Článek

Rychlík v Krnově smetl z kolejí automobil: Dva lidé byli zraněni

 
K děsivě vypadající nehodě došlo v sobotu v podvečer v Krnově. Rychlík na přejezdu doslova smetl osobní vůz. Dva lidé byli zraněni.
12.03.2016 21:15 |

podobné články

Podobné články

Civic získal cenu the Women’s World Car of the Year 2012

 
Honda Civic získala ocenění od poroty soutěže The Women’s World Car of the Year. Anketa je rozdělena do čtyř kategorií: rodinný automobil, luxusní automobil, sportovní automobil a úsporný automobil. Civic se stal vítězem v kategorii úsporný automobil, přičemž druhé místo obsadil Volkswagen UP a na třetí pozici se dostal Ford Fiesta.
14.10.2012 11:20 |

podobné články

Důchodkyně přecházela koleje, smetl ji rychlík

 
Jednaosmdesátiletá žena zahynula v sobotu ráno při přecházení železničních kolejí v Rajhradě na Brněnsku poté, co ji srazil projíždějící rychlík.
29.01.2011 11:45 |

podobné články

Dívka (†21) s přítelem chtěla přejít koleje: Smetl ji mezinárodní rychlík

 
Přecházení kolejí se stalo osudným teprve jednadvacetileté dívce v Poříčanech na Kolínsku. Žena spolu s přítelem do kolejiště vstoupila zrovna ve chvíli, kdy tudy jel mezinárodní rychlík z Prahy do Rakouska.
03.12.2016 15:00 |

podobné články

Míšu (†21) smetl na přejezdu vlak: Byla pod vlivem sekty, tvrdí její známí

 
Byla krásná, milá a hlavně velmi talentovaná. V pátek ale život začínající umělkyně Míši T. (†21) náhle vyhasl, když ji smetl při přecházení kolejí na Kolínsku rychlík. Nehodu však provázejí podivné okolnosti. Míšini známí tvrdí, že byla v době neštěstí pod vlivem halucinogenů a různých rituálů.  Dva dny po tragédii se navíc její partner při seanci snažil spojit s její duší. Stala se dívka obětí novodobé sekty?
06.12.2016 05:10 |

podobné články

Rychlík smetl auto na přejezdu, řidič zahynul

 
Mezinárodní rychlík jedoucí z Prahy do Norinberka smetl na železničním přejezdu v Hradci u Stoda na jihu Plzeňska osobní vůz Peugeot 207. Náraz lokomotivy do auta byl strašlivý. Ve zcela zdemolované kabině zahynul řidič (27). Dívku (8) přežila a skončila s těžkými zraněními v nemocnici.
29.11.2010 16:40 |

podobné články

Muže na Ústecku smetl rychlík. Vystupoval z vlaku opačným směrem

 
Muž na Ústecku vystupoval opačným směrem z vlaku a tato chyba se mu stala osudnou. Smetl ho mezinárodní rychlík jedoucí z Berlína do Prahy.
15.07.2012 21:35 |

podobné články

Tragédie na Břeclavsku: Řidičku v audi smetl na přejezdu rychlík, vážným zraněním na místě podlehla

 
Hrůzný výjev se odehrál v neděli hodinu po poledni na železničním přejezdu u Šakvic na Břeclavsku. Rychlík směřující z Olomouce přes Břeclav na Brno tady smetl osobního auto značky Audi. Po střetu zdemolovaný vůz, v jehož útrobách zemřela řidička, vlekl takřka 200 metrů před sebou.
14.01.2018 18:35 |

podobné články

Smrt na trati: Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna postupně srazil dva lidi. Oba zemřeli

 
Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna v pátek večer postupně srazil a usmrtil dva lidi. U Lulče na Vyškovsku se obětí stala žena, v Brně-Černovicích muž. Ani jeden z nich u sebe neměl doklady. Do cílové stanice rychlík dojel se zpožděním více než pět hodin, řekl dnes náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera. 
14.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (13 článků)

Rychlík srazil v Benešově chodce, provoz stál hodinu a půl

 
Rychlík z Českých Budějovic do Prahy dnes kolem 11:00 srazil v Benešově chodce. Muž utrpěl zranění, kterým podlehl. Doprava byla v obou směrech skoro hodinu a půl zastavena, řekla mluvčí benešovské policie Diana Škvorová. Bližší informace neměla k dispozici. Částečný provoz v obou směrech po jedné koleji byl obnoven ve 12:22, sdělil Jan Kučera z Drážní inspekce.
25.06.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (13 článků)

Nehoda rychlíku na Berounsku: Vlak rozmetal 42 ovcí!

 
Hromadný masakr zvířat způsobil ve čtvrtek rychlík u Praskoles na Berounsku. Rozjetému expresu z Prahy do Mnichova vběhlo do cesty stádo ovcí. Srážce se nedalo zabránit a rychlík jich 42 rozmetal. Devadesát lidí z vlaku vyvázlo naštěstí bez zranění. Provoz na trati mezi Zdicemi a Hořovicemi musel být zastaven do té doby, než hasiči odklidili z kolejí mrtvá zvířata. Jak se ovce na trať dostaly, vyšetřuje policie.
12.04.2018 20:40 |

podobné články

Řidič v Krnově srazil dvě děti na kolech! Jedno zemřelo na místě

 
Tragická nehoda se dnes stala na Bruntálsku! Osobní automobil v Krnově srazil dvě děti na kolech. Jedno z nich zemřelo!
22.07.2014 22:20 |

podobné články

Na Berounsku se rychlík střetl s kamionem. Řidič stačil vyskočil

 
Na přejezdu v Králově Dvoře na Berounsku se dnes odpoledne střetl rychlík s nákladním autem. Řidič stihl před srážkou vyskočit, nikdo nebyl zraněn. Vlaky jezdí v úseku po jedné koleji, řekla mluvčí berounské policie Lenka Uriánková. Celková škoda činí podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala téměř dva miliony korun. V Česku šlo dnes o už čtvrtý střet na železnici.
23.02.2013 20:05 |

podobné články

Policisté při honičce v Krnově srazili a zabili ženu

 
V sobotu po půlnoci srazilo v Krnově policejní auto dvě osoby. Třiadvacetiletá žena namístě podlehla zranění, druhý chodec byl převezen do nemocnice. Policisté byli v akci, pronásledovali jiný ujíždějící vůz a měli zapnutý maják. Dechová zkouška prokázala, že nepili alkohol.
26.09.2009 09:55 |

podobné články

Rychlík v Přibyslavi zachytil za jízdy ženu (43). Nepřežila

 
Projíždějící rychlík dnes ráno zachytil a usmrtil třiačtyřicetiletou ženu v železniční stanici v Přibyslavi na Havlíčkobrodsku. Rychlík na trase z Brna do Prahy byl zrušen. Cestující museli použít náhradní dopravu. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a Drážní inspekce. Jednou z verzí je i sebevražda, řekl Martin Drápal z Drážní inspekce.
28.08.2012 14:20 |

podobné články

Policie v Krnově odvedla dva demonstranty proti Zemanovi

 
Stydím se za svého prezidenta. S tímto transparentem přišli v úterý na náměstí v Krnově, kde se konal mítink prezidenta Miloše Zemana, dva mladí lidé. Ještě předtím, než hlava státu na místo dorazila, je ale policisté odvezli na obvodní oddělení k ověření totožnosti. Tvrdili, že nemají s sebou občanské průkazy.
11.11.2014 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Rychlík najel do zříceného stromu a začal hořet

 
Vítr shodil za Prahou strom na koleje. Do kmenu najel rychlík. Jeho lokomotiva začala hořet. Vlaky jezdí po jedné koleji.
22.05.2009 15:30 |

podobné články

Rok 1928: Rychlík letěl vzduchem

 
Aby se na jednokolejné trati Brno – Břeclav vlaky nesrazily, míjely se ve stanicích. Běžná rutina. Stanicí Zaječí měl stejným způsobem projet 9. září 1928 před druhou hodinou odpolední rychlík směřující do Bratislavy. Ve stejnou dobu čekal na čtvrté koleji na volnou trať nákladní vlak.
23.06.2010 23:59 |

podobné články

Rychlík usmrtil za Plzní muže: Vlaky do Prahy zatím nejezdí

 
Rychlík z Mnichova do Prahy za Plzní srazil muže. Ten na místě zemřel. Hlavní trať z Plzně na Prahu bude zhruba do 12:00 uzavřená. Nyní se čeká na vyjádření hasičů a Drážní inspekce, zda bude možné jezdit sníženou rychlostí alespoň po jedné koleji.
08.03.2017 11:00 |

podobné články

Rychlík u Tišnova strhl kolej, jezdí se po jedné koleji

 
Trolej strhla lokomotiva rychlíku. Na trati z Havlíčkova Brodu do Brna se stále jezdí po jedné koleji. Železničáři nestihli vedení opravit.
03.03.2010 11:15 |

podobné články