou sezonu rozjela parádně! Rychlobruslařka Martina Sáblíková (24) vyhrála i druhý závod SP na trati 3000 metrů.
26.11.2011 12:10 |

Rychlobruslařka Sáblíková ovládla trojku v závodě SP v Moskvě

Rychlobruslařka Martina Sáblíková poprvé v sezoně vyhrála závod Světového poháru a je zpátky ve hře o celkové prvenství. Dvojnásobná olympijská šampionka byla v Moskvě, kde se koná čtvrtý díl seriálu, nejrychlejší na trati 3000 metrů.
28.01.2011 16:40 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Martina Sáblíková: Výhra v nových bruslích!

Nové brusle, na které si musela rychlobruslařka Martina Sáblíková (24) v bolestech zvykat, nezklamaly. Jsou pořádně rychlé. O tom se přesvědčily soupeřky na prvních závodech sezony v německém Inzellu.
23.10.2011 12:15 |

Rychlobruslařka Sáblíková vyhrála posedmé za sebou Světový pohár

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála posedmé za sebou hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích.
09.03.2013 16:25 |

Sáblíková nestihla oslavy, ani dovolenou

Rychlobruslařka Martina Sáblíková si po sezoně užila jen pět dnů volna a už se znovu pouští do tréninku.
22.04.2010 15:35 |

Sáblíková získala titul v cyklistické časovce

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála ve slovenském Holíči závod na dvacet kilometrů.
22.06.2010 18:00 |

Věřili byste tomu? I olympijská šampionka Martina Sáblíková umí být sexy. Takhle pózovala pro kalendář!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se zapisuje do historie sportu. Jen Věra Čáslavská a Emil Zátopek mají víc zlatých olympijských medailí. Včera vybojovala Martina v Soči na své nejoblíbenější pětikilometrové trati svoji třetí zlatou medaili.
20.02.2014 11:00 |

Osobnosti: Emil Zátopek (21 článků) , Martina Sáblíková (367 článků) , Věra Čáslavská (82 článků)

Sáblíková: Je to mazec!

Udělala si z nich komparsistky. Rychlobruslařka Martina Sáblíková (24) vyhrála pošesté za sebou Světový pohár na dlouhých tratích.
04.03.2012 12:11 |

Sáblíková: Při závodě myslím na to, abych neporušila pravidla

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková čeká na první výhru ve Světovém poháru.
29.11.2010 17:25 |

Sáblíková zvažuje start na cyklistickém MS

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková by se mohla ještě předtím zúčastnit závodu s kvalitní mezinárodní účastí.
29.06.2010 17:20 |

Sáblíková: Zlatou tečku za sezonou jsem si užila

Rychlobruslařka Martina Sáblíková potvrdila na mistrovství světa v Inzellu, že je královnou dlouhých tratí.
12.03.2011 19:20 |

Sáblíková skončila v závodě SP na 1500 metrů osmá

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková ztratila v Hamaru na vítěznou Kanaďanku Nesbittovou přes dvě sekundy.
28.11.2010 15:05 |

Rychlobruslařka Sáblíková: Stříbro!

Třetí zlato na vícebojařských šampionátech Martina Sáblíková (24) nepřidala. Na své famózní závěrečné trati 5000 metrů útočila marně.
20.02.2012 12:10 |