Článek

Rusové ukázali sílu, Dány rozprášili potupnou desítkou. Normální zápas, mávli rukou vítězové

 
Dosáhli nejvyšší výhry na letošním mistrovství světa a vrátili klid a hrdost svým fanouškům. Rusové rozmetali Dány 10:1, zvedli si sebevědomí a dali zapomenout na svůj rozpačitý vstup do turnaje. Zisk je posunul na 2. místo ve skupině A s dvoubodovou ztrátou na Česko. Hvězdami duelu se stali spoluhráči z druhého útoku Vadim Šipačov a Artěmij Panarin, kteří se oba podíleli na 5 brankách.
13.05.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Šipačov (1 článek) , Artěmij Panarin (1 článek)
Podobné články

Policisté rozprášili pytláckou bandu: Měli výbušniny, samopaly i drogy

 
Nejdřív rok sledování a teď tvrdý úder. Policisté ze čtyř krajů republiky rozprášili gang pytláků a obchodníků se zbraněmi. S pouty na rukou skončilo devět mužů (22 až 73). Doma měli nejen zbraně, ale i výbušniny a drogy.
11.06.2017 09:15 |

podobné články

Celníci v Chebu rozprášili gang výrobců pirátských CD a DVD nosičů

 
Západočeští celníci rozprášili nejméně pětičlennou skupinu pachatelů, která nezákonným způsobem pořizovala pirátské kopie hudby a filmů, vyráběla padělky bookletů a padělky prodávala na území Plzeňského a Karlovarského kraje.
21.06.2010 13:40 |

podobné články

Sbohem, dceruško! Rodiče rozprášili popel Reevy, kterou zastřelil Pistorius

 
Jsou to skoro čtyři měsíce, co krásná jihoafrická modelka Reeva Steenkamp zemřela, a její rodiče čekalo další bolestivé loučení. Její popel rozprášili do moře, které Reeva tak milovala.
09.06.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Reeva Steenkamp (10 článků)

IZIP je od začátku tunel, zpražil Rath Ouzkého z ODS za jeho podnikání

 
V kauze IZIP se objevila další zajímavá skutečnost. Majitelem jedné z firem, do které jen v letošním roce odteklo z projektu elektronických zdravotních knížek IZIP desítky milionů korun, byl donedávna i europoslanec ODS Miroslav Ouzký. V ODS nikdo moc neměl k tomu, aby věc komentoval, někteří politici jen rezignovaně mávli rukou a někteří jen zopakovali, že šlo o tunel od začátku.
25.11.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Ouzký (23 článků)

ČSSD i komunisti mávli rukou nad kongresem ODS: Zbytečnost

 
Sociálním demokratům a komunistům přijde právě probíhající kongres občanských demokratů zbytečný. Něvěří, že by se strana znovu pozvedla a zachránila naši ekonomiku. Jediné východisko tak obě strany vidí v předčasných volbách.
03.11.2012 20:05 |

podobné články

Tak to je gól! Krasavec Ondřej Brzobohatý asi opravdu randí s Miss World Táňou Kuchařovou

 
Když je před více než dvěma týdny nachytali paparazzi, jak společně s přáteli popíjejí víno v restauraci v Hudebním divadle v Karlíně, mávli nad tím oba rukou. Topmodelka Taťána Kuchařová  (25) s hercem a muzikantem Ondřejem Brzobohatým  (30) tvrdili, že šlo pouze o nevinnou schůzku.
12.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (622 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků)

Odtajněný archiv StB: 518 minut, které rozhodly – zrada přišla z nebe

 
„Asi nějaké cvičení,“ mávli rukou mnozí Pražané, když před půlnocí 20. srpna 1968 duněla koridorem nad Vinohrady nezvyklá letadla. Někteří už ale měli tušení: Zradili nás! Ruský bratr nás přišel ztrestat za ten náš »socialismus s lidskou tváří«. A byla to rána přímo do srdce, jímž v tu chvíli pražské ruzyňské letiště nepochybně bylo.
19.08.2016 21:40 |

podobné články

„Lidé kupují čínské šunty.“ Kovář Zdeněk (62) brání tradiční řemeslo

 
Na výsluní se dnes vrací některé výuční obory, nad kterými by mladí lidé před lety mávli rukou. Třeba čerstvých kominíků ze škol nyní vychází o neuvěřitelných 2600 procent více než před deseti lety. Roste také počet absolventů strojírenských oborů, kterých je na trhu dlouhodobě nedostatek. Obecně ale zájem o tradiční řemeslo spíše klesá a některé obory jsou před vymřením. Třeba kováři musí bojovat s levnou čínskou konkurencí, jak pro Blesk.cz popisuje Zdeněk Slavata.
01.05.2017 05:50 |

podobné články

Nad Evropou pluje radioaktivní mrak. Není nebezpečný, mávli rukou experti

 
Nad Evropou se v posledních týdnech pohybuje oblak radioaktivního znečištění. Informoval o tom francouzský institut pro ochranu před radiací IRSN, podle něhož příčinou je zřejmě nehoda v jednom z jaderných zařízení v Rusku nebo v Kazachstánu, ke které pravděpodobně došlo na konci září. Havárii v jaderném reaktoru ale francouzští odborníci vylučují a znečištění podle nich nemá negativní dopad na lidské zdraví, napsal britský list The Guardian.
10.11.2017 11:25 |

podobné články

OBRAZEM: Finalisté Muže roku 2018 ukázali svaly. Jak se vám líbí?

 
Letošní vítězové soutěže Muž roku pojedou reprezentovat Česko na čtyři mezinárodní soutěže do zahraničí. O tom, kdo z 12 finalistů získá titul, se rozhodne 24. srpna v Náchodě. Už nyní se soutěžící ukázali během profesionálního focení ve spodním prádle.
21.10.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Lear (8 článků)

Rusové se ujali vedení ve skupině, před Čechy vedou o skóre

 
Domácí Rusové se před závěrečným dnem bojů v základních skupinách MS dostali do vedení ve skupině A. Pomohla jim k tomu výhra nad Nory 3:0, po níž mají stejně bodů jako výběr Vladimíra Vůjtka, ale lepší skóre. Po výhře ve vzájemném duelu mají ale před zítřkem lepší výchozí pozici Češi, jimž stačí k triumfu ve skupině porazit v normální hrací době Švýcary, nebo proti nim získat víc či stejně bodů jako Rusové proti Švédsku, jen nesmějí prohrát.
16.05.2016 23:20 |

podobné články

Fraška na Ukrajině: Rusové nejsou Rusové?! Krym obsadila domobrana a ne my, tvrdí Putinovci

 
Rusové lžou světu? Usilovně tvrdí, že neobsadili Krym! Ale že území kontroluje krymská "domobrana". Říkal to včera prezident Putin, dnes ve stejné písničce pokračují jeho ministři. Šéf obrany Šojgu dokonce tvrdí, že fotky ruské techniky jsou podvrh. 16 tisíc ruských vojáků nejsou prý Rusové! Jenže zahraniční zpravodajové tvrdí. Přiznali se nám, že jsou...
05.03.2014 13:20 |

podobné články

SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy

 
Šestnáct nejlepších zpěváků nové SuperStar jde s kůží na trh. A to doslova. Než se soutěžící nastěhovali do luxusní vily za 60 milionů a poprvé se ukázali veřejnosti, strávili týden v Egyptě. A poprvé ukázali postavy v plavkách. Bylo na co koukat. Další články k tématu: OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
15.03.2013 11:20 |

podobné články

VIDEO: Rusové se zpili a nepustili je do letadla

 
Takhle slaví Rusové… V Moskvě se svých zlatých miláčků jen tak nedočkají. Senzační vítězové šampionátu se zřídili natolik, že je na letišti v Buff alu odmítli vypravit na cestu domů.
07.01.2011 16:30 |

podobné články

VIDEO: Rusové se zpili a nepustili je do letadla

 
Takhle slaví Rusové… V Moskvě se svých zlatých miláčků jen tak nedočkají. Senzační vítězové šampionátu hokejistů do dvaceti let se zřídili natolik, že je na letišti v Buffalu odmítli vypravit na cestu domů.
07.01.2011 17:35 |

podobné články

Střílení fašistů i osobní dramata: Příběh SNP ožil v jižních Čechách

 
Je podzim 1944 a můj partyzánský oddíl ostražitě postupuje hustým lesem východního Slovenska. Pomalu nám docházejí zásoby - munice i jídla. Posledních několik dní bylo obzvláště náročných. Hory se hemží gardisty, navíc podle posledních zpráv rozprášili povstání a Banská Bystrica padla do rukou Němců.
28.03.2018 11:35 |

podobné články

Obezita zabíjí i za volantem: Auta nejsou pro tlusté řidiče zabezpečená

 
Řidiči trpící obezitou umírají při nehodách až o 81 % častěji než šoféři s normální hmotností. Ukázali na to odborníci kalifornské odborníci, kteří rozebrali více než tři tisíce nehod. Podle dopravního experta Týmu silniční bezpečnosti Romana Budského je to dáno i tím, že v jejich případě pasivní bezpečnostní systémy v automobilech fungují hůře. I zkušební figuríny simulují osoby s „normální váhou nebo mírnou nadváhou. Otylí lidé se i mnohem méně poutají. Upozornil i na fakt, že podle výsledků Eurostatu jsou Češi šestým nejtlustším národem v EU28.
02.02.2017 05:20 |

podobné články

Rusové ukázali superledoborec Sibiř. Je největší na světě a pohání ho dva reaktory

 
Největší a nejsilnější jaderný ledoborec na světě. S takovým plavidlem se mohou chlubit Rusové, kteří loď, jež trhá všechny dosavadní rekordy, poprvé představili veřejnosti. Ruská vláda chce s její pomocí posílit svoji prezenci v Arktidě, kde plánuje rozsáhlou těžbu tamního nerostného bohatství.
25.09.2017 18:10 |

podobné články

Šafářová vedení proti Vinciové neudržela. Na US Open končí

 
Tenistka Lucie Šafářová prohrála na US Open ve 2. kole. Zápas s nasazenou desítkou Robertou Vinciovou začala dobře, vyhrála nad Italkou první set 6:4, ale další dva prohrála 1:6 a 2:6. 
29.08.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků)